Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema veze moza jos bolje za nas da malo jos stanemo na noge i da ih izbacimo iz kupa
Evo za Hodzica zavrsena sezona, a propustice i pocetak naredne
Cetvrti igrac Zelje sa tezom povredom ove sezone
Evo za Hodzica zavrsena sezona, a propustice i pocetak naredne
Cetvrti igrac Zelje sa tezom povredom ove sezone
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sloga ubije Boga u njima na Grbavici, slome nogu Cvetanoskom. Zatim opet ubiju Boga u njima u Doboju, Hodzicu pokidaju ligamente. Na to namazu tribinu svinjskom mascu, pravi domacinski docek.
I oni svejedno pristanu na odgodu zbog "viroze" kod Sloge i to iste Sloge koja redovno dobije "virozu" kad treba igrati s Borcem i ne trazi nikakve odgode.
Ali sve cisto sigurno.
Ima ovdje posla ne samo za Uefu nego i za domace istrazne organe. Cisti kriminal. Uopste me ne bi zacudilo da je Mirvic raspustio UO jer je otkrio da imaju neke kriminalne varijante. Sve je ovo povezano.
I oni svejedno pristanu na odgodu zbog "viroze" kod Sloge i to iste Sloge koja redovno dobije "virozu" kad treba igrati s Borcem i ne trazi nikakve odgode.
Ali sve cisto sigurno.
Ima ovdje posla ne samo za Uefu nego i za domace istrazne organe. Cisti kriminal. Uopste me ne bi zacudilo da je Mirvic raspustio UO jer je otkrio da imaju neke kriminalne varijante. Sve je ovo povezano.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
NisamIsmirMirvic je napisao/la: ↑09 mar 2026, 14:34Sloga ubije Boga u njima na Grbavici, slome nogu Cvetanoskom. Zatim opet ubiju Boga u njima u Doboju, Hodzicu pokidaju ligamente.
I oni svejedno pristanu na odgodu zbog "viroze" kod Sloge i to iste Sloge koja redovno dobije "virozu" kad treba igrati s Borcem i ne trazi nikakve odgode.
Ali sve cisto sigurno.
Ima ovdje posla ne samo za Uefu nego i za domace istrazne organe. Cisti kriminal. Uopste me ne bi zacudilo da je Mirvic raspustio UO jer je otkrio da imaju neke kriminalne varijante. Sve je ovo povezano.
Sad ce nasi dobri Pitari nama sve da kazu. Oni uvijek sve znaju kad smo mi u pitanjuHordas1990 je napisao/la: ↑09 mar 2026, 14:24Sta je god u pitanju nisu sigurno cista posla. Ne postoji klub na ovoj planeti koji bi izasao u susret ekipi koja ti jednom igracu slomi nogu drugom pokida ligamente u zadnje dvije medjusobne tekme. Ovo je flautanje klasicno a vidjecemo uskoro kome i zbog cega.Vorovus je napisao/la: ↑09 mar 2026, 14:17Ma kakva viroza, ovo su sumnjiva posla.Hordas1990 je napisao/la: ↑09 mar 2026, 14:14Tesko im povrijede dva ponajbolja igraca, oni pristanu na odgodu![]()
I ne znam kako Slogi nije prepreka viroza kad treba igrati protiv Borca, sto tad nema odgode???
Smjena uprave u Želji, viroza u Slogi, sve u istom danu...
Biće da nije ispoštovan neki dogovor za vikend pa je kup odgođen dok se ne vidi šta dalje...
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta je ovde glupost ? To što izmišljate i volili bi da je drugačije je vaš problemVorovus je napisao/la: ↑09 mar 2026, 14:29Aj ne seri. Glupost do gluposti.
S kim ja diskutujem i kome repliciram.![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma jok uredu je izaci prijateljima u susret, pogotovo nakon sto ti onakav docek vlastitim navijavcima za ramazan naprave , sve top 
- OldTownDistrict
- Postovi: 1634
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nodara dok ne preuzme fotelju nema od vas nista.
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisu igrače Sloge zaraženi.
Željo je tražio odgodu kupa zbog stanja u upravi.
Dogovorili se sa Slogom ko veli da oni traže odgodu, da bi lakše "objasnili" navijačima. A eto kao pristali smo, eto vam.
Željo je tražio odgodu kupa zbog stanja u upravi.
Dogovorili se sa Slogom ko veli da oni traže odgodu, da bi lakše "objasnili" navijačima. A eto kao pristali smo, eto vam.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
-
Marokanci58
- Postovi: 681
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glupost je da Sloga ne može ostati u ligi (dvije pobjede mijenjaju izgled tabele).
Glupost je da dva iz RS 100% ispadaju (isto).
Glupost je da H ne može ostati na 2 kluba (Srbi su imali 2 kluba u Ligi 12, što Hrvati ne bi mogli imati 2 kluba u Ligi 10?).
Glupost je da niko iz 1. lige RS nece ući (hoće npr. Leotar).
Malo li je gluposti u jednom postu?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vorovus baca bisere....
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otkud sad to?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako pristase na odgodu nakon SVINJARIJA koje su ih docekale u Doboju ?
Golemo, golemi Zeljeznicare !!!
Golemo, golemi Zeljeznicare !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Protiv Sarajeva isto.
Mi pokupili kadeta Marcetica sa velikog odmora i momak vam strpao dva gola na Kosevu i izbacio galaktikose iz kupa.
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 7 gostiju.
