FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 15 mar 2026, 21:17

Mogli bi mi opet u Rudaru pazariti.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 15 mar 2026, 21:36

Ne trebamo mi pazarit iz Rudara nego dovesti ljude koji dovode igrace u Rudar. Nije ovo jedina sezona, doveli su oni Santosa, Amoha, jos nekih igraca.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 15 mar 2026, 21:50

Dok ne dovedemo te ljude, treba obratiti pažnju na njihove igrače, što dovoditi škart iz pizde materine, a ove već poprilično dobro poznaješ, plus ljudi nas odučili od fudbala, nisu gori od pola ovih što imamo da ga yebeš.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 15 mar 2026, 21:54

Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.

Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 15 mar 2026, 22:00

let3 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:54
Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.

Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.

Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.

Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 15 mar 2026, 22:06

Levin je napisao/la:
15 mar 2026, 22:00
let3 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:54
Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.

Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.

Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.

Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
I ovo je tacno, jbg :oops:

Bolivara, Mohedana i Roncala bi odmah doveo.

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 15 mar 2026, 22:22

Levin je napisao/la:
15 mar 2026, 22:00
let3 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:54
Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.

Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.

Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.

Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
Pa mi smo doveli iz Rudara koji je ispao iz lige Santosa i Amoaha . Znam da je bila prica da su htjeli i kulenovica ali on je otisao u Slogu i tad su oni imali dobru ekipu .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 15 mar 2026, 22:25

Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 15 mar 2026, 22:26

Levin je napisao/la:
15 mar 2026, 22:00
let3 je napisao/la:
15 mar 2026, 21:54
Rudar ima neku vezu i semu sa Spanijom. I odatle dovode ove igrace, preko nekih menagera.
To je gaant neka treca spanska liga ili mozda igraci iz Andore, ali sasvim dovoljno dobri da odskacu u ovoj nasoj igi. Plus relativno jeftini (isplativi) za placati.

Mogli smo i mi naci neku vezu i dovodi spance, naciju koja zna lopte, ali mi radije biramo olupine iz trece holandske lige.
Druže ako nisi primjetio oni će vjerovatno ispasti iz lige. Ne treba se tu mnogo zalijetati. Realno jedan ili dva igrača valjaju. Roncal i Bolivar po meni.

Ako si gledao večeras sa Veležom... Velež kvalitetniji sa federalcima nego Rudar.

Edit : To što su nas razbili ne znači da su to kvalitetni igrači. Tužno ali istinito.
Ispast će oni, ispali su i kad su nam Amoah i Santos došli nebitno, ali da imaju kvalitetne pojedince imaju, kažem samo ako dovodimo olupine odnekud iz kurxa, možemo opet i po našoj ligi malo pogledat čega ima, pogotovo kada nam je to već poznato iz prošlosti.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 15 mar 2026, 22:28

Bojudaosinebu je napisao/la:
15 mar 2026, 22:25
Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
Koliko god to više bila izlizana priča, nisu ni blizu pokradeni ko mi. Čak i pogurani često.

Nisu oni nikakva ekipa, ali da smo i mi gola kita stoji svakako.
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 15 mar 2026, 22:33

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
15 mar 2026, 22:28
Bojudaosinebu je napisao/la:
15 mar 2026, 22:25
Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
Koliko god to više bila izlizana priča, nisu ni blizu pokradeni ko mi. Čak i pogurani često.

Nisu oni nikakva ekipa, ali da smo i mi gola kita stoji svakako.
Da si svaku utakmicu pocinjo s igracem manje ovi ne smiju biti ispred tebe a ne 10 bodova , i siroki glavni igrac im tomic. Brsvo zeljo je.bala vam pojacanja sve maloumno

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 15 mar 2026, 22:38

Bojudaosinebu je napisao/la:
15 mar 2026, 22:33
ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
15 mar 2026, 22:28
Bojudaosinebu je napisao/la:
15 mar 2026, 22:25
Salcin, pidro, bajro spahic, kuzmanovic i ekipa imaju 10 bodova vise od nas. Svi koji su ukljuceni u sportski segment kolektivno samoubojstvo.
Koliko god to više bila izlizana priča, nisu ni blizu pokradeni ko mi. Čak i pogurani često.

Nisu oni nikakva ekipa, ali da smo i mi gola kita stoji svakako.
Da si svaku utakmicu pocinjo s igracem manje ovi ne smiju biti ispred tebe a ne 10 bodova , i siroki glavni igrac im tomic. Brsvo zeljo je.bala vam pojacanja sve maloumno
Tomic otisao iz Zelje prije 11 godina .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1652
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 15 mar 2026, 22:57

Kad skontas kakvu Velez i Siroki ekipu imaju , ispred nas 10ak bodova hahahaha Boze sacuvaj jesmo pali za qrac

LJETO REMONT I ZELIMO 10 POJACANJA ! Receno je da imamo para ?? Hajde da vidimo i to

MIRVA IZVADI 250.000$ :bow:

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 15 mar 2026, 23:13

Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!

Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli! :kafa:

Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Pact1921
Postovi: 1089
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pact1921 » 15 mar 2026, 23:43

Levin je napisao/la:
15 mar 2026, 23:13
Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!

Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli! :kafa:

Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Ma ljudi vjecito potcjenjuju ovu ligu . Realno nikad niko nije dosao i popisao se po ovoj ligi da je stranac. Jedino ko je priblizno dosao tom nivou je Miroslav Stevanovic u Zelji . Benko je kad je Sarajevo osvojili titulu zabio samo 9 golova 11 je velkoski i 9 je cak Puzigaca zabio koji je bio bek koji je sutao penale . Wagner je bio dobar u sirokom ali je igrao bruku godina kod njih. Evo FK sarajevo je dovelo bruku nekih igraca pa evo 5 utakmica bez pobjede . Ja realno gledajuci sad na ljeto bi radije volio vidjeti Harisa Hajdarevica da mi dodje iz Radnika Surdilice nego tamo nekog iz HNL ili Austrije jer je to dokazani igrac ovdje. Isto kao sto sam se ja najvise radovao Arminu Hodzicu koji se nazalost povrijedio jer je igrao ovdje .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Bojudaosinebu
Postovi: 1339
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 16 mar 2026, 00:17

Pact1921 je napisao/la:
15 mar 2026, 23:43
Levin je napisao/la:
15 mar 2026, 23:13
Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!

Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli! :kafa:

Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Ma ljudi vjecito potcjenjuju ovu ligu . Realno nikad niko nije dosao i popisao se po ovoj ligi da je stranac. Jedino ko je priblizno dosao tom nivou je Miroslav Stevanovic u Zelji . Benko je kad je Sarajevo osvojili titulu zabio samo 9 golova 11 je velkoski i 9 je cak Puzigaca zabio koji je bio bek koji je sutao penale . Wagner je bio dobar u sirokom ali je igrao bruku godina kod njih. Evo FK sarajevo je dovelo bruku nekih igraca pa evo 5 utakmica bez pobjede . Ja realno gledajuci sad na ljeto bi radije volio vidjeti Harisa Hajdarevica da mi dodje iz Radnika Surdilice nego tamo nekog iz HNL ili Austrije jer je to dokazani igrac ovdje. Isto kao sto sam se ja najvise radovao Arminu Hodzicu koji se nazalost povrijedio jer je igrao ovdje .
Tako je Harisa hajdarevica i treba haracica go je dao celiku. Na stopera Drinu na beka Malica i na krilo Drlju. Treba poslati spisak investitoru, jeftino a dobro.

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 16 mar 2026, 00:29

Bojudaosinebu je napisao/la:
16 mar 2026, 00:17
Pact1921 je napisao/la:
15 mar 2026, 23:43
Levin je napisao/la:
15 mar 2026, 23:13
Ne znam stvarno zašto podcjenjujete Velež i Široki?!

Jeste da nemaju Hazretove supertalentovanog Huskovića modernog Prokopa meni sasvim dobro izgledaju sa Spahićem iz Tuzla Sitija, Salčinom iz GOŠK-a te sa Stanićem i Klepićem koji nisu dalje od Hrvatske otišli! :kafa:

Nejse, šalu na stranu. Vrlo dobro izbalansirane, borbene i dobro vođene ekipe.
Ma ljudi vjecito potcjenjuju ovu ligu . Realno nikad niko nije dosao i popisao se po ovoj ligi da je stranac. Jedino ko je priblizno dosao tom nivou je Miroslav Stevanovic u Zelji . Benko je kad je Sarajevo osvojili titulu zabio samo 9 golova 11 je velkoski i 9 je cak Puzigaca zabio koji je bio bek koji je sutao penale . Wagner je bio dobar u sirokom ali je igrao bruku godina kod njih. Evo FK sarajevo je dovelo bruku nekih igraca pa evo 5 utakmica bez pobjede . Ja realno gledajuci sad na ljeto bi radije volio vidjeti Harisa Hajdarevica da mi dodje iz Radnika Surdilice nego tamo nekog iz HNL ili Austrije jer je to dokazani igrac ovdje. Isto kao sto sam se ja najvise radovao Arminu Hodzicu koji se nazalost povrijedio jer je igrao ovdje .
Tako je Harisa hajdarevica i treba haracica go je dao celiku. Na stopera Drinu na beka Malica i na krilo Drlju. Treba poslati spisak investitoru, jeftino a dobro.
Nemoj sad izvrtati. Ko je spomenuo Haračića, Drinu, Malića i Drlju?!

Ovdje govorimo o dokazanim igračima poput Are. Uostalom, Hajdarević dosta dobar u Srbiji. Jedan od ključnih igrača u ekipi na šestom mjestu u Srbiji a koja je tek ušla u najviši rang.

Nemoj i ti sad šuplju bacati. Evo dovodimo iz Holandije, Austrije, Turske, Poljske pa ništa ni sa čim. Hladno nas dobijaju ekipe koje dovode igrače iz federalne lige.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

berjan
Postovi: 217
Pridružen/a: 18 feb 2026, 01:38

Re: FK Željezničar

Post Postao/la berjan » 16 mar 2026, 01:28

danas njanje uzas, ja msm imamo dobre sanse sa njima na grbavici , u najboljem trenutku nam dolaze - bili su bas u formi do prije par kola a sada raspad
sad igraju sa velezom na kosevu ne vjerujem da ce se resetovati onda idu na nas

mi Abd u sirokom x2 da izvucemo ok, siroki nista bolji od nas borbeni su ali ne vidim kako da nam zabiju, samo treba pripaziti onog stanica da ne prilazi 16ercu zalijepiti mu pejica na njega
njanje ako ne dobiju veleza pojesti cemo ih na grb aBd i poceti novo poglavlje,
ide nabolje ljudi savo je top lik izgleda nije bitno kakav je takticar i koliko skola ima, bitno je da ima kliker za ove nase glave lude

GIBRA
Postovi: 4083
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 16 mar 2026, 02:31

Ma i Šabanadžovića vratiti sa Hajdarevićem, Amar na klupu, Edis pomoćnik zajedno sa Memićem, na gol može i Irfan Fejzić ako je još aktivan

"A kako Zrinjski igra Evropu a mi ne igramo" :bow: :crazy:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 16 mar 2026, 07:57

Nije hazre kriv sto je neko pristao da dovedeš Huskovica i Prokopa dvije balerine, al ustvari skolovane balerine sto bi hazre reko'

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ristagrad i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []