Premijer liga BiH - aktuelno

onako
Postovi: 587
Pridružen/a: 05 nov 2012, 22:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la onako » 20 mar 2026, 20:43

Moj Radmilo, sta si ti ocekivao, kazu gospodin, k...ina a ne gospodin. I onda drugima pricaju price da su oni ovo, da su oni ono. Klosari bili, klosari ostali, da si im donio sta para, drugacije bi oni prema tebi.
since 1973

Avatar
Wagner96
Postovi: 154
Pridružen/a: 03 maj 2025, 22:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Wagner96 » 20 mar 2026, 22:08

Sretan Bajram
Samo Široki!

Avatar
f16
Postovi: 454
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 21 mar 2026, 11:37

Hahahahahaha!! SVE VAM JE DUSKA OVO NAJAVLJIVAO, VI MU NISTE VJEROVALI HAHAHAHAHAHHAHAH


slika
željo i hajduk

Arma00
Postovi: 766
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 21 mar 2026, 11:38

f16 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:37
Hahahahahaha!! SVE VAM JE DUSKA OVO NAJAVLJIVAO, VI MU NISTE VJEROVALI HAHAHAHAHAHHAHAH


slika
Nakon Duške otjera i Horde :tokralju:

Avatar
f16
Postovi: 454
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 21 mar 2026, 11:41

Djeca nam se sad moj Reufe smiju, djeca nam se smiju.. Grozno... Zato smo sad DOWN, što bi rekao Ismir Amer :D
željo i hajduk

Avatar
f16
Postovi: 454
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 21 mar 2026, 11:44

Ali ozbiljno, biće lijepo vidjeti Koševo sa više od 3000 ljudi na utakmici na kojoj ne igra Željezničar.
željo i hajduk

Avatar
Noke995
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 21 mar 2026, 11:51

f16 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:41
Djeca nam se sad moj Reufe smiju, djeca nam se smiju.. Grozno... Zato smo sad DOWN, što bi rekao Ismir Amer :D
Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
MNON

JohannWolfgang
Postovi: 299
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JohannWolfgang » 21 mar 2026, 11:56

Nista bez Husrefa realno

Avatar
f16
Postovi: 454
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 21 mar 2026, 11:56

Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:51
f16 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:41
Djeca nam se sad moj Reufe smiju, djeca nam se smiju.. Grozno... Zato smo sad DOWN, što bi rekao Ismir Amer :D
Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Jeste, otjeraće se Mirvić koji ima 98% vlasništva kluba. Pa moraćete Ameriku srušiti da dođete do njega.
željo i hajduk

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1671
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 mar 2026, 12:02

Mirvic da ode propali bi za mjesec

Hz lafo bojkot? Nema ih 5godina nigdje, osim dijaspora kad dodje pa se lafo 20ljami 25 skupi

Sad kad su bukvalno propali, lafo bojkot ? :rol:

Avatar
Maroon1946
Postovi: 2004
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Maroon1946 » 21 mar 2026, 12:09

GrbavicaHrammm je napisao/la:
21 mar 2026, 12:02
Mirvic da ode propali bi za mjesec

Hz lafo bojkot? Nema ih 5godina nigdje, osim dijaspora kad dodje pa se lafo 20ljami 25 skupi

Sad kad su bukvalno propali, lafo bojkot ? :rol:
Zadnja titula 2013 :rol:

Pablo11
Postovi: 5151
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 21 mar 2026, 12:14

Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:51
f16 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:41
Djeca nam se sad moj Reufe smiju, djeca nam se smiju.. Grozno... Zato smo sad DOWN, što bi rekao Ismir Amer :D
Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Ajla se nikad nije otjerala. Nije vas tesko kupiti, sta je sa procentom od karata?
Fk Željezničar.

Marokanci58
Postovi: 732
Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
Lokacija: Gračanica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marokanci58 » 21 mar 2026, 12:15

Nema više reketa, nema navijanja i podrške, bombe po stadionu, prijetnje..zato brojka i jest najslabija proslije rata..i bez obzira sto pokreću borbu protiv Mirvića opet brojka će biti preloša na cijelom stadionu.

Zašto niste ranije protestirali kada su vas prevarili da je Ajla napustila klub? Deal bio neki? 🤡
BRATSTVO GRAČANiCA

Avatar
Riziko
Postovi: 6088
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 21 mar 2026, 12:17

Ostani Mirviću !!!!
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

JohannWolfgang
Postovi: 299
Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JohannWolfgang » 21 mar 2026, 12:23

Horde se oglasile, na forumima i mrezama pocinje botovanje sve ukazuje na to da se okupila neka ekipa koja je spremna da uskoci umjesto losijeg Mirvica :hmmmmm:
Vrijeme ce pokazati ko je iskesirao ovu avanturu :kafa:

Avatar
Noke995
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Noke995 » 21 mar 2026, 12:41

Pablo11 je napisao/la:
21 mar 2026, 12:14
Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:51
f16 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:41
Djeca nam se sad moj Reufe smiju, djeca nam se smiju.. Grozno... Zato smo sad DOWN, što bi rekao Ismir Amer :D
Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Ajla se nikad nije otjerala. Nije vas tesko kupiti, sta je sa procentom od karata?
A procenat od karata u mom džepu i ne samo to nego i od transfera.
Ne budite smiješni.
MNON

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 21 mar 2026, 12:45

Horde nikada gore nisu bile ali gore od toga je sto im svi drugi zajedno nisu ni do muda, ali gori je nama belaj za koga navijati u rvatskom manjem derbiju; ako pobjedi listica preskocice nas na tabeli, a ako pobijedi skretnica priblizice nam se na jednocifrenu razliku a to nije dobro za nas

Pablo11
Postovi: 5151
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pablo11 » 21 mar 2026, 13:11

Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 12:41
Pablo11 je napisao/la:
21 mar 2026, 12:14
Noke995 je napisao/la:
21 mar 2026, 11:51


Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Ajla se nikad nije otjerala. Nije vas tesko kupiti, sta je sa procentom od karata?
A procenat od karata u mom džepu i ne samo to nego i od transfera.
Ne budite smiješni.
Nije u tvom, zna se u cijem su. Tako je sa Dinom bilo mafijanje, pa je pokazao da je jaci.
Fk Željezničar.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1671
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 mar 2026, 13:44

Pa najavili ste evo 7godina ligu prvaka?
Lafo tek sad bojkot?



slika

Avatar
Riziko
Postovi: 6088
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 21 mar 2026, 13:47

Torino priznao ono što se zna :opaopa:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Arma00, bvsic, mnon46, perodeformero, Redfire16 i 23 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []