Grob te je.bo dijele neku sliku prije i poslje Save, pogledam rezultate vidiš da je čovjek sa najskupljom ekipom pobjedio tri najgore ekipe u ligi e golemo Bogami i još je izgleda primio neku mitomaniju čuj nije gotovo kao da se njih sve pita. Velež treba izgubiti finle kupa i 7 od 15 bodova u ligi s tim da Željezničar mora pobjediti u gostima Zrinski, Borac i Sarajevo, ono baš za izučavanja.
Premijer liga BiH - aktuelno
- DoktorXabaras
- Postovi: 2044
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Onaj jedan hudnik je napisao da su igrali viktorije pred golom Veleža.
Grob te je.bo dijele neku sliku prije i poslje Save, pogledam rezultate vidiš da je čovjek sa najskupljom ekipom pobjedio tri najgore ekipe u ligi e golemo Bogami i još je izgleda primio neku mitomaniju čuj nije gotovo kao da se njih sve pita. Velež treba izgubiti finle kupa i 7 od 15 bodova u ligi s tim da Željezničar mora pobjediti u gostima Zrinski, Borac i Sarajevo, ono baš za izučavanja.
Grob te je.bo dijele neku sliku prije i poslje Save, pogledam rezultate vidiš da je čovjek sa najskupljom ekipom pobjedio tri najgore ekipe u ligi e golemo Bogami i još je izgleda primio neku mitomaniju čuj nije gotovo kao da se njih sve pita. Velež treba izgubiti finle kupa i 7 od 15 bodova u ligi s tim da Željezničar mora pobjediti u gostima Zrinski, Borac i Sarajevo, ono baš za izučavanja.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A gol ne racunas ?
Utego ovo Savo momacki...
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A veceg covjeka, a bolje kontrole lopte od onog Velezovog Iana Kollera nisam vidio...
Prvo poluvrijeme se covjek poigravao sa Zeljinom odbranom, sam...
Jadni Bico, pade u nesvjest u svom kaznenom, a lik ga ni dohvatio nije...

Prvo poluvrijeme se covjek poigravao sa Zeljinom odbranom, sam...
Jadni Bico, pade u nesvjest u svom kaznenom, a lik ga ni dohvatio nije...
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 26 apr 2026, 12:31, ukupno mijenjano 1 put.
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta kaže Savo ja kada sam došao prije dva mjeseca niko nije spominjao evropu. Kao ono sada se spominjala nisu se četvrtom mjestu nikada primakli na manje od šest bodova. Jesu 45 minuta dok Velež nije odigrao sa Širokim u utorak. Provincijsko razmišljanje kluba, svih onih koji im vode društvene mreže i čitavog navijačkog tijela jer prave vještačke euforije pa se onda još gore osjećaju kada ih posereš. Ne treba se nikada predavati ali imaš Zrinjski, Borac i Sarajevo na strani i lažeš sam sebe o nekim borbama za evropu. Još da ostvariš sve to opet pada u vodu ako Velež osvoji kup. I oni navijače Sarajeva nazivaju šizopitarima, a gori su tri puta. Nikako da se starosjedioci iz Foče, Rogatice i Ustikoline nauče ponašati
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bavi se svojim klubom iz provincijeThreeplanetrees je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:31Šta kaže Savo ja kada sam došao prije dva mjeseca niko nije spominjao evropu. Kao ono sada se spominjala nisu se četvrtom mjestu nikada primakli na manje od šest bodova. Jesu 45 minuta dok Velež nije odigrao sa Širokim u utorak. Provincijsko razmišljanje kluba, svih onih koji im vode društvene mreže i čitavog navijačkog tijela jer prave vještačke euforije pa se onda još gore osjećaju kada ih posereš. Ne treba se nikada predavati ali imaš Zrinjski, Borac i Sarajevo na strani i lažeš sam sebe o nekim borbama za evropu. Još da ostvariš sve to opet pada u vodu ako Velež osvoji kup. I oni navijače Sarajeva nazivaju šizopitarima, a gori su tri puta. Nikako da se seljaci nauče ponašati
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li BB ikad bio vlasnistvo Veleza ili je vlasnistvo grada Mostara? Ja koliko znam, to je kao Kosevo. Naravno dom FK Sarajeva i treba da ima prvo prvenstva na sve, ali nikad nije bio njihovo vlasnistvo.Rodjeni81 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 09:17Sto ce mu kokarda, ostavi je sebi bas ti pristaje. Prvi si se javio sa pricom gdje vam je Bijeli Brijeg pa kad ti se odgovori cinjenicama pomahnitas. BB je tamo gdje bi bila Grbavica da nije neko na nekom drugom kraju drzave prodan i to je sva sustina. Zato vi skretnicari bi valjda trebali biti zadnji u ovoj drzavi koji bi trebali potezati tu pricu jer ispadate glupi a nemal broj vas je takvih koji svako malo sipate sol na rane.
Zasto pitam, pa da ne govorite da vam je otet stadion, jer koliko znam jikad nije bio Velezov. Istina je da je zabranjeno Velezu da ima dodir sa stadionom, sto je gore nego da vam je otet.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Doduse, gol sam zaboravio, gdje je tu je ona linija. Mogli su da ne ponište.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5683
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.
Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitnoKONTRASVIH je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:53Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.
Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Koliko su ono imali vise od nas 9 bodova, a koliko je sad razlika??
Treba izvuci malo postove tad kako su pisali i sta su sve pisali.
Treba izvuci malo postove tad kako su pisali i sta su sve pisali.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Najskuplji golman, najskuplji bek, najskuplji vezni igrac u jednoj ekipi i nisu osigurali opstanak jos uvijek. Aferim
- KONTRASVIH
- Postovi: 5683
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Totalno sam zaboravio da su ovi primili pet komada od kluba iz Andore koji ih je izbacio, eto koliko su relevantni. S druge strane, cinjenica da ove sezone mi nismo zasuzili Evropu.Arma00 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:55Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitnoKONTRASVIH je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:53Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.
Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Nestvarno je koliko sve vise lice na shizopitare koji uzmu jedan komentar koji im odgovara pa sami sebe ponizavaju tim plitkim razmisljanjem. Sa strane to izgleda bas jadno i samo pokazuje nemoc.
Ne mora bas uvijek da im izbija taj seljakluk kad igraju protiv nas, bar kad je ovaj forum u pitanju gdje ih je vecina takva. Ovi normalni sute i vjerovatno se stide takvih.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Boli nas racku za Želju i vjeruj da mi nemamo taj vaš ljubomorni seoski mentalitet koji je zbog mrskog Veleža napravio vještačku euforiju pa se još više sam sebe popišao. Mi se isto ponašamo kao kada smo bili predzadnji u oktobru i četvrti sa izborenim finalom kupa sada. Ko će nas iskarati ako se plasiramo u evropu to je nebitno. Trudimo se samo da uživamo u ovom ljetu, a moglo bi biti prejebeno uz ovo svjetsko prvenstvoArma00 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:55Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitnoKONTRASVIH je napisao/la: ↑26 apr 2026, 12:53Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.
Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sad ce Kontraš sa onog crnogorskog profila da sam sebe podrži

12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- KONTRASVIH
- Postovi: 5683
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Spahic je odlican igrac, zanimljivo je da pored takve visine ima i brzinu, u skoku mu niko ne moze parirati. Velika prednost na terenu je imati takvog pojedinca koji moze spustiti loptu, potrcati i opucati.
Nadam se samo da ga ne razigravaju da bi ga poslali u Sarajevo, jer im to zna biti praksa.
Nadam se samo da ga ne razigravaju da bi ga poslali u Sarajevo, jer im to zna biti praksa.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Provincijalci iz Opina redovno uriniraju po sebi.KONTRASVIH je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:06
Nestvarno je koliko sve vise lice na shizopitare koji uzmu jedan komentar koji im odgovara pa sami sebe ponizavaju tim plitkim razmisljanjem. Sa strane to izgleda bas jadno i samo pokazuje nemoc.
Ne mora bas uvijek da im izbija taj seljakluk kad igraju protiv nas, bar kad je ovaj forum u pitanju gdje ih je vecina takva. Ovi normalni sute i vjerovatno se stide takvih.
Vrlo cudna i nastrana sorta ljudi.
- DoktorXabaras
- Postovi: 2044
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa evo ti Savina izjava nakon utakmice
Napravili smo neke šanse, dali i gol, ali nije bilo dovoljno.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma jasno, rekao je Savo da ce jos malo trpiti sudije i cim se zavrsi Prvenstvo, onda ce oplesti po njima...DoktorXabaras je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:12Pa evo ti Savina izjava nakon utakmice
Napravili smo neke šanse, dali i gol, ali nije bilo dovoljno.
- Threeplanetrees
- Postovi: 1777
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ako ode u Sarajevo otići će kao Mlinarić za minimalno pola miliona maraka što je super zarada s tim da ga je najveći stručnjak lige Ibro snimio u zadnjem timu federalne lige. Sumnjam da će se desiti slučaj Zrinjskog koji je Lagumdžiju koji je bio pod ugovorom oteo besplatno iz svoje filijaleKONTRASVIH je napisao/la: ↑26 apr 2026, 13:10Spahic je odlican igrac, zanimljivo je da pored takve visine ima i brzinu, u skoku mu niko ne moze parirati. Velika prednost na terenu je imati takvog pojedinca koji moze spustiti loptu, potrcati i opucati.
Nadam se samo da ga ne razigravaju da bi ga poslali u Sarajevo, jer im to zna biti praksa.
.png)
