Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nece ovo uzeti velez, zrinjski ce im pokazati sta je ekipa sa glavom i repom ili u finalu ili polufinalu. Nas su nadigrali, nema se sta reci
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hvala svima i doviđenja
ROĐENIIIII

ROĐENIIIII
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- ErosViverosViv
- Postovi: 3375
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cestitke Velezu, ovo je bilo demoliranje. Nadam se da ce osvojiti kup. 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- tutankamon1905
- Postovi: 5250
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Daj ih ovamo odma
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čestitke Veležu na zasluženoj pobjedi i plasmanu u polufinale .
Ali nemojte poletiti previše. U nedelju vas prizemljuje tika taka i Krajiški Las Doras
Ali nemojte poletiti previše. U nedelju vas prizemljuje tika taka i Krajiški Las Doras
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Boga mi ti 4 večeras NazorUđoše.
Mijenjaj nick u "Totmast" ili "WDsprej"
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nadji moj post prije tekme haha,cestitke na osvojenom Kupu BiH jel sad idete u EL ili cete i vi u Konferenciju?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vi ste zadnji koji bi se trebali smijati nekome za četiri primljena komada
-
MostarNeretva
- Postovi: 727
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ibro je prije svega LJUDINA i posten covjek. Al ogroman i podcijenjen strucnjak. Mnogi ga i ovdje na forumu podcjenjuju i omalovazavaju . I to je ok. Samo cu reci ovo daj boze da svak tim ima svog Ibru.sanjinusto je napisao/la: ↑11 mar 2026, 20:40Ustanite Velezovci kad se pomene veliki Ibro Rahimic i nemojte biti budale pa otjerati covjeka kad kiksa 2-3 utakmice za redom. To je neminovno sa ovako slabom ekipom. On iz ovog kadra izvlaci 250%. Pa jbt covjek izmislio spica iz zadnje ekipe federalne, koji je inace bio stoper. Sta dalje pricati![]()
Danas je usio Cvitanovica u svim elementima trenerskim. Priprema, motivacija, taktika, izmjene, ritam igre ..:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10159
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cestitke Velezu,sretno dalje
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
U ligi klub iz Republike Srpske suvjereno gazi ka državnoj tituli, a u kupu čak dva kluba iz Republike Srpske u prilici da isti osvoje
jaooooo

Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni ovo nije smijesno
-
Sarajevskigigant1921
- Postovi: 342
- Pridružen/a: 14 jun 2025, 19:24
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cvitanović izveo jednog Meita, a ostalo ih jos deset.
-
sanjinusto
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 02 jul 2024, 17:52
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pojave se u svakom klubu treneri koji jednostavno kliknu. Rijetko je, ali desi se. To je nama bio Amar, pitarima Husref, a mozda je vama Ibro.MostarNeretva je napisao/la: ↑11 mar 2026, 20:57Ibro je prije svega LJUDINA i posten covjek. Al ogroman i podcijenjen strucnjak. Mnogi ga i ovdje na forumu podcjenjuju i omalovazavaju . I to je ok. Samo cu reci ovo daj boze da svak tim ima svog Ibru.sanjinusto je napisao/la: ↑11 mar 2026, 20:40Ustanite Velezovci kad se pomene veliki Ibro Rahimic i nemojte biti budale pa otjerati covjeka kad kiksa 2-3 utakmice za redom. To je neminovno sa ovako slabom ekipom. On iz ovog kadra izvlaci 250%. Pa jbt covjek izmislio spica iz zadnje ekipe federalne, koji je inace bio stoper. Sta dalje pricati![]()
Danas je usio Cvitanovica u svim elementima trenerskim. Priprema, motivacija, taktika, izmjene, ritam igre ..:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nemoj njega, on je umobolan, grehota je.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel ostaje Cvitko zna li se šta
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobar je Ibro čovjek. Znam ga lično kroz neke druge poslovne relacije. Tvorac čuda sa MDK.MostarNeretva je napisao/la: ↑11 mar 2026, 20:57Ibro je prije svega LJUDINA i posten covjek. Al ogroman i podcijenjen strucnjak. Mnogi ga i ovdje na forumu podcjenjuju i omalovazavaju . I to je ok. Samo cu reci ovo daj boze da svak tim ima svog Ibru.sanjinusto je napisao/la: ↑11 mar 2026, 20:40Ustanite Velezovci kad se pomene veliki Ibro Rahimic i nemojte biti budale pa otjerati covjeka kad kiksa 2-3 utakmice za redom. To je neminovno sa ovako slabom ekipom. On iz ovog kadra izvlaci 250%. Pa jbt covjek izmislio spica iz zadnje ekipe federalne, koji je inace bio stoper. Sta dalje pricati![]()
Danas je usio Cvitanovica u svim elementima trenerskim. Priprema, motivacija, taktika, izmjene, ritam igre ..:
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Online
Trenutno korisnika/ca: perodeformero i 20 gostiju.


