Ovo je next level.
Nekog tik tokera platili da im promoviše klub kroz lajvove.
Ovo je next level.
19vendetta87 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 00:07Ovo je next level.![]()
Nekog tik tokera platili da im promoviše klub kroz lajvove.![]()

AuPapakIzSa je napisao/la: ↑17 mar 2026, 00:4119vendetta87 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 00:07Ovo je next level.![]()
Nekog tik tokera platili da im promoviše klub kroz lajvove.![]()
![]()
![]()
![]()
Pa ovaj debil ti replicira jer se zna da je statut gotova prica, pa da ispadne on zna kako ce ubrzo uloziti. Nista ljepse za zajednistvo se nije moglo desiti nego sto je n1 objavio. Samo je pitanje sta su htjeli postici, jer nista konkretno nisu rekli..
Dobiješ 1-0 ok moglo je i drugi rezultat biti, al kad mlatnes 4-0 nekoga to je valjda karanjeSarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 03:59A moji pitari što vas kraju na društvenim mrežama škripari hahaha pogledaj te zadnji tik tok![]()
Ima i AI baklava...
A jojPapakIzSa je napisao/la: ↑17 mar 2026, 00:4119vendetta87 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 00:07Ovo je next level.![]()
Nekog tik tokera platili da im promoviše klub kroz lajvove.![]()
![]()
![]()
![]()