Premijer liga BiH - aktuelno
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Komšija kako ono ispljuvašte Štimca u komentarima. Stvarno zanimljivih ima i kaže jedan da je vrime, onaj tamo neki da mu kavade oklepaše od igre. Prvo sam skontao ali drugo nisam pa ako može prevod 
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
kako nece propast isti ljudi ponavljaju isto godinu dana jedni smaraju s posjetom ba zaboli.me vise **** eto bilo vas je 20 hiliada protiv sloge na kosevu i kraj nas je bilo 300 sad i tjt onda ovi bolesnici ko fks tobe i samba se vazdan svadjaju oko cetnika i srba a uzivo se takvi najvise uvlace tudjim taborima od tamo im najbolji jarani onda ovi moji se sad ufatili svadjat s veležovcima ma sve bolesnici ostali fujarelinho je napisao/la: ↑27 apr 2026, 09:00Tema je totalno propala.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 08:42joj šta je ova država bolesnika izrodila oni se godinama svađaju o posjeti a niko od njih ne ide na utakmice. tražio frajer slike od prije 15 godina slomio se samo da nam dokaže da Želju niko ne gleda.
Grupa iznad svakog pojedinca.
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Komsija nemam ni instagram ni facebook nisam vidio, ali sad im je malo kasno za to. U nebesa su ga dizali kad je kreten prico o trecem entitetu on doso tu iz HR da trenira nogometni klub i on ce pricat o trecem entitetu. Od tog trenutka kao trenera sam ga prekrizio dok ga je velika vecina dizala u nebesa kaze bolje tako treba nas je, pa sto onda u ratu nije bio tu nego sad medju ovcama kupi simpatije. Komsija gadi mi se do cega je doveo Zrinjski. Ajde jucer to nije toliko ni lose izgledalo na terenu do primljenog gola mogli smo 2-0 vodit, 2 greske golmana nisam toliko nezadovoljan stvorenim sansama i igrom, ali sa njim buducnosti nema. Osvoji li kup kazu da ce ostat na klupi, a mene je strah u novu sezonu uci sa njim. Zrinjski zadnjih 5 godina i ove godine nije rezultatski previse se unazadio ali igra izdanje na terenu strah me da bi sljedece godine to jos losije bilo. Prije gledas utakmicu nemas osjecaj e sad cemo ga primit, ili kad ga cak i primis znas da ce izjednacit u 15-20 minuta… nije dobro komsija nije dobro al vjerujem u Sulentu da ce napravit ono najbolje za Zrinjski.Threeplanetrees je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:18Komšija kako ono ispljuvašte Štimca u komentarima. Stvarno zanimljivih ima i kaže jedan da je vrime, onaj tamo neki da mu kavade oklepaše od igre. Prvo sam skontao ali drugo nisam pa ako može prevod![]()
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
- Threeplanetrees
- Postovi: 1766
- Pridružen/a: 11 jul 2025, 13:11
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Svaka čast za komentar. Jedino iskrenim dijalogom možemo praviti korake naprijed. I ja sam takav kada su naši u pitanju ništa pod tepih
Ali ti za svaki slučaj iduću srijedu kada se probudiš pojedi dvije čokolade za kuhanje
Ali ti za svaki slučaj iduću srijedu kada se probudiš pojedi dvije čokolade za kuhanje
- LondonBlues
- Postovi: 866
- Pridružen/a: 14 sep 2025, 16:07
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Glupo je rec da ne bi volio da osvojimo naravno ali tesko mi je stvarno tesko navijat jer imam osjecaj da biram izmedju dva zla pa da moram izabrat manje zlo.. radije izgubit kup pa u novu sezonu spremno nego osvojit kup pa u septembru mjenjat trenera i na horuk sve.Threeplanetrees je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:40Svaka čast za komentar. Jedino iskrenim dijalogom možemo praviti korake naprijed. I ja sam takav kada su naši u pitanju ništa pod tepih![]()
Ali ti za svaki slučaj iduću srijedu kada se probudiš pojedi dvije čokolade za kuhanje![]()
Vladari i rekorderi bh fudbala.
MO=HSKZ
MO=HSKZ
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Opet više nego onih tvojihGrbavicaHrammm je napisao/la: ↑26 apr 2026, 21:39E cuj nesto im se desava unutar grupe hahahahahahah
Pa kuci im kop 120-150 ljudi evo mjesecima
Odlicna brojka hz obzirom da ih je kuci malo vise samo
Nego, jeste li obezbijedili taj glupi opstanak???
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta je ovo?????


- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
To kao kad su u Srbiji doveli za selektora lika koji je u Crnoj Gori glumio velikog srbinaLondonBlues je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:36Komsija nemam ni instagram ni facebook nisam vidio, ali sad im je malo kasno za to. U nebesa su ga dizali kad je kreten prico o trecem entitetu on doso tu iz HR da trenira nogometni klub i on ce pricat o trecem entitetu. Od tog trenutka kao trenera sam ga prekrizio dok ga je velika vecina dizala u nebesa kaze bolje tako treba nas je, pa sto onda u ratu nije bio tu nego sad medju ovcama kupi simpatije. Komsija gadi mi se do cega je doveo Zrinjski. Ajde jucer to nije toliko ni lose izgledalo na terenu do primljenog gola mogli smo 2-0 vodit, 2 greske golmana nisam toliko nezadovoljan stvorenim sansama i igrom, ali sa njim buducnosti nema. Osvoji li kup kazu da ce ostat na klupi, a mene je strah u novu sezonu uci sa njim. Zrinjski zadnjih 5 godina i ove godine nije rezultatski previse se unazadio ali igra izdanje na terenu strah me da bi sljedece godine to jos losije bilo. Prije gledas utakmicu nemas osjecaj e sad cemo ga primit, ili kad ga cak i primis znas da ce izjednacit u 15-20 minuta… nije dobro komsija nije dobro al vjerujem u Sulentu da ce napravit ono najbolje za Zrinjski.Threeplanetrees je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:18Komšija kako ono ispljuvašte Štimca u komentarima. Stvarno zanimljivih ima i kaže jedan da je vrime, onaj tamo neki da mu kavade oklepaše od igre. Prvo sam skontao ali drugo nisam pa ako može prevod![]()
Čim je to referenca, piši propalo.
Koševo Zapad
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Još je gore što na temi glavnu riječ vodi dječurlija i ohrdani starohani sa upitnom psihom, pa se uglavnom časte na ličnom nivou ljigavim uvredama i pretvorili su temu u svoj chat.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:29kako nece propast isti ljudi ponavljaju isto godinu dana jedni smaraju s posjetom ba zaboli.me vise **** eto bilo vas je 20 hiliada protiv sloge na kosevu i kraj nas je bilo 300 sad i tjt onda ovi bolesnici ko fks tobe i samba se vazdan svadjaju oko cetnika i srba a uzivo se takvi najvise uvlace tudjim taborima od tamo im najbolji jarani onda ovi moji se sad ufatili svadjat s veležovcima ma sve bolesnici ostali fujarelinho je napisao/la: ↑27 apr 2026, 09:00Tema je totalno propala.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 08:42joj šta je ova država bolesnika izrodila oni se godinama svađaju o posjeti a niko od njih ne ide na utakmice. tražio frajer slike od prije 15 godina slomio se samo da nam dokaže da Želju niko ne gleda.
Jasno, admiRu to ne smeta. Ko smo mi da se onda bunimo?
Ne pišeš na temi i vozdra
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pomeo ih @NeSamSafetee
Svaka čast majstore
Najbolje su ove slike istoka bez krova
Nema krova = drastično slabija posjeta, a znamo zašto, snijeg, kiša, itd
Kad pričate kako ste uvijek imali dobru posjetu, onda je ovakav odgovor logičan
Najbolje su ove slike istoka bez krova
Kad pričate kako ste uvijek imali dobru posjetu, onda je ovakav odgovor logičan
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma dobro admina i kontam njemu odgovara da se prepucavaju povazdan ali mi smo krivi jer dajemo podršku debilima. Doduše mi malo manje nego vi, mi yebemo i hulahopki porodicu i Nodiju govorimo da je dosadan s informacijama da je Fićo Bahtić bio najbolji strijelac Kupa Uefa 1985. ali dosta vaših podržava Tobeta eno Bvsic mu se pridružio neki dan sa glupostima. A Fks neću da komentarišem, dedo obećao da će obrisati profil ako nađemo post gdje je nazvao Manijake četnicima mi mu našli on se ušutio 2 dana i vratio seShategabri je napisao/la: ↑27 apr 2026, 11:14Još je gore što na temi glavnu riječ vodi dječurlija i ohrdani starohani sa upitnom psihom, pa se uglavnom časte na ličnom nivou ljigavim uvredama i pretvorili su temu u svoj chat.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:29kako nece propast isti ljudi ponavljaju isto godinu dana jedni smaraju s posjetom ba zaboli.me vise **** eto bilo vas je 20 hiliada protiv sloge na kosevu i kraj nas je bilo 300 sad i tjt onda ovi bolesnici ko fks tobe i samba se vazdan svadjaju oko cetnika i srba a uzivo se takvi najvise uvlace tudjim taborima od tamo im najbolji jarani onda ovi moji se sad ufatili svadjat s veležovcima ma sve bolesnici ostali fuj
Jasno, admiRu to ne smeta. Ko smo mi da se onda bunimo?
Ne pišeš na temi i vozdra![]()
Grupa iznad svakog pojedinca.
- Shategabri
- Postovi: 18977
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma da je to neko navijačko prepucavanje pa hajde.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 11:21Ma dobro admina i kontam njemu odgovara da se prepucavaju povazdan ali mi smo krivi jer dajemo podršku debilima. Doduše mi malo manje nego vi, mi yebemo i hulahopki porodicu i Nodiju govorimo da je dosadan s informacijama da je Fićo Bahtić bio najbolji strijelac Kupa Uefa 1985. ali dosta vaših podržava Tobeta eno Bvsic mu se pridružio neki dan sa glupostima. A Fks neću da komentarišem, dedo obećao da će obrisati profil ako nađemo post gdje je nazvao Manijake četnicima mi mu našli on se ušutio 2 dana i vratio seShategabri je napisao/la: ↑27 apr 2026, 11:14Još je gore što na temi glavnu riječ vodi dječurlija i ohrdani starohani sa upitnom psihom, pa se uglavnom časte na ličnom nivou ljigavim uvredama i pretvorili su temu u svoj chat.Riquelme1921 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 10:29
kako nece propast isti ljudi ponavljaju isto godinu dana jedni smaraju s posjetom ba zaboli.me vise **** eto bilo vas je 20 hiliada protiv sloge na kosevu i kraj nas je bilo 300 sad i tjt onda ovi bolesnici ko fks tobe i samba se vazdan svadjaju oko cetnika i srba a uzivo se takvi najvise uvlace tudjim taborima od tamo im najbolji jarani onda ovi moji se sad ufatili svadjat s veležovcima ma sve bolesnici ostali fuj
Jasno, admiRu to ne smeta. Ko smo mi da se onda bunimo?
Ne pišeš na temi i vozdra![]()
Nego imaš osjećaj da čitaš dva jedna te ista debila koja sjede na gajbi ispred granapa, obješenih faca i zabalili, vrte jedno te isto.
Znaš šta ću ti reći - ignorisanje je tu lijek. Samo zaobiđeš.
Jedino što se ne može više ništa pročitati na ovoj temi, pa niti kvalitetno zakuhati ovako kad je derbi i slično.
A vidi, ko god podržava retardose što iz dana u dan vrte umobolnu priču, taj nije dostojan bilo kakvog komentara.
Ista je to bagra.
Priče o četnicima, ratnim zločincima i slično u kontekstu FKS-FKŽ, to mi je crvena linija.
To kao argument mogu koristiti samo glupani niske inteligencije.
Koševo Zapad
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sve se fino poklopilo, na kosevu slavimo titulu 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Cvijece Adam da ponese, da dobro se sjecam Adem se zvao 
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.
Sto se tice posjete, baza navijaca i konstantnost je postala nekad oko 2017-8. Sve se gradi korak po korak, nema nista na silu. Nije fazon nakon sto dva gostovanja spojis 250-300 ljudi pisati no1, najjaci. Snaga je u tome koju su Manijaci neki dan pokazali Prijedor npr i bezbroj puta ranije.
Eh ta baza o kojoj pricamo, u sezoni borbe za opstanak tebi u prijedor ode 400 ljudi, a da radni dan banjaluka 400..
Nije to nista slucajno, nije na silu, kao sto su pricali ovdje to se skupili zbog sto godina i hiljadu drugih razloga. Ne urekli se Manijaci i Zeljovci. Drzimo se one, kojima je drugim za ismijavanja, samo jak i slozan dzemat.
Istok, tribina na kojoj je kop je 15 KM, nije malo, pogotovo za mladje uzraste. Uzivajte, niste ne dolazi preko noci nego se gradi godinama.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dolaze li Lešinari konačno na Koševo?
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!
Husref Musemić - Babuka.
Husref Musemić - Babuka.
- KONTRASVIH
- Postovi: 5682
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakvim se maloumnim glupostima ljudi bave u pola 5 ujutru, i onda im zasmeta kad ih neko prozove da su shizo 
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yebo majku ovih politicara, zastave hb češće na stadionu od lopti a on pise pismo zbog ljiljana. Pa kako tako debilni mogu bit, postoji li imalo ljudstva u narodu sta je ovo...
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nek kači svako šta želi, to je više postalo predosadno čitati. Ljiljane nikad nećemo prestati kačiti, kome smeta, nek seli.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1599
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Tempero je napisao/la: ↑27 apr 2026, 12:24Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.
Sto se tice posjete, baza navijaca i konstantnost je postala nekad oko 2017-8. Sve se gradi korak po korak, nema nista na silu. Nije fazon nakon sto dva gostovanja spojis 250-300 ljudi pisati no1, najjaci. Snaga je u tome koju su Manijaci neki dan pokazali Prijedor npr i bezbroj puta ranije.
Eh ta baza o kojoj pricamo, u sezoni borbe za opstanak tebi u prijedor ode 400 ljudi, a da radni dan banjaluka 400..
Nije to nista slucajno, nije na silu, kao sto su pricali ovdje to se skupili zbog sto godina i hiljadu drugih razloga. Ne urekli se Manijaci i Zeljovci. Drzimo se one, kojima je drugim za ismijavanja, samo jak i slozan dzemat.
Istok, tribina na kojoj je kop je 15 KM, nije malo, pogotovo za mladje uzraste. Uzivajte, niste ne dolazi preko noci nego se gradi godinama.
Pomeo nas balavac sa autizmom
Kakve je on slike kacio majko moja
Zadnje 4 utakmice na Kosevu kad se svi prebroje, to je nasa tekma
protiv Posusja
Zakaci jos kakvu sliku iz 2016 vidi imal sta
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.



