Ne znam trebamo li uopće Europu i igrati , svakako nam ispadanje ide u 2 pretkolu 99%.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Velež na bod a Široki na 3
Ne znam trebamo li uopće Europu i igrati , svakako nam ispadanje ide u 2 pretkolu 99%.
Ne znam trebamo li uopće Europu i igrati , svakako nam ispadanje ide u 2 pretkolu 99%.
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Re: FK Sarajevo
Mario je juce morao otici! Zašto? Zato sto je preuzeo ekipu na trecem mjestu i igrao Kup a ssd je trece mjesto ugroženo, iz Kupa smo ispali a pomaka u igri nema. Koga dovesti? Pokušati dovesti Matjaža Keka ako več imamo novce za njega. Covjek koji je onakvom Dinamu s Rijekom uzeo duplu krunu. Istina sa Slovenijom je gubio od Kosova ali mislim da je na trenerskom tržištu u okruženju on najbolji slobodni trener.
Re: FK Sarajevo
Je li ti stvarno misliš da bi Kek pristao doći ovdje u 64oj godini života? Jeste li realni vi što pišete o Keku ili samo trolate? Preozbiljan trener, ozbiljna karijera, zadnji angažman selektor Slovenije i sad treba doći ovdje da trenira Kuprešaka i Beganovića. Zadnje što mu treba u životu je dolazak u bh ligu.ŠTA_JE je napisao/la: ↑16 mar 2026, 08:03Mario je juce morao otici! Zašto? Zato sto je preuzeo ekipu na trecem mjestu i igrao Kup a ssd je trece mjesto ugroženo, iz Kupa smo ispali a pomaka u igri nema. Koga dovesti? Pokušati dovesti Matjaža Keka ako več imamo novce za njega. Covjek koji je onakvom Dinamu s Rijekom uzeo duplu krunu. Istina sa Slovenijom je gubio od Kosova ali mislim da je na trenerskom tržištu u okruženju on najbolji slobodni trener.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
To ti je otprilike kao da četnicima s banjalučkih i prijedorskih tribina koji skandiraju presuđenim ratnim zločincima objašnjavaš da etničko čišćenje i genocid nisu civilizacijske vrijednosti.General505 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 01:19Ima li neko blizak Upravi kluba, da sugerira, brukate i sebe i drzavu sa ovom igrom, kakve pare qrci palci, ulaganja...nesto tu ne stima od prvog dana sa tim "kapitalom" ubrizganim u Klub.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Neki se ponasaju kao da imamo zalihe 15 bodova pa sta god bude do kraja a u realnosti trebaju 2 rezultata da se poklope sljedece kolo i mi vise nemamo Evropu.Prealarmantno stanje a igra...
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- belosevic23
- Postovi: 1340
- Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
i meni to nije jasno, da nemaju onog igračkog, pobjedničkog damara. Ja na terminu ne volim izgubit, a ne ovdje gdje te jos sudija kolje, ja bi izdero guziczu da pobijedim u inat svima. Mislim da i ovo preveliko rotiranje utiče na to, igrači od početka priprema tu, ovaj dođe nekog Meitea uvede iz druge kiparske lige. Kad se sjetim ekipe sa Ahmetom, Rahmanom i Tatarom, pa to se od prve minute giljalo na pobjedu, kasnije uspostavis igru, spustis loptu, ali svaka utakmica se isla na pobjedu od prve minute. Sad nešto tuc muc, ko i bi i ne bi pobjediliErosViverosViv je napisao/la: ↑16 mar 2026, 00:23Ne mogu da vjerujem koja nezainteresovanost vlada kada ganjamo rezultat, iz kola u kolo.
Re: FK Sarajevo
Dok je Mirvic tu nema hajra i cao.Ne moze me niko ubijedit da mislim drugacije,ocigledno se ne poklapa njegova vizija sa navijacima.Da li ce biti losije ili bolje poslije Mirvica?Pitanje svih pitanja
-
stokastoka23
- Postovi: 94
- Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jos nakon prosle utakmice protiv Veleža sam napisao da Mario nije trener za nas, jednostavno nema smisla šta on radi čitav proljetni dio... Sad čitam postove ovdje na forumu i opet mi nema smisla šta pojedini pišu a to je da se forsiraju neki igrači da se prodaju - jednostavno ne možeš od go*ana pitu pravit. Guli i Čelik su rariteti ovdje, a njema su trebale po 3 sezone da se adaptiraju. Ne mislim da bi i Mamići a ni Mirvić ipspustili europu radi prodaje Meitea ili nekog sličnog - isto bi zaradili na ulaznicama i premiji od europe ili prodajom jednog ovakvog polovnjaka za polusezonu. A i valjda se i profit i imidž prave u europi a ne prodajom 2 od 1000 igrača. Ovaj trener jednostavno nema iskustva sa vođenjem ekipa - ne velikih nego bilo kakvih. Sarajevu treba ili trener koji će naložiti igrače da ginu za klub ili neko ko će napadčki igrat od 1 minute sa ciljem da zabije go a ne da se dodaje na centru i vrti u krug.
PS - šta košta da se plati da Brazilac iz napada ostane kod nas - Zvjer od igrača. (ne mislim na renana)
PS - šta košta da se plati da Brazilac iz napada ostane kod nas - Zvjer od igrača. (ne mislim na renana)
Re: FK Sarajevo
Ne trolam nego predlažem da ponude čovjeku novac (mamići znaju za koliko bi on pristao raditi) i nekakav plan i projekat sta zele s ekipom. Nemojmo sebe prikazivati kao neke bijednike gdje niko iole pismen i ko zna raditi svoj posao ne želi doći. On se na ljeto vraća poslu, tako bar kaže, odmorio se i spreman je oa vidjećemo gdje će otići. Nek odu porazgovaraju s njim pa nek ih i odbije. Ne mozemo više s ovim polutrenerima nesto ocekivati. Pozdrav!Herson je napisao/la: ↑16 mar 2026, 08:44Je li ti stvarno misliš da bi Kek pristao doći ovdje u 64oj godini života? Jeste li realni vi što pišete o Keku ili samo trolate? Preozbiljan trener, ozbiljna karijera, zadnji angažman selektor Slovenije i sad treba doći ovdje da trenira Kuprešaka i Beganovića. Zadnje što mu treba u životu je dolazak u bh ligu.ŠTA_JE je napisao/la: ↑16 mar 2026, 08:03Mario je juce morao otici! Zašto? Zato sto je preuzeo ekipu na trecem mjestu i igrao Kup a ssd je trece mjesto ugroženo, iz Kupa smo ispali a pomaka u igri nema. Koga dovesti? Pokušati dovesti Matjaža Keka ako več imamo novce za njega. Covjek koji je onakvom Dinamu s Rijekom uzeo duplu krunu. Istina sa Slovenijom je gubio od Kosova ali mislim da je na trenerskom tržištu u okruženju on najbolji slobodni trener.
Re: FK Sarajevo
I ne nije ovo do trenera ni igrača, riba smrdi od glave. Ja se iskreno nadam da ove sezone nećemo u Evropu, jer i da odemo svakako to nama ništa ne znači, jer ćemo ispasti ako ne u prvom onda u drugom kolu. Na taj način bi se neke stvari možda i riješile ili počele rješavati, jer ovako fakat više ne ide sa gazdom i ovim načinom kako se klub vodi. Neki pritisak, nešto, neam pojma ni sam.
Ovo prelazi sve granice, lik uništava klub i jednostavno je po meni gora situacija nego one godine prije Tana, tad su barem ljudi bili entuzijastični, momentum bio, opet neka pozitiva, veći bir, vuklo se u jednu stranu, ovo danas više liči na neku firmu, koja je izgubila kurs i poslovanje je u velikom padu.
To da on ima finansijsku moć, nema, to nek bude jasno. Ovo što smo dovodili, na račun Tana, smo mogli dovoditi, uskoro idu preprodaje i guranje mladih u izlog ne bi li se kakve pare iščupale. Na trofeje ćemo se načekati ipak, ali i na ovaj način sad kako sve ovo funkcioniše, ne bi sigurno ni da imamo normalno suđenje osvojili titulu.
Ovo prelazi sve granice, lik uništava klub i jednostavno je po meni gora situacija nego one godine prije Tana, tad su barem ljudi bili entuzijastični, momentum bio, opet neka pozitiva, veći bir, vuklo se u jednu stranu, ovo danas više liči na neku firmu, koja je izgubila kurs i poslovanje je u velikom padu.
To da on ima finansijsku moć, nema, to nek bude jasno. Ovo što smo dovodili, na račun Tana, smo mogli dovoditi, uskoro idu preprodaje i guranje mladih u izlog ne bi li se kakve pare iščupale. Na trofeje ćemo se načekati ipak, ali i na ovaj način sad kako sve ovo funkcioniše, ne bi sigurno ni da imamo normalno suđenje osvojili titulu.
Re: FK Sarajevo
Ako se ne varam, Joao Carlos je potpisao ugovor na dvije godine, neka me ispravi neko ako grijesim. Mislim da nije na posudbi.stokastoka23 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:14Jos nakon prosle utakmice protiv Veleža sam napisao da Mario nije trener za nas, jednostavno nema smisla šta on radi čitav proljetni dio... Sad čitam postove ovdje na forumu i opet mi nema smisla šta pojedini pišu a to je da se forsiraju neki igrači da se prodaju - jednostavno ne možeš od go*ana pitu pravit. Guli i Čelik su rariteti ovdje, a njema su trebale po 3 sezone da se adaptiraju. Ne mislim da bi i Mamići a ni Mirvić ipspustili europu radi prodaje Meitea ili nekog sličnog - isto bi zaradili na ulaznicama i premiji od europe ili prodajom jednog ovakvog polovnjaka za polusezonu. A i valjda se i profit i imidž prave u europi a ne prodajom 2 od 1000 igrača. Ovaj trener jednostavno nema iskustva sa vođenjem ekipa - ne velikih nego bilo kakvih. Sarajevu treba ili trener koji će naložiti igrače da ginu za klub ili neko ko će napadčki igrat od 1 minute sa ciljem da zabije go a ne da se dodaje na centru i vrti u krug.
PS - šta košta da se plati da Brazilac iz napada ostane kod nas - Zvjer od igrača. (ne mislim na renana)
Inace, rekao bih da dugo boljeg napadaca nismo imali. Butic na steroidima uz zavrsnicu. Gradjom i snagom podsjeca na Hulka
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11455
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Potpisao je do kraja godine, sa opcijom produženja na još jednu.Napapijri je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:28Ako se ne varam, Joao Carlos je potpisao ugovor na dvije godine, neka me ispravi neko ako grijesim. Mislim da nije na posudbi.stokastoka23 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:14Jos nakon prosle utakmice protiv Veleža sam napisao da Mario nije trener za nas, jednostavno nema smisla šta on radi čitav proljetni dio... Sad čitam postove ovdje na forumu i opet mi nema smisla šta pojedini pišu a to je da se forsiraju neki igrači da se prodaju - jednostavno ne možeš od go*ana pitu pravit. Guli i Čelik su rariteti ovdje, a njema su trebale po 3 sezone da se adaptiraju. Ne mislim da bi i Mamići a ni Mirvić ipspustili europu radi prodaje Meitea ili nekog sličnog - isto bi zaradili na ulaznicama i premiji od europe ili prodajom jednog ovakvog polovnjaka za polusezonu. A i valjda se i profit i imidž prave u europi a ne prodajom 2 od 1000 igrača. Ovaj trener jednostavno nema iskustva sa vođenjem ekipa - ne velikih nego bilo kakvih. Sarajevu treba ili trener koji će naložiti igrače da ginu za klub ili neko ko će napadčki igrat od 1 minute sa ciljem da zabije go a ne da se dodaje na centru i vrti u krug.
PS - šta košta da se plati da Brazilac iz napada ostane kod nas - Zvjer od igrača. (ne mislim na renana)
Inace, rekao bih da dugo boljeg napadaca nismo imali. Butic na steroidima uz zavrsnicu. Gradjom i snagom podsjeca na Hulka![]()
Jučer je bio jedan od rijetkih pojedinaca koji je zaslužio biti pošteđen kritika.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Za ovu ekipu ne treba puno promjena.Treba se držati 1 formacije i mijenjati u skladu sa ekipom i rezultatom unutar same utakmice.
Na ovu ekipu bih dodao 1 stopera i 1 maknuo , 1 krilo da igra lijevom nogom i našao špica koji će se rotirati sa Carlosom.Ne bih mijenjao trenera taman ne igrali Europu , u Mirvicevoj eri toliko promjena i svega da mora se presjeći (Zekića ne računam , čovjek je sam otišao).
Na ovu ekipu bih dodao 1 stopera i 1 maknuo , 1 krilo da igra lijevom nogom i našao špica koji će se rotirati sa Carlosom.Ne bih mijenjao trenera taman ne igrali Europu , u Mirvicevoj eri toliko promjena i svega da mora se presjeći (Zekića ne računam , čovjek je sam otišao).
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Re: FK Sarajevo
Prvo je ignatkov bio projekat, pa ga preselise na klupu, otada mu se gubi haman i trag i glas. Meite doveden i odmah upade u ekipu. Momka ne krivim, cak i ovo sto je odigrao, odradio je solidno s obzirom kako igramo kao kolektiv. Od telalovica jos ne ocekujem nesto, najmladji je, ali on je potencijal veliki.
Imamo disbalans u ekipi, 6 stopera od kojih malo koji pokazuje formu, a kvalitete ima (gojkovic, ristovksi pa i bralic). Marudza kojeg zavaljuju da igra lijevog beka, iako sljepac to vidi da ne zna.
Imamo igrace koji ne samo nisu u formi, nego su i fudbalski nazadovali, to je prventsveno mujkic. Ne znam sta se desilo momku, ali on isto kao nije ista osoba. Beganovic je isto u toj kategoriji, uvijek limitiran igrac, ove godine nekako jos gluplji igracki.
Ovi ostali ili nisu u formi ili su teski bolikurci. Uopsteno ekipa je u nekoj letargiji, mrtvilu. Igramo najsporiji fudbal na svijetu.
Mario i njegova selekcija igraca takodjer ne pomazu, previse rotiranja igraca, mjenjanja taktika, izmisljanja pozicija. Helem na njemu je i mamicu da trgnu ovu ekipu iz ovog zimskog sna
Imamo disbalans u ekipi, 6 stopera od kojih malo koji pokazuje formu, a kvalitete ima (gojkovic, ristovksi pa i bralic). Marudza kojeg zavaljuju da igra lijevog beka, iako sljepac to vidi da ne zna.
Imamo igrace koji ne samo nisu u formi, nego su i fudbalski nazadovali, to je prventsveno mujkic. Ne znam sta se desilo momku, ali on isto kao nije ista osoba. Beganovic je isto u toj kategoriji, uvijek limitiran igrac, ove godine nekako jos gluplji igracki.
Ovi ostali ili nisu u formi ili su teski bolikurci. Uopsteno ekipa je u nekoj letargiji, mrtvilu. Igramo najsporiji fudbal na svijetu.
Mario i njegova selekcija igraca takodjer ne pomazu, previse rotiranja igraca, mjenjanja taktika, izmisljanja pozicija. Helem na njemu je i mamicu da trgnu ovu ekipu iz ovog zimskog sna
- StriktnoZlo
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma kako je promijenio formaciju na 4 zadnja i gušenje igrača u sredini dobio je ovo.
Onda igranje Ivaniševića koji nije mogao igrati u Istri i ti vidiš da taj igrač može odigrati jednu tekmu kako treba ali da će te koštati bodova i bodova. Igranje Meitea koji za mene nije loš, ima dečko nekog potencijala, ali kakvo odjednom guranje u prvu ?
Maroodza ti ispašta, a igrao sasvim korektno tekme na lijevom stoperu, brz, srčan. Elezija je ugušio isto ko i Ljajića sa ovom formacijom. Kyeremeh nepravedno zapostavljen, mislim da bi on i Carlos u 3-5-2 formaciji ubijali gore. Kuprešak ni sjena igrača kada ne igra lijevog wing beka.
Čemu ovo sve je Mario uradio veze nemam. Zašto to Mamići ne vide i ne kažu dobro idemo se vratiti onom gdje smo i igrali neki fudbal.
Doveo si evropu pod znakom pitanja i sada pi.zde jedne morate dobiti Veleža.
Kako onako igrači padnu kada prime gol ili je stvarno ono fizička sprema toliko loša, ali ili psihologa angažovati ili raspustiti svakog ko ima veze sa fizičkom spremom !
Prvo Zrinjski, a onda SVI NA VELEŽ !
Onda igranje Ivaniševića koji nije mogao igrati u Istri i ti vidiš da taj igrač može odigrati jednu tekmu kako treba ali da će te koštati bodova i bodova. Igranje Meitea koji za mene nije loš, ima dečko nekog potencijala, ali kakvo odjednom guranje u prvu ?
Maroodza ti ispašta, a igrao sasvim korektno tekme na lijevom stoperu, brz, srčan. Elezija je ugušio isto ko i Ljajića sa ovom formacijom. Kyeremeh nepravedno zapostavljen, mislim da bi on i Carlos u 3-5-2 formaciji ubijali gore. Kuprešak ni sjena igrača kada ne igra lijevog wing beka.
Čemu ovo sve je Mario uradio veze nemam. Zašto to Mamići ne vide i ne kažu dobro idemo se vratiti onom gdje smo i igrali neki fudbal.
Doveo si evropu pod znakom pitanja i sada pi.zde jedne morate dobiti Veleža.
Kako onako igrači padnu kada prime gol ili je stvarno ono fizička sprema toliko loša, ali ili psihologa angažovati ili raspustiti svakog ko ima veze sa fizičkom spremom !
Prvo Zrinjski, a onda SVI NA VELEŽ !
"Sve laže onaj mali ..."
ULTRAGOTIVA
ULTRAGOTIVA
- teamnorth1989
- Postovi: 92
- Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mario je meni tanak trener, koji ima izuzetno slabo iskustvo, nije se nigdje dugo zadržao i plus nije nikoga dugo vodio. Sarajevo ima sigurno najkvalitetniji igracki kadar u ligi, al ovo u zadnjih mjesec dana je nikakva igra. Mislim da on nije u stanju podici formu i da je promjena trenera nesto sto je neminovno.
- Shategabri
- Postovi: 18988
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kod nas se ne bira trener zbog referenci nego podobnosti.
Bitno je da radi šta mu se kaže.
Kad potroše Maria, ide opet neki tip kojem će drugi sastavljati ekipu, odlučivati ko će igrati, koji se igrači dovoditi.
Nama je glavni cilj prodaja igrača. Ko se s tim ne može pomiriti, treba prestati pratiti klub.
Neće skoro biti drugačije.
Bitno je da radi šta mu se kaže.
Kad potroše Maria, ide opet neki tip kojem će drugi sastavljati ekipu, odlučivati ko će igrati, koji se igrači dovoditi.
Nama je glavni cilj prodaja igrača. Ko se s tim ne može pomiriti, treba prestati pratiti klub.
Neće skoro biti drugačije.
Koševo Zapad
Re: FK Sarajevo
Meni vise vuce na KrpicaNapapijri je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:28Ako se ne varam, Joao Carlos je potpisao ugovor na dvije godine, neka me ispravi neko ako grijesim. Mislim da nije na posudbi.stokastoka23 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:14Jos nakon prosle utakmice protiv Veleža sam napisao da Mario nije trener za nas, jednostavno nema smisla šta on radi čitav proljetni dio... Sad čitam postove ovdje na forumu i opet mi nema smisla šta pojedini pišu a to je da se forsiraju neki igrači da se prodaju - jednostavno ne možeš od go*ana pitu pravit. Guli i Čelik su rariteti ovdje, a njema su trebale po 3 sezone da se adaptiraju. Ne mislim da bi i Mamići a ni Mirvić ipspustili europu radi prodaje Meitea ili nekog sličnog - isto bi zaradili na ulaznicama i premiji od europe ili prodajom jednog ovakvog polovnjaka za polusezonu. A i valjda se i profit i imidž prave u europi a ne prodajom 2 od 1000 igrača. Ovaj trener jednostavno nema iskustva sa vođenjem ekipa - ne velikih nego bilo kakvih. Sarajevu treba ili trener koji će naložiti igrače da ginu za klub ili neko ko će napadčki igrat od 1 minute sa ciljem da zabije go a ne da se dodaje na centru i vrti u krug.
PS - šta košta da se plati da Brazilac iz napada ostane kod nas - Zvjer od igrača. (ne mislim na renana)
Inace, rekao bih da dugo boljeg napadaca nismo imali. Butic na steroidima uz zavrsnicu. Gradjom i snagom podsjeca na Hulka![]()
Re: FK Sarajevo
Imao je Anes nekoliko odlicnih lopti prema naprijed, nazad je par puta presjekao i odigrao po svim parametrima igre dobru utakmicu. To sta si ti vidio ne znam i necu dalje ulaziti u diskusiju.mnon46 je napisao/la: ↑15 mar 2026, 18:46Za šta bolan da ga se pohvali? Što je par puta nakon našeg kornera kao zadnji igrač sigurno vratio Baniću?
Ovo je klasična kad se izgubi, niko i ništa ne valja.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: fera, Google Adsense [Bot], MaroonBjelave i 21 gost.





