Pa to je jedino sto "osvajaju" godinama
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
KosevoZove
- Postovi: 1794
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brate smijesne izjave stid me ocm, pa kad je tako sto nismo sad prvi sa ovoliko pojacanja i para bacenih izgleda u vodu, sve goli **** od igraca, sem ovog carlosa.Sarajevskigigant1921 je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:11Adem Ljajić: Mi smo najkvalitetnija ekipa u ligi, Zrinjski i Borac nisu ništa bolji od nas
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Stvarno ne pratim, niti zelim vracati po forumu uoratio sam koliko samo.komentara o novom partneru u Želji i slicno protiv Sloge npr, ima i sa nase strane invalida sigurno, pogledat samo na Podforumu Zeljeznicar, zato jest sarajevski nogomet srozan na maximum, niko da pomete iapred svoje avlije a do tad ce nam sve titule uzimati mrzitelji nase Bosne...KosevoZove je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:10I vasi pisu oprase o fks malo procitaj i ti postove unazad kad mi igramo, mozda ti ne pratis postujem, ali veliki broj prati itekao fks, jedva cekaju da ismijavaju ako kiksamo, a kad je obrnuto odmah negodovanje.addebisi je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:07Hz tastatura huligan, glupsone ako. CItas forum vidio bi da ste vi ti koji ste iskompleksirani i talabite o ŽELJI DANIMA milion postova ako ne vjerujes vrati malo pregledaj, a ja nisam pogledao tvoj klub u zivotu sem kad igrate protiv nas, niti me zanima sta se desava kod vas...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1649
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sandzukan nije imao damu da puca, jer zna sta bi bilo da je promasio.. ovaj prima 25.000€ mjesecno, ne zna penal zabiti itd..
Nece momek da slusa te price, podrska Ademu , tako mi Aljaha imas pravo sandzo
Sace prvi sace 50ljami maraka
Nece momek da slusa te price, podrska Ademu , tako mi Aljaha imas pravo sandzo
Sace prvi sace 50ljami maraka
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 18 mar 2026, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sakota svaka cast
Za Renata se znalo, jedna si jedina, ljudina!
Za Renata se znalo, jedna si jedina, ljudina!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cuj ovih sa grbavice, oni nesto se javljaju….Pa vas taj Zrinjski razgulina grbavici a nama ne mogu nista u Mostaru. Odlicno odigran susret, fali malo samopouzanja. Sve ce se ovo vratiti…
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1649
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve ce se ovo vratiti, ali hz na tribinu
Obrukase mi grad flamingosi
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 18 mar 2026, 21:17, ukupno mijenjano 1 put.
-
KosevoZove
- Postovi: 1794
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
100% dok se mi koljemo, drugi jedva cekaju i osvajaju titule dobro si rekao ziva istina.addebisi je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:14Stvarno ne pratim, niti zelim vracati po forumu uoratio sam koliko samo.komentara o novom partneru u Želji i slicno protiv Sloge npr, ima i sa nase strane invalida sigurno, pogledat samo na Podforumu Zeljeznicar, zato jest sarajevski nogomet srozan na maximum, niko da pomete iapred svoje avlije a do tad ce nam sve titule uzimati mrzitelji nase Bosne...KosevoZove je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:10I vasi pisu oprase o fks malo procitaj i ti postove unazad kad mi igramo, mozda ti ne pratis postujem, ali veliki broj prati itekao fks, jedva cekaju da ismijavaju ako kiksamo, a kad je obrnuto odmah negodovanje.addebisi je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:07
Hz tastatura huligan, glupsone ako. CItas forum vidio bi da ste vi ti koji ste iskompleksirani i talabite o ŽELJI DANIMA milion postova ako ne vjerujes vrati malo pregledaj, a ja nisam pogledao tvoj klub u zivotu sem kad igrate protiv nas, niti me zanima sta se desava kod vas...
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Uz pune tribine na grbavici se vraca sveGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑18 mar 2026, 21:17
Sve ce se ovo vratiti, ali hz na tribinu![]()
Obrukase mi grad flamingosi![]()
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1649
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gori ste neg djeca.Eto mi se nasladjujemo,a vi se nenasladjujete kad mi gubimo.Jbt,u sta se ovo rivalstvo pretvara.Tastatura manijaci svi postali.
Sva sustina sarajevskog fudbala se ogleda u recenici:dok drugi je bu ti se Muzafere kupaj.
Sva sustina sarajevskog fudbala se ogleda u recenici:dok drugi je bu ti se Muzafere kupaj.
Brko iz druge galaksije!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Normalno da se komsinice raduju, njihova jedina radost i cilj je da Sarajevo ne osvaja trofeje (iako ovaj stupidkup nije nikakav trofej) kao sto je nama jedina radost i cilj da smo na tabeli ispred njih i tzv izlazak u evropu gdje odigramo prvo pretkolo otpad lige i to je to.
Sto se tice utakmice, 0-0 protiv zrinjskog za nas je odican rezultat iako je utakmica nevazna.
Sto se tice utakmice, 0-0 protiv zrinjskog za nas je odican rezultat iako je utakmica nevazna.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5684
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa da je Zrinjski zadnja 2 fulao, a Sarajevo pogodilo, 3-3.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma nije stvar u glupostima, čak da ima dobrih zajebancija i podržao bih, uvijek sam za to, al ovdje vrhunac "pitari u rupe", "curi sperma" (i to uglavnom pišu likovi koji istu nisu počeli ni izlučivati), pa onda onaj debil replicira sam sebi. S druge strane, kad vi zijanite, pored debila bez smisla za humor, vazda bude i neke dobre zajebancije, a vama su izgleda na prvoj crti ostali samo najgluplji.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Demaa baš fina pitanja postavlja
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema ko ih ne ponižava godinama ko zadnje kurve i jedne i druge. Selo dođe u glavni grad na gostovanje i bukvalno pretuče domaćina a vrhunac mangupluka je da "zajebavaju" jedni druge.
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸
🇵🇸
-
MostarNeretva
- Postovi: 738
- Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cvitanovic je zaista fenomen. Uvijek nadje objasnjenje i opravdanje za svaki neuspjeh.
Mozda najgori trener kojeg je Sarajevo ikad imalo.
Mozda najgori trener kojeg je Sarajevo ikad imalo.







