FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

19vendetta87
Postovi: 10284
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 apr 2026, 10:41

NoDi80 je napisao/la:
21 apr 2026, 00:55
ELDIABLO20 je napisao/la:
20 apr 2026, 23:56

Brate na kakvim si ti drogama :) moze on hladno u Njemacku tj. u Schalke.
Usput da im Sabica posaljemo neka gore studira.
Pa nek ide u Schalke, ali treba uvijek pricati sa jakim reprezetativcima i pridobit ih pred kraj karijere
On puni 33 da dodje za dvije godine nama bi valjao osim na terenu, marketingu, valjao bi nam i za omladinski pogon
Zeljeznicar je najveci klub u BiH i najveci igraci BiH repke treba da zavrse karijeru u Zelji
Brate, nas raspali Nalic odbio, a da igracina poput Kolasinca potpise za nas.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
Levin
Postovi: 1773
Pridružen/a: 07 sep 2024, 16:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Levin » 21 apr 2026, 11:19

Mašta radi svašta... :kafa:
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić

Avatar
VibeTribeX
Postovi: 244
Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VibeTribeX » 21 apr 2026, 13:27

19vendetta87 je napisao/la:
21 apr 2026, 10:41
Brate, nas raspali Nalic odbio
najbolja stvar koja nam se desila
pa to bi bilo katastrofa da onakav k.u.r.t.o.n obuce dres Zelje
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.

Avatar
Ferroviere1987
Postovi: 693
Pridružen/a: 05 jul 2025, 22:22
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ferroviere1987 » 21 apr 2026, 13:44

blap je napisao/la:
21 apr 2026, 09:48
Kaze sef dobar bod, napredujemo. :clap:

Bez Amara, kitica. To je tako. Dzaba pare.

Eno poljoprivrednici krse pare i nista.

Ali, skontacete. Pred gasenje. Nije hica.
Do prije par kola si se borio za opstanak i strahovo od Sloge, covjek dosao popisao Slogu pa ispao nepravedno u kupu, dalje redom si ostecen Borac, Siroki, Sarajevo gdje su sudijske odluke direktno uticale na osvajanje boda odnosno tri, popisa Radnik, Posusje se spasilo.
S tim da te podsjetim da smo prije prve Savine prve utakmice igrali protiv Zrinjskog kuci gdje nam je lik od 34 godine dao 3 gola a ukupno je dao 4 u 12 utakmica.
I ti dodjes i kazes sef zadovoljan bodom, normalno da jest ekipa mu ide uzlaznom putanjom podigao im je moral i formu, osigurao opstanak, sta jos treba napast titulu u 30tom kolu jel? A da ne govorim u kakvom je stanju zateko ekipu kad smo se svi blago receno pomirili za federalnom.
Ne ne Amar bi uzeo ligu sigurno laga,

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 apr 2026, 14:15

VibeTribeX je napisao/la:
21 apr 2026, 13:27
19vendetta87 je napisao/la:
21 apr 2026, 10:41
Brate, nas raspali Nalic odbio
najbolja stvar koja nam se desila
pa to bi bilo katastrofa da onakav k.u.r.t.o.n obuce dres Zelje

Slazem se, ovo nesto sto je odigrao je katastrofa, a skup haos

Hvala Bogu pa nije dosao


Spusti se kvota na Rudar na 2,20 , bila 2,85

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 21 apr 2026, 14:42

E cuj popiso Slogu, a mi dalje kuci nemamo pobjede. Izborio opstanak ima dvije pobjede od osam utakmica. Kakve budale ovdje pišu strasno.

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 apr 2026, 14:46

Gavrane sisaj nam jaja oooo Gavroooo hulahopkoo

Avatar
VibeTribeX
Postovi: 244
Pridružen/a: 13 dec 2025, 17:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VibeTribeX » 21 apr 2026, 15:19

Amar Zulić i drugi optuženi zbog trgovine narkoticima u Sarajevu
Kantonalni sud u Sarajevu potvrdio je optužnicu Tužilaštva Kantona Sarajevo protiv Amara Zulića (1984), Vedada Drece (1984), Mirze Bajrića (1981), Davora Đurđevića (1982) i Mirze Zulića (1989) zbog krivičnog djela neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga počinjeno u sastavu grupe i nedozvoljeno držanje oružja ili eksplozivnih materija.

Optuženi se terete da su od oktobra 2024. godine do polovine marta 2025. godine, na području Kantona Sarajevo djelovali kao organizirana grupa s ciljem neovlaštenog nabavljanja, držanja i prodaje opojnih droga.

Prema navodima iz optužnice, organizator grupe bio je Amar Zulić, koji je koordinirao aktivnosti članova, usmjeravao kupce i preuzimao novac od prodaje. Članovi grupe su se bavili distribucijom droge cannabis i kokain.alje prodavali krajnjim korisnicima.



kad god se ova bijeda spomene, spomene se i nas klub
mrzim ove odrvatne zulice i ove karne iz grupe koji se furaju na dilanje gudre
majku vam j.e.b.e.m svima redom odje.bite od kluba
kvarite nam reputaciju stoko sitnog zuba
Miske, operi viljuškar i nijedne da nisam čuo.

Lekqqq1921
Postovi: 159
Pridružen/a: 13 avg 2024, 14:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lekqqq1921 » 21 apr 2026, 15:42

Kvota na Zelju se povecala sa 2.35 na 3.10 sumnjivo :thumbup:

GavranBeli
Postovi: 1096
Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GavranBeli » 21 apr 2026, 16:03

Kako sumnjivo kad nas je Savo spasio opstanak. Ako nas Vico ne pokrade, uzimamo sigurno.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 616
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 21 apr 2026, 16:26

Zadnji put smo Rudar u gostima pobjedili 2013 godine, nakon toga imamo 5 odigranih utakmica u Prijedoru od kojih su 4 remija i 1 poraz
Curva Sud

Avatar
Blue1921
Postovi: 32
Pridružen/a: 14 mar 2026, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blue1921 » 21 apr 2026, 16:58

Kakva je kvota na Želju, hocemol pobjedit?

ZeljeznicarUberAlles
Postovi: 442
Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZeljeznicarUberAlles » 21 apr 2026, 17:10

Da mi je samo dozivjeti da mi startni špic nije Sulejman Krpić…
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 21 apr 2026, 17:13

Ako ova dvojica, Jaganjac i Rakić, ne mogu pored Krpića izboriti se da budu starteri, vrijeme im je da se posvete školi nekoj jer se od fudbala neće hljeba najesti.

Avatar
godrina
Postovi: 4803
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 21 apr 2026, 17:17

ZeljeznicarUberAlles je napisao/la:
21 apr 2026, 17:10
Da mi je samo dozivjeti da mi startni špic nije Sulejman Krpić…
Pa nije bio dobar dio sezone pa smo goli qrac. Da je srece da je Krpic jedini visak u ekipi. Mi imamo maksimalno 3 igraca koja bi igrala u ozbiljnom klubu.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 616
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 21 apr 2026, 17:21

Hrasno15 je napisao/la:
21 apr 2026, 17:13
Ako ova dvojica, Jaganjac i Rakić, ne mogu pored Krpića izboriti se da budu starteri, vrijeme im je da se posvete školi nekoj jer se od fudbala neće hljeba najesti.
Rakic ima novo radno mjesto, vidim na slikama nosi pakete sa vodom iz autobusa, mozda se tu pronasao
Curva Sud

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1640
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 21 apr 2026, 17:25

Pomiris se sa tim haveru, nemas trenutno boljeg, imas Jaganjca koji je u rangu Krpe samo sto je mladji. Rakic mi je za Jedinstvo iz Bihaca

Alipasino
Postovi: 9007
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 21 apr 2026, 17:30

Volio bi ja sta mladje od Remze al nemere jeb….Sta smo mi bogu zgrjesili pa da gledamo Krpice Sabice nemogu da nabrajam.Ima li ovaj nas Mrvic para.Sta on konta sa Zeljom.Sta se ceka.Divi 3 radnika pred penziju grade tribinu.Pa nas još samo nije nagu… onaj sto vrti cevape ispred stadiona.I opet dodje 7 milja.Kako sabane mrtvi objasni.

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1941
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 21 apr 2026, 17:31

Sve ok, ali Erick, pa gdje cemo s njim!?? :x

Avatar
WeekendOffender
Postovi: 616
Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WeekendOffender » 21 apr 2026, 17:37

NerminFatic je napisao/la:
21 apr 2026, 17:31
Sve ok, ali Erick, pa gdje cemo s njim!?? :x
Ma mislim da Savo zeli da ima dva defanzivna vezna Pejica i Ericka, vjerovatno da nas Rudar ne bi ubio tranzicijom, gore imamo Denija i to je to. Bice ovde opet patnja dat go
Curva Sud

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []