Premijer liga BiH - aktuelno

Zeko87
Postovi: 2961
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zeko87 » 27 apr 2026, 13:25

GrbavicaHrammm je napisao/la:
27 apr 2026, 09:14
leo1946 je napisao/la:
27 apr 2026, 09:10
Zeko87 je napisao/la:
26 apr 2026, 22:04
Kad imaš -17 za najvećim rivalom naravno da ćeš se baviti glupostima poput koliko ima ljudi u kopu isl. Te navijačke grupe polako idu u historiju samo sirotinja poput balkanskih navijača to još nešto fura. U najjačim ligama svijeta na tekme idu porodice, djeca, starci a ne podzemlje. Oni ugl dobijaju doživotne tarabe nakon većih gluposti.
Apsolutno netacno.

Od koga ces procitati ovu glupost nego od propalog pitara
Odavno nista gluplje nisam procitao
Ja od tebe niti jedan komentar nisam pročitao a da nije neko vrijeđanje i omalovažavanje sagovornika. Sramotiš istinske navijače Željezničara, a mene ako možeš da zaobiđeš u repliciranju.

Danke.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 27 apr 2026, 13:25

Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 12:24
Morpheus je napisao/la:
27 apr 2026, 11:19
Pomeo ih @NeSamSafetee :thumbup: Svaka čast majstore

Najbolje su ove slike istoka bez krova :D Nema krova = drastično slabija posjeta, a znamo zašto, snijeg, kiša, itd

Kad pričate kako ste uvijek imali dobru posjetu, onda je ovakav odgovor logičan :thumbup:
Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.

Sto se tice posjete, baza navijaca i konstantnost je postala nekad oko 2017-8. Sve se gradi korak po korak, nema nista na silu. Nije fazon nakon sto dva gostovanja spojis 250-300 ljudi pisati no1, najjaci. Snaga je u tome koju su Manijaci neki dan pokazali Prijedor npr i bezbroj puta ranije.

Eh ta baza o kojoj pricamo, u sezoni borbe za opstanak tebi u prijedor ode 400 ljudi, a da radni dan banjaluka 400..

Nije to nista slucajno, nije na silu, kao sto su pricali ovdje to se skupili zbog sto godina i hiljadu drugih razloga. Ne urekli se Manijaci i Zeljovci. Drzimo se one, kojima je drugim za ismijavanja, samo jak i slozan dzemat.

Istok, tribina na kojoj je kop je 15 KM, nije malo, pogotovo za mladje uzraste. Uzivajte, niste ne dolazi preko noci nego se gradi godinama.
Prijatelju da bi u Prijedor na onu montažnu tribinu stalo 400 ljudi, potrebna je još jedna ista onakva montažna tribina :) Dobro pratim hronologiju brojki od tog famoznog Prijedora, a krenulo je od 200, pa je onda 250 bilo , onda je i ta cifra probijena onako lagano američki, da bi sad došli do 400, realno da je bilo između 100 do 130 ljudi :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Druga stvar, u BL, u BH ligi, najveće gostovanje ikada su imale HZ, a i onaj put kada su Manijake vratili sa autoputa nije bilo 400 ljudi ;)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 27 apr 2026, 13:30

Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 12:24
Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.
Ne budi bukvalac ostatak svog života. Nakon Safeta pomeo vas i ovaj iz Banja Luke.

Brundoo
Postovi: 868
Pridružen/a: 20 avg 2025, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Brundoo » 27 apr 2026, 13:40

Krao u tri drzave i na kraju sve ulozio u ukradene nekretnine u rvatskoj :puke: :puke:

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5682
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 27 apr 2026, 13:47

Combattente87 je napisao/la:
27 apr 2026, 13:25
Prijatelju da bi u Prijedor na onu montažnu tribinu stalo 400 ljudi, potrebna je još jedna ista onakva montažna tribina :) Dobro pratim hronologiju brojki od tog famoznog Prijedora, a krenulo je od 200, pa je onda 250 bilo , onda je i ta cifra probijena onako lagano američki, da bi sad došli do 400, realno da je bilo između 100 do 130 ljudi :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Druga stvar, u BL, u BH ligi, najveće gostovanje ikada su imale HZ, a i onaj put kada su Manijake vratili sa autoputa nije bilo 400 ljudi ;)
:crazy:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 27 apr 2026, 13:51

Combattente87 je napisao/la:
27 apr 2026, 13:25
Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 12:24
Morpheus je napisao/la:
27 apr 2026, 11:19
Pomeo ih @NeSamSafetee :thumbup: Svaka čast majstore

Najbolje su ove slike istoka bez krova :D Nema krova = drastično slabija posjeta, a znamo zašto, snijeg, kiša, itd

Kad pričate kako ste uvijek imali dobru posjetu, onda je ovakav odgovor logičan :thumbup:
Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.

Sto se tice posjete, baza navijaca i konstantnost je postala nekad oko 2017-8. Sve se gradi korak po korak, nema nista na silu. Nije fazon nakon sto dva gostovanja spojis 250-300 ljudi pisati no1, najjaci. Snaga je u tome koju su Manijaci neki dan pokazali Prijedor npr i bezbroj puta ranije.

Eh ta baza o kojoj pricamo, u sezoni borbe za opstanak tebi u prijedor ode 400 ljudi, a da radni dan banjaluka 400..

Nije to nista slucajno, nije na silu, kao sto su pricali ovdje to se skupili zbog sto godina i hiljadu drugih razloga. Ne urekli se Manijaci i Zeljovci. Drzimo se one, kojima je drugim za ismijavanja, samo jak i slozan dzemat.

Istok, tribina na kojoj je kop je 15 KM, nije malo, pogotovo za mladje uzraste. Uzivajte, niste ne dolazi preko noci nego se gradi godinama.
Prijatelju da bi u Prijedor na onu montažnu tribinu stalo 400 ljudi, potrebna je još jedna ista onakva montažna tribina :) Dobro pratim hronologiju brojki od tog famoznog Prijedora, a krenulo je od 200, pa je onda 250 bilo , onda je i ta cifra probijena onako lagano američki, da bi sad došli do 400, realno da je bilo između 100 do 130 ljudi :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Druga stvar, u BL, u BH ligi, najveće gostovanje ikada su imale HZ, a i onaj put kada su Manijake vratili sa autoputa nije bilo 400 ljudi ;)
Ko spominje montaznu. Ta tribina tada nije ni postojala, bilo se nasuprot ab. Pitaj svoje koliko je bilo kombija😁 a pitaj i koliko je bilo busvea i kombija za bl onda kada su vraceni 😁

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 27 apr 2026, 13:53

Morpheus je napisao/la:
27 apr 2026, 13:30
Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 12:24
Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.
Ne budi bukvalac ostatak svog života. Nakon Safeta pomeo vas i ovaj iz Banja Luke.
Znam ko mete sve redom u drzavi, odjava :bih:

Avatar
Combattente87
Postovi: 1389
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 27 apr 2026, 13:58

Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 13:51
Combattente87 je napisao/la:
27 apr 2026, 13:25
Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 12:24

Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.

Sto se tice posjete, baza navijaca i konstantnost je postala nekad oko 2017-8. Sve se gradi korak po korak, nema nista na silu. Nije fazon nakon sto dva gostovanja spojis 250-300 ljudi pisati no1, najjaci. Snaga je u tome koju su Manijaci neki dan pokazali Prijedor npr i bezbroj puta ranije.

Eh ta baza o kojoj pricamo, u sezoni borbe za opstanak tebi u prijedor ode 400 ljudi, a da radni dan banjaluka 400..

Nije to nista slucajno, nije na silu, kao sto su pricali ovdje to se skupili zbog sto godina i hiljadu drugih razloga. Ne urekli se Manijaci i Zeljovci. Drzimo se one, kojima je drugim za ismijavanja, samo jak i slozan dzemat.

Istok, tribina na kojoj je kop je 15 KM, nije malo, pogotovo za mladje uzraste. Uzivajte, niste ne dolazi preko noci nego se gradi godinama.
Prijatelju da bi u Prijedor na onu montažnu tribinu stalo 400 ljudi, potrebna je još jedna ista onakva montažna tribina :) Dobro pratim hronologiju brojki od tog famoznog Prijedora, a krenulo je od 200, pa je onda 250 bilo , onda je i ta cifra probijena onako lagano američki, da bi sad došli do 400, realno da je bilo između 100 do 130 ljudi :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Druga stvar, u BL, u BH ligi, najveće gostovanje ikada su imale HZ, a i onaj put kada su Manijake vratili sa autoputa nije bilo 400 ljudi ;)
Ko spominje montaznu. Ta tribina tada nije ni postojala, bilo se nasuprot ab. Pitaj svoje koliko je bilo kombija😁 a pitaj i koliko je bilo busvea i kombija za bl onda kada su vraceni 😁
Ja pričam o ovoj utakmici....


slika
A ti misliš na onu gdje je trans bio Manijakalnost iz 2021 godine...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18849
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ronaldo99 » 27 apr 2026, 14:02

Nego hoce li sw naponok borac kazniti propisno za skandiranje ratnim zlocincima?? Sudija i delegat nista, mora gostojuci igrac traziti prekid tekme, ovo se ponavlja vec 10-ti put i oni uvijek nesto uvjetno budu kaznjeni. Vrijeme je da se ovo iskorijeni, tome na tribinama ne smije biti mjesta.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19862
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 27 apr 2026, 14:08

slika





Utakmicu između Borca i dobojske Sloge (3:1) zasjenilo je sramotno ponašanje navijača banjalučkog kluba koji su po ko zna koji put skandirali presuđenom ratnom zločincu Ratku Mladiću, zbog čega je reagovao nogometaš gostiju Dino Hasanović.
Popularni Lešinari su počeli skandirati ime ratnog zločinca u finišu prvog poluvremena, u čemu im se pridružio i dio publike sa ostalih tribina.

Na stadionu se mogla čuti i pjesma "Đenerale, neka je tvojoj majci hvala", što predstavlja kontinuitet ranijih sličnih incidenata.

Iako službena lica u početku nisu reagovala na dešavanja na tribinama, veznjak Sloge Dino Hasanović, odlučio je uzeti stvari u svoje ruke.

Kako je potvrđeno za Klix.ba, a što se moglo vidjeti i u TV prijenosu, Hasanović je prišao glavnom sudiji Danijelu Periću iz Bijeljine i igračima Borca sugerišući im da se utakmica prekine, a potom se uputio i ka delegatu meča Dragomiru Đajiću (Istočna Ilidža).

Njegov hrabar potez, izazvao je revolt među domaćim navijačima koji su ga "nagradili" psovkama i uvredama. Nakon Hasanovićeve intervencije, zvanični spiker na stadionu je uputio molbu publici za fer i korektno navijanje.

Ostaje da se vidi da li je Đajić evidentirao ovaj incident u zvanični zapisnik utakmice i kako će Disciplinska komisija Nogometnog saveza BiH reagovati na skandalozno skandiranje koje je već postalo uobičajena slika s Gradskog stadiona u Banjoj Luci.

Avatar
Stanley
Postovi: 336
Pridružen/a: 27 jan 2016, 18:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Stanley » 27 apr 2026, 14:23

Smrt terorističkom klubu Borac.
FK BORAC BANJA LUKA - ZVANIČNO PODRŽAVA TERORIZAM!

Avatar
DoktorXabaras
Postovi: 2029
Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la DoktorXabaras » 27 apr 2026, 14:44

Tu je Borac zadnji u svemu, ljudi koji to sve dozvoljavaju sjede u Izvršnom Odboru NSBiH a dolaze baš iz tog naroda nad kojem je počinjen genocid od strane tog istog monstruma kojem se skandira u Banjaluci.

Prodane balije:
Irfan Durić,
Muris Jabandžić,
Midhat Sarajčić,
Elmir Šećerbegović,
Muhidin Raščić.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO

Avatar
Samba71
Postovi: 785
Pridružen/a: 19 avg 2025, 12:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Samba71 » 27 apr 2026, 14:56

DoktorXabaras je napisao/la:
27 apr 2026, 14:44
Tu je Borac zadnji u svemu, ljudi koji to sve dozvoljavaju sjede u Izvršnom Odboru NSBiH a dolaze baš iz tog naroda nad kojem je počinjen genocid od strane tog istog monstruma kojem se skandira u Banjaluci.

Prodane balije:
Irfan Durić,
Muris Jabandžić,
Midhat Sarajčić,
Elmir Šećerbegović,
Muhidin Raščić.
Adnan Džemidžić ? Nećemo njega ili ...
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️

Zigazaga
Postovi: 862
Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zigazaga » 27 apr 2026, 15:01

Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 13:51
Combattente87 je napisao/la:
27 apr 2026, 13:25
Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 12:24

Pomeo ih? Pa evo znam gore par tekmi, radni dan. Isto spominjes nema krova? Pa imamo krov na sjeveru, sto ne bi izabrali to, ako je kisa. Da su sve tribine isto uslovne onda ti je svejedno.

Sto se tice posjete, baza navijaca i konstantnost je postala nekad oko 2017-8. Sve se gradi korak po korak, nema nista na silu. Nije fazon nakon sto dva gostovanja spojis 250-300 ljudi pisati no1, najjaci. Snaga je u tome koju su Manijaci neki dan pokazali Prijedor npr i bezbroj puta ranije.

Eh ta baza o kojoj pricamo, u sezoni borbe za opstanak tebi u prijedor ode 400 ljudi, a da radni dan banjaluka 400..

Nije to nista slucajno, nije na silu, kao sto su pricali ovdje to se skupili zbog sto godina i hiljadu drugih razloga. Ne urekli se Manijaci i Zeljovci. Drzimo se one, kojima je drugim za ismijavanja, samo jak i slozan dzemat.

Istok, tribina na kojoj je kop je 15 KM, nije malo, pogotovo za mladje uzraste. Uzivajte, niste ne dolazi preko noci nego se gradi godinama.
Prijatelju da bi u Prijedor na onu montažnu tribinu stalo 400 ljudi, potrebna je još jedna ista onakva montažna tribina :) Dobro pratim hronologiju brojki od tog famoznog Prijedora, a krenulo je od 200, pa je onda 250 bilo , onda je i ta cifra probijena onako lagano američki, da bi sad došli do 400, realno da je bilo između 100 do 130 ljudi :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Druga stvar, u BL, u BH ligi, najveće gostovanje ikada su imale HZ, a i onaj put kada su Manijake vratili sa autoputa nije bilo 400 ljudi ;)
Ko spominje montaznu. Ta tribina tada nije ni postojala, bilo se nasuprot ab. Pitaj svoje koliko je bilo kombija😁 a pitaj i koliko je bilo busvea i kombija za bl onda kada su vraceni 😁

Sjećam se te utakmice kao da je juče bila. Sezona 21/22. Bekrić dao gol za 2:2 u nadoknadi.
Ta tribina ima 500 stolica. Bila je 90% puna. Znači preko 400 navijača.

labostarmomosa
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 feb 2026, 14:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la labostarmomosa » 27 apr 2026, 15:02

GrbavicaHrammm je napisao/la:
27 apr 2026, 07:53
Pokusava yado udbaske oyebine, i ove slike sine sto si postavio, to je opet duplo vise raje nego vas na stadionu :bow:

Godinama vas nema nigdje, iako imate itekako dobre rezultate

K nozi safete yadooo, odakle ti obraz da komentsrises posjetu

:rol: :rol: :rol: :rol:
slika

Zadnje 4 na Kosevu vas je tacno ko nas protiv Posusja kuci :urnebes:
Sve na stranu brate, bi li tebi bilo drago da ti neko facu tako objavljuje po internetu?
Ako furas ultra fazon kao sto se moze primjetit, pa budi ultra i bar bluraj face. Na kraju krajeva tim momcima sa slike respekt jer su odradili gostovanje, dok ti “ultra” fazon kacis face po internetu.
Frajeraki nema sta

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 27 apr 2026, 15:06

Tempero je napisao/la:
27 apr 2026, 13:53
Znam ko mete sve redom u drzavi, odjava :bih:
Sigurno ne neko ko se bori za opstanak

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Bumbaclat » 27 apr 2026, 15:07

labostarmomosa je napisao/la:
27 apr 2026, 15:02
GrbavicaHrammm je napisao/la:
27 apr 2026, 07:53
Pokusava yado udbaske oyebine, i ove slike sine sto si postavio, to je opet duplo vise raje nego vas na stadionu :bow:

Godinama vas nema nigdje, iako imate itekako dobre rezultate

K nozi safete yadooo, odakle ti obraz da komentsrises posjetu

:rol: :rol: :rol: :rol:
slika

Zadnje 4 na Kosevu vas je tacno ko nas protiv Posusja kuci :urnebes:
Sve na stranu brate, bi li tebi bilo drago da ti neko facu tako objavljuje po internetu?
Ako furas ultra fazon kao sto se moze primjetit, pa budi ultra i bar bluraj face. Na kraju krajeva tim momcima sa slike respekt jer su odradili gostovanje, dok ti “ultra” fazon kacis face po internetu.
Frajeraki nema sta
E bas se mogu razaznati face iz ove slike. Ljudi kao zasticeni svjedoci u Haagu.

Morpheus
Postovi: 2750
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Morpheus » 27 apr 2026, 15:08

https://www.klix.ba/sport/nogomet/navij ... /260427105

Sve normala, mogu navijači FK Sudija raditi šta hoće, na terenu i na tribinama sve neka bude kako oni hoće


labostarmomosa
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 feb 2026, 14:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la labostarmomosa » 27 apr 2026, 15:11

Bumbaclat je napisao/la:
27 apr 2026, 15:07
labostarmomosa je napisao/la:
27 apr 2026, 15:02
GrbavicaHrammm je napisao/la:
27 apr 2026, 07:53
Pokusava yado udbaske oyebine, i ove slike sine sto si postavio, to je opet duplo vise raje nego vas na stadionu :bow:

Godinama vas nema nigdje, iako imate itekako dobre rezultate

K nozi safete yadooo, odakle ti obraz da komentsrises posjetu

:rol: :rol: :rol: :rol:
slika

Zadnje 4 na Kosevu vas je tacno ko nas protiv Posusja kuci :urnebes:
Sve na stranu brate, bi li tebi bilo drago da ti neko facu tako objavljuje po internetu?
Ako furas ultra fazon kao sto se moze primjetit, pa budi ultra i bar bluraj face. Na kraju krajeva tim momcima sa slike respekt jer su odradili gostovanje, dok ti “ultra” fazon kacis face po internetu.
Frajeraki nema sta
E bas se mogu razaznati face iz ove slike. Ljudi kao zasticeni svjedoci u Haagu.
Sve si mi rekao s tim odgovorom. Kontra jedini relevantan za normalnu raspravu

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DoktorXabaras i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []