Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:27Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje![]()
![]()
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.fks74 je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:37Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:27Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje![]()
![]()
-
kogmagie46
- Postovi: 367
- Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Znaci ako Cvitanovic sjebe jos nesto, odlazi i dolazi Klafuric? Ok
Re: FK Sarajevo
Ko će njega isplatiti, neće on otići tek tako.Brundoo je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:44Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.fks74 je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:37Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:27
Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
Npr onaj princ.
A zasto nama treba bolji stadion? Zato sto ce umjesto 4, prosjek biti 5 hiljada?
Ili za jedno pretkolo KL, sto ove godine vjerovatno necemo ni izboriti.
Prica o stadionu se potura da se ne prica o stvarnima problemima u klubu.
Napravi sistem i ekipu pa igraj LŠ u zagrebu ako treba a ne ovako da te rasturaju fenjerasi na sred koseva a ti pricas o stadionu i slicnim glupostima.
To su druze price za malu djecu.
Re: FK Sarajevo
Previše mi napadamo klub, igrače i sš, ja vjerujem da je najveći problem savez i lopovi koji sude. Oni ti kroje sudbinu klubova isto kao što rade i ovi iz vrha države. Ne znamo mi ni 30% šta se tamo radi.Brundoo je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:58Npr onaj princ.
A zasto nama treba bolji stadion? Zato sto ce umjesto 4, prosjek biti 5 hiljada?
Ili za jedno pretkolo KL, sto ove godine vjerovatno necemo ni izboriti.
Prica o stadionu se potura da se ne prica o stvarnima problemima u klubu.
Napravi sistem i ekipu pa igraj LŠ u zagrebu ako treba a ne ovako da te rasturaju fenjerasi na sred koseva a ti pricas o stadionu i slicnim glupostima.
To su druze price za malu djecu.
Re: FK Sarajevo
+1fks74 je napisao/la: ↑12 mar 2026, 22:09Previše mi napadamo klub, igrače i sš, ja vjerujem da je najveći problem savez i lopovi koji sude. Oni ti kroje sudbinu klubova isto kao što rade i ovi iz vrha države. Ne znamo mi ni 30% šta se tamo radi.Brundoo je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:58Npr onaj princ.
A zasto nama treba bolji stadion? Zato sto ce umjesto 4, prosjek biti 5 hiljada?
Ili za jedno pretkolo KL, sto ove godine vjerovatno necemo ni izboriti.
Prica o stadionu se potura da se ne prica o stvarnima problemima u klubu.
Napravi sistem i ekipu pa igraj LŠ u zagrebu ako treba a ne ovako da te rasturaju fenjerasi na sred koseva a ti pricas o stadionu i slicnim glupostima.
To su druze price za malu djecu.
- MaroonBjelave
- Postovi: 6286
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Auu brate 100kBrundoo je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:44Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.fks74 je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:37Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 21:27
Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje![]()
![]()
Kakav si za posuditi, visok mi datum
Re: FK Sarajevo
Sad sam to povezao, on izgleda ima neki poslovni sukob sa Mirvićem u Americi. Brundo isplati ga i preuzmi buraz klub.MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 22:24Auu brate 100k![]()
Kakav si za posuditi, visok mi datum![]()
Re: FK Sarajevo
MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 22:24Auu brate 100k![]()
Kakav si za posuditi, visok mi datum![]()
Re: FK Sarajevo
Jedini posao koji sam radio uzivotu bila je vojska ili tacnije vojske i to je bilo poodavno, a mirvah sa tim nema veze tako da mi on nije nikakva konkurencija nego samo pisem ono sto mislim ili znam.fks74 je napisao/la: ↑12 mar 2026, 22:32Sad sam to povezao, on izgleda ima neki poslovni sukob sa Mirvićem u Americi. Brundo isplati ga i preuzmi buraz klub.MaroonBjelave je napisao/la: ↑12 mar 2026, 22:24Auu brate 100k![]()
Kakav si za posuditi, visok mi datum![]()
![]()
A za ono drugo slazem se da je savez ogledalo drzave ali isto tako mislim da smo mi ogledalo najjace stranke u drzavi-sda. Sve isto, ako me razumijes.
Re: FK Sarajevo
Joj jeste naporni oko stadiona, vazda kad ponestane tema krene priča i CHATGPT skice...
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...
Pehar obećav'o...
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koji če nam qurac stadion,to je trosak. Nepotreban trosak. Valja to odrzavati bacati pare u bunar. To su I Ameri skontali,zato ne ulazu feninga u stadion. Rentanje na dan je finansijski puno bolje opcija.
Re: FK Sarajevo
Vidi fakat lik iz zajebancije pokrenuo temu stadiona 
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Ma dje ce FK Sarajevo igrati na Otoci pored smrdljive rijeke da se smrzneš kad malo vjetra zapušeluckystrike je napisao/la: ↑13 mar 2026, 05:16Ma znam @adoado, al' ja bih to na Otoci ovako riješio za početak
![]()
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...
Pehar obećav'o...
- ErosViverosViv
- Postovi: 3381
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sta ce mi stadion kad ga necu dozivjeti.
Da je jos jednom osjetiti titulu, mozda igrati grupe i meni dosta
Da je jos jednom osjetiti titulu, mozda igrati grupe i meni dosta
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10168
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Opet tema stadion,pa ovo nije moguce

Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
Sve tacno. Malo se pogubio sa stalnim rotacijama. Slican komentar sam poslao prijatelju koji je u strucnom stabu. Nema suvislog objasnjenjsVanja8 je napisao/la: ↑12 mar 2026, 16:34I jos neko moje vidjenje Marija...
Radi se o dobrom treneru za nase uslove, ali imam osjecaj da ga je sve ono sto je uradio od kako je naslijedio Husa malo ponijelo...
Mozda u sustini i nije greska, ali se nama zbog Kupa obilo o glavu jer smo Prvenstvo odavno halalili...
Svaki intervju, press prica o automatizmu, sto je onako lijepo cuti i naravno teziti tome u svakom momentu, ali automatizam se ne dobija kroz sarolikost ekipe...Postujem njegovu zelju da FKS u svakom momentu ima na raspolaganju svakog igraca koji u odredjenom momentu moze uskociti u ekipu, ali to se ne dobija na ovaj nacin...
Krenes od odbrane, jedna tekma Bralic, Ristovski,Maroodza, Kupresak, druga tekma, Gojkovic, Bralic, Mujkic, Ivanisevic, treca tekma, opet neki mix...
Nisam trener, ali vidljivo je i laiku da mi prakticno nemamo standardnu postavu i sa takvim pristupom i ne mozes doci do onog i sto zelimo i sto se prica- automatizam...
Da ne bih sad duzio pa analizirao svaki segment ekipe, naveo sam odbranu, ali taj problem je u svakoj liniji na terenu...
Prihvatam, ima povreda, kartona,promjene taktike, ali ovim se samo gusi ekipa, jer sa ovolikim brojem igraca koji dobijaju sansu je i nemoguce nesto bolje izgledati nego sto trenutno sada izgledamo...
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nismo city da rotiras stalno.I igraci to ne gledaju tako kod nas.Bojim se da nije izgubio svlacionocu...



