Ljudi ih ispratili peticom 5:1
Ma ja ba zasluzeno
Ma ni u planu nije bio, al zaustavili su ga pred BL
ja slusao na radiju kako nasa armija koraca i kako vasi pakuju kofere da bjeze preko drine, mucko sam 87e
jos malo, ide cvajta, zato to i spominjes, znas sta vas ceka smradu cetnickiCombattente87 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:16Ma ni u planu nije bio, al zaustavili su ga pred BL![]()
Ne zna se koja ima je bolja, ovi snovi iz prošlosti o nekom osvajanju BL ili ovi iz budućnosti gdje nas vide u drugoj ligi...Uglavnom simpatični su, uvijek mi izmame osmijeh na lice![]()
Znam znamplisek je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:18jos malo, ide cvajta, zato to i spominjes, znas sta vas ceka smradu cetnickiCombattente87 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:16Ma ni u planu nije bio, al zaustavili su ga pred BL![]()
Ne zna se koja ima je bolja, ovi snovi iz prošlosti o nekom osvajanju BL ili ovi iz budućnosti gdje nas vide u drugoj ligi...Uglavnom simpatični su, uvijek mi izmame osmijeh na lice![]()
U jbt, nisam znao da je bilo uživo prenosa borbi na radiju u to vrijeme... Koji radio je prenosio?
Ljudi sutnu, ubace. Pokusaju. Ne moze se odbit ako je sutnes i ne probas.Virtu4l je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:18Nisam gledao utakmicu, eto i to se ponekad desi da ja propustim neku utakmicu naše lige.![]()
Sad sam pogledao sažetak na Areni, jbg, rezultat jeste ubjedljiv na kraju, ali golovi Veleža više sretni nego spretni, penal, dva puta lopta pogađa igrača i mijenja smjer, na kraju ispade debakl.
Nekad treba i sreće imati ,al ljudi su zaslužili prolazVirtu4l je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:18Nisam gledao utakmicu, eto i to se ponekad desi da ja propustim neku utakmicu naše lige.![]()
Sad sam pogledao sažetak na Areni, jbg, rezultat jeste ubjedljiv na kraju, ali golovi Veleža više sretni nego spretni, penal, dva puta lopta pogađa igrača i mijenja smjer, na kraju ispade debakl.
ko je zivio pod vasim granatama znao je. da si bio u ratu znao bi da ne mislim na konercijalni radio, al sta imam pricat cetniku koji nije rata osjetio. ne probudili se sutra amin
Sanin ima najskuplju ekipu.
Izvini buraz majke ti, što se bunimo, baš bezobrazno sa naše strane, a trebalo je već postati noremalno!Combattente87 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 09:45Prijatelju, svaki navijač Borca vrlo dobro zna iz vlastitog iskustva kako je to biti pokraden, mada , ja neću reći pokraden jer to što se nama radilo nije krađa nego brutalno ponižavanje na pravdi Boga...Znaš li ti prijatelju da je Borac izbačen zbog tužbe škole fudbala iz BL, a u tom momentu je npr Željo imao reprogram reprograma reprograma duga, i papire prljavije od iskorištenog tariguza ! Znaš li ti prijatelju da je u malom gradiću po imenu Žepče ispod stola u malo većoj koverti spušteno u ruku 100 hiljada KM i Borac je izbačen iz lige jer je "Veliki Željo" namjestio utakmicu, da ne idem dalje, muka mi dođem kad se sjetim samo šta je rađeno ! Da je tada bilo ovih emisija, portala i da su sve utakmice ispraćene na televiziji, sada bi u Zvorničkoj bili katanci !Tako da, na kraju, moli Boga da ti nikada ne doživiš naša iskustvaRade Paprica 9 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 08:13Mora se dići i "kuso i repato" (šta god to značilo) kad pljačkanje F.K. Željezničar traje intenzivno i u kontinuitetu nekoliko sezona, da bi u ovoj tekućoj kulminiralo.Riziko je napisao/la: ↑11 mar 2026, 07:27Sivac je poklonio penal Želji u regularnom dijelu. Čovjek okrenut leđima u blok ide, lopta ga pogađa u ruku iz blizine i njihov navijač, Ermin pokazuje na kreč.
Srećom Alić promaši. O tome ni riječi.
Ali zato penal, gdje postoji ipak neka šansa da cijelim obimom nije prešla, diglo se kuso i repato.
Nema go line tehnologije.
Nemaju tog famoznog statuta, Sanin ilegalno daje pare, smjenjuje ljude, ne zna se ko pije ni ko plaća.
Pamflete pisali o Nijazu, čovjek nije dočekao prvi dan proljeća k'o predsjednik Željezničara.
Doveli nespremne igrače, Bekrić kojeg su mazali govhnima glavnu riječ vodi oko sporta u klubu, to prećutkuju insajderi s teme.
Šta se Krpić i ko već ima obračunavati sa fotogografom Sloge? Izgubio si, sam pao sam se ubio.
Shvatam i da navijač Borca, ne može razumijeti taj osjećaj, kada nije imao prilike steći vlatita iskustva.
Kakve veze ima statut, "nelegalno davanje novca" (čuj stručnjaka, Sanin nelegalno daje pare, HA HA HA) sa činjenicom da regularan pogodak, koji se desio dva metra ispred pomoćnog sudije nije priznat? Tu vezu bih volio razumjeti? I molim te nam pojasni kako se daju legalno pare, ja sam mislio da je dobra volja uplatitelja sasvim dovoljna?![]()
Al neki si ti svoje frustracije istreso, pa makar, čiste gluposti napisao, nadam se da se osjećaš lakše.![]()
![]()
Kad se sjetim kako ste sa Leotarom namjestali, u startu od njih imali bodove, drazi Vam oni bili od Slobode. Zato jeste u ambisu, nema ko vas nije kleo!Rade Paprica 9 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:44Izvini buraz majke ti, što se bunimo, baš bezobrazno sa naše strane, a trebalo je već postati noremalno!Combattente87 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 09:45Prijatelju, svaki navijač Borca vrlo dobro zna iz vlastitog iskustva kako je to biti pokraden, mada , ja neću reći pokraden jer to što se nama radilo nije krađa nego brutalno ponižavanje na pravdi Boga...Znaš li ti prijatelju da je Borac izbačen zbog tužbe škole fudbala iz BL, a u tom momentu je npr Željo imao reprogram reprograma reprograma duga, i papire prljavije od iskorištenog tariguza ! Znaš li ti prijatelju da je u malom gradiću po imenu Žepče ispod stola u malo većoj koverti spušteno u ruku 100 hiljada KM i Borac je izbačen iz lige jer je "Veliki Željo" namjestio utakmicu, da ne idem dalje, muka mi dođem kad se sjetim samo šta je rađeno ! Da je tada bilo ovih emisija, portala i da su sve utakmice ispraćene na televiziji, sada bi u Zvorničkoj bili katanci !Tako da, na kraju, moli Boga da ti nikada ne doživiš naša iskustvaRade Paprica 9 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 08:13
Mora se dići i "kuso i repato" (šta god to značilo) kad pljačkanje F.K. Željezničar traje intenzivno i u kontinuitetu nekoliko sezona, da bi u ovoj tekućoj kulminiralo.
Shvatam i da navijač Borca, ne može razumijeti taj osjećaj, kada nije imao prilike steći vlatita iskustva.
Kakve veze ima statut, "nelegalno davanje novca" (čuj stručnjaka, Sanin nelegalno daje pare, HA HA HA) sa činjenicom da regularan pogodak, koji se desio dva metra ispred pomoćnog sudije nije priznat? Tu vezu bih volio razumjeti? I molim te nam pojasni kako se daju legalno pare, ja sam mislio da je dobra volja uplatitelja sasvim dovoljna?![]()
Al neki si ti svoje frustracije istreso, pa makar, čiste gluposti napisao, nadam se da se osjećaš lakše.![]()
![]()
Zašto bih ja trebao znati šta je bilo ispod stolova u Žepču? Ja znam ono što mi prikažu na tv. Na tv-u su mi recimo prikazali nepostojeći penal u Bjeljini, nakon kojeg je moj klub izgubio titulu. Ili znam ono sto vidim vlastitim ocima na licu mjesta. Čisto sumnjam da i ti znaš iz prve ruke priče Žepačkih talova, nego si izgradio alternativni svijet od etiketa i fabrikovanih priča iz pouzdanih izvora.
Ali eto dopuštam da si bio sudionik, pa neka bude relavantno iskustvo iz prve ruke.
U svakom slučaju ne vidim kako je to argument za ono što se desilo sinoć? Vico Zeljković, koliko god se trenutno vama činio moćan, nije vječan, i ako ste naplatili sve stare dugove za ove sve godine njegovog gazdovanja fudbalom u BiH, možda bi bio red da se liga unormali i da gledamo normalan fudbal bez unaprijed dirogovanog scenarija i režisera? Vjeruj mi i vama je u interesu. Ako niste, nema veze pričekat ćemo mi, nije hića.
Može, potpisujem odmah, svakako igramo najbolji, najljepši i najefikasniji fudbal u ligi !Rade Paprica 9 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 22:44Izvini buraz majke ti, što se bunimo, baš bezobrazno sa naše strane, a trebalo je već postati noremalno!Combattente87 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 09:45Prijatelju, svaki navijač Borca vrlo dobro zna iz vlastitog iskustva kako je to biti pokraden, mada , ja neću reći pokraden jer to što se nama radilo nije krađa nego brutalno ponižavanje na pravdi Boga...Znaš li ti prijatelju da je Borac izbačen zbog tužbe škole fudbala iz BL, a u tom momentu je npr Željo imao reprogram reprograma reprograma duga, i papire prljavije od iskorištenog tariguza ! Znaš li ti prijatelju da je u malom gradiću po imenu Žepče ispod stola u malo većoj koverti spušteno u ruku 100 hiljada KM i Borac je izbačen iz lige jer je "Veliki Željo" namjestio utakmicu, da ne idem dalje, muka mi dođem kad se sjetim samo šta je rađeno ! Da je tada bilo ovih emisija, portala i da su sve utakmice ispraćene na televiziji, sada bi u Zvorničkoj bili katanci !Tako da, na kraju, moli Boga da ti nikada ne doživiš naša iskustvaRade Paprica 9 je napisao/la: ↑11 mar 2026, 08:13
Mora se dići i "kuso i repato" (šta god to značilo) kad pljačkanje F.K. Željezničar traje intenzivno i u kontinuitetu nekoliko sezona, da bi u ovoj tekućoj kulminiralo.
Shvatam i da navijač Borca, ne može razumijeti taj osjećaj, kada nije imao prilike steći vlatita iskustva.
Kakve veze ima statut, "nelegalno davanje novca" (čuj stručnjaka, Sanin nelegalno daje pare, HA HA HA) sa činjenicom da regularan pogodak, koji se desio dva metra ispred pomoćnog sudije nije priznat? Tu vezu bih volio razumjeti? I molim te nam pojasni kako se daju legalno pare, ja sam mislio da je dobra volja uplatitelja sasvim dovoljna?![]()
Al neki si ti svoje frustracije istreso, pa makar, čiste gluposti napisao, nadam se da se osjećaš lakše.![]()
![]()
Zašto bih ja trebao znati šta je bilo ispod stolova u Žepču? Ja znam ono što mi prikažu na tv. Na tv-u su mi recimo prikazali nepostojeći penal u Bjeljini, nakon kojeg je moj klub izgubio titulu. Ili znam ono sto vidim vlastitim ocima na licu mjesta. Čisto sumnjam da i ti znaš iz prve ruke priče Žepačkih talova, nego si izgradio alternativni svijet od etiketa i fabrikovanih priča iz pouzdanih izvora.
Ali eto dopuštam da si bio sudionik, pa neka bude relavantno iskustvo iz prve ruke.
U svakom slučaju ne vidim kako je to argument za ono što se desilo sinoć? Vico Zeljković, koliko god se trenutno vama činio moćan, nije vječan, i ako ste naplatili sve stare dugove za ove sve godine njegovog gazdovanja fudbalom u BiH, možda bi bio red da se liga unormali i da gledamo normalan fudbal bez unaprijed dirogovanog scenarija i režisera? Vjeruj mi i vama je u interesu. Ako niste, nema veze pričekat ćemo mi, nije hića.
Trenutno korisnika/ca: laszlo, laznokrilo, ludilompredozirani i 12 gostiju.