Predobar. Malo manjka drecavih boja i simbola, to bih pojacao.
Dres reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Dres reprezentacije BiH
Sjecas se trakavice sa vahom i njegovih insajderskih informacija koje su maltene svi sportski portali prenosili
Re: Dres reprezentacije BiH
Eto to je toFerdinandF je napisao/la: ↑27 apr 2026, 12:33To je to. Najbolje do sada, samo bih ja išao s tranparent gravurom.
![]()
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH

-
napapijri1987
- Postovi: 1110
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Paddy Ashdown
Carlos Westendrop
Christian Schmidt
Miroslav Lajcak?
Re: Dres reprezentacije BiH
Ako bude Christian Schmidt, ima da nam kockice stave na dres.napapijri1987 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 13:22Koji visoki predstavnik treba da bude na dresu?
Paddy Ashdown
Carlos Westendrop
Christian Schmidt
Miroslav Lajcak?
Re: Dres reprezentacije BiH
Dodaj na to i kuma iz Izraela
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Dres reprezentacije BiH

da li je ovo pocela prodaja?! jaran iz kelme shopa razocaran sto je otislo u eter.. rasulo u fabrici..

meni se cini da su inspirisani ovim!
-
napapijri1987
- Postovi: 1110
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
-
napapijri1987
- Postovi: 1110
- Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Re: Dres reprezentacije BiH
#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT
-
HeavyBassBlues
- Postovi: 158
- Pridružen/a: 08 jul 2025, 08:23
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
Ovaj je za finalaSanaBosna je napisao/la: ↑27 apr 2026, 13:13Eto to je toFerdinandF je napisao/la: ↑27 apr 2026, 12:33To je to. Najbolje do sada, samo bih ja išao s tranparent gravurom.
![]()
![]()
- akisarajevo92
- Postovi: 19202
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: Dres reprezentacije BiH
samo ubaciti kragnu na kojoj bi pisalo "u ovom gradu ja nemam nikoga", a na rukavima nek pise "mene zivot razocarao"HeavyBassBlues je napisao/la: ↑27 apr 2026, 14:43Ovaj je za finalaSanaBosna je napisao/la: ↑27 apr 2026, 13:13Eto to je toFerdinandF je napisao/la: ↑27 apr 2026, 12:33
To je to. Najbolje do sada, samo bih ja išao s tranparent gravurom.
![]()
![]()
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, Alucard, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, bh22, Bing [Bot], bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, enobarca, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, haklamas, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, prisonbreak, RajvoSa89, Rio12345, rishovski, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shategabri, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 846 gostiju.













