Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 26 apr 2026, 18:32

Znači borac slavi protiv želje titulu, hoće li im ovi odnijeti čestitku i cvijeće? Vole oni to tako.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
f16
Postovi: 452
Pridružen/a: 03 mar 2024, 15:25
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la f16 » 26 apr 2026, 18:33

Borac 1500 navijača danas
Zrinjski 2000 protiv Borca

3500 ljudi J**+ cijelu Federaciju, a mi se ovdje između sebe bavimo glupostima.
željo i hajduk

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19866
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 26 apr 2026, 18:37

slika




22 faula napravili i samo jedan žuti karton
😭🤣🤣🤣😭😭😭🤣🤣🤣




P.S.
Velež hoce u Europu a nisu pobjedili Zrinjski,Borac i Sarajevo u prvenstvu


Pa Jel ovo moguće

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 26 apr 2026, 18:40

Rahatlokum je napisao/la:
26 apr 2026, 18:15
Threeplanetrees je napisao/la:
26 apr 2026, 18:13
Vidi onog nesretnika mi uzeli Sarajevu pola miliona maraka za prosječnog Mlinarića, a njima Zrinjski uzeo Lagumdžiju koji je bio pod ugovorom sa Željom džabe. Nije im ga uzeo nego oteo bez pitanja. Filijala ste Zrinjskog i kada priznate to sami sebi lakše će vam biti. Ja nisam vidio veće podanike od vas kada su oni u pitanju. Nosite im cvijeće, proglašavate njihovog igrača igračem utakmice na Grbavici i dajete mu vašu nagradu :rol:
zamisli tek koliko ste vi jadni, vas dole u mostaru redovno marisu, srusili vam najveci simbol grada, uzeli vam stadion, ruse vam spomenike i opet 2014 slavili kad ste nas pobjedili i njima donijeli titulu :rol: :rol:
Evo ih opet, nakon toliko godina jos placu sto ih nismo pustili da nas pobjede i krivo im sto slavimo pobjedu svog kluba hahahahha

Pa ima li vecih jadnika...

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 26 apr 2026, 18:40

Jao švrakino brate napisao sam ti par puta nismo ni zeničani da možeš ložiti. Ispočetka je bilo simpatično ali sada već glup ispadaš. Dobar si trol ali na pogrešnom mjestu. Eno ti ih na rekonstrukciji i prva liga zagrizu odmah :mrgreen:

Avatar
rishovski
Postovi: 5000
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 26 apr 2026, 18:41

Rahatlokum je napisao/la:
26 apr 2026, 18:15
Threeplanetrees je napisao/la:
26 apr 2026, 18:13
Vidi onog nesretnika mi uzeli Sarajevu pola miliona maraka za prosječnog Mlinarića, a nji6ma Zrinjski uzeo Lagumdžiju koji je bio pod ugovorom sa Željom džabe. Nije im ga uzeo nego oteo bez pitanja. Filijala ste Zrinjskog i kada priznate to sami sebi lakše će vam biti. Ja nisam vidio veće podanike od vas kada su oni u pitanju. Nosite im cvijeće, proglašavate njihovog igrača igračem utakmice na Grbavici i dajete mu vašu nagradu :rol:
zamisli tek koliko ste vi jadni, vas dole u mostaru redovno marisu, srusili vam najveci simbol grada, uzeli vam stadion, ruse vam spomenike i opet 2014 slavili kad ste nas pobjedili i njima donijeli titulu :rol: :rol:
Ti si izgleda malo više ograničen pa zaboravljaš da je Grbavica vraćena poslije rata a ne nečijom sposobnošću.. Dakle politika koja je zabranila Veležu da igra pod Bijelim Brijegom je ista ona koja je omogućila da Željo igra na Grbavici koja je bila spaljena zajedno sa stadionom.
A to nije ni sekunde smiješno ako si normalan insan.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rahatlokum » 26 apr 2026, 18:42

Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:40
Rahatlokum je napisao/la:
26 apr 2026, 18:15
Threeplanetrees je napisao/la:
26 apr 2026, 18:13
Vidi onog nesretnika mi uzeli Sarajevu pola miliona maraka za prosječnog Mlinarića, a njima Zrinjski uzeo Lagumdžiju koji je bio pod ugovorom sa Željom džabe. Nije im ga uzeo nego oteo bez pitanja. Filijala ste Zrinjskog i kada priznate to sami sebi lakše će vam biti. Ja nisam vidio veće podanike od vas kada su oni u pitanju. Nosite im cvijeće, proglašavate njihovog igrača igračem utakmice na Grbavici i dajete mu vašu nagradu :rol:
zamisli tek koliko ste vi jadni, vas dole u mostaru redovno marisu, srusili vam najveci simbol grada, uzeli vam stadion, ruse vam spomenike i opet 2014 slavili kad ste nas pobjedili i njima donijeli titulu :rol: :rol:
Evo ih opet, nakon toliko godina jos placu sto ih nismo pustili da nas pobjede i krivo im sto slavimo pobjedu svog kluba hahahahha

Pa ima li vecih jadnika...
ima oni koju psuju djecu i posipaju pivom jedinog trenera koji im je nakon rata donio trofej, a kakva ste stoka dovoljno govori cinjenica da vam vasa zvanicna brani komentarisanje

Avatar
Threeplanetrees
Postovi: 1766
Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Threeplanetrees » 26 apr 2026, 18:42

Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:40

Evo ih opet, nakon toliko godina jos placu sto ih nismo pustili da nas pobjede i krivo im sto slavimo pobjedu svog kluba hahahahha

Pa ima li vecih jadnika...
Oni bi valjda pustili nekome da Sarajevo ne bude šampion pa bi se kasnije samoproglašavali najvećim klubom :rol:

Avatar
rishovski
Postovi: 5000
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 26 apr 2026, 18:42

svrakino1921 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:37
slika




22 faula napravili i samo jedan žuti karton
😭🤣🤣🤣😭😭😭🤣🤣🤣




P.S.
Velež hoce u Europu a nisu pobjedili Zrinjski,Borac i Sarajevo u prvenstvu


Pa Jel ovo moguće
I vi niste nikog pola godine pobijedili a nadate se Europi :rol:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Rodjeni81
Postovi: 1882
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rodjeni81 » 26 apr 2026, 18:43

Rahatlokum je napisao/la:
26 apr 2026, 18:42
Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:40
Rahatlokum je napisao/la:
26 apr 2026, 18:15


zamisli tek koliko ste vi jadni, vas dole u mostaru redovno marisu, srusili vam najveci simbol grada, uzeli vam stadion, ruse vam spomenike i opet 2014 slavili kad ste nas pobjedili i njima donijeli titulu :rol: :rol:
Evo ih opet, nakon toliko godina jos placu sto ih nismo pustili da nas pobjede i krivo im sto slavimo pobjedu svog kluba hahahahha

Pa ima li vecih jadnika...
ima oni koju psuju djecu i posipaju pivom jedinog trenera koji im je nakon rata donio trofej, a kakva ste stoka dovoljno govori cinjenica da vam vasa zvanicna brani komentarisanje
Posipaju trenera pivom :kuknjava: :kuknjava:

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rahatlokum » 26 apr 2026, 18:44

Threeplanetrees je napisao/la:
26 apr 2026, 18:42
Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:40

Evo ih opet, nakon toliko godina jos placu sto ih nismo pustili da nas pobjede i krivo im sto slavimo pobjedu svog kluba hahahahha

Pa ima li vecih jadnika...
Oni bi valjda pustili nekome da Sarajevo ne bude šampion pa bi se kasnije samoproglašavali najvećim klubom :rol:
uopste nije isto poredjenje i uopste nisam rekao da ste nas trebali pustiti, ali kad ste glupi stvarno mi se ne da objasnjavati.. :rol:
a prosle sezone kukali kad smo mi protiv vas na Grbavici zapeli, bruku komentara bilo "vidi sto su zapeli da nas izbace", tad je trebalo pustiti ili nisam dobro upratio vasu logiku?
Zadnja izmjena: Rahatlokum, dana/u 26 apr 2026, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14075
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 26 apr 2026, 18:46

RodjeniiBrato je napisao/la:
26 apr 2026, 18:24
Vanja8 je napisao/la:
26 apr 2026, 13:35
Riziko je napisao/la:
26 apr 2026, 13:26
Đani Salčin je jako talentovan.
Šteta što to nije do kraja izbrusio.
Stvar je samo u njegovoj glavi...
Kakve je performanse pruao u Akademiji, da ti mozak stane, ali...
Momku bilo koja treba moze pamet zavezati u cvor, onda je fudbal u drugom planu,cini mi se da sazrijeva, da se vraca na pravi put, ali steta je velika za njega jer je malo okasnio, mogao je napraviti vrhunsku karijeru...
Nije mogao na beku sazrijet nikako. Njegova pozicija je desetka i tu je najbolji, evo u Gošku pa u Veležu.
Davali su njemu i Hus i Vinko sansu i na njegovoj poziciji i na krilu, pa je zavrsio na beku, gdje naravno nikad nije mogao iskazati ogroman talenat, ali ne kazu dzaba, mladost~ludost, cure, sisa barovi...

Perotti
Postovi: 84
Pridružen/a: 25 feb 2025, 19:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Perotti » 26 apr 2026, 18:47

Balorda je napisao/la:
26 apr 2026, 17:43
Perotti je napisao/la:
26 apr 2026, 17:09
slika
Potrošili bi jagodice od tipkanja kmečanja da se njima ovo desilo.

Ja sam stvarno neutralan, ali odavno nisam vidio veće natezanje ko za želju jučer, a da nisu Borac i Zrinjski u pitanju. 4 prekršaja za 90 minuta. od toga 3 puta satrali golmana Veleža gdje su igrači morali dobiti žute kartone. 22 prekršaja Veleža, dosta ih prestrogo i čovjek dobije dojam da je bas domaćinsko suđenje sinoć bilo. Sto se tiče penala za Velež; slika sve govori. Ne razumijem zašto se navijači željezničara bune na suđenje, možda su navikli kroz djetinstvo gledati natezanje pa im je ovo loše suđenje. Sto se tiče posjete, niko nije ni blizu Željezničaru i to je za svaku pohvalu jer to diže i ligu našu. Bilo kako bilo, dobar derbi s obzirom na rezultat.

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rahatlokum » 26 apr 2026, 18:47

Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:43
Rahatlokum je napisao/la:
26 apr 2026, 18:42
Rodjeni81 je napisao/la:
26 apr 2026, 18:40

Evo ih opet, nakon toliko godina jos placu sto ih nismo pustili da nas pobjede i krivo im sto slavimo pobjedu svog kluba hahahahha

Pa ima li vecih jadnika...
ima oni koju psuju djecu i posipaju pivom jedinog trenera koji im je nakon rata donio trofej, a kakva ste stoka dovoljno govori cinjenica da vam vasa zvanicna brani komentarisanje
Posipaju trenera pivom :kuknjava: :kuknjava:
napisi bolan nesto i na zvanicnoj stranici svog kluba, a ja ne mozes blokirano zbog seljadije koja je pisala Bog te pita kakve komentare... :rol:

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 26 apr 2026, 18:50

Čestitke pomahnitalim željezničarima što su NAMA zločinci srušili most.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rahatlokum » 26 apr 2026, 18:56

Balorda je napisao/la:
26 apr 2026, 18:50
Čestitke pomahnitalim željezničarima što su NAMA zločinci srušili most.
pa vama boljsevicima je draze da ti koju su vam srusili najvazniji simbol grada budu sampioni nego mi, ocito vam je mrznja prema Zelji i bitnija od tog mosta, sto je jadno i tuzno u svakom slucaju...

Avatar
Balorda
Postovi: 5117
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 26 apr 2026, 18:57

Prestanite kmečati jer vam nismo pustili utakmicu prije 10+ godina, smiješni ste i patetični.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

NoDi80
Postovi: 18965
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoDi80 » 26 apr 2026, 18:58

Ne pada jabuka daleko od stabla, velezovci ko pitari poceli spinovat generalno
Uvijek ugrozeni, uvijek neko kriv
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

Avatar
LondonBlues
Postovi: 866
Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LondonBlues » 26 apr 2026, 18:59

E stvarno komsije kako vas nije stid dobit Zelju i titulu dat Zrinji., stvarno najbolje bi bilo da niste ni dosli da se odma 3-0 upisalo i cao zdravo.
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ

Rahatlokum
Postovi: 313
Pridružen/a: 13 avg 2025, 13:45
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rahatlokum » 26 apr 2026, 19:00

Balorda je napisao/la:
26 apr 2026, 18:57
Prestanite kmečati jer vam nismo pustili utakmicu prije 10+ godina, smiješni ste i patetični.
pa onda niste ni vi trebali kmecati prosle sezone sto mi vama nismo pustili na grbavici kad vas je bilo strah od potencijalnog ispadanja i jos jednom niko ne kaze da ste trebali pustit, ali realno utakmica nebitna za vas bila totalno, a to slavlje kao da se liga prvaka osvojila samo da se zeljo zajebe pa makar i zrinja bio sampion

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: laszlo i 13 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []