E jesi i ti nasao koga ces to pitat, moj brateguadalupe je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:49De nam reci sta ste ukucali da vam se izbaci ovaj album pjesamaKONTRASVIH je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:45Nestvarni su, njih neko kopira. Ovaj je gori od spitfrajerke![]()
![]()
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
since 1973
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sjeca li se iko kad su htjeli da prekopiraju izvedbu himne prije jednog derbija. Na jednoj strani Tifa, puna Grbavica, sarajevski, sve kako treba. Na drugoj strani novokomponovana himna 'Mi smo divovi' u izvedbi tadasnjeg finaliste ZMBT iz Sjenice, Mirze Soljanina. Nismo isti 
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- DoktorXabaras
- Postovi: 2068
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovaj ne prestaje da se blamira
Čuj pjesma nastala u ratu koja je posvečena cijelom gradu a objavljena kao "jedna od" na klasičnom komercijalnom albumu je "himna" nekog kluba, a pjesma povećena jednom klubu je "novokomponovana".
Što bi Damir rekao, idi umij se, okupaj se..
Čuj pjesma nastala u ratu koja je posvečena cijelom gradu a objavljena kao "jedna od" na klasičnom komercijalnom albumu je "himna" nekog kluba, a pjesma povećena jednom klubu je "novokomponovana".
Što bi Damir rekao, idi umij se, okupaj se..
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Srbče je to.feniksptica je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:46Treba vise cijeniti pisanje Nodija bota nego kontrasa.
Nodi barem ide otvoreno sake na sake.
Ovaj nesto izvodi izvrce. Odlican politicar bi bio.
Nesto u stilu Baketa i Ja i?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mozda su vam pjesme AI, ali ova slika nije nazalost.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Četnik lojavi,prljavi,smrdljivi fuj...
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Care,care GOVEDARE!!!!
Povedi GOVEDA svoja..
Povedi GOVEDA svoja..
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koga ce prekodrinski cetalj postaviti nego smrdljivog tifu
-
zeljodogroba
- Postovi: 766
- Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tifa samo nije stigao da ode iz grada pa nam onda prodavao muda pod bubrege patriotizma. Djubre vlaško bio i ostao.
- feniksptica
- Postovi: 19117
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema vise gospode u Sarajevuzeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
- ErosViverosViv
- Postovi: 3380
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve je to fino komsija ali ovdje na ovoj temi vas predstavljaju prekodrinski cetalji pa moramo sa njima kako i dolikujezeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
zeljodogroba je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:32Jel iko ima granicu neku ovdje? Bas sramota da vas bude do kojih granica idete. Za Tifu se zna da ima istetovirana obiljezja i Bosnjaka i Srba i Hrvata i to je uradio jer ga boli neka stvar za nacionalizam itd, itd, da ne idemo u detalje. Mozda jeste budala i svasta nesto, ali je neko ko je u sred rata iako je vjerovatno mogao otici, ostao i bio tu i otpjevao Grbavicu koja i dan danas znaci nesto mnogim ljudima u Sarajevu, neovisno od toga jesu li navijaci Zelje ili Sarajeva ili nisu navijaci i ne prate nasu ligu, barem onom normalnom dijelu gradjana kojim je ovo rivalstvo a ne mrznja. Tacno se nekad stidim s kim dijelim zrak u ovom gradu.

Upravo to.
Tifa ima istetovirane i ljiljane i sahovnicu,ali pitarluk iz nekog njihovog pasjakuka istice samo tetovazu srpskog grba
Mada mene je stid sto su gownari poput Neleta ili Kuste navijaci Zelje
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ali mi smo najaci narod eto do prije 10 dana ako si napisao rijec protiv Brkovica bio si proglasen dusmanom kako je on veliki gospodin itd. Sada sve najgore pisu o njemu . Isto tako za Misimovica bili su Misketovci protiv ovih Amarovih gdje Misimovic bio i popularniji u toj raspravi onda izadje na onoj stranici kako govori protiv investitora onda odjednom postade najgori od svih. Ovo je sve neki zacarani krug.


.png)
