360 karata je bila priča da ćemo dobiti, 5% kapaciteta stadiona. Priča o 50% kapaciteta je bačena u vodu onog momenta kad je finale prebačeno PBB. Obzirom da udruženje ništa ne objavljuje ne bih se iznenadio ni da nam je ponovo zabranjeno. Ko nas yebe kad se ne borimo za sebe.
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Njih da boli qurac i za sta oni uopste ne bi pristali na ovo po cijenu sluzbenog rezultata.Sto se prosle godine nije igralo na terenu prvaka?Sto se nije ove godine igralo kad je bilo predvidjeno nego kad su vidjeli da nam je najtezi raspored?Sve se ovo oslikava i na terenu jer sve krece od uprave.Koliko njih briga za navijace toliko igrace i trenere jos manje.Cast Cali koji se tu pita koliko i mi realno ovaj ološ uopste ne moze prenijeti nista nikome.Sta ajlah moze nekome objasniti sta je Sarajevo i gdje je dosao kad do prije 3 godine nije boje kluba znala
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- DoktorXabaras
- Postovi: 2051
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne bi me iznenadilo da sutra zasjeda disciplinska i da pred utakmicu ostanemo bez par igrača.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Ne treba im veci motiv od toga da osvajanjem superkupa postajemo najtrofejniji klub u drzavi.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
Zlatna kopacka ssba lige za sezonu 2023/24.
Zadnja klupa - sampioni 34 sezone ss.ba lige.
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
mi poslije 30. minute ostanemo bez pola ekipe tako da i nije neka šteta.DoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:50Ne bi me iznenadilo da sutra zasjeda disciplinska i da pred utakmicu ostanemo bez par igrača.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Odi sutra u kamp pitaj svakog igraca i clana strucnog staba garantujem ti da niko to ne zna.O 'upravi' da ne govorim.A nije ih ni briga za ovo.
Umjesto da se bacaju na glavu u srijedu da pokazu inat i barem ovom cinjenicom kao satasfikacijom ispune sezonu vidjet ces sta ce odigrati u srijedu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- DoktorXabaras
- Postovi: 2051
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Rekao je Ristovski da mu samo još ovaj trofej nedostaje da zakruži svoju kolekciju.
Šalim se malo brate nemoj šta zamjerit.
Nadam se i ja da su svjesni da ovom pobjedom mogu opet okrenuti priču na svoju stranu a samim tim i našu podršku u nedelju protiv Veleža.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
De.bili pristali da Zrinjski bude domacin super kupa bez pogovora. Toliko ih qrac boli i za klubom i za navijacima.
Ali vazno da Meite i Ivanisevic skupljaju minute. Kanut ce milon-dva na ruke !!!
Ali vazno da Meite i Ivanisevic skupljaju minute. Kanut ce milon-dva na ruke !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Možda je glupa ideja, ali ima li koji novinar da može dovesti Mamića na intervju/podcast, pa malo postaviti neka pitanja? Jedino mi Konjhodžić pada na pamet kao sposoban da postavi prava pitanja i pripremi finu epizodu za pregledati.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Zar vi superkup shvatate ozbiljno?
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma naši novinari su posebna priča. Recimo, u Hrvatskoj kad Dinamo i Hajduk kiksaju protiv neke buranije, kao i Zvezda i Partizan u Srbiji, njihovi školovani novinari naprave seriju tekstova, pitanja, rade se analize.....sve pršti na Indexu, Germanijaku, Mozzartu, Sportske.net.....Ovdje se recimo Cvitanoviću nakon Veleža i Širokog, moglo postaviti bar pet konkretnih i direktnih pitanja, bilo je toliko materijala i upitnika oko sastava, da iole kvalitetni novinari naprave neke analize, ali niko ništa.
Re: FK Sarajevo
I uvijek ista debilna pitanja budu.Lucas je napisao/la: ↑16 mar 2026, 22:30Ma naši novinari su posebna priča. Recimo, u Hrvatskoj kad Dinamo i Hajduk kiksaju protiv neke buranije, kao i Zvezda i Partizan u Srbiji, njihovi školovani novinari naprave seriju tekstova, pitanja, rade se analize.....sve pršti na Indexu, Germanijaku, Mozzartu, Sportske.net.....Ovdje se recimo Cvitanoviću nakon Veleža i Širokog, moglo postaviti bar pet konkretnih i direktnih pitanja, bilo je toliko materijala i upitnika oko sastava, da iole kvalitetni novinari naprave neke analize, ali niko ništa.
I na kraju svijeta, tebe bodriti.
Re: FK Sarajevo
Banana jedino ima podkest koji se moze slusat, prem da njegov podkest samo prica o proslosti nista se ne analizira.
Edo isanovic se provaljuje sa svoim podkestom, marijanov podkest ima smisla opcenito al i tu je pl bh kriminal tacnije Edo isanovic je to radio, covjek nista ne analizira , kritikuje sudije ako pogrijese i to je jedino normalno sto mozes cut.
Onaj seki turkovic zeljina levatina ono sam presto slusat ima 2 mjeseca.
Edo isanovic se provaljuje sa svoim podkestom, marijanov podkest ima smisla opcenito al i tu je pl bh kriminal tacnije Edo isanovic je to radio, covjek nista ne analizira , kritikuje sudije ako pogrijese i to je jedino normalno sto mozes cut.
Onaj seki turkovic zeljina levatina ono sam presto slusat ima 2 mjeseca.
Zadnja izmjena: Pitar6785, dana/u 16 mar 2026, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Sarajevo
Baš bi bilo dobro da se nekako dođe do podataka sa Ctapulta da vidimo kkoliko ko pretrči i kojem intenzitetu, koliko sprinta isve ostalo šta se može vidjeti u toj analizi. Mislim da bi bilo jako zanimljivo.ErosViverosViv je napisao/la: ↑16 mar 2026, 21:01mi poslije 30. minute ostanemo bez pola ekipe tako da i nije neka šteta.DoktorXabaras je napisao/la: ↑16 mar 2026, 20:50Ne bi me iznenadilo da sutra zasjeda disciplinska i da pred utakmicu ostanemo bez par igrača.
Re: FK Sarajevo
Ko bude uspio DOVEST ISMIRA I GORANA i uradi podjest 1,5 sat sa svim potrebnim pitanjima i da se uradi to profesionalno, postace milionas
Re: FK Sarajevo
Trofej? Kakav je to trofej koji se vise ne igra nego igra i koji ti ne donosi nista osim dodatnog troska. Pa cak i da ga osvojis, to igranje finala te kosta vise nego nagrada za taj jaki trofej
To sranje je ponovo uvedeno samo iz razloga sto je Sarajevo postalo najtrofejniji klub u drzavi pa su vratili tu glupost jer mrze Sarajevo vise nego sve na svijetu.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U vezi Superkupa, Đurasek je dobio crveni tj. 2. žuti u posljednjoj utakmici, da li ima pravo nastupa?
Dalje, kol'ko sam upratio, Velež će zbog žutih kartona bez Pidre na Koševo. Ako može neko da utvrdi. Zato su u Prijedoru odmarali Hrkaća, Vehabovića, Karića i Abdulahija.
U toj utakmici pod prijetnjom suspenzije za derbi kod nas su Kyeremeh, Ristovski, Beganović i Carlos, i to ako sam dobro upratio.
Dalje, kol'ko sam upratio, Velež će zbog žutih kartona bez Pidre na Koševo. Ako može neko da utvrdi. Zato su u Prijedoru odmarali Hrkaća, Vehabovića, Karića i Abdulahija.
U toj utakmici pod prijetnjom suspenzije za derbi kod nas su Kyeremeh, Ristovski, Beganović i Carlos, i to ako sam dobro upratio.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 8 gostiju.

.png)