Ja od tebe niti jedan komentar nisam pročitao a da nije neko vrijeđanje i omalovažavanje sagovornika. Sramotiš istinske navijače Željezničara, a mene ako možeš da zaobiđeš u repliciranju.GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑27 apr 2026, 09:14leo1946 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 09:10Apsolutno netacno.Zeko87 je napisao/la: ↑26 apr 2026, 22:04Kad imaš -17 za najvećim rivalom naravno da ćeš se baviti glupostima poput koliko ima ljudi u kopu isl. Te navijačke grupe polako idu u historiju samo sirotinja poput balkanskih navijača to još nešto fura. U najjačim ligama svijeta na tekme idu porodice, djeca, starci a ne podzemlje. Oni ugl dobijaju doživotne tarabe nakon većih gluposti.
Od koga ces procitati ovu glupost nego od propalog pitara
Odavno nista gluplje nisam procitao
Danke.




.png)



