Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
guzobran
- Postovi: 429
- Pridružen/a: 16 jan 2019, 17:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la guzobran » 01 apr 2026, 03:06
vjerujte da ce Dzekson reci da ako bi to kostalo njega da se BiH plasira opet na svjetsko, prihvatio bi to, eto tolika je ljudina
ja sam najveci papak
-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 03:14
sportskimarketing je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:10
mjesec i po/ dva oporavak. taman za SP
Nema sanse, druze.Operacija, min.3 mjeseca
-
coelho41
- Postovi: 15715
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 01 apr 2026, 03:14
Pa šta će sad Schalke

-
CAGarfia
- Postovi: 5842
- Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la CAGarfia » 01 apr 2026, 03:18
NEZALAGANJE je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:14
sportskimarketing je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:10
mjesec i po/ dva oporavak. taman za SP
Nema sanse, druze.Operacija, min.3 mjeseca
On ce bez ramena ici na SP ako treba.

-
NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la NEZALAGANJE » 01 apr 2026, 03:25
CAGarfia je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:18
NEZALAGANJE je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:14
sportskimarketing je napisao/la: ↑01 apr 2026, 03:10
mjesec i po/ dva oporavak. taman za SP
Nema sanse, druze.Operacija, min.3 mjeseca
On ce bez ramena ici na SP ako treba.
Ma nadati se da ispadne sve bolje nego ovako na prvu.Nema nam druge.
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 01 apr 2026, 03:33
PREDSJEDNIK DRŽAVE

DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
DamirT
- Postovi: 30939
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 01 apr 2026, 03:37
Stvarno se nadam da ce o ovom covjeku biti snimljen neki jak dokumentarac. Njegova prica se ubila za toga.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
soko
- Postovi: 5164
- Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
-
Kontakt:
Post
Postao/la soko » 01 apr 2026, 04:32
HariTz je napisao/la: ↑01 apr 2026, 00:11
Kakva kruna karijere.. Zaslužio je ovo Edin nakon toliko baraža.
Edin ce igrati na Euro za dvije godine. Nije on jos gotov

-
Amas
- Postovi: 6
- Pridružen/a: 08 apr 2025, 00:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la Amas » 01 apr 2026, 04:41
Oporavak nakon op tretmana clavicule oko 10 sedmica,znaci sredina juna
-
DanijelTZ
- Postovi: 596
- Pridružen/a: 02 jan 2023, 17:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la DanijelTZ » 01 apr 2026, 06:31
General
Bit će gusto
-
Kajzer10
- Postovi: 4886
- Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Kajzer10 » 01 apr 2026, 07:07
Tjesi me jedino to sto je ovaj portal prvi objavio vijest
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 01 apr 2026, 07:30
Ajatolah naš. Nek se nacionalni stadion zove njegovim imenom.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
Asteriks
- Postovi: 10295
- Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16
Post
Postao/la Asteriks » 01 apr 2026, 09:03
Veliki autoritet i mentor ovim poletnim momcima. Ogroman karakter, čovjek koji je uvijek tu i čija aura kao sunce obasjava našu zemlju.
Godinama na svojim leđima nosi BiH i ne da joj da potone u abez sportskog ništavila.
Profesionalac posebog kova, al' u isto vrijeme i jednostavan čovjek, skroman u svom biću, kao neko koga svaki dan sretneš na benzinskoj.
Ovaj podvig je šlag na tortu čudesne karijere. Uložio je sve raspoložive resurse kako bi zaokružio ovu sjajnu priču. I tome još nije kraj. Vjerujemo da će nas prenijeti preko grupe faze, kao što otac prenese malog preko potoka, da se ne smoči.
A smooth sea never made a skilled sailor.
-
Pendulum
- Postovi: 5304
- Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pendulum » 01 apr 2026, 10:08
Edine hvala ti.

Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
HZSydney
- Postovi: 148
- Pridružen/a: 29 apr 2025, 11:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la HZSydney » 01 apr 2026, 10:16
Edine hvala ti!!!! Hvala ti sto na najvecem mogucem nivou pokazujes ljubav Prema svojoj zemlji isto kao da Si jedan od hiljada u onoj masi sinoc. Apsolutna legenda I sportska I ljudska I zelim ti svu srecu ovog svijeta. Ides na svjetsko kao dio tima Taman da ti je rame otpalo !!!
.. jer Stari je volio Sarajevo...
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, Bosnjo22, Confiance, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, klasik, KockarVicin007, komax, Kylian, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, Micron, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, rossonero85, rukometubih23, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, xinxee, Zgemboo89 i 539 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []