Pa evo sa Deni Milosevicem , ovim Holandjanima , Galchevom , Pejicem , bicakcicem , Nasticem , Karamarkom itd . Smo blizi zoni ispadanja nego borbi za evropu . Ja sam naveo jednog igraca svi ga ovdje popljuvali a u njegovoj zadnjoj sezoni smo zavrsili 3 .
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Re: FK Željezničar
Bas se razumijes u nogomet nema sta...Zar je tebi stvarno Vini ili Krpic bolji od Huskovica? Pa Muharem vise napravi za 10 minuta nego njih dovija skupa. Daj Muharemu neka igra 70 minuta jednom pa ces vidjeti razlike sineGavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 07:57Nije hazre kriv sto je neko pristao da dovedeš Huskovica i Prokopa dvije balerine, al ustvari skolovane balerine sto bi hazre reko'
Re: FK Željezničar
1. Statut
2. Uprava
3. Sportski direktor
To su stvari koje prvo treba rješiti
2. Uprava
3. Sportski direktor
To su stvari koje prvo treba rješiti
Re: FK Željezničar
Uf dobro je Rudar izgubio.Upuco bi se da mogu al necu.Zamisli pratis rezultate Rudara i Sloge.Hamo mojne ganje jeni.on kriv Idrizami malog.
Re: FK Željezničar
Nije do igraca do trenera je, kluba koji nema sistema i svaki trener novi koji dodje pravi svoj sistem sto nije dobroLevin je napisao/la: ↑16 mar 2026, 00:29
Nemoj sad izvrtati. Ko je spomenuo Haračića, Drinu, Malića i Drlju?!
Ovdje govorimo o dokazanim igračima poput Are. Uostalom, Hajdarević dosta dobar u Srbiji. Jedan od ključnih igrača u ekipi na šestom mjestu u Srbiji a koja je tek ušla u najviši rang.
Nemoj i ti sad šuplju bacati. Evo dovodimo iz Holandije, Austrije, Turske, Poljske pa ništa ni sa čim. Hladno nas dobijaju ekipe koje dovode igrače iz federalne lige.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
NoDi80 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:52Nije do igraca do trenera je, kluba koji nema sistema i svaki trener novi koji dodje pravi svoj sistem sto nije dobroLevin je napisao/la: ↑16 mar 2026, 00:29
Nemoj sad izvrtati. Ko je spomenuo Haračića, Drinu, Malića i Drlju?!
Ovdje govorimo o dokazanim igračima poput Are. Uostalom, Hajdarević dosta dobar u Srbiji. Jedan od ključnih igrača u ekipi na šestom mjestu u Srbiji a koja je tek ušla u najviši rang.
Nemoj i ti sad šuplju bacati. Evo dovodimo iz Holandije, Austrije, Turske, Poljske pa ništa ni sa čim. Hladno nas dobijaju ekipe koje dovode igrače iz federalne lige.
Kod nas u klubu nema sistema godinama. Rezultat toga svega je da smo bliže ispadanju nego borbi za Evropu. Očekivao sam da će investitor napraviti sistem, ipak on treba da troši svoj novac. Skoro tri mjeseca od ulaska, mi još uvijek nemamo no sistem, ni Statut, ni Upravu, ni nekog ko će biti odgovoran za sportski dio. Totalno nejasno. Dosad smo samo dobili direktora kluba, peko konkursa, ne znam kakve je to kvalitete predstavio ovaj što je izabran, ali ako je on bio najbolji kandidat, očigledno je da nije bilo previše kandidata. Očekivao sam da će se ako ništa Sanin pojaviti i predstaviti neki svoj plan, a mi smo dobili jedino da je Uprava od povjerenja ekspresno otjerana.
- NerminFatic
- Postovi: 1941
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da, daa, sistem se napravi za 5-6 sedmica i odmah si top klub, sve pobjedjujes i titula je na vidiku..Hrasno15 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 10:55NoDi80 je napisao/la: ↑16 mar 2026, 09:52Nije do igraca do trenera je, kluba koji nema sistema i svaki trener novi koji dodje pravi svoj sistem sto nije dobroLevin je napisao/la: ↑16 mar 2026, 00:29
Nemoj sad izvrtati. Ko je spomenuo Haračića, Drinu, Malića i Drlju?!
Ovdje govorimo o dokazanim igračima poput Are. Uostalom, Hajdarević dosta dobar u Srbiji. Jedan od ključnih igrača u ekipi na šestom mjestu u Srbiji a koja je tek ušla u najviši rang.
Nemoj i ti sad šuplju bacati. Evo dovodimo iz Holandije, Austrije, Turske, Poljske pa ništa ni sa čim. Hladno nas dobijaju ekipe koje dovode igrače iz federalne lige.
Kod nas u klubu nema sistema godinama. Rezultat toga svega je da smo bliže ispadanju nego borbi za Evropu. Očekivao sam da će investitor napraviti sistem, ipak on treba da troši svoj novac. Skoro tri mjeseca od ulaska, mi još uvijek nemamo no sistem, ni Statut, ni Upravu, ni nekog ko će biti odgovoran za sportski dio. Totalno nejasno. Dosad smo samo dobili direktora kluba, peko konkursa, ne znam kakve je to kvalitete predstavio ovaj što je izabran, ali ako je on bio najbolji kandidat, očigledno je da nije bilo previše kandidata. Očekivao sam da će se ako ništa Sanin pojaviti i predstaviti neki svoj plan, a mi smo dobili jedino da je Uprava od povjerenja ekspresno otjerana.
- dubioza144
- Postovi: 2512
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jel se to i dan danas prica kako se ne moze nista uradit preko noci a ovi ugazili u 3 mjesec uz to jedino sto su uspjeli jest rastjerat ljude koje su imenovali prvi dan, sto rece covjek nemas statuta pa je bilo i lahko rastjerat nekog koga nisi mogi ni imenovat, nemas uprave, nemas plana nemas cilja nemas nikog ko ti vodi sportski segment i sta dalje pricat, usli su u neku pricu bez ikakve ideje bez okupljenog tima bez ista, ne znam samo kako ne prihvatate to da smo postali najneozbilniji klub u svakom segmentu, i da ovi rezultati na terenu i pokazuju realno stanje u klubu s tim da se moze rec da imas i dobre rezultate s obzirom na stanje u klubu. Ne znam da li je u klubu direktorica Amira il je direktor ovaj novinar, i da li je u klubu jos uvijek Samir Bekric sa direktorom OP kojeg je Adzem doveo, i na koliko je trenutni sš potpisan?
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Statut ce biti vrlo brzo rjesen, jer je vec vracam/korigovan, tako da to ide.
Uprava dolazi, a sportski sa njima. Problem je sto Nijaz nije rijesio sportakog a trebao je. Mislim da je dio stvari u klubu vec rjesen sa ljudima.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
- StriktnoZlo
- Postovi: 114
- Pridružen/a: 02 feb 2026, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
1. Završeno će biti u narednih mj dana.
2. Bila u subotu u VIP loži (potencijalna)
3. Mario Stanić 99%, bit će tu možda ali možda Vedo
halalite na upadu
"Sve laže onaj mali ..."
ULTRAGOTIVA
ULTRAGOTIVA
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
On da sta valja otisao bi u Salzburg ne bi dosao u Zelju. Mani se ti nama prodavanja ublehaHazre je napisao/la: ↑16 mar 2026, 08:37Bas se razumijes u nogomet nema sta...Zar je tebi stvarno Vini ili Krpic bolji od Huskovica? Pa Muharem vise napravi za 10 minuta nego njih dovija skupa. Daj Muharemu neka igra 70 minuta jednom pa ces vidjeti razlike sineGavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 07:57Nije hazre kriv sto je neko pristao da dovedeš Huskovica i Prokopa dvije balerine, al ustvari skolovane balerine sto bi hazre reko'
Re: FK Željezničar
Hvala, nadam se dobrim rješenjima, koja neće trajati dva mjeseca.
Re: FK Željezničar
Dobro majstore sve ti znas, ali na kraju krajeva nemas ti pojma....GavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:26On da sta valja otisao bi u Salzburg ne bi dosao u Zelju. Mani se ti nama prodavanja ublehaHazre je napisao/la: ↑16 mar 2026, 08:37Bas se razumijes u nogomet nema sta...Zar je tebi stvarno Vini ili Krpic bolji od Huskovica? Pa Muharem vise napravi za 10 minuta nego njih dovija skupa. Daj Muharemu neka igra 70 minuta jednom pa ces vidjeti razlike sineGavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 07:57Nije hazre kriv sto je neko pristao da dovedeš Huskovica i Prokopa dvije balerine, al ustvari skolovane balerine sto bi hazre reko'
Re: FK Željezničar
iskreno mislim da nijedan dijasporac nece uspjeti koji nije odrastao ovdje, treba dobrih 5 god proci da skontaju ko sta gdjeHazre je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:34Dobro majstore sve ti znas, ali na kraju krajeva nemas ti pojma....GavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:26On da sta valja otisao bi u Salzburg ne bi dosao u Zelju. Mani se ti nama prodavanja ubleha
gore su mozda ok igraci u nekom timskom sistemu, ali ovdje..
mozda neki crnac ludi fizicka zvjer samo kojem nece mozda biti cudno ovdje nista
ali opet prije ces ga naci iz afrike direkt nego da ga uzmes nekom u austriji gdje ga vec vidi milion klubova
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nemam ja pojma al Bogme nemas ni ti. Njemu je noga vec na ljetoHazre je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:34Dobro majstore sve ti znas, ali na kraju krajeva nemas ti pojma....GavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:26On da sta valja otisao bi u Salzburg ne bi dosao u Zelju. Mani se ti nama prodavanja ubleha
Re: FK Željezničar
Dobro majstore ako mislis da je noga na lijeto okeGavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 14:16Nemam ja pojma al Bogme nemas ni ti. Njemu je noga vec na ljetoHazre je napisao/la: ↑16 mar 2026, 13:34Dobro majstore sve ti znas, ali na kraju krajeva nemas ti pojma....GavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 12:26
On da sta valja otisao bi u Salzburg ne bi dosao u Zelju. Mani se ti nama prodavanja ubleha
Re: FK Željezničar
Joj hazre jesi ti nedokazan, pa bolan on da valja on bi ostao u Beču igrati, ne bi ga ovi slali na posudbu još plus na to sve na kraju mu dali slobodne papire.Hazre je napisao/la: ↑16 mar 2026, 14:37Dobro majstore ako mislis da je noga na lijeto okeGavranBeli je napisao/la: ↑16 mar 2026, 14:16Nemam ja pojma al Bogme nemas ni ti. Njemu je noga vec na ljeto
Toliko o tome kakav je on talenat i igračina.
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Re: FK Željezničar
@Hazre, da te pitam! Je li još aktuelna priča o proširenju austrijske kolonije u Želji sad kad Nijaz više nije tu?
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Nodi je tu sa Saninom, svakako gledamo po Austriji, ali sad se jos nista ne zna
Huskovic i Prokop ne igraju, jer ovdje se igra krkanski fudbal i njihova mana za nase lige jeste sto su mrsavi i nejaki
Sad je sve do kluba kakav cemo fudbal igrati u biducnost moderan od noge do noge ili ovo standardno na duele, tucu, dugu loptu…
Mozda dovedemo malog Muharemovica na ljeto brata od Tarika on je fajter za razliku od Huskovica i Prokopa
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 16 mar 2026, 15:06, ukupno mijenjano 4 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

