Premijer liga BiH - aktuelno

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 17 mar 2026, 14:38

Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:48
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 13:42
Pablo11 je napisao/la:
17 mar 2026, 13:32

Kakve to veze ima, cisto osvjezenje, sta se sve pustalo ovo je i dobro. Ugl najnebitnija stvar vjerovatno.
Ima li statuta? Javljaju li sta iz srbije i crne gore? :urnebes: :urnebes: :urnebes:


slika
Umirem od smijeha, aylah lose su ti fore. Moras kreativniji biti.
Mrš keru umro dabogda


:urnebes: :urnebes: :urnebes:

let3
Postovi: 31830
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 17 mar 2026, 14:42

svrakino1921 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:26
Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca




slika

slika




GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
:rol: :rol: :tokralju:

Unknown32
Postovi: 508
Pridružen/a: 29 apr 2021, 13:49

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Unknown32 » 17 mar 2026, 14:43

svrakino1921 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:26
Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca




slika

slika




GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
Ovi postovi su kulturna baština teme. :salut: :kralj: :clap: :rol:

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 17 mar 2026, 14:44

Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?

Avatar
DamirT
Postovi: 31004
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 17 mar 2026, 14:45

MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Bas se Sarajevo tu nesto pitalo...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1784
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 17 mar 2026, 14:47

.
Zadnja izmjena: Threeplanetrees, dana/u 17 mar 2026, 15:27, ukupno mijenjano 1 put.

let3
Postovi: 31830
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 17 mar 2026, 14:48

successminator je napisao/la:
17 mar 2026, 14:43

Ovi postovi su kulturna baština teme. :salut: :kralj: :clap: :rol:
Brat je od KS napravio New York, a od Svrakinog naprvio Manhattan :rol: :tokralju: ako to nije za 6 aprilske, ne znam sta jeste.

Cekamo slike nekih novih trolejbusa u kantonu :mrgreen:

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 17 mar 2026, 14:51

DamirT je napisao/la:
17 mar 2026, 14:45
MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Bas se Sarajevo tu nesto pitalo...
Pa nije Bosna iz Kalesije pa da se ne pita ništa klub u takvoj situaciji.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2026, 14:52

svrakino1921 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:26
Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca




slika

slika




GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
I to je sve krenulo sa dolaskom Sanina u Zelju... :rol: :rol: :rol:

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 mar 2026, 15:00

Vanja8 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:52
svrakino1921 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:26
Nekretnine kao temelj emirata
Kvadrat u Dubaiju bit će jeftiniji nego u Švrakinom: Luksuzne vile i stanovi ostaju bez kupaca


GOLEMO SI SVRAKINO MOJE
I to je sve krenulo sa dolaskom Sanina u Zelju... :rol: :rol: :rol:
Došao jeste, ušao nije, ali je preuzeo ova saopštenja ako ništa :D

zivimzaosjecaje
Postovi: 89
Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zivimzaosjecaje » 17 mar 2026, 15:00

MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. J*** vas u usta retardirana. :)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5260
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 17 mar 2026, 15:07

Tuce11 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:29
zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 14:20
Tuce11 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:14
Zrinjski preko niželigaša do finala. Kakva sreća🤣
nisam znao da je radnik nizeligas :?
Pa danas će ispast od Laktaša. Golemo kako susjedi imaju sreće ili imaju nešto drugo😠
Prvi premijerligaš tek u finalu.
A i taj premijerligas je ko nizeligas. Nikad lakse do trofeja

Avatar
DamirT
Postovi: 31004
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 17 mar 2026, 15:09

zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:00
MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana. :)
Sto lazes, prosla se igrala u Zenici. Nije bilo 300 ljudi na tribinama...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 17 mar 2026, 15:16

Zutti je napisao/la:
17 mar 2026, 14:31
Šta jug ima da kaže za ovaj povratak kamatara?
Laz! Nije bilo na zvanicnoj!

zivimzaosjecaje
Postovi: 89
Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zivimzaosjecaje » 17 mar 2026, 15:17

DamirT je napisao/la:
17 mar 2026, 15:09
zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:00
MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana. :)
Sto lazes, prosla se igrala u Zenici. Nije bilo 300 ljudi na tribinama...
u glavi mi je ostalo da smo slavili trofej u banjaluci, ipak je to bio kup :mrgreen:

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 mar 2026, 15:27

dokle je onaj mentalni bolesnik sa nijazom i prskanjem?

MostarReds22
Postovi: 256
Pridružen/a: 21 jul 2020, 21:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MostarReds22 » 17 mar 2026, 15:28

zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:00
MostarReds22 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:44
Ima li neko da zna zasto i kako je Sarajevo pristalo da se jedina finalna utakmica igra pod Bijelim brijegom kad nije neutralan teren. Ili ce jedni s drugima sjediti na ono malo jada od tribine sto je ostalo od kad je mostarska raja Veležu pravila stadion ?
Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana. :)
Bravo mazlume

Vorovus
Postovi: 1241
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 17 mar 2026, 15:30

Domacin superkupa treba uvijek da bude šampion BiH iz prethodne sezone i da se utakmica odigra 10ak dana prije pocetka kvalifikacija za evropska takmicenja (taman da posluži kao generalka za obe ekipe).

Savez nema interes ni volju da se finale Kupa BiH igra na neutralnom terenu, a tek da se je bu oko nekog superkupa.
Dvomec superkupa bi tek bio besmislen.

Potrebno je samo da se ovo stavi u propozicije, a ne da savez bira domacina. Onda se niko ne bi ljutio, znao bi godinu dana unaprijed da je domacin superkupa budući šampion.

Resolute
Postovi: 336
Pridružen/a: 02 jul 2025, 17:47
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Resolute » 17 mar 2026, 15:33

Pojavio se Gicko na treningu Selje. Da li je to brat Mirvic isplatio dug, te su sad svi uslovi stekli za povratak nerasta na klupu plavih?

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 17 mar 2026, 15:34

zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:17
DamirT je napisao/la:
17 mar 2026, 15:09
zivimzaosjecaje je napisao/la:
17 mar 2026, 15:00

Jer se utakmica igra kod osvajaca prvenstva, kao sto se prosle sezone igralo u Banja Luci. **** vas u usta retardirana. :)
Sto lazes, prosla se igrala u Zenici. Nije bilo 300 ljudi na tribinama...
u glavi mi je ostalo da smo slavili trofej u banjaluci, ipak je to bio kup :mrgreen:
Rece li ti to retardirana ?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: LondonBlues, nedimmmm1337, Pact1921, Turo i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []