Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 mar 2026, 11:00

Samba71 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:59
Balorda je napisao/la:
11 mar 2026, 10:45
brig je napisao/la:
11 mar 2026, 10:42

Pogledao sam i ovu gol liniju, iz ovog kuta, ko može reć 100% da je prešla? Nitko. Nego Željo pa medijima odgovara i vrte priču. Da je ovo npr Pos, Široki, Gošk itd bilo ne bi nitko ni spominjao
Do pojave onog snimka sa klixa stvarno se nije moglo sa sigurnošću reći, ali onaj snimak dosta govori. Inače, slažem se da je ovolika kuknjava samo radi toga što se radi o Željezničaru.
Treba zvati topuzovića i snimati ga :lol: :lol: :lol:

E moja Njegice, Njegice...
Mi smo bar jednog zapalili, a vi kmečite jer više vi ne jašete, nego neko drugi.

@Argentina, ok, gori sam ja što komuniciram s vama.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 11 mar 2026, 11:03

Zapalili jedne sudije, druge navukli i izofirali sa telefonskim pozivim. Sudijski komitet ima veće traume od mostaraca nego onaj nesretnik brojač posjeta i policajac za određivanje navijačke pripadnosti na forumu :rol:

Avatar
N3R3D
Postovi: 1386
Pridružen/a: 22 nov 2015, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la N3R3D » 11 mar 2026, 11:04

Šta ovo izašlo da su oni napali fotografa Sloge.

Marokanci58
Postovi: 666
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 11 mar 2026, 11:04

Na stadionu i na terenu je sve bilo ok dok nisu počeli penali. Onda kako kojeg igrača Sloge spiker najavi tako Manijaci krenu horski skandirati pogrdne psovke majki igračima svi zajedno. Tu je nastala nervoza i na tribinama gdje su neki normalni navijači Želje na centralnoj tribini čak i sa djecom popili par šamara. Frka na terenu je nastala zato što je igračima Sloge proradio inat i želja za osvetom zbog psovki tako kad su ih izbacili trčali su da isprovociraju Manijake. Nakon gužve jedan službenik Sloge je nešto dobacio igračima a onda su ga pretukli Krpic i Radovac. Kosorić pa poslije Savo su smirili sve. Uglavnom bili su glavni u tući Krpić i Radovac. Mislim da im slijedi kazna od 5 utakmica suspenzije već od subote protiv Borca jer su baš teško ozlijedili službeno lice Sloge na terenu.
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 11 mar 2026, 11:07

Cestitam koji god da je provajder u pitanju sto je uspio obezbijediti signal u toj vukojebini pa tobe iz Vrapcica ima internet dok cuva ovce i blebece po forumu :bow:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KarloIvandic » 11 mar 2026, 11:12

Marokanci58 je napisao/la:
11 mar 2026, 11:04
Na stadionu i na terenu je sve bilo ok dok nisu počeli penali. Onda kako kojeg igrača Sloge spiker najavi tako Manijaci krenu horski skandirati pogrdne psovke majki igračima svi zajedno. Tu je nastala nervoza i na tribinama gdje su neki normalni navijači Želje na centralnoj tribini čak i sa djecom popili par šamara. Frka na terenu je nastala zato što je igračima Sloge proradio inat i želja za osvetom zbog psovki tako kad su ih izbacili trčali su da isprovociraju Manijake. Nakon gužve jedan službenik Sloge je nešto dobacio igračima a onda su ga pretukli Krpic i Radovac. Kosorić pa poslije Savo su smirili sve. Uglavnom bili su glavni u tući Krpić i Radovac. Mislim da im slijedi kazna od 5 utakmica suspenzije već od subote protiv Borca jer su baš teško ozlijedili službeno lice Sloge na terenu.
evo i potvrdjeno je Krpic i Radovac pretukli fotograafa. IDe sada hladjenje do kraja sezone. Jos se pika zapisnik policije u kojem sve stoji.

Avatar
AvantiBL
Postovi: 2752
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AvantiBL » 11 mar 2026, 11:13

Ajmo sad suspenzije po hitnom postupku :njanjanja:
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926

ŽIŽOVIĆ MLADEN

Avatar
Riziko
Postovi: 6086
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 11 mar 2026, 11:13

Tačno tako.
Fotogtafi Želje su prvo napali sloginog. Pa su se igrači umješali.
Tako je belaj krenuo.
Kosorić popio dobre batine.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 11 mar 2026, 11:15

Vidjet cete tek vcrs u Mostaru lakrdije od sudjenja.
Velezu se sve sudilo nisu osteceni nigdje osim u Bl ali je i borac u Mostaru ostecen.

Avatar
mnon46
Postovi: 5188
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 11 mar 2026, 11:16

Threeplanetrees je napisao/la:
11 mar 2026, 10:41
mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:25
:kafa: :kafa: :kafa:

slika
Pojedini govedari su duboko zbunjeni u paralaktičkoj greški i nema šanse da im neko objasni šta znači jedan centimetar zakrivljenosti lopte koji stvara iluziju da je ona unutra
Ovo bez goal line ne možeš odrediti. A što je još smješnije, prošle sezone na grbavici nas ubjeđivali u ovo što sam ja slao da nije čitava lopta izašla kad su zabili gol. Biraju kako im paše.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Morpheus
Postovi: 2751
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 11 mar 2026, 11:19

Kakve li su šanse da nam suspenduju fudbal, izbace nas iz takmičenja :think: :lolno:

Seher1921
Postovi: 226
Pridružen/a: 25 dec 2025, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Seher1921 » 11 mar 2026, 11:19

mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 11:16
Threeplanetrees je napisao/la:
11 mar 2026, 10:41
mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:25
:kafa: :kafa: :kafa:

slika
Pojedini govedari su duboko zbunjeni u paralaktičkoj greški i nema šanse da im neko objasni šta znači jedan centimetar zakrivljenosti lopte koji stvara iluziju da je ona unutra
Ovo bez goal line ne možeš odrediti. A što je još smješnije, prošle sezone na grbavici nas ubjeđivali u ovo što sam ja slao da nije čitava lopta izašla kad su zabili gol. Biraju kako im paše.
Ne moze ako si slijep
https://www.facebook.com/share/v/14fDJVFc61d/

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 11 mar 2026, 11:21

Seher1921 je napisao/la:
11 mar 2026, 11:15
Velezu se sve sudilo nisu osteceni nigdje osim u Bl ali je i borac u Mostaru ostecen.
Ti si potpuno pomahnitao :rol:

Nigdje osim u Banjaluci, na Širokom, protiv Posušja kući ...

I to sve drastične odluke, sulude, ali kako ne kmečimo na sav glas po virtualnim općilištima, onda se valjda ne računa da smo oštećeni.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

KarloIvandic
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KarloIvandic » 11 mar 2026, 11:24

mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:25
:kafa: :kafa: :kafa:

slika
neka kmece

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ferroviere1987 » 11 mar 2026, 11:26

mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:25
:kafa: :kafa: :kafa:

slika

slika

?

Avatar
BetonskiMozgovi
Postovi: 445
Pridružen/a: 25 sep 2019, 18:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la BetonskiMozgovi » 11 mar 2026, 11:34

Marokanci58 je napisao/la:
11 mar 2026, 11:04
Na stadionu i na terenu je sve bilo ok dok nisu počeli penali. Onda kako kojeg igrača Sloge spiker najavi tako Manijaci krenu horski skandirati pogrdne psovke majki igračima svi zajedno. Tu je nastala nervoza i na tribinama gdje su neki normalni navijači Želje na centralnoj tribini čak i sa djecom popili par šamara. Frka na terenu je nastala zato što je igračima Sloge proradio inat i želja za osvetom zbog psovki tako kad su ih izbacili trčali su da isprovociraju Manijake. Nakon gužve jedan službenik Sloge je nešto dobacio igračima a onda su ga pretukli Krpic i Radovac. Kosorić pa poslije Savo su smirili sve. Uglavnom bili su glavni u tući Krpić i Radovac. Mislim da im slijedi kazna od 5 utakmica suspenzije već od subote protiv Borca jer su baš teško ozlijedili službeno lice Sloge na terenu.
Inat i želja zbog psovki, tučete ljude sa djecom koji sjede normalno, gledaju utakmicu. Pa kažeš teško ozlijedili službeno lice, a službeno lice vidi se kako trči i udara Željine igrače, bez obzira da li ga je neko prije toga udario, nije baš u njegovom opisu posla da ganja igrače po terenu i tuče se s njima.

UtdBiH21
Postovi: 269
Pridružen/a: 29 avg 2025, 12:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la UtdBiH21 » 11 mar 2026, 11:34

Ovdje i svugdje uvjek ista rasprava svako kolo jel bio penal na Kosevu , jel lopta skroz presla il je za milimetar dirala liniju :D , i jel bio ofsajd Vinija il nije , sve vam glupo J*** jel shvatate da je to nebitno , jel shvatate da bi gdje je sviran ofsajd Viniju i Borcu i Zrinjskom bio priznat gol , jel shvatate da su se Vico i Beus dogovorili da nijedan Bosnjacki klub ne bude prvak sljedecih godina , Koliko su Veleza zakidali one sezone sa Dudicem kad su se priblizili u koji bod sa Borcem skoro do kraja , koliko Sarajevo zakidaju svake sezone preko 50 posto utakmica jer im se moze , Zeljeznicar se ove sezone malo bio priblizio i njih zakinuli dosta utakmica , proslih sezona nisu toliko jer nisu bili prijetnja , sve vam J*** glupo balijsko jel shvatate da je nebitno jel presla ili nije ili jel ofsajd u liniji ili nije oni ako su naumili da te izbace taman da je presla liniju 10 cenata oni ce te izbaciti jer im se moze i jer se suti iz godine u godinu .

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 11 mar 2026, 11:37

Ferroviere1987 je napisao/la:
11 mar 2026, 11:26
mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:25
:kafa: :kafa: :kafa:

slika

slika

?
Ovo je stvarno najkvalitetnija fotografija od sinoć koja nam otkriva jedinu istinu. Pogledajte samo kvalitet te rezolucije. Hvala brate da ne pišemo više evo sada smo se uvjerili

Kajkutenjoyer
Postovi: 752
Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kajkutenjoyer » 11 mar 2026, 11:39

tutankamone, jesi spreman da pridjete borcu poslije vikenda
nek crknu dusmani, najjaci smo

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 691
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Ferroviere1987 » 11 mar 2026, 11:43

Threeplanetrees je napisao/la:
11 mar 2026, 11:37
Ferroviere1987 je napisao/la:
11 mar 2026, 11:26
mnon46 je napisao/la:
11 mar 2026, 10:25
:kafa: :kafa: :kafa:

slika

slika

?
Ovo je stvarno najkvalitetnija fotografija od sinoć koja nam otkriva jedinu istinu. Pogledajte samo kvalitet te rezolucije. Hvala brate da ne pišemo više evo sada smo se uvjerili
A ne izvinite stvarno na rezoluciji vase visocanstvo, koja je ujedno i rezultat zumiranja slike jer gospodin iznad pokusava uvjerit da nije bio pogodak iako je u prilogu postavio drugaciji ugao od ovoga sto je kasnije izasao iz kojeg se jasno vidi da smo osteceni.
Evo manje zumirana slika kako bi se zadovoljila vasa pitarska potreba.
Mozda da stavim :kafa:, da izgledam pametnije?

slika

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cr7legia, Pact1921, Turo i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []