Premijer liga BiH - aktuelno

Zigazaga
Postovi: 864
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 24 apr 2026, 20:00

DamirT je napisao/la:
24 apr 2026, 19:48
fks74 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:44
Zigazaga je napisao/la:
24 apr 2026, 19:22
Gledam maloprije pregled kola. Nalić indirektno,izmedju redova što se kaže,najavio mogućnost da neispanu dvije ekipe iz lige
O čemu ja pišem danima, čuo sam da iz federacije niko neće ući, sad jel istina ne znam. Mada bi volio da Čelik uđe.
Mozda nece niko uci iz RS-a? Opet mi nekako nema smisla da Celik ne udje.
Ja prije mislim da iz RS neće niko ući,a da Čelik ulazi sigurno. Nebi me iznenadilo ni da prošire ligu 😅
Posle cirkusa od prošle sezone,ništa me nebi iznenadilo

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2036
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 24 apr 2026, 20:01

NoDi80 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:55
Taman nahapajte se da vam se obije o glavu
velez moze ostat bez europe, a pitari standardno u prvom prekolu seven up
Milione ulazu da izbore trece mjesto i redovno u Europi primaju 5,6
Pa vi ste jedina privatna prćija koja neće ni to prvo kolo igrati. Najneuspješniji privatni klub u Europi.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 24 apr 2026, 20:03

DoktorXabaras je napisao/la:
24 apr 2026, 20:00
DamirT je napisao/la:
24 apr 2026, 19:48
fks74 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:44


O čemu ja pišem danima, čuo sam da iz federacije niko neće ući, sad jel istina ne znam. Mada bi volio da Čelik uđe.
Mozda nece niko uci iz RS-a? Opet mi nekako nema smisla da Celik ne udje.
Neki dan su objavili da su krenuli u proces licenciranja i da smatraju da neće biti problema oko dobijanja licence za WWin ligu a imaš i GOŠK, tako da će neko sigurno iz federalne lige ući. IZ rs-a to se zna da neće niko ući, tako da je samo pitanje dali Rudar ili Sloga.
Bas i to. A i nesto mi da ne kazem glupo da se ovoliko bore i cijelo vrijeme prvi na tabeli, a da znaju da nece uci.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Arma00
Postovi: 757
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 24 apr 2026, 20:03

Čelik ulazi sigurno, a iz RS ne znam, mislim da će Leotar ući, jer im ide na ruku da Trebinje ima prvoligaša.
Ovo što Zigzaga kaže ima smisla, možda i vrate ligu 12

Avatar
GrbavicaHrammm
Postovi: 1600
Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la GrbavicaHrammm » 24 apr 2026, 20:13

Pendulum je napisao/la:
24 apr 2026, 16:29
GrbavicaHrammm je napisao/la:
24 apr 2026, 15:26
Pendulum je napisao/la:
24 apr 2026, 14:59


Da li iko na ovom portalu (redakcija) misli/vjeruje da će Željo u Evropu ako Velež osvoji kup i završi peti? Ili oni već znaju da će kamenjari osvojiti Kup (jedino u tom slučaju četvrto mjesto ide u kvalifikacije)?

Novinarstvo i dno znak jednakosti.


Velez zadnjih 15 godina ne znam jel dva put pobjedio Zrinjskog , 10% su im sanse realno. Velez ce zavrsiti 4 tako da…

Uz pobjedu nasu cemo itekako zakomplikovati, al smatram da Zeljo tamam ekipu ima za 5 mjesto.. nada zadnja umire :mrgreen:
Nisi me shvatio. Poenta je ovo boldirano. Jedino u slučaju da kamenjari osvoje Kup pozicija broj 4 donosi kvalifikacije. Ukoliko Velež osvoji (iskreno se nadam da hoće i navijam za njih), četvrto mjesto je krompir. Samim tim, Željo da završi četvrti (a Kup osvoji Velež) nema Evrope.
Nisi ti mene shvatio, Velez zadnjih 15godina ne znam da li je dva puta pobjedio Zrinjskog, tako da im dajem sanse 10% za kup .
Velez ce zavrsiti svakako 4 , mi tezak raspored imamo tako da.
Zadnja izmjena: GrbavicaHrammm, dana/u 24 apr 2026, 20:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 24 apr 2026, 20:13

Brundoo je napisao/la:
24 apr 2026, 19:56
Vanja8 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:42
Je li nam to Zeljo drugu godinu za redom nije izborio Evropu ?
Do nas je. Mi im je ove godine nismo izborili
Ma znam brate, ali najskuplja si ekipa lige,najbolja skauting ekipa na celu sa NoDi Raiolom ,najbogatiji gazda na Balkanu, Huskovic u ekipi i cekas da ti drugi obezbjede Evropu ? :crazy:

Cija je to zadaca ove godine, Velezova ?

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 24 apr 2026, 20:27

Za godinu, dvije presisacemo sva desetogodisnja ulaganja ljudi sa neuslovnog stadiona
Zeljo ima pozitivan omjer, odnosno vise pobjeda nego poraza u Europa Ligi, a vi negativan u svakom uefa takmicenju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
DamirT
Postovi: 30846
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DamirT » 24 apr 2026, 20:29

NoDi80 je napisao/la:
24 apr 2026, 20:27
Za godinu, dvije presisacemo sva desetogodisnja ulaganja ljudi sa neuslovnog stadiona
Zeljo ima pozitivan omjer, odnosno vise pobjeda nego poraza u Europa Ligi, a vi negativan u svakom uefa takmicenju
Pa ti to govoris evo 3 godine.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 24 apr 2026, 20:30

DamirT je napisao/la:
24 apr 2026, 20:29
NoDi80 je napisao/la:
24 apr 2026, 20:27
Za godinu, dvije presisacemo sva desetogodisnja ulaganja ljudi sa neuslovnog stadiona
Zeljo ima pozitivan omjer, odnosno vise pobjeda nego poraza u Europa Ligi, a vi negativan u svakom uefa takmicenju
Pa ti to govoris evo 3 godine.

Pozurio sam malo, tek je investitor usao i od tad se zvanicno broji
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 24 apr 2026, 20:34

fks74 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:51
DamirT je napisao/la:
24 apr 2026, 19:48
fks74 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:44


O čemu ja pišem danima, čuo sam da iz federacije niko neće ući, sad jel istina ne znam. Mada bi volio da Čelik uđe.
Mozda nece niko uci iz RS-a? Opet mi nekako nema smisla da Celik ne udje.
Ma neke priče kruže, nadam se da nisu istinite.
Ono da ste Tobe Brundo i ti raskinuli ? 🤣
I ja se nadam da nije istina.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 24 apr 2026, 20:36

Sarajevski lopovi su uvjek bili gospoda koja je isla vani pljackati pa dolazili u Sarajevo sa parama i trosili, samo ono kralo od jadnih skretnicara i nosilo u rvatsku

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 24 apr 2026, 20:39

Ništa žuto, ništa spid, to nam Brundo liže zid.
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 24 apr 2026, 20:58

FK Željezničar - FK Velež
Subota, 20:45 sati
Željezničar u okviru 31. kola WWIN Lige BiH na svojoj Grbavici dočekuje Velež. Utakmica se igra u subotu s početkom od 20:45 sati.



Kapije na ulazima se otvaraju u 19:00 sati. Na sjeveru će biti otvorena tri ulaza (B3, B4, B5), na istoku tri (C2, C3 i C4), te tri na zapadu.

Prodaja ulaznica vrši se u petak od 10:00 do 18:00 sati, te u subotu od 10:00 sati.





slika

Pact1921
Postovi: 1080
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 24 apr 2026, 21:00

Brundoo je napisao/la:
24 apr 2026, 20:36
Sarajevski lopovi su uvjek bili gospoda koja je isla vani pljackati pa dolazili u Sarajevo sa parama i trosili, samo ono kralo od jadnih skretnicara i nosilo u rvatsku
Imali Admin da napokon vise banuje ovog lika . Vrijedja po forumu mrtve ljude .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 24 apr 2026, 21:05

sanjinusto je napisao/la:
24 apr 2026, 12:30
KONTRASVIH je napisao/la:
24 apr 2026, 09:35
Malogradjanski potkapacitiran mozak procita naslov i jos proziva ljude koji nisu medju zivima, dok mu kmet klima glavom i zajedno prizivaju psihicki nestabilnu osobu.

Nestvarna kombinacija :bow:
Gori je vala ovaj kmet. Ne moze nize od vrijedjanja mrtvih da se ulizes nekome :crazy: Ovaj forum je definitivno propao kakvi bolesnici i jadovi pisu.
Ne treba se cuditi sto se djipke, tobe i slicni hajcaju s istim. Slicni su po tom provincijalskom mentalitetu.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 24 apr 2026, 21:29

Pact1921 je napisao/la:
24 apr 2026, 21:00
Brundoo je napisao/la:
24 apr 2026, 20:36
Sarajevski lopovi su uvjek bili gospoda koja je isla vani pljackati pa dolazili u Sarajevo sa parama i trosili, samo ono kralo od jadnih skretnicara i nosilo u rvatsku
Imali Admin da napokon vise banuje ovog lika . Vrijedja po forumu mrtve ljude .
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:


Asmineeeeee kme kmeee evo ga vrijedja lopovee :rol: :rol: :rol:

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 24 apr 2026, 21:31

svrakino1921 je napisao/la:
24 apr 2026, 20:58
Sta ti kazes na ovo sto je onaj lopinas krao pa nosio ulagati u nekretnine u rvatskoj? :crazy:

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 24 apr 2026, 21:31

Samba71 je napisao/la:
24 apr 2026, 20:34
fks74 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:51
DamirT je napisao/la:
24 apr 2026, 19:48

Mozda nece niko uci iz RS-a? Opet mi nekako nema smisla da Celik ne udje.
Ma neke priče kruže, nadam se da nisu istinite.
Ono da ste Tobe Brundo i ti raskinuli ? 🤣
I ja se nadam da nije istina.
Istina sada sam sa tvojom mamom. :D

Paromlinac
Postovi: 329
Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Paromlinac » 24 apr 2026, 21:40

Vanja8 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:42
Je li nam to Zeljo drugu godinu za redom nije izborio Evropu ?
To se jos uvijek ne zna, kazu da na Bjelavama postoje neki interesantni ugostiteljski objekti gdje se takve stvari mogu srediti elegantno, sa stilom i uz zagarantovanu diskreciju. Pokusacemo rezervisati SOBU, ako opet nije zauzeta, pa cemo vidjeti sta se moze uraditi.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 24 apr 2026, 21:46

Paromlinac je napisao/la:
24 apr 2026, 21:40
Vanja8 je napisao/la:
24 apr 2026, 19:42
Je li nam to Zeljo drugu godinu za redom nije izborio Evropu ?
To se jos uvijek ne zna, kazu da na Bjelavama postoje neki interesantni ugostiteljski objekti gdje se takve stvari mogu srediti elegantno, sa stilom i uz zagarantovanu diskreciju. Pokusacemo rezervisati SOBU, ako opet nije zauzeta, pa cemo vidjeti sta se moze uraditi.
Ma naravno, nije da nemate iskustva, vas ta soba vazda ceka... :kafa:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Resolute i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []