FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Zutti
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 16 mar 2026, 20:42

ŠTA_JE je napisao/la:
16 mar 2026, 17:56
Nemoj majketi vracanja nikakvih tamam da je Pape. Nego sto klub ne ocituje za karte za superkup!? Ako je finale u organizaciji NSBiH treba da dobijemo 50% karata od kapaciteta stadiona.
360 karata je bila priča da ćemo dobiti, 5% kapaciteta stadiona. Priča o 50% kapaciteta je bačena u vodu onog momenta kad je finale prebačeno PBB. Obzirom da udruženje ništa ne objavljuje ne bih se iznenadio ni da nam je ponovo zabranjeno. Ko nas yebe kad se ne borimo za sebe.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 mar 2026, 20:42

Njih da boli qurac i za sta oni uopste ne bi pristali na ovo po cijenu sluzbenog rezultata.Sto se prosle godine nije igralo na terenu prvaka?Sto se nije ove godine igralo kad je bilo predvidjeno nego kad su vidjeli da nam je najtezi raspored?Sve se ovo oslikava i na terenu jer sve krece od uprave.Koliko njih briga za navijace toliko igrace i trenere jos manje.Cast Cali koji se tu pita koliko i mi realno ovaj ološ uopste ne moze prenijeti nista nikome.Sta ajlah moze nekome objasniti sta je Sarajevo i gdje je dosao kad do prije 3 godine nije boje kluba znala
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2051
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 20:50

Ne bi me iznenadilo da sutra zasjeda disciplinska i da pred utakmicu ostanemo bez par igrača.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Napapijri
Postovi: 4519
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 16 mar 2026, 20:57

Ne treba im veci motiv od toga da osvajanjem superkupa postajemo najtrofejniji klub u drzavi.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.

Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 16 mar 2026, 21:01

DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 20:50
Ne bi me iznenadilo da sutra zasjeda disciplinska i da pred utakmicu ostanemo bez par igrača.
mi poslije 30. minute ostanemo bez pola ekipe tako da i nije neka šteta.

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 16 mar 2026, 21:02

Napapijri je napisao/la:
16 mar 2026, 20:57
Ne treba im veci motiv od toga da osvajanjem superkupa postajemo najtrofejniji klub u drzavi.
Odi sutra u kamp pitaj svakog igraca i clana strucnog staba garantujem ti da niko to ne zna.O 'upravi' da ne govorim.A nije ih ni briga za ovo.
Umjesto da se bacaju na glavu u srijedu da pokazu inat i barem ovom cinjenicom kao satasfikacijom ispune sezonu vidjet ces sta ce odigrati u srijedu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2051
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 16 mar 2026, 21:05

Napapijri je napisao/la:
16 mar 2026, 20:57
Ne treba im veci motiv od toga da osvajanjem superkupa postajemo najtrofejniji klub u drzavi.
Rekao je Ristovski da mu samo još ovaj trofej nedostaje da zakruži svoju kolekciju.
Šalim se malo brate nemoj šta zamjerit.

Nadam se i ja da su svjesni da ovom pobjedom mogu opet okrenuti priču na svoju stranu a samim tim i našu podršku u nedelju protiv Veleža.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 16 mar 2026, 21:08

De.bili pristali da Zrinjski bude domacin super kupa bez pogovora. Toliko ih qrac boli i za klubom i za navijacima.
Ali vazno da Meite i Ivanisevic skupljaju minute. Kanut ce milon-dva na ruke !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 16 mar 2026, 21:15

Možda je glupa ideja, ali ima li koji novinar da može dovesti Mamića na intervju/podcast, pa malo postaviti neka pitanja? Jedino mi Konjhodžić pada na pamet kao sposoban da postavi prava pitanja i pripremi finu epizodu za pregledati.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 16 mar 2026, 22:21

Zar vi superkup shvatate ozbiljno?

VolimoSarajevo
Postovi: 500
Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VolimoSarajevo » 16 mar 2026, 22:27

hazarder je napisao/la:
16 mar 2026, 18:49
S ovakvom igrom i atmosferom oko kluba biće dobro i ako se kavez napuni. Bilo bi ozbiljno brukanje da imamo 50%.
Svakako se nece ici u zapadni.

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 16 mar 2026, 22:30

gh0stHZ je napisao/la:
16 mar 2026, 21:15
Možda je glupa ideja, ali ima li koji novinar da može dovesti Mamića na intervju/podcast, pa malo postaviti neka pitanja? Jedino mi Konjhodžić pada na pamet kao sposoban da postavi prava pitanja i pripremi finu epizodu za pregledati.
Ma naši novinari su posebna priča. Recimo, u Hrvatskoj kad Dinamo i Hajduk kiksaju protiv neke buranije, kao i Zvezda i Partizan u Srbiji, njihovi školovani novinari naprave seriju tekstova, pitanja, rade se analize.....sve pršti na Indexu, Germanijaku, Mozzartu, Sportske.net.....Ovdje se recimo Cvitanoviću nakon Veleža i Širokog, moglo postaviti bar pet konkretnih i direktnih pitanja, bilo je toliko materijala i upitnika oko sastava, da iole kvalitetni novinari naprave neke analize, ali niko ništa.

Avatar
gh0stHZ
Postovi: 516
Pridružen/a: 01 jul 2025, 14:30
Lokacija: DE
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la gh0stHZ » 16 mar 2026, 22:52

Lucas je napisao/la:
16 mar 2026, 22:30
gh0stHZ je napisao/la:
16 mar 2026, 21:15
Možda je glupa ideja, ali ima li koji novinar da može dovesti Mamića na intervju/podcast, pa malo postaviti neka pitanja? Jedino mi Konjhodžić pada na pamet kao sposoban da postavi prava pitanja i pripremi finu epizodu za pregledati.
Ma naši novinari su posebna priča. Recimo, u Hrvatskoj kad Dinamo i Hajduk kiksaju protiv neke buranije, kao i Zvezda i Partizan u Srbiji, njihovi školovani novinari naprave seriju tekstova, pitanja, rade se analize.....sve pršti na Indexu, Germanijaku, Mozzartu, Sportske.net.....Ovdje se recimo Cvitanoviću nakon Veleža i Širokog, moglo postaviti bar pet konkretnih i direktnih pitanja, bilo je toliko materijala i upitnika oko sastava, da iole kvalitetni novinari naprave neke analize, ali niko ništa.
I uvijek ista debilna pitanja budu.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 mar 2026, 23:00

Banana jedino ima podkest koji se moze slusat, prem da njegov podkest samo prica o proslosti nista se ne analizira.

Edo isanovic se provaljuje sa svoim podkestom, marijanov podkest ima smisla opcenito al i tu je pl bh kriminal tacnije Edo isanovic je to radio, covjek nista ne analizira , kritikuje sudije ako pogrijese i to je jedino normalno sto mozes cut.

Onaj seki turkovic zeljina levatina ono sam presto slusat ima 2 mjeseca.
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 16 mar 2026, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

Sazg
Postovi: 461
Pridružen/a: 11 apr 2023, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sazg » 16 mar 2026, 23:01

ErosViverosViv je napisao/la:
16 mar 2026, 21:01
DoktorXabaras je napisao/la:
16 mar 2026, 20:50
Ne bi me iznenadilo da sutra zasjeda disciplinska i da pred utakmicu ostanemo bez par igrača.
mi poslije 30. minute ostanemo bez pola ekipe tako da i nije neka šteta.
Baš bi bilo dobro da se nekako dođe do podataka sa Ctapulta da vidimo kkoliko ko pretrči i kojem intenzitetu, koliko sprinta isve ostalo šta se može vidjeti u toj analizi. Mislim da bi bilo jako zanimljivo.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 mar 2026, 23:03

Ko bude uspio DOVEST ISMIRA I GORANA i uradi podjest 1,5 sat sa svim potrebnim pitanjima i da se uradi to profesionalno, postace milionas

Ado_77
Postovi: 472
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 17 mar 2026, 00:16

Brundoo je napisao/la:
16 mar 2026, 22:21
Zar vi superkup shvatate ozbiljno?
Ma jok lako smo dosli do njega,ne treba nam trofej,zemljo otvori se. :crazy:

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 17 mar 2026, 00:21

Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 00:16
Brundoo je napisao/la:
16 mar 2026, 22:21
Zar vi superkup shvatate ozbiljno?
Ma jok lako smo dosli do njega,ne treba nam trofej,zemljo otvori se. :crazy:
Trofej? Kakav je to trofej koji se vise ne igra nego igra i koji ti ne donosi nista osim dodatnog troska. Pa cak i da ga osvojis, to igranje finala te kosta vise nego nagrada za taj jaki trofej :rol:
To sranje je ponovo uvedeno samo iz razloga sto je Sarajevo postalo najtrofejniji klub u drzavi pa su vratili tu glupost jer mrze Sarajevo vise nego sve na svijetu.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 17 mar 2026, 05:00

U vezi Superkupa, Đurasek je dobio crveni tj. 2. žuti u posljednjoj utakmici, da li ima pravo nastupa?

Dalje, kol'ko sam upratio, Velež će zbog žutih kartona bez Pidre na Koševo. Ako može neko da utvrdi. Zato su u Prijedoru odmarali Hrkaća, Vehabovića, Karića i Abdulahija.

U toj utakmici pod prijetnjom suspenzije za derbi kod nas su Kyeremeh, Ristovski, Beganović i Carlos, i to ako sam dobro upratio.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 17 mar 2026, 05:16

Brundoo je napisao/la:
16 mar 2026, 22:21
Zar vi superkup shvatate ozbiljno?
Stvarno nepotrebna utakmica. Za mene je to kao pripremna utakmica. Ne znam kako neko moze racunati taj trofej u trofeje kluba kad se superkup malo igra pa malo ne igra
Jos smjesnije ovo da se igra na gostujucem terenu

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, Google Adsense [Bot] i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []