I ma sve to vi dozvolite ovo ;1921ljoze je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:50Slazem se a najace mi je odes u banja luku doboj prijedor,kradu ma terenu plus cetnicko orgijanje na tribinamaTatamata1946 je napisao/la: ↑10 mar 2026, 23:39Samo slijepac nije vidio gol iz prve
Kasnije na ponovljenim snimcima se jos bolje vidi...
Isto nama neki dan iskljuci igraca sto je petom zaustavio loptu. Nije bi ni faul, to svako vidi...samo sudija ne vidi
Mozemo se mi mrziti i podhebavati ali to su cinjenice koje vidi svako ko ima oci
Ko ulozi marku u ovaj cirkus svaka mu cast i ne bi me iznenadilo da investitori dignu ruke od svega
Na kosevu i grbavici svi imaju fin docek
Mi smo budale treba im kosti lomiti

Davno ste vi prodali vjeru za veceru







.png)