Znas koliko mi je bitno fks, toliko da sam mislio da ste sinoc pobjedili rudara, a siroki sam cak i zaboravio
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:17Statut će biti ubrzo završen, Mirvić je aktivirao i američku ambasadu po tom pitanju, a i po pitanju suđenja. U suštini da ne daje pare đaba, a da ga Vico handri, tako da slj godine odmah očekujte vjrv dosta bolje suđenje.
Da nije i sud u Strazburu zvao?
- MostarskiBijeli1
- Postovi: 212
- Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čestitke Borcu na tituli. Šteta što Rudar ispada, više bi volio da su to Sloga i Radnik ili Sloga i Posušje.
muški su borovi žene su jele svi oni vole mostarske bijele
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Polako sa titulama i ispadanjem i evropom

[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
- StriktnoZlo
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Za razliku od našeg hajvana bori se i rukama i nogama nije mu prioritet qrava i krimosi okruženi, ali hajde evo citiraj me za mjesec pa ćemo vidjeti ko bi upravuHordas1990 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:47StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:17Statut će biti ubrzo završen, Mirvić je aktivirao i američku ambasadu po tom pitanju, a i po pitanju suđenja. U suštini da ne daje pare đaba, a da ga Vico handri, tako da slj godine odmah očekujte vjrv dosta bolje suđenje.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Da nije i sud u Strazburu zvao?
Američki je državljanin svakako i top je sa svim tim ljudima, sa Bosnom nema ama baš nikakve veze, čak želi i da uzme još koji klub na balkanu
"Sve laže onaj mali ..."
ULTRAGOTIVA
ULTRAGOTIVA
- MostarskiBijeli1
- Postovi: 212
- Pridružen/a: 22 jul 2023, 15:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma što se titule tiče realno to je i gotovo. Da mi imamo neku igru i puno prilika po utakmici pa ajde, ali nadati se tituli s Barišićem, Savićem i Majićem je neozbiljno.
muški su borovi žene su jele svi oni vole mostarske bijele
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zato meni Ismir nikad nije bio jasan, mislim 5 godina da prstom nije makao da nešto promjeni.StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:53Za razliku od našeg hajvana bori se i rukama i nogama nije mu prioritet qrava i krimosi okruženi, ali hajde evo citiraj me za mjesec pa ćemo vidjeti ko bi upravuHordas1990 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:47StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:17Statut će biti ubrzo završen, Mirvić je aktivirao i američku ambasadu po tom pitanju, a i po pitanju suđenja. U suštini da ne daje pare đaba, a da ga Vico handri, tako da slj godine odmah očekujte vjrv dosta bolje suđenje.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Da nije i sud u Strazburu zvao?
Američki je državljanin svakako i top je sa svim tim ljudima, sa Bosnom nema ama baš nikakve veze, čak želi i da uzme još koji klub na balkanu
Koja je logika da ulažeš pare u prazno, fakat ne kontam, svakom investitoru je cilj da zaštiti svoju investiciju, na koji god način.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
i ja mislim da nema sanse Rudar da se spasi , Sloga je odavno otpisanaMostarskiBijeli1 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:51Čestitke Borcu na tituli. Šteta što Rudar ispada, više bi volio da su to Sloga i Radnik ili Sloga i Posušje.
Evropa - moglo bi iznenadjenje biti da fks ne uspije, to ce fakat najveca bruka biti u historiji premier lige
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A sta ima druze ambasada sa sudjenjem? Oni da se bave PLBiH i statutom jednog kluba? Trump samo sto nije pauzirao rat u Iranu da spasi Zeljkana.StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:53Za razliku od našeg hajvana bori se i rukama i nogama nije mu prioritet qrava i krimosi okruženi, ali hajde evo citiraj me za mjesec pa ćemo vidjeti ko bi upravuHordas1990 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:47StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:17Statut će biti ubrzo završen, Mirvić je aktivirao i američku ambasadu po tom pitanju, a i po pitanju suđenja. U suštini da ne daje pare đaba, a da ga Vico handri, tako da slj godine odmah očekujte vjrv dosta bolje suđenje.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Da nije i sud u Strazburu zvao?
Američki je državljanin svakako i top je sa svim tim ljudima, sa Bosnom nema ama baš nikakve veze, čak želi i da uzme još koji klub na balkanu
- StriktnoZlo
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Prvenstveno je stupio u kontakt da se završi taj statut, jer yebiga hoće čovjek da se zaštiti, dao je već fine pare, samo što je to Nijaz pokrao ko nekad Dino i Ibrak.Hordas1990 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:13A sta ima druze ambasada sa sudjenjem? Oni da se bave PLBiH i statutom jednog kluba? Trump samo sto nije pauzirao rat u Iranu da spasi Zeljkana.StriktnoZlo je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:53Za razliku od našeg hajvana bori se i rukama i nogama nije mu prioritet qrava i krimosi okruženi, ali hajde evo citiraj me za mjesec pa ćemo vidjeti ko bi upravu
Američki je državljanin svakako i top je sa svim tim ljudima, sa Bosnom nema ama baš nikakve veze, čak želi i da uzme još koji klub na balkanu![]()
Oko suđenja je provučeno kroz uši, Nijaz je svašta radio i s namještaljkama pa je ubio ekipi moral...
"Sve laže onaj mali ..."
ULTRAGOTIVA
ULTRAGOTIVA
- Shategabri
- Postovi: 19001
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Znači komšiluk dogodine u LP?
Lijepo, al u zemlji čuda.
Da je došao u neku uređenu državu i uređenu ligu, pa da kažeš kako će se sutra pojaviti neki novi Como u bh ligi ili neko dizanje mrtvaca tipa United ili Milan, al ovdje...nayebaće se Sanin majke svima još puno puta, otpustiti komplet rukovodstvo komšija i hajmo ponovo.
Na kraju krajeva, jel zna iko šta je njemu tačno cilj? Grupna faza evropskog takmičenja? Trofeji?
Ili ko hajvanu mu od burazera, daj mladih igrača, pa da se dobro prodaju?!
Lijepo, al u zemlji čuda.
Da je došao u neku uređenu državu i uređenu ligu, pa da kažeš kako će se sutra pojaviti neki novi Como u bh ligi ili neko dizanje mrtvaca tipa United ili Milan, al ovdje...nayebaće se Sanin majke svima još puno puta, otpustiti komplet rukovodstvo komšija i hajmo ponovo.
Na kraju krajeva, jel zna iko šta je njemu tačno cilj? Grupna faza evropskog takmičenja? Trofeji?
Ili ko hajvanu mu od burazera, daj mladih igrača, pa da se dobro prodaju?!
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 19001
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako ispadnu 2 kluba iz RS, Rudar ima šansu da ostane i dogodine u ligi.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:08i ja mislim da nema sanse Rudar da se spasi , Sloga je odavno otpisanaMostarskiBijeli1 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:51Čestitke Borcu na tituli. Šteta što Rudar ispada, više bi volio da su to Sloga i Radnik ili Sloga i Posušje.
Evropa - moglo bi iznenadjenje biti da fks ne uspije, to ce fakat najveca bruka biti u historiji premier lige
Iz cvajte čisto sumnjam da im iko ulazi, a onda je do njih i ko već drugi bude na ispadanju.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Što Ćavar igra malo u Zrinjskom?
I Surdanović?
I Surdanović?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
-
labostarmomosa
- Postovi: 139
- Pridružen/a: 27 feb 2026, 14:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma mislim da sloga jos nije otpisana, ne bi me zacudilo da naprave neki pobjednicki niz, prije bi mi radnik ispao nego sloga.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:08i ja mislim da nema sanse Rudar da se spasi , Sloga je odavno otpisanaMostarskiBijeli1 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:51Čestitke Borcu na tituli. Šteta što Rudar ispada, više bi volio da su to Sloga i Radnik ili Sloga i Posušje.
Evropa - moglo bi iznenadjenje biti da fks ne uspije, to ce fakat najveca bruka biti u historiji premier lige
Titula je 90% riješena, ostalo je najzanimljivije oko evrope
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vjerovatno ima jos dobrih stvari, ali je poenta ta da lik ne da nije pravdao ocekivanja nego po meni promasaj apsolutni, tj nije ipravdao svoj renome. Gledao sam par puta SA kada su igrali bez njega i npr juce sa njima, nikakve razlike nema, a igrac ovog renome treba da pravi razliku.Shategabri je napisao/la: ↑16 mar 2026, 11:18Biće da slabo pratiš ili još slabije trolašMikiPirs je napisao/la: ↑16 mar 2026, 10:56Ne pratim aktivno Sarajevo kao npr. Borac, ali sam i kao takav posmatrac upratio da je lik imao bar 4 ovakve i slicne promasene sanse u toku ove sezone, za igraca tog renomea i iskustva je daleko previse. Znam da se obilato svrsavalo po forumu na jednu asistenciju i ako sam dobro upratio to je sve sto je on postigao ove sezone, ispravite me ako grijesim.![]()
![]()
- Shategabri
- Postovi: 19001
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bilo je utakmica na kojima je pravio razliku.MikiPirs je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:56Vjerovatno ima jos dobrih stvari, ali je poenta ta da lik ne da nije pravdao ocekivanja nego po meni promasaj apsolutni, tj nije ipravdao svoj renome. Gledao sam par puta SA kada su igrali bez njega i npr juce sa njima, nikakve razlike nema, a igrac ovog renome treba da pravi razliku.Shategabri je napisao/la: ↑16 mar 2026, 11:18Biće da slabo pratiš ili još slabije trolašMikiPirs je napisao/la: ↑16 mar 2026, 10:56
Ne pratim aktivno Sarajevo kao npr. Borac, ali sam i kao takav posmatrac upratio da je lik imao bar 4 ovakve i slicne promasene sanse u toku ove sezone, za igraca tog renomea i iskustva je daleko previse. Znam da se obilato svrsavalo po forumu na jednu asistenciju i ako sam dobro upratio to je sve sto je on postigao ove sezone, ispravite me ako grijesim.![]()
![]()
Pa vidi, ekipa trenutno ne zna gdje udara, izgubljen kompas, tako da se Adem uklopio u sve to.
Stoji da nije opravdao primanja koja ima.
Koševo Zapad
-
Kajkutenjoyer
- Postovi: 752
- Pridružen/a: 17 apr 2025, 18:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
oni su se nadali da ce bit ko stila u nas sto je bio, al covjek samo na bljeske pokaze sta zna i sta umijeMikiPirs je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:56Vjerovatno ima jos dobrih stvari, ali je poenta ta da lik ne da nije pravdao ocekivanja nego po meni promasaj apsolutni, tj nije ipravdao svoj renome. Gledao sam par puta SA kada su igrali bez njega i npr juce sa njima, nikakve razlike nema, a igrac ovog renome treba da pravi razliku.Shategabri je napisao/la: ↑16 mar 2026, 11:18Biće da slabo pratiš ili još slabije trolašMikiPirs je napisao/la: ↑16 mar 2026, 10:56
Ne pratim aktivno Sarajevo kao npr. Borac, ali sam i kao takav posmatrac upratio da je lik imao bar 4 ovakve i slicne promasene sanse u toku ove sezone, za igraca tog renomea i iskustva je daleko previse. Znam da se obilato svrsavalo po forumu na jednu asistenciju i ako sam dobro upratio to je sve sto je on postigao ove sezone, ispravite me ako grijesim.![]()
![]()
nek crknu dusmani, najjaci smo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Samo malo... Kako to mislite ekstra svemogući, previše profesionalni fudbaler za ovu kukuruz ligu, nije dobio poziv u reprezentaciju, a Herrera i Šiškovski jesu?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zašto ovaj gore još uvijek piše po forumu?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.



