Mrš keru umro dabogda
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
svrakino1921 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:26Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca
GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovi postovi su kulturna baština teme.svrakino1921 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:26Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca
GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
-
MostarReds22
- Postovi: 256
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bas se Sarajevo tu nesto pitalo...MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Threeplanetrees
- Postovi: 1784
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
.
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 17 mar 2026, 15:27, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brat je od KS napravio New York, a od Svrakinog naprvio Manhattan
Cekamo slike nekih novih trolejbusa u kantonu
-
MostarReds22
- Postovi: 256
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa nije Bosna iz Kalesije pa da se ne pita ništa klub u takvoj situaciji.DamirT je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:45Bas se Sarajevo tu nesto pitalo...MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I to je sve krenulo sa dolaskom Sanina u Zelju...svrakino1921 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:26Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca
GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Došao jeste, ušao nije, ali je preuzeo ova saopštenja ako ništaVanja8 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:52I to je sve krenulo sa dolaskom Sanina u Zelju...svrakino1921 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:26Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca
GOLEMO SI SVRAKINO MOJE![]()
![]()
![]()
-
zivimzaosjecaje
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. J*** vas u usta retardirana.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
- tutankamon1905
- Postovi: 5263
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A i taj premijerligas je ko nizeligas. Nikad lakse do trofejaTuce11 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:29Pa danas će ispast od Laktaša. Golemo kako susjedi imaju sreće ili imaju nešto drugo
Prvi premijerligaš tek u finalu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sto lazes, prosla se igrala u Zenici. Nije bilo 300 ljudi na tribinama...zivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:00Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?![]()
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
zivimzaosjecaje
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
u glavi mi je ostalo da smo slavili trofej u banjaluci, ipak je to bio kupDamirT je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:09Sto lazes, prosla se igrala u Zenici. Nije bilo 300 ljudi na tribinama...zivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:00Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?![]()
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
dokle je onaj mentalni bolesnik sa nijazom i prskanjem?
-
MostarReds22
- Postovi: 256
- Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bravo mazlumezivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:00Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana.MostarReds22 je napisao/la: ↑17 mar 2026, 14:44Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Domacin superkupa treba uvijek da bude šampion BiH iz prethodne sezone i da se utakmica odigra 10ak dana prije pocetka kvalifikacija za evropska takmicenja (taman da posluži kao generalka za obe ekipe).
Savez nema interes ni volju da se finale Kupa BiH igra na neutralnom terenu, a tek da se je bu oko nekog superkupa.
Dvomec superkupa bi tek bio besmislen.
Potrebno je samo da se ovo stavi u propozicije, a ne da savez bira domacina. Onda se niko ne bi ljutio, znao bi godinu dana unaprijed da je domacin superkupa budući šampion.
Savez nema interes ni volju da se finale Kupa BiH igra na neutralnom terenu, a tek da se je bu oko nekog superkupa.
Dvomec superkupa bi tek bio besmislen.
Potrebno je samo da se ovo stavi u propozicije, a ne da savez bira domacina. Onda se niko ne bi ljutio, znao bi godinu dana unaprijed da je domacin superkupa budući šampion.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pojavio se Gicko na treningu Selje. Da li je to brat Mirvic isplatio dug, te su sad svi uslovi stekli za povratak nerasta na klupu plavih?
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Rece li ti to retardirana ?zivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:17u glavi mi je ostalo da smo slavili trofej u banjaluci, ipak je to bio kupDamirT je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:09Sto lazes, prosla se igrala u Zenici. Nije bilo 300 ljudi na tribinama...zivimzaosjecaje je napisao/la: ↑17 mar 2026, 15:00
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana.![]()
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 12 gostiju.


