Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la kraljttbvb » 09 mar 2026, 08:35

coelho41 je napisao/la:
09 mar 2026, 08:18
Sheyi je napisao/la:
08 mar 2026, 13:57
Gdje u Tuzli privatno osunetiti dijete, ima li ko iskustvo? :)
Rahmanović na Stupinama. 250-300KM, zavisno od uzrasta djeteta.
Znaci naplaćuju po centimetrima.

Ne valja ni kad ti je puno velik...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 09 mar 2026, 08:55

Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
Asteriks
Postovi: 10285
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Asteriks » 09 mar 2026, 10:41

Hrvatsku od sutra očekuje značajan rast cijena goriva: dizel bi trebao poskupjeti za 24 centa po litri, što znači da će pun spremnik biti skuplji za 12 eura, dok bi cijena benzina mogla porasti za 9 centi, odnosno 4.5 eura po spremniku, piše HRT.
A smooth sea never made a skilled sailor.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2309
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VivaLaStella » 09 mar 2026, 10:55



:tokralju: I onda dođe ustašicky i kaže da su arapi zaluđeni
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Avatar
Sheyi
Postovi: 13885
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Sheyi » 09 mar 2026, 11:45

kraljttbvb je napisao/la:
09 mar 2026, 08:35
coelho41 je napisao/la:
09 mar 2026, 08:18
Sheyi je napisao/la:
08 mar 2026, 13:57
Gdje u Tuzli privatno osunetiti dijete, ima li ko iskustvo? :)
Rahmanović na Stupinama. 250-300KM, zavisno od uzrasta djeteta.
Znaci naplaćuju po centimetrima.

Ne valja ni kad ti je puno velik...
:urnebes:

Hvala puno, jos jedan je njih preporucio pa cu zvati.

Ne znam zasto ali vec mi muka neka kad znam da ga moram voditi s tri mjeseca, ali kazu bolje ranije.

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2004
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la ArtemisFowl » 09 mar 2026, 12:01

VivaLaStella je napisao/la:
09 mar 2026, 10:55


:tokralju: I onda dođe ustašicky i kaže da su arapi zaluđeni
Znaš ko je Tucker Carlson?

Avatar
StevieG8
Postovi: 13292
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la StevieG8 » 09 mar 2026, 12:04

Sheyi je napisao/la:
09 mar 2026, 11:45
kraljttbvb je napisao/la:
09 mar 2026, 08:35
coelho41 je napisao/la:
09 mar 2026, 08:18


Rahmanović na Stupinama. 250-300KM, zavisno od uzrasta djeteta.
Znaci naplaćuju po centimetrima.

Ne valja ni kad ti je puno velik...
:urnebes:

Hvala puno, jos jedan je njih preporucio pa cu zvati.

Ne znam zasto ali vec mi muka neka kad znam da ga moram voditi s tri mjeseca, ali kazu bolje ranije.
Ko kaze da moras s 3 mjeseca?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
coelho41
Postovi: 15697
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la coelho41 » 09 mar 2026, 12:13

Sheyi je napisao/la:
09 mar 2026, 11:45
kraljttbvb je napisao/la:
09 mar 2026, 08:35
coelho41 je napisao/la:
09 mar 2026, 08:18


Rahmanović na Stupinama. 250-300KM, zavisno od uzrasta djeteta.
Znaci naplaćuju po centimetrima.

Ne valja ni kad ti je puno velik...
:urnebes:

Hvala puno, jos jedan je njih preporucio pa cu zvati.

Ne znam zasto ali vec mi muka neka kad znam da ga moram voditi s tri mjeseca, ali kazu bolje ranije.
Ne moraš s 3 mjeseca, al realno što ranije to bolje, npr. do 6. mjeseca ti je najbolje to završit, dok nije propuzao, neće ni osjetit.
Ovaj dr. je stručan, radi u lokalnoj anesteziji, plakaće samo dok mu daje injekciju, poslije na stolu 5 minuta posla, pustiš mu pjesmicu i zaboravi na sve. Navečer bude malo nervoze kad popusti anestezija i sutradan već ko nov. Konci onda sami otpadnu u narednih 30 dana.

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1212
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Wilshere10 » 09 mar 2026, 12:33

Kako je regija reagovala na krizu s naftom: Hrvatska ograničava cijene goriva, Srbija suspenduje izvoz
Zna li neko kako je FederacijaBiH reagovala? :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
VivaLaStella
Postovi: 2309
Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
Lokacija: Petoria
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VivaLaStella » 09 mar 2026, 12:43

ArtemisFowl je napisao/la:
09 mar 2026, 12:01
VivaLaStella je napisao/la:
09 mar 2026, 10:55


:tokralju: I onda dođe ustašicky i kaže da su arapi zaluđeni
Znaš ko je Tucker Carlson?
Da,
preskoči odmah na poentu, ako možeš
fīat iūstitia ruat cælum

vperyod, nikak nazad

Avatar
Rosicky
Postovi: 8690
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Rosicky » 09 mar 2026, 12:47

Poenta je da ne zna da je tek sad otiso na google :rol:


slika


Mojtaba,moj vođa :salut:

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5833
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la CAGarfia » 09 mar 2026, 12:56

Donald Trump: Kratkoročni skok cijena nafte je mala cijena za mir u svijetu
Samo yebi, Big Poppa. :salut:

Avatar
sljivo
Postovi: 13775
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la sljivo » 09 mar 2026, 13:07

Nek gu.i i nas samo da gu.i retardirane amere

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la OldTownDistrict » 09 mar 2026, 13:09

Rosicky je napisao/la:
09 mar 2026, 12:47
Poenta je da ne zna da je tek sad otiso na google :rol:


slika


Mojtaba,moj vođa :salut:
Wow, naslov, mnogo si pametan!
Uostalom da jeste istina kakve veze ti imas sa iranom?
Go glupan.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
Rosicky
Postovi: 8690
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Rosicky » 09 mar 2026, 13:09

OldTownDistrict je napisao/la:
09 mar 2026, 13:09
Rosicky je napisao/la:
09 mar 2026, 12:47
Poenta je da ne zna da je tek sad otiso na google :rol:


slika


Mojtaba,moj vođa :salut:
Wow, naslov, mnogo si pametan!
Uostalom da jeste istina kakve veze ti imas sa iranom?
Go glupan.
Kakve ti veze imaš a botuješ za njih cijelo vrijeme :rol:
Postavljaš gluposti u rangu ovakvih naslova i po tome određuješ ne samo amerikance nego i mene :rol:

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1634
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la OldTownDistrict » 09 mar 2026, 13:11

Rosicky je napisao/la:
09 mar 2026, 13:09
OldTownDistrict je napisao/la:
09 mar 2026, 13:09
Rosicky je napisao/la:
09 mar 2026, 12:47
Poenta je da ne zna da je tek sad otiso na google :rol:


slika


Mojtaba,moj vođa :salut:
Wow, naslov, mnogo si pametan!
Uostalom da jeste istina kakve veze ti imas sa iranom?
Go glupan.
Kakve ti veze imaš a botuješ za njih cijelo vrijeme :rol:
Prvo papak ne botujem za njih nego protiv zla. Drugo papak javi se nekad kada ti se postavlja ovo sve sto tvoja idiologija glupana ne moze da podnese a to je istina.
Go glupan.

Da ti dodam za to editovano. Daj da vidim kakve naslove u tom rangu?
Mnogo go glupan.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
Rosicky
Postovi: 8690
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la Rosicky » 09 mar 2026, 13:13

OldTownDistrict je napisao/la:
09 mar 2026, 13:11
Rosicky je napisao/la:
09 mar 2026, 13:09
OldTownDistrict je napisao/la:
09 mar 2026, 13:09


Wow, naslov, mnogo si pametan!
Uostalom da jeste istina kakve veze ti imas sa iranom?
Go glupan.
Kakve ti veze imaš a botuješ za njih cijelo vrijeme :rol:
Prvo papak ne botujem za njih nego protiv zla. Drugo papak javi se nekad kada ti se postavlja ovo sve sto tvoja idiologija glupana ne moze da podnese a to je istina.
Go glupan.

Da ti dodam za to editovano. Daj da vidim kakve naslove u tom rangu?
Mnogo go glupan.

Jel zlo ubiti 35tisuća prosvjednika u par dana jer se ne slažu sa velikim vođom?

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2004
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la ArtemisFowl » 09 mar 2026, 13:14

VivaLaStella je napisao/la:
09 mar 2026, 12:43
ArtemisFowl je napisao/la:
09 mar 2026, 12:01
VivaLaStella je napisao/la:
09 mar 2026, 10:55


:tokralju: I onda dođe ustašicky i kaže da su arapi zaluđeni
Znaš ko je Tucker Carlson?
Da,
preskoči odmah na poentu, ako možeš
Da citiraš američkog Milomira Marića.

Avatar
VensanKasel
Postovi: 5255
Pridružen/a: 28 apr 2023, 17:14
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la VensanKasel » 09 mar 2026, 13:17

ArtemisFowl je napisao/la:
09 mar 2026, 13:14
VivaLaStella je napisao/la:
09 mar 2026, 12:43
ArtemisFowl je napisao/la:
09 mar 2026, 12:01


Znaš ko je Tucker Carlson?
Da,
preskoči odmah na poentu, ako možeš
Da citiraš američkog Milomira Marića.
Kako misliš ? Je li to Marić kritikuje Vučića i Rusiju ?
Otkriva lopovluke i državni kriminal ?
Moja zemlja mala brana velikoj rijeci ludila ...

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14547
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez politike i ratnih prica

Post Postao/la baboedindzeko09 » 09 mar 2026, 13:19

Kabirijevci danas poranili. Jedan počeo o nekim ubijenim protestantima koja je brojka izmišljenja isključivo u američko-ći.futskim medijima, a drugi kabirijevac udara na Carlsona.

Izgleda danas duple dnevnice od Amir Grossa idu, valja zaraditi.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []