Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 26 apr 2026, 12:21

Onaj jedan hudnik je napisao da su igrali viktorije pred golom Veleža. :tokralju:

Grob te je.bo dijele neku sliku prije i poslje Save, pogledam rezultate vidiš da je čovjek sa najskupljom ekipom pobjedio tri najgore ekipe u ligi e golemo Bogami i još je izgleda primio neku mitomaniju čuj nije gotovo kao da se njih sve pita. Velež treba izgubiti finle kupa i 7 od 15 bodova u ligi s tim da Željezničar mora pobjediti u gostima Zrinski, Borac i Sarajevo, ono baš za izučavanja.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 26 apr 2026, 12:24

mnon46 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:11
ronaldo99 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:00
E golemo velez 22 faula, a zeljo 4, pa ovo se ni borcu ne desi :).

Sta kazu velez ima sudije, evo vidim.
4 faula, 2 kornera, 0 šuteva u gol i manji posjed. A satrali se sinoć da nas ubijede da su ubili Veleža 😂😂😂😂
A gol ne racunas ?

Utego ovo Savo momacki...

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 26 apr 2026, 12:31

A veceg covjeka, a bolje kontrole lopte od onog Velezovog Iana Kollera nisam vidio... :bow:
Prvo poluvrijeme se covjek poigravao sa Zeljinom odbranom, sam...
Jadni Bico, pade u nesvjest u svom kaznenom, a lik ga ni dohvatio nije... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 26 apr 2026, 12:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 26 apr 2026, 12:31

Šta kaže Savo ja kada sam došao prije dva mjeseca niko nije spominjao evropu. Kao ono sada se spominjala nisu se četvrtom mjestu nikada primakli na manje od šest bodova. Jesu 45 minuta dok Velež nije odigrao sa Širokim u utorak. Provincijsko razmišljanje kluba, svih onih koji im vode društvene mreže i čitavog navijačkog tijela jer prave vještačke euforije pa se onda još gore osjećaju kada ih posereš. Ne treba se nikada predavati ali imaš Zrinjski, Borac i Sarajevo na strani i lažeš sam sebe o nekim borbama za evropu. Još da ostvariš sve to opet pada u vodu ako Velež osvoji kup. I oni navijače Sarajeva nazivaju šizopitarima, a gori su tri puta. Nikako da se starosjedioci iz Foče, Rogatice i Ustikoline nauče ponašati

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 26 apr 2026, 12:33

Threeplanetrees je napisao/la:
26 apr 2026, 12:31
Šta kaže Savo ja kada sam došao prije dva mjeseca niko nije spominjao evropu. Kao ono sada se spominjala nisu se četvrtom mjestu nikada primakli na manje od šest bodova. Jesu 45 minuta dok Velež nije odigrao sa Širokim u utorak. Provincijsko razmišljanje kluba, svih onih koji im vode društvene mreže i čitavog navijačkog tijela jer prave vještačke euforije pa se onda još gore osjećaju kada ih posereš. Ne treba se nikada predavati ali imaš Zrinjski, Borac i Sarajevo na strani i lažeš sam sebe o nekim borbama za evropu. Još da ostvariš sve to opet pada u vodu ako Velež osvoji kup. I oni navijače Sarajeva nazivaju šizopitarima, a gori su tri puta. Nikako da se seljaci nauče ponašati
Bavi se svojim klubom iz provincije :kafa:
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Argentina » 26 apr 2026, 12:36

Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 09:17
CHR je napisao/la:
26 apr 2026, 02:26
rishovski je napisao/la:
26 apr 2026, 02:12


A Sarajevo kao nije podijeljeno... A moglo je biti i gore da stranci ne napraviše reintegracije sarajevskih naselja poslije rata.. Tako da poklopi se i ne lupetaj bezveze..
Hahaha

Dajte mu kokardu! :rol:
Sto ce mu kokarda, ostavi je sebi bas ti pristaje. Prvi si se javio sa pricom gdje vam je Bijeli Brijeg pa kad ti se odgovori cinjenicama pomahnitas. BB je tamo gdje bi bila Grbavica da nije neko na nekom drugom kraju drzave prodan i to je sva sustina. Zato vi skretnicari bi valjda trebali biti zadnji u ovoj drzavi koji bi trebali potezati tu pricu jer ispadate glupi a nemal broj vas je takvih koji svako malo sipate sol na rane.
Je li BB ikad bio vlasnistvo Veleza ili je vlasnistvo grada Mostara? Ja koliko znam, to je kao Kosevo. Naravno dom FK Sarajeva i treba da ima prvo prvenstva na sve, ali nikad nije bio njihovo vlasnistvo.

Zasto pitam, pa da ne govorite da vam je otet stadion, jer koliko znam jikad nije bio Velezov. Istina je da je zabranjeno Velezu da ima dodir sa stadionom, sto je gore nego da vam je otet.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
mnon46
Postovi: 5188
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 26 apr 2026, 12:40

Vanja8 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:24
mnon46 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:11
ronaldo99 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:00
E golemo velez 22 faula, a zeljo 4, pa ovo se ni borcu ne desi :).

Sta kazu velez ima sudije, evo vidim.
4 faula, 2 kornera, 0 šuteva u gol i manji posjed. A satrali se sinoć da nas ubijede da su ubili Veleža 😂😂😂😂
A gol ne racunas ?

Utego ovo Savo momacki...
Doduse, gol sam zaboravio, gdje je tu je ona linija. Mogli su da ne ponište.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 apr 2026, 12:53

Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.

Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Arma00
Postovi: 758
Pridružen/a: 08 dec 2025, 12:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arma00 » 26 apr 2026, 12:55

KONTRASVIH je napisao/la:
26 apr 2026, 12:53
Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.

Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitno

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18856
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ronaldo99 » 26 apr 2026, 13:01

Koliko su ono imali vise od nas 9 bodova, a koliko je sad razlika??

Treba izvuci malo postove tad kako su pisali i sta su sve pisali.

bvsic
Postovi: 4853
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 26 apr 2026, 13:01

Najskuplji golman, najskuplji bek, najskuplji vezni igrac u jednoj ekipi i nisu osigurali opstanak jos uvijek. Aferim

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 apr 2026, 13:06

Arma00 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:55
KONTRASVIH je napisao/la:
26 apr 2026, 12:53
Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.

Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitno
Totalno sam zaboravio da su ovi primili pet komada od kluba iz Andore koji ih je izbacio, eto koliko su relevantni. S druge strane, cinjenica da ove sezone mi nismo zasuzili Evropu.

Nestvarno je koliko sve vise lice na shizopitare koji uzmu jedan komentar koji im odgovara pa sami sebe ponizavaju tim plitkim razmisljanjem. Sa strane to izgleda bas jadno i samo pokazuje nemoc.

Ne mora bas uvijek da im izbija taj seljakluk kad igraju protiv nas, bar kad je ovaj forum u pitanju gdje ih je vecina takva. Ovi normalni sute i vjerovatno se stide takvih.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 26 apr 2026, 13:08

Arma00 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:55
KONTRASVIH je napisao/la:
26 apr 2026, 12:53
Nestvarno koliko su opsjednuti uz standardnu dozu ogranicenosti, njih 15 udje na nas podforum i zbog jednog komentara ispisu pet stranica.

Jedno je sigurno, pored provincijalskog mentaliteta zajednicko im je i to sto su u ‘svom’ gradu manjina pa frustracije lijece po forumima. Prilicno jadno i nemocno to sve izgleda.
Čak i udruženi su nebitni, trenutno im je najveći uspjeh što Željo neće u Evropu, a to što će ih u prvom pretkolu iskarat klubovi iz Andore nije bitno
Boli nas racku za Želju i vjeruj da mi nemamo taj vaš ljubomorni seoski mentalitet koji je zbog mrskog Veleža napravio vještačku euforiju pa se još više sam sebe popišao. Mi se isto ponašamo kao kada smo bili predzadnji u oktobru i četvrti sa izborenim finalom kupa sada. Ko će nas iskarati ako se plasiramo u evropu to je nebitno. Trudimo se samo da uživamo u ovom ljetu, a moglo bi biti prejebeno uz ovo svjetsko prvenstvo 😍

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 26 apr 2026, 13:09

mnon46 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:40
Vanja8 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:24
mnon46 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:11


4 faula, 2 kornera, 0 šuteva u gol i manji posjed. A satrali se sinoć da nas ubijede da su ubili Veleža 😂😂😂😂
A gol ne racunas ?

Utego ovo Savo momacki...
Doduse, gol sam zaboravio, gdje je tu je ona linija. Mogli su da ne ponište.
Dino Pekic je zaduzen za izvlacenje linija, kaze, zivota mi nije bio ofsajd... :rol: :rol:

Avatar
rishovski
Postovi: 5002
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 26 apr 2026, 13:10

Sad ce Kontraš sa onog crnogorskog profila da sam sebe podrži :rol: :rol: :rol:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5683
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 26 apr 2026, 13:10

Spahic je odlican igrac, zanimljivo je da pored takve visine ima i brzinu, u skoku mu niko ne moze parirati. Velika prednost na terenu je imati takvog pojedinca koji moze spustiti loptu, potrcati i opucati.

Nadam se samo da ga ne razigravaju da bi ga poslali u Sarajevo, jer im to zna biti praksa.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

let3
Postovi: 31808
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la let3 » 26 apr 2026, 13:11

KONTRASVIH je napisao/la:
26 apr 2026, 13:06


Nestvarno je koliko sve vise lice na shizopitare koji uzmu jedan komentar koji im odgovara pa sami sebe ponizavaju tim plitkim razmisljanjem. Sa strane to izgleda bas jadno i samo pokazuje nemoc.

Ne mora bas uvijek da im izbija taj seljakluk kad igraju protiv nas, bar kad je ovaj forum u pitanju gdje ih je vecina takva. Ovi normalni sute i vjerovatno se stide takvih.
Provincijalci iz Opina redovno uriniraju po sebi.
Vrlo cudna i nastrana sorta ljudi.

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2046
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 26 apr 2026, 13:12

Vanja8 je napisao/la:
26 apr 2026, 13:09
mnon46 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:40
Vanja8 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:24


A gol ne racunas ?

Utego ovo Savo momacki...
Doduse, gol sam zaboravio, gdje je tu je ona linija. Mogli su da ne ponište.
Dino Pekic je zaduzen za izvlacenje linija, kaze, zivota mi nije bio ofsajd... :rol: :rol:
Pa evo ti Savina izjava nakon utakmice
Napravili smo neke šanse, dali i gol, ali nije bilo dovoljno.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 26 apr 2026, 13:14

DoktorXabaras je napisao/la:
26 apr 2026, 13:12
Vanja8 je napisao/la:
26 apr 2026, 13:09
mnon46 je napisao/la:
26 apr 2026, 12:40


Doduse, gol sam zaboravio, gdje je tu je ona linija. Mogli su da ne ponište.
Dino Pekic je zaduzen za izvlacenje linija, kaze, zivota mi nije bio ofsajd... :rol: :rol:
Pa evo ti Savina izjava nakon utakmice
Napravili smo neke šanse, dali i gol, ali nije bilo dovoljno.
Ma jasno, rekao je Savo da ce jos malo trpiti sudije i cim se zavrsi Prvenstvo, onda ce oplesti po njima... :kafa:

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1777
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 26 apr 2026, 13:14

KONTRASVIH je napisao/la:
26 apr 2026, 13:10
Spahic je odlican igrac, zanimljivo je da pored takve visine ima i brzinu, u skoku mu niko ne moze parirati. Velika prednost na terenu je imati takvog pojedinca koji moze spustiti loptu, potrcati i opucati.

Nadam se samo da ga ne razigravaju da bi ga poslali u Sarajevo, jer im to zna biti praksa.
Ako ode u Sarajevo otići će kao Mlinarić za minimalno pola miliona maraka što je super zarada s tim da ga je najveći stručnjak lige Ibro snimio u zadnjem timu federalne lige. Sumnjam da će se desiti slučaj Zrinjskog koji je Lagumdžiju koji je bio pod ugovorom oteo besplatno iz svoje filijale

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Lik i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []