Premijer liga BiH - aktuelno

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la onako » 16 mar 2026, 21:59

guadalupe je napisao/la:
16 mar 2026, 21:49
KONTRASVIH je napisao/la:
16 mar 2026, 21:45
Nestvarni su, njih neko kopira. Ovaj je gori od spitfrajerke :tokralju:
De nam reci sta ste ukucali da vam se izbaci ovaj album pjesama :bow:
E jesi i ti nasao koga ces to pitat, moj brate
since 1973

NoDi80
Postovi: 19029
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 16 mar 2026, 22:03

Razumljivo mora se skrenut paznja od stvarnih problema

slika


relavatni ste itekako da nekom nesto pricate :rol:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5685
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 mar 2026, 22:07

Sjeca li se iko kad su htjeli da prekopiraju izvedbu himne prije jednog derbija. Na jednoj strani Tifa, puna Grbavica, sarajevski, sve kako treba. Na drugoj strani novokomponovana himna 'Mi smo divovi' u izvedbi tadasnjeg finaliste ZMBT iz Sjenice, Mirze Soljanina. Nismo isti :ljepota:

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 16 mar 2026, 22:13

Sta kaze bilde Tifa, sarajevski, sve kako treba.


slika

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2071
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 22:16

Ovaj ne prestaje da se blamira :crazy:
Čuj pjesma nastala u ratu koja je posvečena cijelom gradu a objavljena kao "jedna od" na klasičnom komercijalnom albumu je "himna" nekog kluba, a pjesma povećena jednom klubu je "novokomponovana". :bow:

Što bi Damir rekao, idi umij se, okupaj se..
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 16 mar 2026, 22:17

guadalupe je napisao/la:
16 mar 2026, 22:13
Sta kaze bilde Tifa, sarajevski, sve kako treba.


slika
Četnik j....on mater

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5685
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 mar 2026, 22:17

Sta znaju papci :ljepota:

HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 16 mar 2026, 22:18

feniksptica je napisao/la:
16 mar 2026, 21:46
Treba vise cijeniti pisanje Nodija bota nego kontrasa.

Nodi barem ide otvoreno sake na sake.

Ovaj nesto izvodi izvrce. Odlican politicar bi bio.

Nesto u stilu Baketa i Ja i?
Srbče je to.

guadalupe
Postovi: 1715
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la guadalupe » 16 mar 2026, 22:19

KONTRASVIH je napisao/la:
16 mar 2026, 22:17
Sta znaju papci :ljepota:

Mozda su vam pjesme AI, ali ova slika nije nazalost.

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 16 mar 2026, 22:22

Četnik lojavi,prljavi,smrdljivi fuj...

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5685
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 16 mar 2026, 22:23

Ne brinite se, imate i vi svog Tifu

slika
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

visokohz
Postovi: 4627
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 16 mar 2026, 22:27

Care,care GOVEDARE!!!!
Povedi GOVEDA svoja..

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 16 mar 2026, 22:27

Koga ce prekodrinski cetalj postaviti nego smrdljivog tifu

zeljodogroba
Postovi: 767
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljodogroba » 16 mar 2026, 22:32

Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.

ŠTA_JE
Postovi: 1767
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ŠTA_JE » 16 mar 2026, 22:36

Tifa samo nije stigao da ode iz grada pa nam onda prodavao muda pod bubrege patriotizma. Djubre vlaško bio i ostao.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19118
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 16 mar 2026, 22:36

zeljodogroba je napisao/la:
16 mar 2026, 22:32
Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Nema vise gospode u Sarajevu
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 16 mar 2026, 22:37

Brundoo je napisao/la:
16 mar 2026, 21:40
Prekosutra ce biti dva dana otkako zeljana nije izdala nikakvo saopstenje
:rol: :rol: :rol:

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 16 mar 2026, 22:38

zeljodogroba je napisao/la:
16 mar 2026, 22:32
Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Sve je to fino komsija ali ovdje na ovoj temi vas predstavljaju prekodrinski cetalji pa moramo sa njima kako i dolikuje

let3
Postovi: 31838
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 16 mar 2026, 22:38

zeljodogroba je napisao/la:
16 mar 2026, 22:32
Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
slika
Upravo to.
Tifa ima istetovirane i ljiljane i sahovnicu,ali pitarluk iz nekog njihovog pasjakuka istice samo tetovazu srpskog grba :lol:


Mada mene je stid sto su gownari poput Neleta ili Kuste navijaci Zelje :thumbdown: ili su to bili.

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 16 mar 2026, 22:38

Ali mi smo najaci narod eto do prije 10 dana ako si napisao rijec protiv Brkovica bio si proglasen dusmanom kako je on veliki gospodin itd. Sada sve najgore pisu o njemu . Isto tako za Misimovica bili su Misketovci protiv ovih Amarovih gdje Misimovic bio i popularniji u toj raspravi onda izadje na onoj stranici kako govori protiv investitora onda odjednom postade najgori od svih. Ovo je sve neki zacarani krug.
:bih:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], bvsic i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []