Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
DamirT
Postovi: 30994
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 08 mar 2026, 08:16

Resolute je napisao/la:
08 mar 2026, 04:49
Zeko87 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:46
Hordas1990 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:26
Ja do prije 5 minuta mislio zajebancija kad ono stvarno svinjsku mast mazali po tribini :shock:

Pa nema primitivinijeg naroda u Europi, ovo su sumski ljudi :urnebes: :tokralju:
Pagani, to je meni cijeli život jasno .
Nije bato, to je fora, dovitljivost, humor..znas, to nije primitivizam. Meni je onako, to lakrdija malo, ali to je vjerovatno zasto sto imam i godina vec. Da sam mladji, to bi mi bila bas šega. Nema ljutis, dobra fora, dobro su skontali.. msm cuj namazati gostujucu tribinu svinjskom masti.. pa jackass fazon skroz. Dohakali su im i nema ljutis.. nije da je neko u urgentnom zavrsio i to..
Humor je npr sto neko napisa sinoc kad su Fukare Robijasima stavili cvijece na tribinu za 8. mart i tako te fore. Sta je fora mazati tribinu svinjskom masti i poslije pjevati o tome na tribini?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 08 mar 2026, 08:23

Ne znam sto odgovarate ovom brundeši lik ima 13g

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 08 mar 2026, 08:26

Bice vama šega i dovitljivost kad vas ugasimo, ali tad bez plakanja ima da to muski hrabro podnesete

Avatar
DoSmrtiOdani87
Postovi: 677
Pridružen/a: 06 okt 2025, 19:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoSmrtiOdani87 » 08 mar 2026, 08:43

Resolute je napisao/la:
08 mar 2026, 04:49
Zeko87 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:46
Hordas1990 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:26
Ja do prije 5 minuta mislio zajebancija kad ono stvarno svinjsku mast mazali po tribini :shock:

Pa nema primitivinijeg naroda u Europi, ovo su sumski ljudi :urnebes: :tokralju:
Pagani, to je meni cijeli život jasno .
Nije bato, to je fora, dovitljivost, humor..znas, to nije primitivizam. Meni je onako, to lakrdija malo, ali to je vjerovatno zasto sto imam i godina vec. Da sam mladji, to bi mi bila bas šega. Nema ljutis, dobra fora, dobro su skontali.. msm cuj namazati gostujucu tribinu svinjskom masti.. pa jackass fazon skroz. Dohakali su im i nema ljutis.. nije da je neko u urgentnom zavrsio i to..
Hazime imamo bingo :tokralju:
OSNOVALA PARTIJA, PODRŽALA ČARŠIJA

Avatar
Neutral
Postovi: 36471
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 08 mar 2026, 08:45

Frano i Bandic, uzp sudije koji rade vecu stetu od halkica ali eto, halkica je lakse prozivati.

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 08 mar 2026, 08:56

Dobro jutro, raste minus u Sarajevu za prvim na tabeli ;)

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 08 mar 2026, 08:59

Morpheus je napisao/la:
07 mar 2026, 23:53
Brzo gašenje želim Borcu i Zrinjskom, **** li vam sve što imate i vama i četniku Vici i retardiranom Beusu i onom genocidašu iz genocidne šatro države **** sve što ima, **** vam materina, jutro ne dočekali

Sve je ovo maslo od Borca, Zrinjskog, **** vam familiju

Kaže podržite naše u Europi :rol: Ma nabijem vas na ****, mrš u pizdu materinu

slika

bordobijeli
Postovi: 18316
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2026, 09:10

Pablo11 je napisao/la:
08 mar 2026, 03:56
bordobijeli je napisao/la:
07 mar 2026, 22:42
Balorda je napisao/la:
07 mar 2026, 22:34


Pisao sam i za penal u Posušju, čist, tu je isto oštećen Željezničar.

Ostajem pri svom vezano za ove danas, sačekaj analizu pa vidi da će potvrditi.
Ma smiješni penali da je za nas svirao ovakve isto bi rekao da je cirkus od penala .
Pa mujkic fula i odvojena mu ruka od tijela, prvi se penal ne mora ni spominjati. Pa treba malo i realan biti.
Ma sve cisto . Dobro je ovo sve elhamdulilah.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 08 mar 2026, 09:16

Šta kaže onaj četnik navijačka fora namazati gostujuću tribinu svinjskom masti. Sve dok se mi između sebe bijemo gdje stignemo i glumimo navijače ovako će biti. Kada je srpska grupa napala srpsku ili hrvatska hrvatsku nikad. To bez kodeksa ikakvog treba trat gdje stignemo da im ne padne na pamet ni kada upalu pluća fasuju. Pa kada oslobodimo državu gurati priču. Šta ćeš sa ovakvim majku mu guzim

ultrazonfa
Postovi: 143
Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ultrazonfa » 08 mar 2026, 09:19

Ne znam sto se bune pitari, penali cisti ko suza? Ne znam ko im je unio taj seljacki mentalitet u klub, ali sve je pocelo kad su prosuli 20 bodova poslije korone…gora ekipa i mentalitet od Travnika nekad…uzas

Avatar
Lik
Postovi: 5591
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Lik » 08 mar 2026, 09:34

Dobro jutro, je.bem mrtve Antoniju Bandiću i svima koji opravdavaju njegovo kasapljenje.

Uzdravlje!
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 08 mar 2026, 09:42

ultrazonfa je napisao/la:
08 mar 2026, 09:19
Ne znam sto se bune pitari, penali cisti ko suza? Ne znam ko im je unio taj seljacki mentalitet u klub, ali sve je pocelo kad su prosuli 20 bodova poslije korone…gora ekipa i mentalitet od Travnika nekad…uzas
Kazu likovi koji su pjenili mjesec dana jer im nisu priznati golovi iz metarski ofsajda.Samo se nasladjujte vidjet cemo sljedeci vikend.

A crveni?A cist gol ponisten?Prvi penal je opravdan drugi lopta nikakav kontakt sa rukom nema.Da ga je u kitu pogodila on bi sviro penal jer je klosar skutorski Beusov pusiqurac.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

bordobijeli
Postovi: 18316
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 08 mar 2026, 09:43

ultrazonfa je napisao/la:
08 mar 2026, 09:19
Ne znam sto se bune pitari, penali cisti ko suza? Ne znam ko im je unio taj seljacki mentalitet u klub, ali sve je pocelo kad su prosuli 20 bodova poslije korone…gora ekipa i mentalitet od Travnika nekad…uzas
Ma bezveze se dizu tenzije Bandic odsudio perfektnu utakmicu, bas uzas su Sarajevo i Zeljeznicar treba ih u federalnu ligu samo dizu frku a imaju najbolje sudjenje u ligi.

Avatar
Zutti
Postovi: 2494
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zutti » 08 mar 2026, 09:47

Resolute je napisao/la:
08 mar 2026, 04:49
Zeko87 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:46
Hordas1990 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:26
Ja do prije 5 minuta mislio zajebancija kad ono stvarno svinjsku mast mazali po tribini :shock:

Pa nema primitivinijeg naroda u Europi, ovo su sumski ljudi :urnebes: :tokralju:
Pagani, to je meni cijeli život jasno .
Nije bato, to je fora, dovitljivost, humor..znas, to nije primitivizam. Meni je onako, to lakrdija malo, ali to je vjerovatno zasto sto imam i godina vec. Da sam mladji, to bi mi bila bas šega. Nema ljutis, dobra fora, dobro su skontali.. msm cuj namazati gostujucu tribinu svinjskom masti.. pa jackass fazon skroz. Dohakali su im i nema ljutis.. nije da je neko u urgentnom zavrsio i to..
To fora? To humor? Meni je iskreno žao svake osobe kojoj je to smiješno. Ne smeta mi toliko zbog vjerskih razloga, mene to ne yebe u životu, nego jer je kretenski, maloumno, dječije (na nivou osnovne škole), zaostalo, puno govori o kreatorima "šale". Nešto kao ona slika sa slaninom na Marakani pred Pazarcima, još se to ko navijačka akcija predstavlja. Ovo nit je smiješno, nit je navijački, a ako ti je stvarno to mazanje tribine zanimljivo, potraži pomoć u najbližoj psihijatrijskoj ustanovi, možda nije kasno.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 08 mar 2026, 09:49

ultrazonfa je napisao/la:
08 mar 2026, 09:19
Ne znam sto se bune pitari, penali cisti ko suza? Ne znam ko im je unio taj seljacki mentalitet u klub, ali sve je pocelo kad su prosuli 20 bodova poslije korone…gora ekipa i mentalitet od Travnika nekad…uzas
Kakvih crnih 20 bodova? Zaboravio si napisati da, pored toga što smo mi prosuli 13 bodova, su vama namjestili bar 15 te iste sezone.

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 08 mar 2026, 09:51

Resolute je napisao/la:
08 mar 2026, 04:49
Zeko87 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:46
Hordas1990 je napisao/la:
08 mar 2026, 00:26
Ja do prije 5 minuta mislio zajebancija kad ono stvarno svinjsku mast mazali po tribini :shock:

Pa nema primitivinijeg naroda u Europi, ovo su sumski ljudi :urnebes: :tokralju:
Pagani, to je meni cijeli život jasno .
Nije bato, to je fora, dovitljivost, humor..znas, to nije primitivizam. Meni je onako, to lakrdija malo, ali to je vjerovatno zasto sto imam i godina vec. Da sam mladji, to bi mi bila bas šega. Nema ljutis, dobra fora, dobro su skontali.. msm cuj namazati gostujucu tribinu svinjskom masti.. pa jackass fazon skroz. Dohakali su im i nema ljutis.. nije da je neko u urgentnom zavrsio i to..
Ma ja, pa kad ih pukne štilo u glavu nema ljutiš. :) Svinjska mast ti super fora, ali ona fora s "mudžahidima" na Kupresu je baš bezveze aa? Joj joj...

Avatar
Simpatizer
Postovi: 1654
Pridružen/a: 08 jul 2009, 19:15
Lokacija: Gradski stadion
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Simpatizer » 08 mar 2026, 10:00

Mnogo bolja fora od svinjske masti su ucestale prijetnje na ovom forumu.

Kako se ne nasmijati :mrgreen:
Sebastijane, Sebastijane, nek' je tvojoj majci hvala...

MikiPirs
Postovi: 1834
Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MikiPirs » 08 mar 2026, 10:13

Threeplanetrees je napisao/la:
08 mar 2026, 09:16
Šta kaže onaj četnik navijačka fora namazati gostujuću tribinu svinjskom masti. Sve dok se mi između sebe bijemo gdje stignemo i glumimo navijače ovako će biti. Kada je srpska grupa napala srpsku ili hrvatska hrvatsku nikad. To bez kodeksa ikakvog treba trat gdje stignemo da im ne padne na pamet ni kada upalu pluća fasuju. Pa kada oslobodimo državu gurati priču. Šta ćeš sa ovakvim majku mu guzim
Ti i Ramo sa sinovima na celu kolone promjena i preuzimanja kontrole nad BiH :bow: :)
Zadnja izmjena: MikiPirs, dana/u 08 mar 2026, 10:17, ukupno mijenjano 1 put.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 08 mar 2026, 10:15

Lik je napisao/la:
08 mar 2026, 09:34
Dobro jutro, je.bem mrtve Antoniju Bandiću i svima koji opravdavaju njegovo kasapljenje.

Uzdravlje!
Zbog kradje Zelji titule u Bijeljini ili necega drugog?
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Zigazaga
Postovi: 871
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 08 mar 2026, 10:15

Dobro jutro 🙋
Da u premijer ligi ima bar još jedan klub iz Sarajeva,ja nebi strahovao za opstanak 😉
Leži nam taj grad .

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mnon46, Mostarska i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []