Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Moj Radmilo, sta si ti ocekivao, kazu gospodin, k...ina a ne gospodin. I onda drugima pricaju price da su oni ovo, da su oni ono. Klosari bili, klosari ostali, da si im donio sta para, drugacije bi oni prema tebi.
since 1973
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hahahahahaha!! SVE VAM JE DUSKA OVO NAJAVLJIVAO, VI MU NISTE VJEROVALI HAHAHAHAHAHHAHAH


željo i hajduk
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Djeca nam se sad moj Reufe smiju, djeca nam se smiju.. Grozno... Zato smo sad DOWN, što bi rekao Ismir Amer 
željo i hajduk
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ali ozbiljno, biće lijepo vidjeti Koševo sa više od 3000 ljudi na utakmici na kojoj ne igra Željezničar.
željo i hajduk
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
MNON
-
JohannWolfgang
- Postovi: 297
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista bez Husrefa realno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jeste, otjeraće se Mirvić koji ima 98% vlasništva kluba. Pa moraćete Ameriku srušiti da dođete do njega.Noke995 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 11:51Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
željo i hajduk
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mirvic da ode propali bi za mjesec
Hz lafo bojkot? Nema ih 5godina nigdje, osim dijaspora kad dodje pa se lafo 20ljami 25 skupi
Sad kad su bukvalno propali, lafo bojkot ?
Hz lafo bojkot? Nema ih 5godina nigdje, osim dijaspora kad dodje pa se lafo 20ljami 25 skupi
Sad kad su bukvalno propali, lafo bojkot ?
- Maroon1946
- Postovi: 2004
- Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zadnja titula 2013GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:02Mirvic da ode propali bi za mjesec
Hz lafo bojkot? Nema ih 5godina nigdje, osim dijaspora kad dodje pa se lafo 20ljami 25 skupi
Sad kad su bukvalno propali, lafo bojkot ?![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ajla se nikad nije otjerala. Nije vas tesko kupiti, sta je sa procentom od karata?Noke995 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 11:51Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Fk Željezničar.
-
Marokanci58
- Postovi: 730
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nema više reketa, nema navijanja i podrške, bombe po stadionu, prijetnje..zato brojka i jest najslabija proslije rata..i bez obzira sto pokreću borbu protiv Mirvića opet brojka će biti preloša na cijelom stadionu.
Zašto niste ranije protestirali kada su vas prevarili da je Ajla napustila klub? Deal bio neki?
Zašto niste ranije protestirali kada su vas prevarili da je Ajla napustila klub? Deal bio neki?
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ostani Mirviću !!!!
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
-
JohannWolfgang
- Postovi: 297
- Pridružen/a: 07 sep 2025, 19:02
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Horde se oglasile, na forumima i mrezama pocinje botovanje sve ukazuje na to da se okupila neka ekipa koja je spremna da uskoci umjesto losijeg Mirvica
Vrijeme ce pokazati ko je iskesirao ovu avanturu
Vrijeme ce pokazati ko je iskesirao ovu avanturu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A procenat od karata u mom džepu i ne samo to nego i od transfera.Pablo11 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:14Ajla se nikad nije otjerala. Nije vas tesko kupiti, sta je sa procentom od karata?Noke995 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 11:51Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Ne budite smiješni.
MNON
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Horde nikada gore nisu bile ali gore od toga je sto im svi drugi zajedno nisu ni do muda, ali gori je nama belaj za koga navijati u rvatskom manjem derbiju; ako pobjedi listica preskocice nas na tabeli, a ako pobijedi skretnica priblizice nam se na jednocifrenu razliku a to nije dobro za nas
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije u tvom, zna se u cijem su. Tako je sa Dinom bilo mafijanje, pa je pokazao da je jaci.Noke995 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:41A procenat od karata u mom džepu i ne samo to nego i od transfera.Pablo11 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 12:14Ajla se nikad nije otjerala. Nije vas tesko kupiti, sta je sa procentom od karata?Noke995 je napisao/la: ↑21 mar 2026, 11:51
Pa navijači Sarajeva se nikad nisu mirili da budu prosječan klub, otjerali su se razni hoštapleri, otjerat će se i Mirvić.
Za razliku od vas, 15 godina bez trofeja, ne znate ko vam klub vodi, kako ulaže i na koji način će vratit svoje pare.
Malo nikom te ne damo, malo uzmi nas molim te, malo daj od države, malo radnička klasa i tako prođe 15 godina.
Pogubljeni u traženju vlastitog identiteta, identifikujete se sa svakim ko vam ruku pruži.
Ne budite smiješni.
Fk Željezničar.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Torino priznao ono što se zna 
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
Online
Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 17 gostiju.



