Živi na stadionu Grbavica, zajedno s drugim Vicinim kerovima u azilu
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...
Pehar obećav'o...
- ErosViverosViv
- Postovi: 3395
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mene interesuje odakle su ovi što su tokom utakmice sa po 30 postova udarali Bandića. Eno reanimiraju ga od tolikih komentara. A na koševu 2 milje duša, čuješ svaku psovku.
Re: FK Sarajevo
Daj Bože i kup zadnje tri tekme smo odron ništa ni sa čim tako da se uopšte ne nadam da ćemo proći u polufinale..KosevoZove je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:17Okrenuti se kupu trebali bi proci iako se nista ne zna, kiksamo li sad u listici velez nam je za vratom, ne znam kome oni idu, sami smo sebi pored kriminalnog sudjenja krivi!
Velez ide u Prijedor slj.kolo
Re: FK Sarajevo
Zivi u Mostaru, radi u OSI. Bandic je danas po direktivi Vice smrada i Beusa igrao za Rudar. Cilj je ostaviti 4 kluba iz sumske u ligi.
Re: FK Sarajevo
Velez igra kako Vico smrad kaze. Podršku imaju od Durica.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2080
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bilo nas je više od 2000, 3,5-4000 sigurno.ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:22mene interesuje odakle su ovi što su tokom utakmice sa po 30 postova udarali Bandića. Eno reanimiraju ga od tolikih komentara. A na koševu 2 milje duša, čuješ svaku psovku.
Što se tiče ovih komentatora ovde ne znam što se čudiš, forumski navijači su najodaniji, sve pod milim Bogom znaju. Sad da im kažeš kako je jedan brat sa istoka onom zaštitnom ogradom gađao Bandića oni bi rekli ma šta će on.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- Jet2Holiday
- Postovi: 1030
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Al kakva neinteligencija Mujkica i kakav faul pravi kod kornera, kad je lopta u nasim nogama.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
- GalileoGalilei
- Postovi: 2843
- Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Halo dozovite se više sa miješanjem baba i žaba. Niko ne spori tu činjenicu da smo mi bili loši, da smo ponovili igru iz prethodnih utakmica gdje smo samo izašli i postojali na terenu. Niko ne može reći da smo bili dobri, jer konstantno nastavljamo sa komplikovanjem, peljanjem, greškama glupim i slično. Rudar igra ljepše od nas na oko, ljudi iz tri dodira dođu do gola, o kretnjama i iznošenju da ne govorim.
Međutim, da smo najlošiji na cijelom svijetu to nije razlog da te neko masakrira. Da ne možeš pasa pogoditi, šuta uputiti, to nije razlog za kriminal već suđenje mora biti 50-50.
Nemojte mi tog preserravanja i zaboravljanja osnovnih stvari. Skupite sav kriminal unazad tri-četiri sezone, pa da vidite koliko će taj video trajati. Kad se sjetim klanja u Banja Luci kad je Hasić za nad zabio, pa poslije im se priznao gol dok su trojica bila u ofsajdu. Pored toga, 30+ prekršaja, hejbet kartona i faulova, doslovno se nije moglo igrati. Volio bih samo da vidim Borac i Zrinjski da im se ovo dešava barem jednu sezonu i da se njih ovako kolje, pa da vidimo koji bi bili na tabeli. Borac i Zrinjski imaju osigurane kartone, penale i slično kad god im ne ide po planu.
Ja prvi kažem da mi nemamo igru, da Mario ne može puno rotirati i da moramo igrati hrabro kao FKS, a ne pickasto kao Radnik. Međutim, to je ono što sam pričao i čega sam se pribojavao nakon prošle polusezone. Mario je uradio lavovski posao što se tiče dizanja ekipe, rezultata, odbrane, dobio tri derbija, ma kapa dole. No međutim, mislim da je to njegov zenit i da on nije rješenje na duže staze. To je bio Zekić, a Mario to nije. Na hajr na dobro, ali mislim da mi sa ovakvom igrom nemamo šta tražiti u Mostaru.
Međutim, da smo najlošiji na cijelom svijetu to nije razlog da te neko masakrira. Da ne možeš pasa pogoditi, šuta uputiti, to nije razlog za kriminal već suđenje mora biti 50-50.
Nemojte mi tog preserravanja i zaboravljanja osnovnih stvari. Skupite sav kriminal unazad tri-četiri sezone, pa da vidite koliko će taj video trajati. Kad se sjetim klanja u Banja Luci kad je Hasić za nad zabio, pa poslije im se priznao gol dok su trojica bila u ofsajdu. Pored toga, 30+ prekršaja, hejbet kartona i faulova, doslovno se nije moglo igrati. Volio bih samo da vidim Borac i Zrinjski da im se ovo dešava barem jednu sezonu i da se njih ovako kolje, pa da vidimo koji bi bili na tabeli. Borac i Zrinjski imaju osigurane kartone, penale i slično kad god im ne ide po planu.
Ja prvi kažem da mi nemamo igru, da Mario ne može puno rotirati i da moramo igrati hrabro kao FKS, a ne pickasto kao Radnik. Međutim, to je ono što sam pričao i čega sam se pribojavao nakon prošle polusezone. Mario je uradio lavovski posao što se tiče dizanja ekipe, rezultata, odbrane, dobio tri derbija, ma kapa dole. No međutim, mislim da je to njegov zenit i da on nije rješenje na duže staze. To je bio Zekić, a Mario to nije. Na hajr na dobro, ali mislim da mi sa ovakvom igrom nemamo šta tražiti u Mostaru.
Re: FK Sarajevo
Treba zasluziti da te POŠTUJU! A kad te postuju nece ti ni ovako klati.
- Silvester071
- Postovi: 81
- Pridružen/a: 28 okt 2008, 00:27
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A što bi "trebali" proci?KosevoZove je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:17Okrenuti se kupu trebali bi proci iako se nista ne zna, kiksamo li sad u listici velez nam je za vratom, ne znam kome oni idu, sami smo sebi pored kriminalnog sudjenja krivi!
Po osnovu čega?
Sam govoris trebali bi proci a onda kazes nista se ne zna, tako je, nista se ne zna i bit' ce zeznuto pravo.
Neko dobro napisa za onog nesretnog Mujkića, indirektni krivac za ovaj penal u 90+, "pelja" čistu loptu kod korner zastavice, umjesto da je nabije prema naprijed, u aut, bilo šta sem onog, on pravi faul.
Igra mu je u skladu njegove frizure, kriminalna
To smo mi
- http://klocevi.****/
- ErosViverosViv
- Postovi: 3395
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma vise sam mislio na neki prosjek nego iskljucivo danas.DoktorXabaras je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:32Bilo nas je više od 2000, 3,5-4000 sigurno.ErosViverosViv je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:22mene interesuje odakle su ovi što su tokom utakmice sa po 30 postova udarali Bandića. Eno reanimiraju ga od tolikih komentara. A na koševu 2 milje duša, čuješ svaku psovku.
Što se tiče ovih komentatora ovde ne znam što se čudiš, forumski navijači su najodaniji, sve pod milim Bogom znaju. Sad da im kažeš kako je jedan brat sa istoka onom zaštitnom ogradom gađao Bandića oni bi rekli ma šta će on.
Danas je nesto vise bilo, mozda 3000. Uglavnom znas poentu. Najopasniji iz dijaspore i fotelje.
Zadnja izmjena: ErosViverosViv, dana/u 07 mar 2026, 22:49, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Povrača mi se na sve ovo, najviše bi volio da se isključim potpuno od fudbala. Ubija me ovo lagano.
-
bordobijeli
- Postovi: 18344
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sve vise shvatam ljude koji gledaju englesku ligu i ligu prvaka a nasu ligu ni na rezultatima ne gledaju.
Re: FK Sarajevo
Definitivno naš najgluplji igrač. Momak je stavrno ograničen i sa loptom u nogama, njegov maksimum je pas nazad i prvom do sebe.Jet2Holiday je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:32Al kakva neinteligencija Mujkica i kakav faul pravi kod kornera, kad je lopta u nasim nogama.
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...
Ko te nije volio nije ni obolio...
Re: FK Sarajevo
Još zadnja tri kola pakao, Široki kući, Velež u Vrapcicima, Željo kući.KosevoZove je napisao/la: ↑07 mar 2026, 22:17Okrenuti se kupu trebali bi proci iako se nista ne zna, kiksamo li sad u listici velez nam je za vratom, ne znam kome oni idu, sami smo sebi pored kriminalnog sudjenja krivi!
Re: FK Sarajevo
Mujkic od ona 2 gola kad je zabio, iz utakmice u utakmicu je sve losiji bio.
Danas pocetak sasvim okej i onda podje neke neartikulisane poteze da izvodi. Kako je utakmica tekla sve je losiji i losiji bio, i onda ono kod kornera je slag na tortu
Danas pocetak sasvim okej i onda podje neke neartikulisane poteze da izvodi. Kako je utakmica tekla sve je losiji i losiji bio, i onda ono kod kornera je slag na tortu
Re: FK Sarajevo
Ova liga je vec odavno izgubila smisao, a NS je okupirana institucija kao i niz drugih drzavnih institucija preko kojih se neprijatelji drzave sada vec otvoreno bahate i rade na tome da se i liga i drzava ogadi svima,a sve to zaradi visih politickih i nacionalistickih ciljeva.
U svemu tome je opet problem ta cuvena B komponenta koja je vec odavno nevitna tj potkupljena i korumpirana i tu lezi sustina problema, dok se tu ne dese neke radikalne promjene na bolje nema ovdje selameta.
U svemu tome je opet problem ta cuvena B komponenta koja je vec odavno nevitna tj potkupljena i korumpirana i tu lezi sustina problema, dok se tu ne dese neke radikalne promjene na bolje nema ovdje selameta.
Re: FK Sarajevo
Hocemo li se u ovom svetom mjeseci, mjesecu oprosta, oprostiti od Evrope?
Re: FK Sarajevo
Bilo mi je odavno jasno, ali danas je postalo definitivno, Savez je odlaskom rahmetli Dine Begića, predat u ruke Srbima i Hrvatima/Vici i Beusu, tako da ćemo gledati duopol Borca i Zrinjskog, kad su titule u pitanju (kup im nije toliko bitan), sve do kraja njihovih mandata u Savezu, koji se ne nazire. Brojni Bošnjaci iz Izvršnog odbora, ce uvijek šutiti, jer im je dobro, ublehare, ništa ne rade, putuju sa reprezentacijom u biznis klasi, odsjedaju po Hiltonu i najboljim hotelima, a dnevnice i enormne plate su redovne. Dovoljno je samo klimati glavom Vici i raditi sta im se kaže. Sljedeću sezonu se baciti na Kup jer donosi kvalifikacije Evropske lige, titulu u startu prekrižiti.zagorski je napisao/la: ↑07 mar 2026, 23:05Ova liga je vec odavno izgubila smisao, a NS je okupirana institucija kao i niz drugih drzavnih institucija preko kojih se neprijatelji drzave sada vec otvoreno bahate i rade na tome da se i liga i drzava ogadi svima,a sve to zaradi visih politickih i nacionalistickih ciljeva.
U svemu tome je opet problem ta cuvena B komponenta koja je vec odavno nevitna tj potkupljena i korumpirana i tu lezi sustina problema, dok se tu ne dese neke radikalne promjene na bolje nema ovdje selameta.
-
bordobijeli
- Postovi: 18344
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nekada je odlazak na utakmicu bio sastavni dio društvene kulture. Stadioni i sportske dvorane bili su mjesta okupljanja, susreta i emocija. Sport se nije samo igrao, on se živio i pratio. Publika je bila sastavni dio sportskog ambijenta, a podrška lokalnim klubovima predstavljala je pitanje identiteta i pripadnosti zajednici.
Danas je slika značajno drugačija. Na mnogim utakmicama domaćih liga tribine su poluprazne (češće prazne). Publiku često čine roditelji igrača, uži krug prijatelja i nekoliko vjernih zaljubljenika u sport. Izuzeci postoje, ali trend je jasan, kultura praćenja domaćeg sporta značajno je oslabila.
Ovo nije samo sportski problem. Riječ je o društvenom pitanju.
Šta se promijenilo?
Promjene koje danas vidimo rezultat su dugotrajnog procesa u kojem su se paralelno dešavali različiti društveni i sportski trendovi.
Prije svega, značajan dio javnosti izgubio je povjerenje u sportske institucije i upravljačke strukture u sportu. Percepcija netransparentnosti u radu klubova i saveza, kao i sumnje u regularnost pojedinih takmičenja, kod publike stvaraju osjećaj distance. A sport bez povjerenja teško može zadržati svoju društvenu privlačnost.
Drugi važan faktor je pad kvaliteta domaćih takmičenja. Najtalentovaniji sportisti iz Bosne i Hercegovine vrlo rano odlaze u razvijenije sportske sredine. Domaće lige tako često postaju razvojna etapa, a ne vrhunski sportski proizvod. Publika prirodno traži vrhunski nivo takmičenja, a kada ga ne prepoznaje u lokalnom sportu, interes opada.
Treći element odnosi se na promjenu načina praćenja i konzumiranja sporta. Savremeni gledalac danas ima neposredan pristup najjačim svjetskim ligama i takmičenjima putem televizije i digitalnih platformi. U takvoj konkurenciji lokalni sportski događaji često ostaju u sjeni globalnog sportskog spektakla, kvalitetnijih liga i nerealnih očekivanja.
Tu je i širi društveni kontekst. Promijenile su se navike provođenja slobodnog vremena, tempo života je ubrzan, a sportski događaji često nisu organizovani kao cjelovito društveno iskustvo koje bi privuklo širu publiku.
Zašto je to važno?
Pitanje publike u sportu nije samo pitanje popunjenosti tribina. Sport ima značajnu društvenu funkciju. On okuplja ljude, stvara osjećaj zajedništva i jača osjećaj lokalne pripadnosti, jača identitet.
Sportski događaji su mjesta gdje se generacije susreću i dijele zajedničke emocije. U društvima u kojima su takvi prostori živi i aktivni, sport ima važnu ulogu u jačanju socijalne kohezije.
Posebno je važna i odgojna dimenzija sporta. Mladi ljudi ne uče vrijednosti sporta samo kroz trening i takmičenje, nego i kroz kulturu praćenja sporta. Poštovanje protivnika, razumijevanje pravila igre i podrška vlastitom timu dio su šire sportske kulture koja se razvija upravo na tribinama.
Kada tribine ostanu prazne, društvo gubi jedan važan prostor u kojem se te vrijednosti prenose.
Da li je došlo vrijeme za ozbiljno analizu?
Ako želimo promijeniti postojeći trend, potrebno je sport posmatrati kao važan društveni resurs, a ne samo kao takmičarsku aktivnost.
To podrazumijeva transparentnije upravljanje sportskim organizacijama, sistemsko ulaganje u razvoj sporta, unapređenje infrastrukture i stvaranje sportskih događaja koji će ponovo biti društveno atraktivni.
Jednako je važno razvijati svijest o značaju lokalnog sporta i klubova koji predstavljaju gradove i zajednice iz kojih dolaze.
Pitanje za sve nas:
Kada govorimo o praznim tribinama, ne govorimo samo o sportu. Govorimo o društvu koje polako gubi neke od svojih zajedničkih prostora okupljanja.
Zato se danas možda ne postavlja samo pitanje zašto ljudi ne dolaze na utakmice.
Mnogo važnije pitanje jeste: da li smo kao društvo dovoljno svjesni vrijednosti koju sport može imati za zajednicu i da li smo spremni ponovo izgraditi kulturu sporta koja je nekada bila dio naše svakodnevice.
Od odgovora na ovo pitanje zavisi i kakvu ćemo sportsku, ali i društvenu sliku Bosne i Hercegovine imati u godinama koje dolaze.
Danas je slika značajno drugačija. Na mnogim utakmicama domaćih liga tribine su poluprazne (češće prazne). Publiku često čine roditelji igrača, uži krug prijatelja i nekoliko vjernih zaljubljenika u sport. Izuzeci postoje, ali trend je jasan, kultura praćenja domaćeg sporta značajno je oslabila.
Ovo nije samo sportski problem. Riječ je o društvenom pitanju.
Šta se promijenilo?
Promjene koje danas vidimo rezultat su dugotrajnog procesa u kojem su se paralelno dešavali različiti društveni i sportski trendovi.
Prije svega, značajan dio javnosti izgubio je povjerenje u sportske institucije i upravljačke strukture u sportu. Percepcija netransparentnosti u radu klubova i saveza, kao i sumnje u regularnost pojedinih takmičenja, kod publike stvaraju osjećaj distance. A sport bez povjerenja teško može zadržati svoju društvenu privlačnost.
Drugi važan faktor je pad kvaliteta domaćih takmičenja. Najtalentovaniji sportisti iz Bosne i Hercegovine vrlo rano odlaze u razvijenije sportske sredine. Domaće lige tako često postaju razvojna etapa, a ne vrhunski sportski proizvod. Publika prirodno traži vrhunski nivo takmičenja, a kada ga ne prepoznaje u lokalnom sportu, interes opada.
Treći element odnosi se na promjenu načina praćenja i konzumiranja sporta. Savremeni gledalac danas ima neposredan pristup najjačim svjetskim ligama i takmičenjima putem televizije i digitalnih platformi. U takvoj konkurenciji lokalni sportski događaji često ostaju u sjeni globalnog sportskog spektakla, kvalitetnijih liga i nerealnih očekivanja.
Tu je i širi društveni kontekst. Promijenile su se navike provođenja slobodnog vremena, tempo života je ubrzan, a sportski događaji često nisu organizovani kao cjelovito društveno iskustvo koje bi privuklo širu publiku.
Zašto je to važno?
Pitanje publike u sportu nije samo pitanje popunjenosti tribina. Sport ima značajnu društvenu funkciju. On okuplja ljude, stvara osjećaj zajedništva i jača osjećaj lokalne pripadnosti, jača identitet.
Sportski događaji su mjesta gdje se generacije susreću i dijele zajedničke emocije. U društvima u kojima su takvi prostori živi i aktivni, sport ima važnu ulogu u jačanju socijalne kohezije.
Posebno je važna i odgojna dimenzija sporta. Mladi ljudi ne uče vrijednosti sporta samo kroz trening i takmičenje, nego i kroz kulturu praćenja sporta. Poštovanje protivnika, razumijevanje pravila igre i podrška vlastitom timu dio su šire sportske kulture koja se razvija upravo na tribinama.
Kada tribine ostanu prazne, društvo gubi jedan važan prostor u kojem se te vrijednosti prenose.
Da li je došlo vrijeme za ozbiljno analizu?
Ako želimo promijeniti postojeći trend, potrebno je sport posmatrati kao važan društveni resurs, a ne samo kao takmičarsku aktivnost.
To podrazumijeva transparentnije upravljanje sportskim organizacijama, sistemsko ulaganje u razvoj sporta, unapređenje infrastrukture i stvaranje sportskih događaja koji će ponovo biti društveno atraktivni.
Jednako je važno razvijati svijest o značaju lokalnog sporta i klubova koji predstavljaju gradove i zajednice iz kojih dolaze.
Pitanje za sve nas:
Kada govorimo o praznim tribinama, ne govorimo samo o sportu. Govorimo o društvu koje polako gubi neke od svojih zajedničkih prostora okupljanja.
Zato se danas možda ne postavlja samo pitanje zašto ljudi ne dolaze na utakmice.
Mnogo važnije pitanje jeste: da li smo kao društvo dovoljno svjesni vrijednosti koju sport može imati za zajednicu i da li smo spremni ponovo izgraditi kulturu sporta koja je nekada bila dio naše svakodnevice.
Od odgovora na ovo pitanje zavisi i kakvu ćemo sportsku, ali i društvenu sliku Bosne i Hercegovine imati u godinama koje dolaze.
Online
Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 12 gostiju.

.png)
