Premijer liga BiH - aktuelno
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1640
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je očit dokaz da je grijeh navijati za kone... 
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Los vam AI. Cuj Saka Pankera a zvuce ko MiligramPablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:00Ukucaj saka pankera na youtube ako ti je lakse.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 12:52Stani nisam upratio, kakve AI generisane pjesme pustaju?![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cista zajebancija, a uopste nije lose za hajc. Drugo je sto neko misli da je to nesto ozbiljno pa se lozi na to.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:20Los vam AI. Cuj Saka Pankera a zvuce ko MiligramPablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:00Ukucaj saka pankera na youtube ako ti je lakse.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 12:52
Stani nisam upratio, kakve AI generisane pjesme pustaju?![]()
![]()
![]()
Fk Željezničar.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.Pablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:23Cista zajebancija, a uopste nije lose za hajc. Drugo je sto neko misli da je to nesto ozbiljno pa se lozi na to.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakve to veze ima, cisto osvjezenje, sta se sve pustalo ovo je i dobro. Ugl najnebitnija stvar vjerovatno.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.
Fk Željezničar.
- Threeplanetrees
- Postovi: 1784
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobra stvar i spot bez obzira što je AI ne jedite ****
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bolje bi otpjevali oni sto pjevaju sa zemuncima. Ali oni su sigurno skupi pa im je ovo bolja opcija za klubHordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:20Los vam AI. Cuj Saka Pankera a zvuce ko MiligramPablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:00Ukucaj saka pankera na youtube ako ti je lakse.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 12:52
Stani nisam upratio, kakve AI generisane pjesme pustaju?![]()
![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nije sve AI, ima tu pjesma koja je dugi niz godina na tribini, ali ko i sve procitaju negdje pa svi isto pisu.Threeplanetrees je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:32Dobra stvar i spot bez obzira što je AI ne jedite ****
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ima li statuta? Javljaju li sta iz srbije i crne gore?Pablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:32Kakve to veze ima, cisto osvjezenje, sta se sve pustalo ovo je i dobro. Ugl najnebitnija stvar vjerovatno.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.

-
ultrazonfa
- Postovi: 143
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 16:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Umirem od smijeha, aylah lose su ti fore. Moras kreativniji biti.Brundoo je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:42Ima li statuta? Javljaju li sta iz srbije i crne gore?Pablo11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:32Kakve to veze ima, cisto osvjezenje, sta se sve pustalo ovo je i dobro. Ugl najnebitnija stvar vjerovatno.Hordas1990 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 13:28
Onako me zanimalo jel fkt pustate AI ili se zeza covjek. Imate 500 pjesama o klubu a pustate AI generisan folk i Elviru Rahic. Bas debilizam i papanluk ali dobro vasa stvar.![]()
![]()
![]()
![]()
Fk Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zrinjski preko niželigaša do finala. Kakva sreća
-
zivimzaosjecaje
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
- Kontakt:
- svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
-
zivimzaosjecaje
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Trebao bi neki IQ test stavit kao uvjet za ulazak na forum.
Ne znam jesam li igdje vidio veci skup budala.
Jos kad krenete izigravat neke navijace, a informacije uzimate iz medija, pisete o brojkama na domacim/gostujucim utakmicama, a 90% vas nije prismrdilo kopu, kamoli nekom gostovanju. Samo jako i drzite se tipkovnice.
Ne znam jesam li igdje vidio veci skup budala.
Jos kad krenete izigravat neke navijace, a informacije uzimate iz medija, pisete o brojkama na domacim/gostujucim utakmicama, a 90% vas nije prismrdilo kopu, kamoli nekom gostovanju. Samo jako i drzite se tipkovnice.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa danas će ispast od Laktaša. Golemo kako susjedi imaju sreće ili imaju nešto drugo
Prvi premijerligaš tek u finalu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta jug ima da kaže za ovaj povratak kamatara?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
-
zivimzaosjecaje
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
ako ce laktasi proc radnika, a radnik ispred sloge na tablici, mozda je ipak vehlez imao srece?Tuce11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:29Pa danas će ispast od Laktaša. Golemo kako susjedi imaju sreće ili imaju nešto drugo
Prvi premijerligaš tek u finalu.
Zadnja izmjena: zivimzaosjecaje, dana/u 17 mar 2026, 14:37, ukupno mijenjano 1 put.
-
Hordas1990
- Postovi: 991
- Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
svrakino1921 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:26Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca
GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
Online
Trenutno korisnika/ca: Burberry46, Combattente87, Giuseppe1 i 10 gostiju.






