FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Mogli bi mi opet u Rudaru pazariti.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne trebamo mi pazarit iz Rudara nego dovesti ljude koji dovode igrace u Rudar. Nije ovo jedina sezona, doveli su oni Santosa, Amoha, jos nekih igraca.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dok ne dovedemo te ljude, treba obratiti pažnju na njihove igrače, što dovoditi škart iz pizde materine, a ove već poprilično dobro poznaješ, plus ljudi nas odučili od fudbala, nisu gori od pola ovih što imamo da ga yebeš.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
Re: FK Željezničar
Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.
Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.
Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Re: FK Željezničar
Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.let3 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 21:54Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.
Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.
Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
I ovo je tacno, jbgLevin je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:00Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.let3 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 21:54Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.
Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.
Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
Bolivara, Mohedana i Roncala bi odmah doveo.
Re: FK Željezničar
Pa mi smo doveli iz Rudara koji je ispao iz lige Santosa i Amoaha . Znam da je bila prica da su htjeli i kulenovica ali on je otisao u Slogu i tad su oni imali dobru ekipu .Levin je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:00Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.let3 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 21:54Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.
Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.
Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ispast će oni, ispali su i kad su nam Amoah i Santos došli nebitno, ali da imaju kvalitetne pojedince imaju, kažem samo ako dovodimo olupine odnekud iz kurxa, možemo opet i po našoj ligi malo pogledat čega ima, pogotovo kada nam je to već poznato iz prošlosti.Levin je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:00Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.let3 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 21:54Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.
Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.
Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Koliko god to više bila izlizana priča, nisu ni blizu pokradeni ko mi. Čak i pogurani često.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:25Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
Nisu oni nikakva ekipa, ali da smo i mi gola kita stoji svakako.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da si svaku utakmicu pocinjo s igracem manje ovi ne smiju biti ispred tebe a ne 10 bodova , i siroki glavni igrac im tomic. Brsvo zeljo je.bala vam pojacanja sve maloumnoZeljeznicarUberAlles je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:28Koliko god to više bila izlizana priča, nisu ni blizu pokradeni ko mi. Čak i pogurani često.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:25Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
Nisu oni nikakva ekipa, ali da smo i mi gola kita stoji svakako.
Re: FK Željezničar
Tomic otisao iz Zelje prije 11 godina .Bojudaosinebu je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:33Da si svaku utakmicu pocinjo s igracem manje ovi ne smiju biti ispred tebe a ne 10 bodova , i siroki glavni igrac im tomic. Brsvo zeljo je.bala vam pojacanja sve maloumnoZeljeznicarUberAlles je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:28Koliko god to više bila izlizana priča, nisu ni blizu pokradeni ko mi. Čak i pogurani često.Bojudaosinebu je napisao/la: ↑15 mar 2026, 22:25Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
Nisu oni nikakva ekipa, ali da smo i mi gola kita stoji svakako.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1653
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kad skontas kakvu Velez i Siroki ekipu imaju , ispred nas 10ak bodova hahahaha Boze sacuvaj jesmo pali za qrac
LJETO REMONT I ZELIMO 10 POJACANJA ! Receno je da imamo para ?? Hajde da vidimo i to
MIRVA IZVADI 250.000$
LJETO REMONT I ZELIMO 10 POJACANJA ! Receno je da imamo para ?? Hajde da vidimo i to
MIRVA IZVADI 250.000$
Re: FK Željezničar
Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!
Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli!
Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli!
Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Ma ljudi vjecito potcjenjuju ovu ligu . Realno nikad niko nije dosao i popisao se po ovoj ligi da je stranac. Jedino ko je priblizno dosao tom nivou je Miroslav Stevanovic u Zelji . Benko je kad je Sarajevo osvojili titulu zabio samo 9 golova 11 je velkoski i 9 je cak Puzigaca zabio koji je bio bek koji je sutao penale . Wagner je bio dobar u sirokom ali je igrao bruku godina kod njih. Evo FK sarajevo je dovelo bruku nekih igraca pa evo 5 utakmica bez pobjede . Ja realno gledajuci sad na ljeto bi radije volio vidjeti Harisa Hajdarevica da mi dodje iz Radnika Surdilice nego tamo nekog iz HNL ili Austrije jer je to dokazani igrac ovdje. Isto kao sto sam se ja najvise radovao Arminu Hodzicu koji se nazalost povrijedio jer je igrao ovdje .Levin je napisao/la: ↑15 mar 2026, 23:13Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!
Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli!![]()
Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
-
Bojudaosinebu
- Postovi: 1339
- Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tako je Harisa hajdarevica i treba haracica go je dao celiku. Na stopera Drinu na beka Malica i na krilo Drlju. Treba poslati spisak investitoru, jeftino a dobro.Pact1921 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 23:43Ma ljudi vjecito potcjenjuju ovu ligu . Realno nikad niko nije dosao i popisao se po ovoj ligi da je stranac. Jedino ko je priblizno dosao tom nivou je Miroslav Stevanovic u Zelji . Benko je kad je Sarajevo osvojili titulu zabio samo 9 golova 11 je velkoski i 9 je cak Puzigaca zabio koji je bio bek koji je sutao penale . Wagner je bio dobar u sirokom ali je igrao bruku godina kod njih. Evo FK sarajevo je dovelo bruku nekih igraca pa evo 5 utakmica bez pobjede . Ja realno gledajuci sad na ljeto bi radije volio vidjeti Harisa Hajdarevica da mi dodje iz Radnika Surdilice nego tamo nekog iz HNL ili Austrije jer je to dokazani igrac ovdje. Isto kao sto sam se ja najvise radovao Arminu Hodzicu koji se nazalost povrijedio jer je igrao ovdje .Levin je napisao/la: ↑15 mar 2026, 23:13Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!
Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli!![]()
Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Re: FK Željezničar
Nemoj sad izvrtati. Ko je spomenuo Haračića, Drinu, Malića i Drlju?!Bojudaosinebu je napisao/la: ↑16 mar 2026, 00:17Tako je Harisa hajdarevica i treba haracica go je dao celiku. Na stopera Drinu na beka Malica i na krilo Drlju. Treba poslati spisak investitoru, jeftino a dobro.Pact1921 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 23:43Ma ljudi vjecito potcjenjuju ovu ligu . Realno nikad niko nije dosao i popisao se po ovoj ligi da je stranac. Jedino ko je priblizno dosao tom nivou je Miroslav Stevanovic u Zelji . Benko je kad je Sarajevo osvojili titulu zabio samo 9 golova 11 je velkoski i 9 je cak Puzigaca zabio koji je bio bek koji je sutao penale . Wagner je bio dobar u sirokom ali je igrao bruku godina kod njih. Evo FK sarajevo je dovelo bruku nekih igraca pa evo 5 utakmica bez pobjede . Ja realno gledajuci sad na ljeto bi radije volio vidjeti Harisa Hajdarevica da mi dodje iz Radnika Surdilice nego tamo nekog iz HNL ili Austrije jer je to dokazani igrac ovdje. Isto kao sto sam se ja najvise radovao Arminu Hodzicu koji se nazalost povrijedio jer je igrao ovdje .Levin je napisao/la: ↑15 mar 2026, 23:13Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!
Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli!![]()
Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Ovdje govorimo o dokazanim igračima poput Are. Uostalom, Hajdarević dosta dobar u Srbiji. Jedan od ključnih igrača u ekipi na šestom mjestu u Srbiji a koja je tek ušla u najviši rang.
Nemoj i ti sad šuplju bacati. Evo dovodimo iz Holandije, Austrije, Turske, Poljske pa ništa ni sa čim. Hladno nas dobijaju ekipe koje dovode igrače iz federalne lige.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
danas njanje uzas, ja msm imamo dobre sanse sa njima na grbavici , u najboljem trenutku nam dolaze - bili su bas u formi do prije par kola a sada raspad
sad igraju sa velezom na kosevu ne vjerujem da ce se resetovati onda idu na nas
mi Abd u sirokom x2 da izvucemo ok, siroki nista bolji od nas borbeni su ali ne vidim kako da nam zabiju, samo treba pripaziti onog stanica da ne prilazi 16ercu zalijepiti mu pejica na njega
njanje ako ne dobiju veleza pojesti cemo ih na grb aBd i poceti novo poglavlje,
ide nabolje ljudi savo je top lik izgleda nije bitno kakav je takticar i koliko skola ima, bitno je da ima kliker za ove nase glave lude
sad igraju sa velezom na kosevu ne vjerujem da ce se resetovati onda idu na nas
mi Abd u sirokom x2 da izvucemo ok, siroki nista bolji od nas borbeni su ali ne vidim kako da nam zabiju, samo treba pripaziti onog stanica da ne prilazi 16ercu zalijepiti mu pejica na njega
njanje ako ne dobiju veleza pojesti cemo ih na grb aBd i poceti novo poglavlje,
ide nabolje ljudi savo je top lik izgleda nije bitno kakav je takticar i koliko skola ima, bitno je da ima kliker za ove nase glave lude
Re: FK Željezničar
Ma i Šabanadžovića vratiti sa Hajdarevićem, Amar na klupu, Edis pomoćnik zajedno sa Memićem, na gol može i Irfan Fejzić ako je još aktivan
"A kako Zrinjski igra Evropu a mi ne igramo"

"A kako Zrinjski igra Evropu a mi ne igramo"
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije hazre kriv sto je neko pristao da dovedeš Huskovica i Prokopa dvije balerine, al ustvari skolovane balerine sto bi hazre reko'
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
