FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 12 mar 2026, 11:11

SRAMOTA!

Manjim dijelom zbog čak četiri gola, većim dijelom zbog igre, nismo postojali na terenu 99% vremena.

SRAMOTA!

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 12 mar 2026, 11:19

roccosiffredi je napisao/la:
12 mar 2026, 00:43
Jel igr'o Kaka iz Sandzaka
Jest
za Velez
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
NazorUso
Postovi: 6867
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 12 mar 2026, 11:30

Lucas je napisao/la:
12 mar 2026, 10:22
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 09:59
Lucas je napisao/la:
12 mar 2026, 09:52
Jel neko gledao press Cvitanovića, nakon jucerasnje utakmice, jel ga i jedan novinar išta konkretno pitao ? Trebalo mu je postaviti jasna pitanja:

-Kolika je njegova odgovornost za jučerašnji debakl i niz od 4 utakmice bez pobjede, u kojima je Sarajevo djelovalo užasavajuče
-Da li su pripreme u Turskoj imale za cilj, da se iskristališe udarnih 11 i formacija u kojoj ce Sarajevo igrati
-Da li je ozbiljno shvatio kup, s obzirom da je to bilo jedino takmičenje gdje je Sarajevo moglo ciljati trofej
-Zašto je jucer, u najvažnijoj utakmici sezone za Sarajevo, stavio Meitea koji je neki dan došao i koji skoro nikako nije igrao od decembra
-Zašto je dao prednost Ivaniševiću ispred Bralića, koji je u drugoj polovini jeseni bio naš ponajbolji igrač
-Koji je bio cilj stavljanja Elezija na njemu neprirodnu poziciju desnog krila, a ostavljanje na klupi klasičnog desnog krila Kyeremecha
-Koja je svrha povlačenja sa posudbe Turkeša iz Emirata, ako ce u najvažnijoj utakmici sezone na njegovoj poziciji počinjati krilni igrači.
Neće se vratiti Husref, nemoj džaba.
Kakve veze Husref ima sad. On je prošlost, nece nas više nikada voditi. Ako aludiraš na formaciju, nemam ja ništa protiv ni 3-5-2, ako ce igrati odgovarajuci igraci za tu poziciju, a ne zadnji vezni da bude wing bek, a krila da budu napadači. Kad vec spomenu Husrefa, on je istog ovog Veleža glat pobjedio jesenas na Koševu 2:0.
Upravo je otkljucao novu "F" sifru 🤣
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 12 mar 2026, 11:55

prvih 30 minuta je bilo idealno. Sta je bilo u njihovim glavama ne znam . Pogotovo poslije zutog Meitea raspad. Mirvic je zadovoljan 3 mjesto, 1 kolo Evrope 20 000 ljudi bude , dijeli storije i proda nekog igraca za 2mil e . Uspjeh. A to sto nemamo trenera, u ekipi neki propaliteti tipa Ivanisevic i sto nam se stadion raspada to nista.

Avatar
Unknown19
Postovi: 588
Pridružen/a: 12 dec 2025, 01:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown19 » 12 mar 2026, 12:03

Ne treba se nervirati oko ovoga, ovaj klub nije na pravom putu i neće to dugo biti. Ja u ovo ne polažem više nikakvu nadu. Prodavat ćemo mlade igrače vani, vrtjet će se takve stvari u klubu, trofeje nećemo osvajati i kraj. Život je prekratak, da bih se stresirao zbog Sarajeva.

Avatar
riki46
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 maj 2025, 21:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la riki46 » 12 mar 2026, 12:11

Maroodza pozvan u reprezentaciju Zimbabwea
Vamos Rajvosa!
Ko te nije volio nije ni obolio...

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2826
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 12 mar 2026, 12:32

Ne treba se nervirati, nemam nikakvih očekivanja i ostalo je samo da se isprati onako do kraja lige. Igra je bilo okej otkad je došao Mario u prvom dijelu, te protiv Čelika i Posušja u nastavku sezone. Sve ostalo je katastrofa. Nema igre, nema ideje, statičnost, alibi pasovi, ne preuzima se rizik itd. To je realnost. Ne znam zašto svi sad spominju Ljajića nakon jučer, kad on već odavno ne igra ništa. Nije problem statistika, problem je što ne postoji na terenu i što ne može običan pas da pogodi.

Drugo.. Mariju svaka čast na svemu dosad, izvukao ekipu kad smo haman bili u zoni ispadanja, kad nismo mogli boda uzeti i sačuvati mrežu ni u jednoj utakmici. Poradio na atmosferi, odbrani, dobio gurbete, Borca i Zrinjskog. Svaka časta na tome, hvala mu, dobar je i čova, ali on nije na duže staze. Ovoga sam se i pribojavao na kraju prošle polusezone, da će ovako završiti. Jednostavno nema kapacitet za nešto više, nije taktičar, tako da ćemo ovo bezidejno kruženje gledati do kraja sezone. Da je tu Zekić, pa bih polagao neke nade.

Od naredne sezone, volio bih da u ekipi ne budu Ljajić, Bralić, Turkeš, Ristovski, Cimirot, Kuprešak, Beganović, Kyeremeh, Mujkić. Ljajić je igrač manje svaku utakmicu, drugo je to što ga raja drrka na njega zbog gola iz slobodnjaka, asistencije u Doboju i pete u Mostaru. To nije dovoljno za ove pare što igra kod nas.
Elezi je naš najbolji igrač i ne vjerujem da ga možemo zadržati na ljeto. Ukoliko uspijemo, oko njega graditi ekipu. Pohvale i za Carlosa, odličan igrač. Od ostalih, zadržao bih jedino Gojkovića.

Avatar
Jet2Holiday
Postovi: 1027
Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jet2Holiday » 12 mar 2026, 12:33

Treba vidjeti kakvih problema Ljajic ima s NLB bankom :kafa:

Mozda ga češe čuna.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶

„Nothing beats a Jet2 holiday!”

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 12 mar 2026, 12:34

Ma nas klub je zamro.
Sarajevo ljubavi moja.

rimljanin90
Postovi: 1034
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rimljanin90 » 12 mar 2026, 12:39

GalileoGalilei je napisao/la:
12 mar 2026, 12:32
Ne treba se nervirati, nemam nikakvih očekivanja i ostalo je samo da se isprati onako do kraja lige. Igra je bilo okej otkad je došao Mario u prvom dijelu, te protiv Čelika i Posušja u nastavku sezone. Sve ostalo je katastrofa. Nema igre, nema ideje, statičnost, alibi pasovi, ne preuzima se rizik itd. To je realnost. Ne znam zašto svi sad spominju Ljajića nakon jučer, kad on već odavno ne igra ništa. Nije problem statistika, problem je što ne postoji na terenu i što ne može običan pas da pogodi.

Drugo.. Mariju svaka čast na svemu dosad, izvukao ekipu kad smo haman bili u zoni ispadanja, kad nismo mogli boda uzeti i sačuvati mrežu ni u jednoj utakmici. Poradio na atmosferi, odbrani, dobio gurbete, Borca i Zrinjskog. Svaka časta na tome, hvala mu, dobar je i čova, ali on nije na duže staze. Ovoga sam se i pribojavao na kraju prošle polusezone, da će ovako završiti. Jednostavno nema kapacitet za nešto više, nije taktičar, tako da ćemo ovo bezidejno kruženje gledati do kraja sezone. Da je tu Zekić, pa bih polagao neke nade.

Od naredne sezone, volio bih da u ekipi ne budu Ljajić, Bralić, Turkeš, Ristovski, Cimirot, Kuprešak, Beganović, Kyeremeh, Mujkić. Ljajić je igrač manje svaku utakmicu, drugo je to što ga raja drrka na njega zbog gola iz slobodnjaka, asistencije u Doboju i pete u Mostaru. To nije dovoljno za ove pare što igra kod nas.
Elezi je naš najbolji igrač i ne vjerujem da ga možemo zadržati na ljeto. Ukoliko uspijemo, oko njega graditi ekipu. Pohvale i za Carlosa, odličan igrač. Od ostalih, zadržao bih jedino Gojkovića.
Cimirot obavezno da ostane. Uz elezija nas najbolji igrac do sada

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8138
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 mar 2026, 12:40

KarloIvandic je napisao/la:
12 mar 2026, 11:55
prvih 30 minuta je bilo idealno. Sta je bilo u njihovim glavama ne znam . Pogotovo poslije zutog Meitea raspad. Mirvic je zadovoljan 3 mjesto, 1 kolo Evrope 20 000 ljudi bude , dijeli storije i proda nekog igraca za 2mil e . Uspjeh. A to sto nemamo trenera, u ekipi neki propaliteti tipa Ivanisevic i sto nam se stadion raspada to nista.
Upravu si prvih 30 minuta je bilo pravo dobro, anulirali prednost za 15 minuta, i posle CRVENOG (prekvalifikovan u zuti posle VAR) je sve palo. Takodje Maita do tog trenutka je izgledao posle BRAZILCA i najbolji nas igrac.

Mislim da je sudija osjetio faktor iznenadjenja u utakmici koja pravi prevagu i nakoju nemoze Velez da odgovori (ibro nije ocekivao to i tako da nije mogo nikakvim manevrom u ekipi to anulirat, i na nacin kako mu je odma dao CRVENI karton djete je slomio do te mjere i kad je ponistio crveni karton covjek nije dolazio sebi bio je u soku. Takodje serbedzic je trebao da dobije zuti karton radi simuliranja posle pregleda Vara, nukic koji se unosi u lice Maiti i cak ga rukom gura (provocira itd) sta je bilo zuti za Maitijs i to je to.

Pogledajte utakmicu jos jednom u 6 minuti golman veleza sta radi covjek leze zali se na povredu, naravno od povrede nista, citavu utakmicu covjek branio, i onda se spiminje budzet, sa ovim nema nista budzet i na ovo nemoze budzet utjecat, ovo se radili u fudbalu 1975 godine, zato isti taj velez primi 6 komada od andore kao i borac pa i mi smo ispadali od anatera, jer bit je proc bez obzira sto je to doslo 70% sudiskim odlukama i taktikom lezanjai sta ce bit 2 minute nadoknade (var 3 gola povreda golmana) GARANTUJEM DA JE VELEZ GUBIO (1-0) u 45 minuti DA BI PRODUZIO BAR 5 minuta.

Drugo poluvrijeme 2 gola prednosti 47 minuta hrkac lezi nukic lezi, 4 puta do 55 minute znaci (9 minta igre) 4 igraca leze. I normalno da te stvari jesu legalne i da se to nemoze sankcionisat i da smo mi krivi za dosta toga ali ovo je jedan od razloga gdje se krade od fudbala gdje se unistava vrijednost ( prvo sobstvenih igraca) jer stvarno neko misli da ce sad neko doc i kupit igraca nekog veleza, nece jer ovo nemoze proc u HNL a kamoli u nekoj jacoj ligi.

Pokradu te sudije u prvoj utakmici i direktno utjecu na prednost koju stece velez na kosevu, dole te sudija presjece sa crvenim, na koji nas trener ne reaguje (ja kad sam vidio kako je Maita reagovao kad ga je ostavio) govorio sam u televizir cvitanovicu vadi ga, kako on to nije mogao da vidi na i-padu neznam.

Produzetak 2 minute bili sve jasno. Ponovo kazem ova dva kluba su u odlucnom odnosima i navijaci i igraci i ti dodjes 6 minuta kezis, 47 minuta kezis 49 minta lezis. I na kraju retardirani Ibro kaze moji igraci odigrali vrhunsku utakmicu.

Kao i onaj trener iz orijedora kaze zasluzeno smo odnijeli bod, 95 minta nepistojeci penal..

Zasto mjenjamo ss svako 6 mjeseci, zasto mjenjamo kamion igraca svako 6 mjeseci, zasto trosimo toliko novca a rezuktata nema.

Odgovor djelumicno znam a to NIJE RADI NEZNANJA NEKVALITETA TRENERA, ne zato sto igraci NEMAJU KVALITETA, ne zato sto ROSTER NIJE DOVOLJNO KVALITETAN. To nije sigurno u zadnjih 5 godina glavni razlog, vec glavni razlog je doveo do toga da MI FK SARAJEVO ispravlja sporedni problem.. i samim tim ispravlhanjem sporednog razloga smjenom trenera igraca ostavljamo GLAVNOM PROBLEMU JOS VISE PROSTORA DA STO LAKSE BUDE JOS VISE PROBLEM.

Konas je doveo do ovog ljudi kao IBRO RAHIMIC Nermin Niksic AZMIR HUSIC COLPA, ks, uz Vicu i Beusa koji i jesu vodje ovih gore. Naravno nabrojani nisu odgovorni i krivi u istoj mjeri za iste stvari al u istoj ravni na drugi nacin
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 12 mar 2026, 12:48, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2826
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 12 mar 2026, 12:41

rimljanin90 je napisao/la:
12 mar 2026, 12:39
GalileoGalilei je napisao/la:
12 mar 2026, 12:32
Ne treba se nervirati, nemam nikakvih očekivanja i ostalo je samo da se isprati onako do kraja lige. Igra je bilo okej otkad je došao Mario u prvom dijelu, te protiv Čelika i Posušja u nastavku sezone. Sve ostalo je katastrofa. Nema igre, nema ideje, statičnost, alibi pasovi, ne preuzima se rizik itd. To je realnost. Ne znam zašto svi sad spominju Ljajića nakon jučer, kad on već odavno ne igra ništa. Nije problem statistika, problem je što ne postoji na terenu i što ne može običan pas da pogodi.

Drugo.. Mariju svaka čast na svemu dosad, izvukao ekipu kad smo haman bili u zoni ispadanja, kad nismo mogli boda uzeti i sačuvati mrežu ni u jednoj utakmici. Poradio na atmosferi, odbrani, dobio gurbete, Borca i Zrinjskog. Svaka časta na tome, hvala mu, dobar je i čova, ali on nije na duže staze. Ovoga sam se i pribojavao na kraju prošle polusezone, da će ovako završiti. Jednostavno nema kapacitet za nešto više, nije taktičar, tako da ćemo ovo bezidejno kruženje gledati do kraja sezone. Da je tu Zekić, pa bih polagao neke nade.

Od naredne sezone, volio bih da u ekipi ne budu Ljajić, Bralić, Turkeš, Ristovski, Cimirot, Kuprešak, Beganović, Kyeremeh, Mujkić. Ljajić je igrač manje svaku utakmicu, drugo je to što ga raja drrka na njega zbog gola iz slobodnjaka, asistencije u Doboju i pete u Mostaru. To nije dovoljno za ove pare što igra kod nas.
Elezi je naš najbolji igrač i ne vjerujem da ga možemo zadržati na ljeto. Ukoliko uspijemo, oko njega graditi ekipu. Pohvale i za Carlosa, odličan igrač. Od ostalih, zadržao bih jedino Gojkovića.
Cimirot obavezno da ostane. Uz elezija nas najbolji igrac do sada
Jeste teško biti najbolji u ovakvoj konkurenciji na sredini.. Spor, star, previše usporava igru, carini loptu dugo itd. Uz to, sigurno nije jeftin. Volim ga, dobar je momak i finu je napravio karijeru, ali treba presjeći na vrijeme.

Avatar
iliyaa8
Postovi: 278
Pridružen/a: 07 apr 2021, 23:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la iliyaa8 » 12 mar 2026, 12:54

Imaju li igdje ikakve informacije za superkup, za navijace? Kako ce regulisati kome koliko tribine pripada? Vjerovatno ce se o tom pocet pricat tek poslije ligaskog kola al ako ima iko ikakvih info valjalo bi mi pravo :bih:
I kada teško je i kada je dobro, uvijek ću pjevat' za BIJELE I BORDO

⚜️Republika Bosna i Hercegovina⚜️

KarloIvandic
Postovi: 537
Pridružen/a: 13 avg 2025, 10:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarloIvandic » 12 mar 2026, 13:01

iliyaa8 je napisao/la:
12 mar 2026, 12:54
Imaju li igdje ikakve informacije za superkup, za navijace? Kako ce regulisati kome koliko tribine pripada? Vjerovatno ce se o tom pocet pricat tek poslije ligaskog kola al ako ima iko ikakvih info valjalo bi mi pravo :bih:
mi smo gosti, dobit ces onaj kavez :urnebes:

Bajroni
Postovi: 211
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 12 mar 2026, 13:08

GalileoGalilei je napisao/la:
12 mar 2026, 12:32
Ne treba se nervirati, nemam nikakvih očekivanja i ostalo je samo da se isprati onako do kraja lige. Igra je bilo okej otkad je došao Mario u prvom dijelu, te protiv Čelika i Posušja u nastavku sezone. Sve ostalo je katastrofa. Nema igre, nema ideje, statičnost, alibi pasovi, ne preuzima se rizik itd. To je realnost. Ne znam zašto svi sad spominju Ljajića nakon jučer, kad on već odavno ne igra ništa. Nije problem statistika, problem je što ne postoji na terenu i što ne može običan pas da pogodi.

Drugo.. Mariju svaka čast na svemu dosad, izvukao ekipu kad smo haman bili u zoni ispadanja, kad nismo mogli boda uzeti i sačuvati mrežu ni u jednoj utakmici. Poradio na atmosferi, odbrani, dobio gurbete, Borca i Zrinjskog. Svaka časta na tome, hvala mu, dobar je i čova, ali on nije na duže staze. Ovoga sam se i pribojavao na kraju prošle polusezone, da će ovako završiti. Jednostavno nema kapacitet za nešto više, nije taktičar, tako da ćemo ovo bezidejno kruženje gledati do kraja sezone. Da je tu Zekić, pa bih polagao neke nade.

Od naredne sezone, volio bih da u ekipi ne budu Ljajić, Bralić, Turkeš, Ristovski, Cimirot, Kuprešak, Beganović, Kyeremeh, Mujkić. Ljajić je igrač manje svaku utakmicu, drugo je to što ga raja drrka na njega zbog gola iz slobodnjaka, asistencije u Doboju i pete u Mostaru. To nije dovoljno za ove pare što igra kod nas.
Elezi je naš najbolji igrač i ne vjerujem da ga možemo zadržati na ljeto. Ukoliko uspijemo, oko njega graditi ekipu. Pohvale i za Carlosa, odličan igrač. Od ostalih, zadržao bih jedino Gojkovića.
Slazem se oko odlaska igraca osim Cimirota. On nosi nasu igru u sredini. A ni Gojkovic nije vise ono sto je bio prije povrede. Sinoc vrlo losa reakcija i kod drugog i treceg gola. Prespor je pogotovo u ovoj formaciji sa 2 stopera.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 12 mar 2026, 13:08

iliyaa8 je napisao/la:
12 mar 2026, 12:54
Imaju li igdje ikakve informacije za superkup, za navijace? Kako ce regulisati kome koliko tribine pripada? Vjerovatno ce se o tom pocet pricat tek poslije ligaskog kola al ako ima iko ikakvih info valjalo bi mi pravo :bih:
Ništa od ovoga. Imamo prostora i kavez kao da je prvenstvena utakmica i to je to. Mislim da će biti 300 mjesta. Sramota, ali Zrinjski je to, treba im ugoditi, pomoći, izaći u susret.

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 12 mar 2026, 13:12

GalileoGalilei je napisao/la:
12 mar 2026, 12:41
rimljanin90 je napisao/la:
12 mar 2026, 12:39
GalileoGalilei je napisao/la:
12 mar 2026, 12:32
Ne treba se nervirati, nemam nikakvih očekivanja i ostalo je samo da se isprati onako do kraja lige. Igra je bilo okej otkad je došao Mario u prvom dijelu, te protiv Čelika i Posušja u nastavku sezone. Sve ostalo je katastrofa. Nema igre, nema ideje, statičnost, alibi pasovi, ne preuzima se rizik itd. To je realnost. Ne znam zašto svi sad spominju Ljajića nakon jučer, kad on već odavno ne igra ništa. Nije problem statistika, problem je što ne postoji na terenu i što ne može običan pas da pogodi.

Drugo.. Mariju svaka čast na svemu dosad, izvukao ekipu kad smo haman bili u zoni ispadanja, kad nismo mogli boda uzeti i sačuvati mrežu ni u jednoj utakmici. Poradio na atmosferi, odbrani, dobio gurbete, Borca i Zrinjskog. Svaka časta na tome, hvala mu, dobar je i čova, ali on nije na duže staze. Ovoga sam se i pribojavao na kraju prošle polusezone, da će ovako završiti. Jednostavno nema kapacitet za nešto više, nije taktičar, tako da ćemo ovo bezidejno kruženje gledati do kraja sezone. Da je tu Zekić, pa bih polagao neke nade.

Od naredne sezone, volio bih da u ekipi ne budu Ljajić, Bralić, Turkeš, Ristovski, Cimirot, Kuprešak, Beganović, Kyeremeh, Mujkić. Ljajić je igrač manje svaku utakmicu, drugo je to što ga raja drrka na njega zbog gola iz slobodnjaka, asistencije u Doboju i pete u Mostaru. To nije dovoljno za ove pare što igra kod nas.
Elezi je naš najbolji igrač i ne vjerujem da ga možemo zadržati na ljeto. Ukoliko uspijemo, oko njega graditi ekipu. Pohvale i za Carlosa, odličan igrač. Od ostalih, zadržao bih jedino Gojkovića.
Cimirot obavezno da ostane. Uz elezija nas najbolji igrac do sada
Jeste teško biti najbolji u ovakvoj konkurenciji na sredini.. Spor, star, previše usporava igru, carini loptu dugo itd. Uz to, sigurno nije jeftin. Volim ga, dobar je momak i finu je napravio karijeru, ali treba presjeći na vrijeme.
Ukratko, ti bi promijenio gomilu standardnih igrača. Ovo je pravi put. Ako ovako ne uradimo ništa od nas.

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2003
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 12 mar 2026, 13:16

Znaci opet se vrtimo u krug, otpusti 10 igraca dovedi novih 10 igraca koji ce biti ili gori ili isti.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 12 mar 2026, 13:22

Bomba s Koševa: Klafurić mijenja Cvitanovića na klupi FK Sarajevo?
Pisali smo ranije danas o tome da izgledi da Mario Cvitanović napusti klupu Fudbalskog kluba Sarajevo prije završetka sezone i nisu toliko, veliki izuzev u slučaju potpunog rezultatskog sloma u nastavku Wwin lige Bosne i Hercegovine.

No, istovremeno saznajemo da u i oko kluba već postoje glasovi koji zagovaraju smjenu na kormilu nakon ispadanja u četvrtfinalu Kupa BiH, nakon šokantnog sinoćnjeg poraza u Mostaru protiv Veleža (1:4) u kojem je bordo tim ponižen i to pred očima predsjednika kluba Ismira Mirvića koji je prisustvovao utakmici na stadionu Rođeni.
Navodno, već kruže i imena potencijalnih nasljednika. Jedno koje se spominje jeste i ono Deana Klafurića.

Ovaj 53-godišnjak iz Zagreba je dobro poznato ime i u našem fudbalu, jer je već vodio Velež i Široki Brijeg.

S Veležom je u 32 utakmice postigao 16 pobjeda, uz devet remija i sedam poraza u sezoni 2023/2024.
Zadnja izmjena: GospodinIzSarajeva, dana/u 12 mar 2026, 13:23, ukupno mijenjano 1 put.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 12 mar 2026, 13:23

Evo Magoda poziva klubove KS na sastanak u vezi sudjenja.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, MSOZ101 i 24 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []