Premijer liga BiH - aktuelno

19vendetta87
Postovi: 10263
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 22 apr 2026, 23:57

Vorovus je napisao/la:
22 apr 2026, 23:14

U Banjaluci je sve obrnuto, Hiroš, Jojić i ostali ovdje žive najbezbrižnije i najmanje stresne dane u životu.
Kakav bi to stres trebali imati? Protiv klubova iz RS imaju zagarantovane sve pobjede, u ostalim slucajevima ce cesto imati poguranac od strane sudija.
U najgorem slucaju posteno suđenje.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5250
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 22 apr 2026, 23:59

Threeplanetrees je napisao/la:
22 apr 2026, 23:48
Da mu sada ponudiš strane sudije za finale ne bi pristao jer zna da će sa ovim našim imati minimalno 55:45 kriterijum na svojoj strani. Jako odvratan lik koji od kako je došao baca ulje ma vatru zapaljivim retorikama
Jesul vec poceli izgovori :oops:

Manijakdokraja9
Postovi: 938
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 22 apr 2026, 23:59

Kakav je to sad spin da ce se siljiti zrinjskom u finalu kupa? Evo zaboravimo na start salcina u prvoj minuti, ostalih 89 je sudija klao zrinjski sve vrijeme, sto ja nisam mogao da vjerujem jer sam smatrao da su zasticeni ko i borac. Ove sezone ocigledno nisu. Prosle sezone su ubjedljivo najvise krali sarajevo npr (koji su zasluzili da budu prvaci), a ove Zelju kojem su do sad ukrali brat bratu 15 bodova. E haj sad razmisli ko je JEDINI klub u ligi koji ce profitirati od kradje Zelje ove sezone? Moras se bas glup pravit da ignorises sve ovo i jos spinujes da vas kradu.

Avatar
Beli98
Postovi: 3260
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beli98 » 22 apr 2026, 23:59

rishovski je napisao/la:
22 apr 2026, 23:53
Threeplanetrees je napisao/la:
22 apr 2026, 23:48
Da mu sada ponudiš strane sudije za finale ne bi pristao jer zna da će imati minimalno 55:45 kriterijum na svojoj strani. Jako odvratan lik koji od kako je došao baca ulje ma vatru zapaljivim retorikama
Ma s kim god debil igra on se mora dotaći Veleža... Tačno se vidi da nikad nije prebolio sto mu je Amer oženio kćerku Deu i sto su im potomci Agić... A on glumi velikog rvata koji bi da pravi herzeg bosnu a ratovo za Hrvatsku iz Cadiza u sunčanoj Španiji..
Ako je sve tako onda moje saucesce Stimiju, nisam znao da je tak ozbiljna situacija. :(
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 23 apr 2026, 00:07

Ali ja stvarno ne kontam šta on hoće. Pogriješio Petrović trebao je Đaniju dat direktan crveni ali valjda ga malo usralo da ne sjebe derbi u drugoj minuti. Ne sumnjam da bi isto postupio da se pod bijelim brijegom igralo. Ako već ide mak na konac neka mu neko pokaže ruku Bilbije koja je Zrinskom donijela titulu i lakši put za sve utakmice koje je vodio jer bi u drugom scenariju sigurno ispao u trećem ili četvrtom pretkolu. Ovo je preofirno šta radi i kako se usrao da bi dobo suđenje u finalu

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 23 apr 2026, 00:09

19vendetta87 je napisao/la:
22 apr 2026, 23:57
Vorovus je napisao/la:
22 apr 2026, 23:14

U Banjaluci je sve obrnuto, Hiroš, Jojić i ostali ovdje žive najbezbrižnije i najmanje stresne dane u životu.
Kakav bi to stres trebali imati? Protiv klubova iz RS imaju zagarantovane sve pobjede, u ostalim slucajevima ce cesto imati poguranac od strane sudija.
U najgorem slucaju posteno suđenje.
Ne odnosi se to na ovu sezonu ni na ovaj period nego uopste.

Ni u najgora i najturbulentnija vremena, igraci, treneri se u BL nikad nisu osjecali ugrozeno u gradu niti su dozivljavali neke uvrede na stadionu.
Nekad prelistam vas podforum i vasih komsija kad igrate protiv nas. Ono sta vi opsujete svojima na jednoj stranici foruma, mi ne mozemo nasima za 20 godina i da se potrudimo. Isto je i uzivo.

DnevnaDozaPklata
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 23 apr 2026, 00:17

Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:09
19vendetta87 je napisao/la:
22 apr 2026, 23:57
Vorovus je napisao/la:
22 apr 2026, 23:14

U Banjaluci je sve obrnuto, Hiroš, Jojić i ostali ovdje žive najbezbrižnije i najmanje stresne dane u životu.
Kakav bi to stres trebali imati? Protiv klubova iz RS imaju zagarantovane sve pobjede, u ostalim slucajevima ce cesto imati poguranac od strane sudija.
U najgorem slucaju posteno suđenje.
Ne odnosi se to na ovu sezonu ni na ovaj period nego uopste.

Ni u najgora i najturbulentnija vremena, igraci, treneri se u BL nikad nisu osjecali ugrozeno u gradu niti su dozivljavali neke uvrede na stadionu.
Nekad prelistam vas podforum i vasih komsija kad igrate protiv nas. Ono sta vi opsujete svojima na jednoj stranici foruma, mi ne mozemo nasima za 20 godina i da se potrudimo. Isto je i uzivo.
Sto je i sasvim logicno ako uzmemo u obzir da Borac u prosjeku gleda 500 - 1000 gledalaca i da je sedmi - osmi po redu sto se tiče zanimanja za sport u BL. Ljudi se nerviraju zbog fudbalskih i kosarkaskih klubova iz Beograda, zbog reprezentacije Srbije takodjer u fudbalu i kosarci ( sto je sve legitimno, nek' prati i gleda ko sta hoce ) pa tek onda dolazi na red Borac, potpuno nebitan klub za stanovnistvo Banja Luke. Nazalost. Zato i nema pritiska, jbg.

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 23 apr 2026, 00:23

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:17
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:09
19vendetta87 je napisao/la:
22 apr 2026, 23:57


Kakav bi to stres trebali imati? Protiv klubova iz RS imaju zagarantovane sve pobjede, u ostalim slucajevima ce cesto imati poguranac od strane sudija.
U najgorem slucaju posteno suđenje.
Ne odnosi se to na ovu sezonu ni na ovaj period nego uopste.

Ni u najgora i najturbulentnija vremena, igraci, treneri se u BL nikad nisu osjecali ugrozeno u gradu niti su dozivljavali neke uvrede na stadionu.
Nekad prelistam vas podforum i vasih komsija kad igrate protiv nas. Ono sta vi opsujete svojima na jednoj stranici foruma, mi ne mozemo nasima za 20 godina i da se potrudimo. Isto je i uzivo.
Sto je i sasvim logicno ako uzmemo u obzir da Borac u prosjeku gleda 500 - 1000 gledalaca i da je sedmi - osmi po redu sto se tiče zanimanja za sport u BL. Ljudi se nerviraju zbog fudbalskih i kosarkaskih klubova iz Beograda, zbog reprezentacije Srbije takodjer u fudbalu i kosarci ( sto je sve legitimno, nek' prati i gleda ko sta hoce ) pa tek onda dolazi na red Borac, potpuno nebitan klub za stanovnistvo Banja Luke. Nazalost. Zato i nema pritiska, jbg.
Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 23 apr 2026, 00:24

Manijakdokraja9 je napisao/la:
22 apr 2026, 23:59
Kakav je to sad spin da ce se siljiti zrinjskom u finalu kupa? Evo zaboravimo na start salcina u prvoj minuti, ostalih 89 je sudija klao zrinjski sve vrijeme, sto ja nisam mogao da vjerujem jer sam smatrao da su zasticeni ko i borac. Ove sezone ocigledno nisu. Prosle sezone su ubjedljivo najvise krali sarajevo npr (koji su zasluzili da budu prvaci), a ove Zelju kojem su do sad ukrali brat bratu 15 bodova. E haj sad razmisli ko je JEDINI klub u ligi koji ce profitirati od kradje Zelje ove sezone? Moras se bas glup pravit da ignorises sve ovo i jos spinujes da vas kradu.
U tih ostalih 89 nije dao drugi zuti Barisicu i zuti Nukicu. Sta je jos bilo prosvjetli nas?
Mi stative imali, zicere fulali i na kraju izgubili. Ali dobro jasno mi je da je vama normalno sto nikom nije, pa se bunite sto se ponistavaju golovi iz ofsajda :rol:

DnevnaDozaPklata
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 23 apr 2026, 00:25

fks74 je napisao/la:
22 apr 2026, 21:53
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
22 apr 2026, 21:32
Samba71 je napisao/la:
22 apr 2026, 21:30

Još im balorda i tpt fale i prava gay parada. 😁
Eno Brundo CF pripremio tamić za parade. 🤣🤣🤣
Balorda je zauzet, dosla roba. Ovaj drugi je vezan za drvo.
Sa svojim pisanjem pokazuješ kakve misli imaš i da si obični debil. :puke:
Nisu to nikakve misli, mamlaze, nego vjeran opis haplogrupe nastale iz incesta koju ti, Bruno i slicni vama predstavljate na ovom forumu. Pozdrav za vas uz jednu sentimentalnu pjesmu pod nazivom lijepa Eugenika.

napapijri1987
Postovi: 1107
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la napapijri1987 » 23 apr 2026, 00:28

Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:09
19vendetta87 je napisao/la:
22 apr 2026, 23:57
Vorovus je napisao/la:
22 apr 2026, 23:14

U Banjaluci je sve obrnuto, Hiroš, Jojić i ostali ovdje žive najbezbrižnije i najmanje stresne dane u životu.
Kakav bi to stres trebali imati? Protiv klubova iz RS imaju zagarantovane sve pobjede, u ostalim slucajevima ce cesto imati poguranac od strane sudija.
U najgorem slucaju posteno suđenje.
Ne odnosi se to na ovu sezonu ni na ovaj period nego uopste.

Ni u najgora i najturbulentnija vremena, igraci, treneri se u BL nikad nisu osjecali ugrozeno u gradu niti su dozivljavali neke uvrede na stadionu.
Nekad prelistam vas podforum i vasih komsija kad igrate protiv nas. Ono sta vi opsujete svojima na jednoj stranici foruma, mi ne mozemo nasima za 20 godina i da se potrudimo. Isto je i uzivo.
Ma ja vi samo slavite ratne zlocine i zlocince, nosite zastavu paravojne formacije koja je nad Hirosovim narodom pocinila genocid,svaku drugu tekmu bacite neku sovinisticku parolu protiv tog naroda i slicno. Ali nema on sta da misli da su te uvrede prema njemu. To je ono onako.

DnevnaDozaPklata
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 23 apr 2026, 00:34

Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:23
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:17
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:09


Ne odnosi se to na ovu sezonu ni na ovaj period nego uopste.

Ni u najgora i najturbulentnija vremena, igraci, treneri se u BL nikad nisu osjecali ugrozeno u gradu niti su dozivljavali neke uvrede na stadionu.
Nekad prelistam vas podforum i vasih komsija kad igrate protiv nas. Ono sta vi opsujete svojima na jednoj stranici foruma, mi ne mozemo nasima za 20 godina i da se potrudimo. Isto je i uzivo.
Sto je i sasvim logicno ako uzmemo u obzir da Borac u prosjeku gleda 500 - 1000 gledalaca i da je sedmi - osmi po redu sto se tiče zanimanja za sport u BL. Ljudi se nerviraju zbog fudbalskih i kosarkaskih klubova iz Beograda, zbog reprezentacije Srbije takodjer u fudbalu i kosarci ( sto je sve legitimno, nek' prati i gleda ko sta hoce ) pa tek onda dolazi na red Borac, potpuno nebitan klub za stanovnistvo Banja Luke. Nazalost. Zato i nema pritiska, jbg.
Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.
Koristis izmisljene woke izraze, cuj toksicnost :mrgreen: To nisam ocekivao od srbina :mrgreen:

Nadjes dva ili pet debila koji na forumu nekome psuju i doneses zakljucak kakav doneses. Zanimljivo. Siguran sam da takvih ima svuda po svijetu, sigurnost i anonimnost interneta je cudo.

U BL se ni to ne može desiti jer niko i ne pise o Borcu, nema cak ni forumskih debila. Tragedija.

Avatar
Balorda
Postovi: 5123
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 23 apr 2026, 00:43

Rodjeni81 je napisao/la:
23 apr 2026, 00:24
Manijakdokraja9 je napisao/la:
22 apr 2026, 23:59
Kakav je to sad spin da ce se siljiti zrinjskom u finalu kupa? Evo zaboravimo na start salcina u prvoj minuti, ostalih 89 je sudija klao zrinjski sve vrijeme, sto ja nisam mogao da vjerujem jer sam smatrao da su zasticeni ko i borac. Ove sezone ocigledno nisu. Prosle sezone su ubjedljivo najvise krali sarajevo npr (koji su zasluzili da budu prvaci), a ove Zelju kojem su do sad ukrali brat bratu 15 bodova. E haj sad razmisli ko je JEDINI klub u ligi koji ce profitirati od kradje Zelje ove sezone? Moras se bas glup pravit da ignorises sve ovo i jos spinujes da vas kradu.
U tih ostalih 89 nije dao drugi zuti Barisicu i zuti Nukicu. Sta je jos bilo prosvjetli nas?
Mi stative imali, zicere fulali i na kraju izgubili. Ali dobro jasno mi je da je vama normalno sto nikom nije, pa se bunite sto se ponistavaju golovi iz ofsajda :rol:
Ovi su potpuno pomahnitali, bukvalno haluciniraju i buncaju.

Na toj utakmici su greške redom bile crveni za Salčina, crveni za Barišića i žuti za Nukića. Dakle mitomani i falsifikatori apsolutno svega, pa i žrtve sudija, su oštećeni za jedan žuti karton našem igraču. Ludilo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rimljanin90 » 23 apr 2026, 00:45

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:34
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:23
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:17


Sto je i sasvim logicno ako uzmemo u obzir da Borac u prosjeku gleda 500 - 1000 gledalaca i da je sedmi - osmi po redu sto se tiče zanimanja za sport u BL. Ljudi se nerviraju zbog fudbalskih i kosarkaskih klubova iz Beograda, zbog reprezentacije Srbije takodjer u fudbalu i kosarci ( sto je sve legitimno, nek' prati i gleda ko sta hoce ) pa tek onda dolazi na red Borac, potpuno nebitan klub za stanovnistvo Banja Luke. Nazalost. Zato i nema pritiska, jbg.
Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.
Koristis izmisljene woke izraze, cuj toksicnost :mrgreen: To nisam ocekivao od srbina :mrgreen:

Nadjes dva ili pet debila koji na forumu nekome psuju i doneses zakljucak kakav doneses. Zanimljivo. Siguran sam da takvih ima svuda po svijetu, sigurnost i anonimnost interneta je cudo.

U BL se ni to ne može desiti jer niko i ne pise o Borcu, nema cak ni forumskih debila. Tragedija.
Ako ne najveca, onda top 3 najvece gluposti sto sam procito na forumu. Majko :damn:

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 23 apr 2026, 00:48

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:34
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:23
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:17


Sto je i sasvim logicno ako uzmemo u obzir da Borac u prosjeku gleda 500 - 1000 gledalaca i da je sedmi - osmi po redu sto se tiče zanimanja za sport u BL. Ljudi se nerviraju zbog fudbalskih i kosarkaskih klubova iz Beograda, zbog reprezentacije Srbije takodjer u fudbalu i kosarci ( sto je sve legitimno, nek' prati i gleda ko sta hoce ) pa tek onda dolazi na red Borac, potpuno nebitan klub za stanovnistvo Banja Luke. Nazalost. Zato i nema pritiska, jbg.
Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.
Koristis izmisljene woke izraze, cuj toksicnost :mrgreen: To nisam ocekivao od srbina :mrgreen:

Nadjes dva ili pet debila koji na forumu nekome psuju i doneses zakljucak kakav doneses. Zanimljivo. Siguran sam da takvih ima svuda po svijetu, sigurnost i anonimnost interneta je cudo.

U BL se ni to ne može desiti jer niko i ne pise o Borcu, nema cak ni forumskih debila. Tragedija.
Jeste i Husrefa su vrijeđali samo na forumu. :urnebes:
Onaj snimak je AI sigurno. Ajde ne kreči džabe, kao da niko nikad nije bio na vasim stadionima pa da ne zna repretoar.

Forumi su prevaziđeni kod Srba odavno, to je bilo popularno u periodu 2003-2011. Danas samo rijetki pojedinci pisu. Ako ne vjerujes nađi forume gdje se masovno pise o najpopularnijim srpskim klubovima. Nema ih. Kod Hrvata maalo vise, ali opet slabo. Kod vas je to bas masovno i dalje, kasnite za novim trendovima i jos se ponosite sa tim.

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rimljanin90 » 23 apr 2026, 00:49

Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:23
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:17
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:09


Ne odnosi se to na ovu sezonu ni na ovaj period nego uopste.

Ni u najgora i najturbulentnija vremena, igraci, treneri se u BL nikad nisu osjecali ugrozeno u gradu niti su dozivljavali neke uvrede na stadionu.
Nekad prelistam vas podforum i vasih komsija kad igrate protiv nas. Ono sta vi opsujete svojima na jednoj stranici foruma, mi ne mozemo nasima za 20 godina i da se potrudimo. Isto je i uzivo.
Sto je i sasvim logicno ako uzmemo u obzir da Borac u prosjeku gleda 500 - 1000 gledalaca i da je sedmi - osmi po redu sto se tiče zanimanja za sport u BL. Ljudi se nerviraju zbog fudbalskih i kosarkaskih klubova iz Beograda, zbog reprezentacije Srbije takodjer u fudbalu i kosarci ( sto je sve legitimno, nek' prati i gleda ko sta hoce ) pa tek onda dolazi na red Borac, potpuno nebitan klub za stanovnistvo Banja Luke. Nazalost. Zato i nema pritiska, jbg.
Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.
Svaki krkan iz svoje sredine ima svoje specificne psovke. Kakve sam bas cuo od nekih splicana, a sigurno da upoznam neke krkane sto za partizan navijaju cuo bi takodjer svasta. Pritisak je pritisak a to je nesto drugo. Ne mijesaj kruske i jabuke zbog manjine

rimljanin90
Postovi: 1031
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rimljanin90 » 23 apr 2026, 00:55

Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:48
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:34
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:23


Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.
Koristis izmisljene woke izraze, cuj toksicnost :mrgreen: To nisam ocekivao od srbina :mrgreen:

Nadjes dva ili pet debila koji na forumu nekome psuju i doneses zakljucak kakav doneses. Zanimljivo. Siguran sam da takvih ima svuda po svijetu, sigurnost i anonimnost interneta je cudo.

U BL se ni to ne može desiti jer niko i ne pise o Borcu, nema cak ni forumskih debila. Tragedija.
Jeste i Husrefa su vrijeđali samo na forumu. :urnebes:
Onaj snimak je AI sigurno. Ajde ne kreči džabe, kao da niko nikad nije bio na vasim stadionima pa da ne zna repretoar.

Forumi su prevaziđeni kod Srba odavno, to je bilo popularno u periodu 2003-2011. Danas samo rijetki pojedinci pisu. Ako ne vjerujes nađi forume gdje se masovno pise o najpopularnijim srpskim klubovima. Nema ih. Kod Hrvata maalo vise, ali opet slabo. Kod vas je to bas masovno i dalje, kasnite za novim trendovima i jos se ponosite sa tim.
Nismo jos dosli do trenda "grafit ratnog zlocinca na stadionu". A da ne pricam o licemjerstvu sto ti isti pises na forumu

DnevnaDozaPklata
Postovi: 111
Pridružen/a: 13 apr 2026, 21:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DnevnaDozaPklata » 23 apr 2026, 01:00

Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:48
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:34
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:23


Ne pričamo o pritisku nego o toksičnosti.
FK Partizan je veći klub od oba sarajevska, ne mogu godinama do titule, ali navijači igračima ne psuju kosti ni mrtve što je kod vas u kotlini kao dobar dan.

Bolesna ste sredina i to je to. I Splićani su normalniji od vas.
Koristis izmisljene woke izraze, cuj toksicnost :mrgreen: To nisam ocekivao od srbina :mrgreen:

Nadjes dva ili pet debila koji na forumu nekome psuju i doneses zakljucak kakav doneses. Zanimljivo. Siguran sam da takvih ima svuda po svijetu, sigurnost i anonimnost interneta je cudo.

U BL se ni to ne može desiti jer niko i ne pise o Borcu, nema cak ni forumskih debila. Tragedija.
Jeste i Husrefa su vrijeđali samo na forumu. :urnebes:
Onaj snimak je AI sigurno. Ajde ne kreči džabe, kao da niko nikad nije bio na vasim stadionima pa da ne zna repretoar.

Forumi su prevaziđeni kod Srba odavno, to je bilo popularno u periodu 2003-2011. Danas samo rijetki pojedinci pisu. Ako ne vjerujes nađi forume gdje se masovno pise o najpopularnijim srpskim klubovima. Nema ih. Kod Hrvata maalo vise, ali opet slabo. Kod vas je to bas masovno i dalje, kasnite za novim trendovima i jos se ponosite sa tim.
Nije prevazidjeno nego je nametnutno, kratki formati u bilo kojem obliku na društvenim mrezama uticu na koncentraciju ljudi i kognitivne sposobnosti mozga. Zato danas imas masu debila kojim koncentracija traje manje od minute. Ali to je druga tema koju ocito ne razumijes.

Mozemo nastaviti o nebitnom Borcu i toksičnim navijacima iz grada nazvanog Sarajevo :mrgreen:

Jos sam fin pa te ne J*** mimo sporta, a nije da nema materijala :mrgreen:

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 23 apr 2026, 01:01

rimljanin90 je napisao/la:
23 apr 2026, 00:55
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:48
Jeste i Husrefa su vrijeđali samo na forumu. :urnebes:
Onaj snimak je AI sigurno. Ajde ne kreči džabe, kao da niko nikad nije bio na vasim stadionima pa da ne zna repretoar.

Forumi su prevaziđeni kod Srba odavno, to je bilo popularno u periodu 2003-2011. Danas samo rijetki pojedinci pisu. Ako ne vjerujes nađi forume gdje se masovno pise o najpopularnijim srpskim klubovima. Nema ih. Kod Hrvata maalo vise, ali opet slabo. Kod vas je to bas masovno i dalje, kasnite za novim trendovima i jos se ponosite sa tim.
Nismo jos dosli do trenda "grafit ratnog zlocinca na stadionu". A da ne pricam o licemjerstvu sto ti isti pises na forumu
Spadam u ove rijetke pojedince koje sam i spomenuo.

Vorovus
Postovi: 1236
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 23 apr 2026, 01:06

DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 01:00
Vorovus je napisao/la:
23 apr 2026, 00:48
DnevnaDozaPklata je napisao/la:
23 apr 2026, 00:34


Koristis izmisljene woke izraze, cuj toksicnost :mrgreen: To nisam ocekivao od srbina :mrgreen:

Nadjes dva ili pet debila koji na forumu nekome psuju i doneses zakljucak kakav doneses. Zanimljivo. Siguran sam da takvih ima svuda po svijetu, sigurnost i anonimnost interneta je cudo.

U BL se ni to ne može desiti jer niko i ne pise o Borcu, nema cak ni forumskih debila. Tragedija.
Jeste i Husrefa su vrijeđali samo na forumu. :urnebes:
Onaj snimak je AI sigurno. Ajde ne kreči džabe, kao da niko nikad nije bio na vasim stadionima pa da ne zna repretoar.

Forumi su prevaziđeni kod Srba odavno, to je bilo popularno u periodu 2003-2011. Danas samo rijetki pojedinci pisu. Ako ne vjerujes nađi forume gdje se masovno pise o najpopularnijim srpskim klubovima. Nema ih. Kod Hrvata maalo vise, ali opet slabo. Kod vas je to bas masovno i dalje, kasnite za novim trendovima i jos se ponosite sa tim.
Nije prevazidjeno nego je nametnutno, kratki formati u bilo kojem obliku na društvenim mrezama uticu na koncentraciju ljudi i kognitivne sposobnosti mozga. Zato danas imas masu debila kojim koncentracija traje manje od minute. Ali to je druga tema koju ocito ne razumijes.

Mozemo nastaviti o nebitnom Borcu i toksičnim navijacima iz grada nazvanog Sarajevo :mrgreen:

Jos sam fin pa te ne **** mimo sporta, a nije da nema materijala :mrgreen:
Ne kratki formati. Mislio sam na Viber, WhatsApp, Telegram grupe... gdje je pisanje puno brze, a nije potpuna anonimnost.
Sa druge strane ne cure informacije tako lako.
Tu ti ne moze doci neki nodi, merak, svrakino i ostali bolesnici niti se komsija sa Koseva moze tako lako infiltrirati kao sto vama prave haos po podforumu.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []