FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 17 mar 2026, 08:24

luckystrike je napisao/la:
17 mar 2026, 05:00
U vezi Superkupa, Đurasek je dobio crveni tj. 2. žuti u posljednjoj utakmici, da li ima pravo nastupa?

Dalje, kol'ko sam upratio, Velež će zbog žutih kartona bez Pidre na Koševo. Ako može neko da utvrdi. Zato su u Prijedoru odmarali Hrkaća, Vehabovića, Karića i Abdulahija.

U toj utakmici pod prijetnjom suspenzije za derbi kod nas su Kyeremeh, Ristovski, Beganović i Carlos, i to ako sam dobro upratio.
Rahimic logikom protiv Rudara odmarao za Sarajevo, Cvitanovic u utakmici sezone protiv Veleža, istumbao tim, da bi sacuvao svježinu za nebitnu utakmicu protiv Borca :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2822
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 17 mar 2026, 08:53

Ne vidim način i scenario u kojem bi mi sutra mogli dobiti. Daj Bože da me demantuju i posseru, ali..

Mostarwolf1981
Postovi: 4092
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 17 mar 2026, 09:09

luckystrike je napisao/la:
17 mar 2026, 05:00
U vezi Superkupa, Đurasek je dobio crveni tj. 2. žuti u posljednjoj utakmici, da li ima pravo nastupa?

Dalje, kol'ko sam upratio, Velež će zbog žutih kartona bez Pidre na Koševo. Ako može neko da utvrdi. Zato su u Prijedoru odmarali Hrkaća, Vehabovića, Karića i Abdulahija.

U toj utakmici pod prijetnjom suspenzije za derbi kod nas su Kyeremeh, Ristovski, Beganović i Carlos, i to ako sam dobro upratio.
Pidro je protiv Rudara dobio drugi zuti, ne treci

guadalupe
Postovi: 1714
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 17 mar 2026, 10:46

Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 00:21
Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 00:16
Brundoo je napisao/la:
16 mar 2026, 22:21
Zar vi superkup shvatate ozbiljno?
Ma jok lako smo dosli do njega,ne treba nam trofej,zemljo otvori se. :crazy:
Trofej? Kakav je to trofej koji se vise ne igra nego igra i koji ti ne donosi nista osim dodatnog troska. Pa cak i da ga osvojis, to igranje finala te kosta vise nego nagrada za taj jaki trofej :rol:
To sranje je ponovo uvedeno samo iz razloga sto je Sarajevo postalo najtrofejniji klub u drzavi pa su vratili tu glupost jer mrze Sarajevo vise nego sve na svijetu.
Pa jeb.iga ako tako gledas postali smo odavno najtrofejniji. Oni imaju 2 superkupa vise od nas i zato imaju trofejao kao i mi, ne zajebajite lijepo bi bilo odvojiti se na listi.

Trenbolon
Postovi: 455
Pridružen/a: 17 avg 2021, 15:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Trenbolon » 17 mar 2026, 11:31

Je li ne idu horde u mostar sutra?

Ado_77
Postovi: 471
Pridružen/a: 07 jul 2010, 12:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Ado_77 » 17 mar 2026, 12:00

Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 00:21
Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 00:16
Brundoo je napisao/la:
16 mar 2026, 22:21
Zar vi superkup shvatate ozbiljno?
Ma jok lako smo dosli do njega,ne treba nam trofej,zemljo otvori se. :crazy:
Trofej? Kakav je to trofej koji se vise ne igra nego igra i koji ti ne donosi nista osim dodatnog troska. Pa cak i da ga osvojis, to igranje finala te kosta vise nego nagrada za taj jaki trofej :rol:
To sranje je ponovo uvedeno samo iz razloga sto je Sarajevo postalo najtrofejniji klub u drzavi pa su vratili tu glupost jer mrze Sarajevo vise nego sve na svijetu.
Druze to ostaje zabiljezeno ko je osvajac,evo ovi plavi i dalje racunaju republicku titulu nidje veze.

Avatar
mnon46
Postovi: 5191
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 17 mar 2026, 12:26

Prilika za trofej superkupa ti dolazi kao nagrada za uspjeh od prošle sezone. Tako da ga nema smisla nazivati miki maus trofejem.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2050
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DoktorXabaras » 17 mar 2026, 12:38

Nemojte gledati, nemojte se nervirati a onda nema potrebe ni da komentaršete, pustite nas da uživamo.

Sutra će Ademaga malo svoje čarolije da prospe... :opaopa:
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Morpheus
Postovi: 2752
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 17 mar 2026, 12:40

Preglupa priča

Superkup je trofej i treba ga osvojiti pa kakav god da je

I kraj

Lucas
Postovi: 4858
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 17 mar 2026, 12:45

Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 12:00
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 00:21
Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 00:16

Ma jok lako smo dosli do njega,ne treba nam trofej,zemljo otvori se. :crazy:
Trofej? Kakav je to trofej koji se vise ne igra nego igra i koji ti ne donosi nista osim dodatnog troska. Pa cak i da ga osvojis, to igranje finala te kosta vise nego nagrada za taj jaki trofej :rol:
To sranje je ponovo uvedeno samo iz razloga sto je Sarajevo postalo najtrofejniji klub u drzavi pa su vratili tu glupost jer mrze Sarajevo vise nego sve na svijetu.
Druze to ostaje zabiljezeno ko je osvajac, evo ovi plavi i dalje racunaju republicku titulu nidje veze.
Njima se pripisuje nekakav famozni Superkup za sezonu 2000/2001, jer su osvojili duplu krunu te sezone.Bez odigrane utakmice Superkupa, tadašnji Savez im dao trofej :facepalm: :facepalm:

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 17 mar 2026, 13:12

Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 12:00
Brundoo je napisao/la:
17 mar 2026, 00:21
Ado_77 je napisao/la:
17 mar 2026, 00:16

Ma jok lako smo dosli do njega,ne treba nam trofej,zemljo otvori se. :crazy:
Trofej? Kakav je to trofej koji se vise ne igra nego igra i koji ti ne donosi nista osim dodatnog troska. Pa cak i da ga osvojis, to igranje finala te kosta vise nego nagrada za taj jaki trofej :rol:
To sranje je ponovo uvedeno samo iz razloga sto je Sarajevo postalo najtrofejniji klub u drzavi pa su vratili tu glupost jer mrze Sarajevo vise nego sve na svijetu.
Druze to ostaje zabiljezeno ko je osvajac,evo ovi plavi i dalje racunaju republicku titulu nidje veze.
Džaba se raspravljate, kako trenutno igramo nema ništa od toga.

Bajroni
Postovi: 210
Pridružen/a: 27 okt 2025, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bajroni » 17 mar 2026, 13:34

Hordas1990 je napisao/la:
16 mar 2026, 13:50
Kad shvatite da je prvi cilj kluba preprodaja igraca a rezultat u drugom planu onda ce vam mnoge stvari koje se cine nelogicne imati smisla.
Skoro pa lici na to. Meni je nevjerovatno da ekipa u kojoj igra 7-8 bivsih ili sadasnjih reprezentativaca nema rezultat. To niti jedna ekipa nema u svom rosteru. Evo i za U-19 repku 4 nasa igraca a iz Borca i Zrinjskog po 1.

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 17 mar 2026, 14:05

Hordas1990 je napisao/la:
16 mar 2026, 13:50
Kad shvatite da je prvi cilj kluba preprodaja igraca a rezultat u drugom planu onda ce vam mnoge stvari koje se cine nelogicne imati smisla.
Da bi prodao moras imati i rezulata, osim da neko ekstremno istakne kvalitet, i nije ti bas neka logika, u ekipi ih imas kamaru koji se ne mogu prodati a ozbiljne plate imaju, tu mi nesto iskace iz tvog pisanja. Ovdje osim Elezija nemas igraca na prodaju..trenutno.

Avatar
teamnorth1989
Postovi: 92
Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la teamnorth1989 » 17 mar 2026, 14:12

kod nas u klubu neka letargija, promijenili odluku da bude domacin Zrinjskog super kupa nasi se nisu oglasili, pokrali nas protiv Rudara nikom nista koliko vidim Velez u Prijedoru imao normalno sudjenje. Mitomani protiv Sloge imali normalno sudjenje izuzev penala slali pisma Čeferinu, naše ko da briga izašli ne izašli u europu.

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 17 mar 2026, 14:14

teamnorth1989 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:12
kod nas u klubu neka letargija, promijenili odluku da bude domacin Zrinjskog super kupa nasi se nisu oglasili, pokrali nas protiv Rudara nikom nista koliko vidim Velez u Prijedoru imao normalno sudjenje. Mitomani protiv Sloge imali normalno sudjenje izuzev penala slali pisma Čeferinu, naše ko da briga izašli ne izašli u europu.
..i mi smo se napisali zadnjih godina nesto kao ovi pomenuti paa..nema tu kvalitetne odluke, jednostavno imas vezane ruke, ne mozes im nista!

Avatar
teamnorth1989
Postovi: 92
Pridružen/a: 05 nov 2025, 14:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la teamnorth1989 » 17 mar 2026, 14:18

propoklopac je napisao/la:
17 mar 2026, 14:14
teamnorth1989 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:12
kod nas u klubu neka letargija, promijenili odluku da bude domacin Zrinjskog super kupa nasi se nisu oglasili, pokrali nas protiv Rudara nikom nista koliko vidim Velez u Prijedoru imao normalno sudjenje. Mitomani protiv Sloge imali normalno sudjenje izuzev penala slali pisma Čeferinu, naše ko da briga izašli ne izašli u europu.
..i mi smo se napisali zadnjih godina nesto kao ovi pomenuti paa..nema tu kvalitetne odluke, jednostavno imas vezane ruke, ne mozes im nista!
to je manje vise nego jasno ali sad imas tog Ceferina koji je i doveden da zamaskira ali opet drugacije izgleda kada imas neke žalbe i kada se neko iz uprave oglasi, šutnja predstavlja odobravanje.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 mar 2026, 14:18

Kakva preprodaja, ne može se klub osloniti na prodaju igrača kao jedini izvor primanja. Takozvana samoodrživost ne znači samo prodaja omladinaca. Na kraju krajeva, u ekipi ti Banić, Gojković, Hujber, Cimirot, Ljajić, Kyeremeh, Ristovski, Carlos, Beganović, Turkeš itd, nema tu niko ispod 26 godina i ne možeš nikoga prodati.
Sasvim je ok što se ubace neki omladinci s vremena na vrijeme u prvu postavu. Kod nas i dalje neko mlad sa 21 godinu, u evropi do te godine skupe 5 godina seniorskog igranja.
Možda je Čelik dobar primjer, sa 20 godina će već imati ogromno iskustvo i može voditi reprezentaciju narednih 20 godina bez po muke.

Duboko je ovdje problem i svako je odgovoran za to. I Mirvić i upravni odbor i trener i svi igrači.

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 17 mar 2026, 14:26

teamnorth1989 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:18
propoklopac je napisao/la:
17 mar 2026, 14:14
teamnorth1989 je napisao/la:
17 mar 2026, 14:12
kod nas u klubu neka letargija, promijenili odluku da bude domacin Zrinjskog super kupa nasi se nisu oglasili, pokrali nas protiv Rudara nikom nista koliko vidim Velez u Prijedoru imao normalno sudjenje. Mitomani protiv Sloge imali normalno sudjenje izuzev penala slali pisma Čeferinu, naše ko da briga izašli ne izašli u europu.
..i mi smo se napisali zadnjih godina nesto kao ovi pomenuti paa..nema tu kvalitetne odluke, jednostavno imas vezane ruke, ne mozes im nista!
to je manje vise nego jasno ali sad imas tog Ceferina koji je i doveden da zamaskira ali opet drugacije izgleda kada imas neke žalbe i kada se neko iz uprave oglasi, šutnja predstavlja odobravanje.
Pa taj isti je onim nekim tamo rekao: "ono penal nije usla", "golman je bio jednom nogom na liniji", kakav crni Čeferin. Od njega se u najboljem slucaju nadati da je ova polusezona test za ovo kamaru kriminalaca/jadnika/uhljupa sto sude, da vidi koliko koji moze, a baca mi da je on samo maska, kao neki lik ispred uefe, a s druge strane Vico se lize s onim drugim Čeferinom, tako da..zivimo u nadi i nadajmo se boljem.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 17 mar 2026, 14:47

ali cilj se zna – pobijediti i osvojiti Superkup, kazao je Štimac.

Ali:
Prosječni pitar koji se penzionisao u 23oj i prešao da sjedi na zapad i ne ustaje ni kada se pjeva za Vedrana:
Jebbote superkup ba!

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Brundoo » 17 mar 2026, 15:15

Fino je i bsjramsko turnir osvojiti, bude lijep osjecaj.

Moze li mi neko napisati osvajace stupedkupa za zadnjih 15 godina i ako moze objasnjenje sta ce sarajevo dobiti ako ga osvoji? Vodi li nas to u evropu? :kafa:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []