FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 12 mar 2026, 21:37

MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 21:27
Imamkarbarum je napisao/la:
12 mar 2026, 21:19
MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 20:06

Da pokušamo sa oprobanim receptom :mrgreen:


slika
Hahaha ovo mozes samo na menadzeru kao i ja...
Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje :ljepota: :ljepota:
Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 12 mar 2026, 21:44

fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:37
MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 21:27
Imamkarbarum je napisao/la:
12 mar 2026, 21:19

Hahaha ovo mozes samo na menadzeru kao i ja...
Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje :ljepota: :ljepota:
Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.

kogmagie46
Postovi: 367
Pridružen/a: 03 jul 2023, 23:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kogmagie46 » 12 mar 2026, 21:48

Znaci ako Cvitanovic sjebe jos nesto, odlazi i dolazi Klafuric? Ok

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 12 mar 2026, 21:52

Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:37
MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 21:27

Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje :ljepota: :ljepota:
Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Ko će njega isplatiti, neće on otići tek tako.

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 12 mar 2026, 21:58

fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:52
Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:37


Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Ko će njega isplatiti, neće on otići tek tako.
Npr onaj princ.

A zasto nama treba bolji stadion? Zato sto ce umjesto 4, prosjek biti 5 hiljada?
Ili za jedno pretkolo KL, sto ove godine vjerovatno necemo ni izboriti.
Prica o stadionu se potura da se ne prica o stvarnima problemima u klubu.
Napravi sistem i ekipu pa igraj LŠ u zagrebu ako treba a ne ovako da te rasturaju fenjerasi na sred koseva a ti pricas o stadionu i slicnim glupostima.
To su druze price za malu djecu.

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 12 mar 2026, 22:09

Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:58
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:52
Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44


Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Ko će njega isplatiti, neće on otići tek tako.
Npr onaj princ.

A zasto nama treba bolji stadion? Zato sto ce umjesto 4, prosjek biti 5 hiljada?
Ili za jedno pretkolo KL, sto ove godine vjerovatno necemo ni izboriti.
Prica o stadionu se potura da se ne prica o stvarnima problemima u klubu.
Napravi sistem i ekipu pa igraj LŠ u zagrebu ako treba a ne ovako da te rasturaju fenjerasi na sred koseva a ti pricas o stadionu i slicnim glupostima.
To su druze price za malu djecu.
Previše mi napadamo klub, igrače i sš, ja vjerujem da je najveći problem savez i lopovi koji sude. Oni ti kroje sudbinu klubova isto kao što rade i ovi iz vrha države. Ne znamo mi ni 30% šta se tamo radi.

Avatar
Ammko99
Postovi: 254
Pridružen/a: 01 mar 2026, 12:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ammko99 » 12 mar 2026, 22:12

fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 22:09
Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:58
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:52


Ko će njega isplatiti, neće on otići tek tako.
Npr onaj princ.

A zasto nama treba bolji stadion? Zato sto ce umjesto 4, prosjek biti 5 hiljada?
Ili za jedno pretkolo KL, sto ove godine vjerovatno necemo ni izboriti.
Prica o stadionu se potura da se ne prica o stvarnima problemima u klubu.
Napravi sistem i ekipu pa igraj LŠ u zagrebu ako treba a ne ovako da te rasturaju fenjerasi na sred koseva a ti pricas o stadionu i slicnim glupostima.
To su druze price za malu djecu.
Previše mi napadamo klub, igrače i sš, ja vjerujem da je najveći problem savez i lopovi koji sude. Oni ti kroje sudbinu klubova isto kao što rade i ovi iz vrha države. Ne znamo mi ni 30% šta se tamo radi.
+1

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 6286
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 12 mar 2026, 22:24

Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:37
MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 21:27

Au jbt, nedavno je neko naveo da se prodaje zemljište nekadašnje Zore, pa kontam kako bi tu leglo ovo zdanje :ljepota: :ljepota:
Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Auu brate 100k 💰
Kakav si za posuditi, visok mi datum :urnebes:

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 12 mar 2026, 22:32

MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 22:24
Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:37


Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Auu brate 100k 💰
Kakav si za posuditi, visok mi datum :urnebes:
Sad sam to povezao, on izgleda ima neki poslovni sukob sa Mirvićem u Americi. Brundo isplati ga i preuzmi buraz klub. :D

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 12 mar 2026, 22:45

MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 22:24
Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44
fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 21:37


Pa hajde da mi navijači kupimo to zemljište.
Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Auu brate 100k 💰
Kakav si za posuditi, visok mi datum :urnebes:
:rol: Jesi li ti ono nas moderator? Ako jesi moze sve samo me zastiti :rol:

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 12 mar 2026, 22:48

fks74 je napisao/la:
12 mar 2026, 22:32
MaroonBjelave je napisao/la:
12 mar 2026, 22:24
Brundoo je napisao/la:
12 mar 2026, 21:44


Nek otjeraju shreka ja cu dati 100000$ za stadion ali stadion je najmanji problem i najveca glupost okojoj se raspravlja.
Auu brate 100k 💰
Kakav si za posuditi, visok mi datum :urnebes:
Sad sam to povezao, on izgleda ima neki poslovni sukob sa Mirvićem u Americi. Brundo isplati ga i preuzmi buraz klub. :D
Jedini posao koji sam radio uzivotu bila je vojska ili tacnije vojske i to je bilo poodavno, a mirvah sa tim nema veze tako da mi on nije nikakva konkurencija nego samo pisem ono sto mislim ili znam.


A za ono drugo slazem se da je savez ogledalo drzave ali isto tako mislim da smo mi ogledalo najjace stranke u drzavi-sda. Sve isto, ako me razumijes.

Avatar
adoado
Postovi: 356
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 13 mar 2026, 01:25

Joj jeste naporni oko stadiona, vazda kad ponestane tema krene priča i CHATGPT skice...
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 13 mar 2026, 05:16

Ma znam @adoado, al' ja bih to na Otoci ovako riješio za početak

slika

Antikloc
Postovi: 3369
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 13 mar 2026, 06:59

Koji če nam qurac stadion,to je trosak. Nepotreban trosak. Valja to odrzavati bacati pare u bunar. To su I Ameri skontali,zato ne ulazu feninga u stadion. Rentanje na dan je finansijski puno bolje opcija.

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 13 mar 2026, 08:00

Vidi fakat lik iz zajebancije pokrenuo temu stadiona :D
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Avatar
adoado
Postovi: 356
Pridružen/a: 08 jun 2025, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adoado » 13 mar 2026, 09:26

luckystrike je napisao/la:
13 mar 2026, 05:16
Ma znam @adoado, al' ja bih to na Otoci ovako riješio za početak

slika
Ma dje ce FK Sarajevo igrati na Otoci pored smrdljive rijeke da se smrzneš kad malo vjetra zapuše
Zaklinj'o si se,
Pehar obećav'o...

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 13 mar 2026, 09:33

Sta ce mi stadion kad ga necu dozivjeti.
Da je jos jednom osjetiti titulu, mozda igrati grupe i meni dosta

NajvecaRadosti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 13 mar 2026, 09:37

Opet tema stadion,pa ovo nije moguce :urnebes: :urnebes:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Bajroni
Postovi: 210
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 13 mar 2026, 10:03

Vanja8 je napisao/la:
12 mar 2026, 16:34
I jos neko moje vidjenje Marija...
Radi se o dobrom treneru za nase uslove, ali imam osjecaj da ga je sve ono sto je uradio od kako je naslijedio Husa malo ponijelo...
Mozda u sustini i nije greska, ali se nama zbog Kupa obilo o glavu jer smo Prvenstvo odavno halalili...

Svaki intervju, press prica o automatizmu, sto je onako lijepo cuti i naravno teziti tome u svakom momentu, ali automatizam se ne dobija kroz sarolikost ekipe...Postujem njegovu zelju da FKS u svakom momentu ima na raspolaganju svakog igraca koji u odredjenom momentu moze uskociti u ekipu, ali to se ne dobija na ovaj nacin...
Krenes od odbrane, jedna tekma Bralic, Ristovski,Maroodza, Kupresak, druga tekma, Gojkovic, Bralic, Mujkic, Ivanisevic, treca tekma, opet neki mix...
Nisam trener, ali vidljivo je i laiku da mi prakticno nemamo standardnu postavu i sa takvim pristupom i ne mozes doci do onog i sto zelimo i sto se prica- automatizam...

Da ne bih sad duzio pa analizirao svaki segment ekipe, naveo sam odbranu, ali taj problem je u svakoj liniji na terenu...
Prihvatam, ima povreda, kartona,promjene taktike, ali ovim se samo gusi ekipa, jer sa ovolikim brojem igraca koji dobijaju sansu je i nemoguce nesto bolje izgledati nego sto trenutno sada izgledamo...
Sve tacno. Malo se pogubio sa stalnim rotacijama. Slican komentar sam poslao prijatelju koji je u strucnom stabu. Nema suvislog objasnjenjs

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 13 mar 2026, 10:15

Ma nismo city da rotiras stalno.I igraci to ne gledaju tako kod nas.Bojim se da nije izgubio svlacionocu...

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ado_77 i 20 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []