Zenicka prcija odmah ispada. Vico ce ih iskoristiti kao fuficu Borca i Radnika.KimJongEsmer je napisao/la: ↑01 maj 2026, 19:14Igrat ćete u istom rangu sigurno ali u PLFRobijasiZenica1988 je napisao/la: ↑27 apr 2026, 16:078 bodova prednosti 6 kola prije kraja uz realno lakši raspored...
Cast svima ali mislim da smo trenutno najveći i najjaci klub u ligi i da zaslužujemo Premijer ligu.
Mada veličina kluba u ovoj državi je jednako bitna kao i semafor u GTA,zao mi je onih koji ce ostati da prate ovu kaljuzu od lige koju ne bi preporučio ni dušmanu.
I želio bih samo da se zahvalim Sili nebesoj na skandiranju u Zenici "Čelik šampion",živi bili I nadam se ako Bog da,da sljedeće sezone utakmice igramo u najvišem rangu bh. fudbala.
Prva Liga FBiH 2025/26
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
-
Marokanci58
- Postovi: 698
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Citam saopstenje celika ujke nedaju celiku dozvole za prenos jos im digli ulaznice na 10 KM da zarade da bog da izgubili 0-10 fuj fuj fuj
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Izgubiti će 100%, cijena karte manje više, ali da nema prenosa to je već malo previšeMarokanci58 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:19Citam saopstenje celika ujke nedaju celiku dozvole za prenos jos im digli ulaznice na 10 KM da zarade da bog da izgubili 0-10 fuj fuj fuj
NK Čelik 45 i Robijaši 88🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
OKK Čelik 54🖤❤️
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ebemu majku ss.ba kako 400 Robova pun stadion crno crveni 1.5-2k
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Gazi likCe....0-3 Masic 
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Šero majstore, kakva golcina..Ali pogledaj tribine iza Allaha mi najjaci smo 
https://www.facebook.com/share/r/19Et1SEknU/
https://www.facebook.com/share/r/19Et1SEknU/
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Respect ljudima
-
Marokanci58
- Postovi: 698
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
- BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
- Kontakt:
- KonjicBOY
- Član IO SS.ba lige
- Postovi: 1643
- Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
- Lokacija: Konjic
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ja sam govorio kada je Čelik igrao sa Klisom u Konjicu za ulazak u Prvu ligu FBiH da imaju najbolje navijače u BiH definitivno a evo to se potvrdjuje iz kola u kolo i dan danas nakon 3 godine.
Support your local club !
-
Marokanci58
- Postovi: 698
- Pridružen/a: 24 sep 2025, 19:39
- Lokacija: Gračanica
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Ja sam to isto rekao nakon gostovanja prošle godine u Gračanici. Dok su bili niže lige nisam stvarno pratio.
BRATSTVO GRAČANiCA
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Eno ih slave ulazak u PL. Raduju se sto ce biti sad Vicina kuja za Borac i Radnik. Nek je sretno kad vas to veseli. E moja zenicka prcijo, nikad neces osjetit slast borbe za titulu, kup te evropsko takmicenje. 
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Tebi je haman nekad neki lik iz Zenice opalio žensku,plaho si ogorčen na njih
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
- AllGunsBlazing
- Postovi: 9802
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
- Kontakt:
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Mazohizam je psihički poremećaj. Rezultat je osjećanja zadovoljstva pri izloženosti fizičkoj boli ili poniženju.
Potječe iz ranog svjedočenja spolnom odnosu roditelja. Ovakva situacija naziva se praprizor. Najčešći vid ponižavanja su udarci po stražnjici, koji su oživljavanje strahote neshvaćenog spolnog čina na vlastitoj koži. Osoba sklona mazohizmu naziva se mazohist.
Nadji sebi nekog da te udara po straznjici, ne moras poremecaje lijeciti na forumu.
Celik!3,2,2.
Re: Prva Liga FBiH 2025/26
Bit ce zanimljivo sljedece kolo. U slucaju pobjede Celika i poraza Stupcanice bit ce i matematicki sve rijeseno. Mada vjerujem da smo 90% zavrsili ovu pricu oko ulaska u Pl.
Ukoliko se to desi, onda svim silama po pozitivan rezultat u Simin han, da im konacno zakucamo ekser u tabut, rijetko antipaticna ekipa i sve na silu. A usput i sisoji onemogucit da stima rezultate kako on zeli.
Sto se tice Robije, prekucala sve zivo top 3 u nasoj voljenoj BiH, jucer 1500 na gostovanju. Ko to jos moze??
Igraj likCe nepobjediv sada ti si
Ukoliko se to desi, onda svim silama po pozitivan rezultat u Simin han, da im konacno zakucamo ekser u tabut, rijetko antipaticna ekipa i sve na silu. A usput i sisoji onemogucit da stima rezultate kako on zeli.
Sto se tice Robije, prekucala sve zivo top 3 u nasoj voljenoj BiH, jucer 1500 na gostovanju. Ko to jos moze??
Igraj likCe nepobjediv sada ti si
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


