Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
FK Rudar Prijedor za dve godine,tj.2028.godine,slavi 100 godina postojanja.
Ako se pogledaju tokovi u premijer ligi,a i uopšte u svijetu,dali je realno nadati se tituli prvaka te godine ?
Ako se pogledaju tokovi u premijer ligi,a i uopšte u svijetu,dali je realno nadati se tituli prvaka te godine ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja sam i juče napisao,da po meni ono nije crveni,iako je bilo kontakta. Naravno,crveni karton je dobrano uticao na krajnji rezultat. Što se penala tiče,sve tri penala su bila igranje rukom.E sad što kod nas u pl se nezna,šta ko svira,to je problem. Imamo primjer na dosta utakmica.Prvo poluvrijeme je bilo 11 na 11,i Rudar je nadigrao Sarajeva. Niko ne spominje poništen čist gol Rudaru. Nisu ni usporeno dali,niti u hajlajtovima. Sarajevo je imalo samo dva šuta u okvir gola. Ali ponoviću,crveni karton je puno UTICAO na krajnji rezultat.
Roncal je lijevi bek,igrač na koga misliš. Od prvog dana tvrdim da je najbolji igrač Rudara. Fizički prespreman,može igrati na obe strane bočne.
Zadnja izmjena: Zigazaga, dana/u 08 mar 2026, 11:10, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kme kme kme.Zaboljesutra je napisao/la: ↑08 mar 2026, 10:49Možeš samo sebi kupiti dildo koliko si opasan za tastaturom i razvaliti svoj probavni trakt jer nema u tebe razlike između analnog otvora i usne šupljine.G.ovna u oba služaja izlaze .Argentina je napisao/la: ↑08 mar 2026, 10:42Zrinski je posten, ljudi laziraju godinu nastanka, sta ocekivati daljeZaboljesutra je napisao/la: ↑08 mar 2026, 10:25
Krali ste nas te sezone u sred Mostara-prvi gol zaleđe i penal na asistenciju 5 sudije.
PRIJE toga i poslije derbija 8 sudija nakon utakmica FK Željezničara suspendirano zbog lošeg suđenja.
Bili ste samo tada nesposobni kao i Borac lani da uzmete namještenu titulu.![]()
I da, **** ti mater onako na dobar dan za komentar.
![]()
Skontaj za pocetak koje godine ti je klub osnovan, pa kad to skontas baci se na kontanje je li Zrinski ili Zrinjski
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- NeSamSafetee
- Postovi: 288
- Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dabogda ti na urgentnom završio krme karavlaško.Resolute je napisao/la: ↑08 mar 2026, 04:49Nije bato, to je fora, dovitljivost, humor..znas, to nije primitivizam. Meni je onako, to lakrdija malo, ali to je vjerovatno zasto sto imam i godina vec. Da sam mladji, to bi mi bila bas šega. Nema ljutis, dobra fora, dobro su skontali.. msm cuj namazati gostujucu tribinu svinjskom masti.. pa jackass fazon skroz. Dohakali su im i nema ljutis.. nije da je neko u urgentnom zavrsio i to..Zeko87 je napisao/la: ↑08 mar 2026, 00:46Pagani, to je meni cijeli život jasno .Hordas1990 je napisao/la: ↑08 mar 2026, 00:26Ja do prije 5 minuta mislio zajebancija kad ono stvarno svinjsku mast mazali po tribini![]()
Pa nema primitivinijeg naroda u Europi, ovo su sumski ljudi![]()
![]()
-
Zaboljesutra
- Postovi: 644
- Pridružen/a: 11 sep 2025, 19:53
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Argentina je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:10Kme kme kme.Zaboljesutra je napisao/la: ↑08 mar 2026, 10:49Možeš samo sebi kupiti dildo koliko si opasan za tastaturom i razvaliti svoj probavni trakt jer nema u tebe razlike između analnog otvora i usne šupljine.G.ovna u oba služaja izlaze .![]()
Skontaj za pocetak koje godine ti je klub osnovan, pa kad to skontas baci se na kontanje je li Zrinski ili Zrinjski![]()
Pogledaj film .Onako dobar je za neupućene i agresivne kao što si ti.
[email protected] utakmice FK Borca.
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!
-datum utakmice
-ime sudije
-video materija
Što više mailova veća mogućnost za Uefa inspekciju!
Za bolje sutra BiH nogometa !!!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tema Premijer liga BiH - aktuelno:
- Psovanje majki balijskih, ustaških, karavlaških, brojanje krvnih zrnaca, veličanje negativnih ličnosti od prije 30 godina, aktivne raspave o podjelama, smijanje na mazanje svinjske masti na tribini kada većinski muslimanska grupa dolazi (a ima i ostalih tu, i tako je od osnivanja naših sarajevskih klubova), komentari tipa “ne ispadamo u drugu ligu, nego prvu ligu RS-a”.
Admin: *zvukovi cvrčaka*
Tema FK Sarajevo:
- “Treba Bandiću zube polomit”.
Admin: *10 minuta poslije komentara* “Pozivanje na činjenje kriminalnih radnji ne možemo tolerisati, nije tome mjesto na forumu.”
- Psovanje majki balijskih, ustaških, karavlaških, brojanje krvnih zrnaca, veličanje negativnih ličnosti od prije 30 godina, aktivne raspave o podjelama, smijanje na mazanje svinjske masti na tribini kada većinski muslimanska grupa dolazi (a ima i ostalih tu, i tako je od osnivanja naših sarajevskih klubova), komentari tipa “ne ispadamo u drugu ligu, nego prvu ligu RS-a”.
Admin: *zvukovi cvrčaka*
Tema FK Sarajevo:
- “Treba Bandiću zube polomit”.
Admin: *10 minuta poslije komentara* “Pozivanje na činjenje kriminalnih radnji ne možemo tolerisati, nije tome mjesto na forumu.”
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tema se pretvorila u kako biti gresan za ramanazan a sve vjernik do vjernika. balija ustasa cetnik 
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
-
bordobijeli
- Postovi: 18317
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rudar dobra ekipa i ostecen takodje dosta puta ove sezone ne radi se ovdje uopste o Rudaru. Ovo ti je pokazivanje sile od određenog broja sudija naravno uz direktive od funkcionera iz NS BIH .Zigazaga je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:09Ja sam i juče napisao,da po meni ono nije crveni,iako je bilo kontakta. Naravno,crveni karton je dobrano uticao na krajnji rezultat. Što se penala tiče,sve tri penala su bila igranje rukom.E sad što kod nas u pl se nezna,šta ko svira,to je problem. Imamo primjer na dosta utakmica.Prvo poluvrijeme je bilo 11 na 11,i Rudar je nadigrao Sarajeva. Niko ne spominje poništen čist gol Rudaru. Nisu ni usporeno dali,niti u hajlajtovima. Sarajevo je imalo samo dva šuta u okvir gola. Ali ponoviću,crveni karton je puno UTICAO na krajnji rezultat.
Roncal je lijevi bek,igrač na koga misliš. Od prvog dana tvrdim da je najbolji igrač Rudara. Fizički prespreman,može igrati na obe strane bočne.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ništa kontra Rudara kao kluba i ekipe. Solidni i zaslužuju veći plasman. Šteta što su samo alat za sprovod agende.bordobijeli je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:28Rudar dobra ekipa i ostecen takodje dosta puta ove sezone ne radi se ovdje uopste o Rudaru. Ovo ti je pokazivanje sile od određenog broja sudija naravno uz direktive od funkcionera iz NS BIH .Zigazaga je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:09Ja sam i juče napisao,da po meni ono nije crveni,iako je bilo kontakta. Naravno,crveni karton je dobrano uticao na krajnji rezultat. Što se penala tiče,sve tri penala su bila igranje rukom.E sad što kod nas u pl se nezna,šta ko svira,to je problem. Imamo primjer na dosta utakmica.Prvo poluvrijeme je bilo 11 na 11,i Rudar je nadigrao Sarajeva. Niko ne spominje poništen čist gol Rudaru. Nisu ni usporeno dali,niti u hajlajtovima. Sarajevo je imalo samo dva šuta u okvir gola. Ali ponoviću,crveni karton je puno UTICAO na krajnji rezultat.
Roncal je lijevi bek,igrač na koga misliš. Od prvog dana tvrdim da je najbolji igrač Rudara. Fizički prespreman,može igrati na obe strane bočne.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovdje ljudi misle da su vjernici, ni 0.0001% nisu. Trude se da pokazu postupcima ko je veci nevjernik.OldTownDistrict je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:28Tema se pretvorila u kako biti gresan za ramanazan a sve vjernik do vjernika. balija ustasa cetnik![]()
Ovo mi lici na onu: " Vratili se babo i amidza iz kafane pijani, sjeli da popijunm jos jednu i posvadjali se ko je veci musliman"
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne pratim politicke prcije, a daleko ste vi jos od kluba.Zaboljesutra je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:20Argentina je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:10Kme kme kme.Zaboljesutra je napisao/la: ↑08 mar 2026, 10:49
Možeš samo sebi kupiti dildo koliko si opasan za tastaturom i razvaliti svoj probavni trakt jer nema u tebe razlike između analnog otvora i usne šupljine.G.ovna u oba služaja izlaze .![]()
Skontaj za pocetak koje godine ti je klub osnovan, pa kad to skontas baci se na kontanje je li Zrinski ili Zrinjski![]()
Pogledaj film .Onako dobar je za neupućene i agresivne kao što si ti.![]()
Zaboravio sam, J*** ti mater jos jednom i tebi i Zrinskom
P.S. Ako se dogovorite, javite koju godinu uzimate kao zvanicnu i jeste li Zrinjski ili Zrinski. Mozda drug Dragan javi ovih dana.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Generalno, jeb.em mrtve svakom sudiji koji krade, klubovima i navijačima koji to podržavaju i naslađuju se tim.
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa taj debil uživa u svemu ovome, vidiš na šta im liči portal. Ugasili se dabogda.gh0stHZ je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:26Tema Premijer liga BiH - aktuelno:
- Psovanje majki balijskih, ustaških, karavlaških, brojanje krvnih zrnaca, veličanje negativnih ličnosti od prije 30 godina, aktivne raspave o podjelama, smijanje na mazanje svinjske masti na tribini kada većinski muslimanska grupa dolazi (a ima i ostalih tu, i tako je od osnivanja naših sarajevskih klubova), komentari tipa “ne ispadamo u drugu ligu, nego prvu ligu RS-a”.
Admin: *zvukovi cvrčaka*
Tema FK Sarajevo:
- “Treba Bandiću zube polomit”.
Admin: *10 minuta poslije komentara* “Pozivanje na činjenje kriminalnih radnji ne možemo tolerisati, nije tome mjesto na forumu.”
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Potpisujem. Kvaziadministracija jednog kvaziforuma. Šteta što su drugi forumi na temu PLBiH neaktivni pa ss.ba nažalost nema konkurenciju.gh0stHZ je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:26Tema Premijer liga BiH - aktuelno:
- Psovanje majki balijskih, ustaških, karavlaških, brojanje krvnih zrnaca, veličanje negativnih ličnosti od prije 30 godina, aktivne raspave o podjelama, smijanje na mazanje svinjske masti na tribini kada većinski muslimanska grupa dolazi (a ima i ostalih tu, i tako je od osnivanja naših sarajevskih klubova), komentari tipa “ne ispadamo u drugu ligu, nego prvu ligu RS-a”.
Admin: *zvukovi cvrčaka*
Tema FK Sarajevo:
- “Treba Bandiću zube polomit”.
Admin: *10 minuta poslije komentara* “Pozivanje na činjenje kriminalnih radnji ne možemo tolerisati, nije tome mjesto na forumu.”
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Realno je ako vas Mile i Vico stave na prioritete ispred Borca što je teško za očekivati.
-
HercegovinaCali
- Postovi: 191
- Pridružen/a: 22 jul 2025, 09:36
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoj tako, Tomi Jurić je vašu nagradu za najboljeg igrača utakmice stavio na najvišu policu u stanu.Argentina je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:35Ne pratim politicke prcije, a daleko ste vi jos od kluba.Zaboljesutra je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:20
Pogledaj film .Onako dobar je za neupućene i agresivne kao što si ti.![]()
Zaboravio sam, **** ti mater jos jednom i tebi i Zrinskom
P.S. Ako se dogovorite, javite koju godinu uzimate kao zvanicnu i jeste li Zrinjski ili Zrinski. Mozda drug Dragan javi ovih dana.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoj plakyy kmeeeNeSamSafetee je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:15Dabogda ti na urgentnom završio krme karavlaško.Resolute je napisao/la: ↑08 mar 2026, 04:49Nije bato, to je fora, dovitljivost, humor..znas, to nije primitivizam. Meni je onako, to lakrdija malo, ali to je vjerovatno zasto sto imam i godina vec. Da sam mladji, to bi mi bila bas šega. Nema ljutis, dobra fora, dobro su skontali.. msm cuj namazati gostujucu tribinu svinjskom masti.. pa jackass fazon skroz. Dohakali su im i nema ljutis.. nije da je neko u urgentnom zavrsio i to..
Koliko se narod ovdje prima na ove gluposti, pa to je nevjerovatno. Koliko mrznje, koliko ruznih rijeci.. ebala vas svinjska mast. I meni je totalno nidje veze bilo, cuj mazati tribinu svinjskom mascu.
Ali ovdje se vidi ko je kakav, malu bubicu bacis, odmah milion citiranja i finih rijeci.
I da citiram onom shupku gore iznad, nisu smetali mudzahedini na kupresu nanu li ti tvoju, imaces prilike sigurno da pokazes opet koliki si komandos, samo ces ovaj put morati da cuvas tu glavu kockastu i transove i zastave. Gov*a raspala,hvale se kupresom koji su spremali 8 punih godina, i dosli gore svjesno u problem. Zato kad ste zastave morali braniti, svaki put ste bjezali ko čkice malene.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pravit ćemo se da je tako na osnovu zadnjih 5 stranica i glumit da 15700 od 15788 stranica nije *sve osim nogometna* prepirka između navijača Sarajeva / Želje te tradicionalno bošnjačko psovanje mrtvih svakomegh0stHZ je napisao/la: ↑08 mar 2026, 11:26Tema Premijer liga BiH - aktuelno:
- Psovanje majki balijskih, ustaških, karavlaških, brojanje krvnih zrnaca, veličanje negativnih ličnosti od prije 30 godina, aktivne raspave o podjelama, smijanje na mazanje svinjske masti na tribini kada većinski muslimanska grupa dolazi (a ima i ostalih tu, i tako je od osnivanja naših sarajevskih klubova), komentari tipa “ne ispadamo u drugu ligu, nego prvu ligu RS-a”.
Admin: *zvukovi cvrčaka*
Tema FK Sarajevo:
- “Treba Bandiću zube polomit”.
Admin: *10 minuta poslije komentara* “Pozivanje na činjenje kriminalnih radnji ne možemo tolerisati, nije tome mjesto na forumu.”
Samo Široki!
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 16 gostiju.



