FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
- WeekendOffender
- Postovi: 619
- Pridružen/a: 16 sep 2023, 17:59
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Otjerati: sve golmane, Sukilovica, Seedorfa, Galcheva, Osmanovica, Nastica, Oulanda, Prokopa, Troupea, Radovca, Milosevica, Ericka, Koningsa, Rakica, Sabica, Jaganjca, Krpica, Huskovica. Evo nabrojah ih haman 20
Ostaviti : Pejica, Odinaku, Alica, Vinija i ove ozljeđene (Sosic, Hodzic, Cvetanoski, Foco), te forsirati omladinu. Niko me ne moze ubjediti da su Rascic, Dragovic, Babaluk ili Foco nesto slabiji igraci od ovih propalica koji sad igraju. Ostavio bi mozda i Bicakcica.
I onda dovesti jedno 15 novih i boljih igraca. Sitnica
Ostaviti : Pejica, Odinaku, Alica, Vinija i ove ozljeđene (Sosic, Hodzic, Cvetanoski, Foco), te forsirati omladinu. Niko me ne moze ubjediti da su Rascic, Dragovic, Babaluk ili Foco nesto slabiji igraci od ovih propalica koji sad igraju. Ostavio bi mozda i Bicakcica.
I onda dovesti jedno 15 novih i boljih igraca. Sitnica
Zadnja izmjena: let3, dana/u 01 maj 2026, 22:45, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Željezničar
- AhmedNurudin
- Postovi: 550
- Pridružen/a: 11 nov 2025, 20:53
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Za to je prva adresa sveti Brkovic Nijaz a druga Adzem i onaj ko mu je dozvolio da se igra SD-a, a kompletni apsurd je da je ovakav očajan i sa jednim golom, naš najbolji seniorski napadač.
Pažljivo biram riječi, jer Klub si najveći.
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Kako stariš, sve te više volim. Kako starim, sve te više bodrim!
Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe su u vrhu sarajevski Plavi.💙
Re: FK Željezničar
2026, Krpic u Zelji - 15 utakmica, 1 gol i 1 asistencija
2026, Bilbija u Zrinjskom (koji je btw. stariji od Krpica) - 22 utakmice, 8 golova, 4 asistencije.
Jednostavno, kurchina od igraca. A Savo koji ga forsira je jos vec od njega.
- GrbavicaHrammm
- Postovi: 1652
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
let3 je napisao/la: ↑01 maj 2026, 22:44Otjerati: sve golmane, Sukilovica, Seedorfa, Galcheva, Osmanovica, Nastica, Oulanda, Prokopa, Troupea, Radovca, Milosevica, Ericka, Koningsa, Rakica, Sabica, Jaganjca, Krpica, Huskovica. Evo nabrojah ih haman 20![]()
Ostaviti : Pejica, Odinaku, Alica, Vinija i ove ozljeđene (Sosic, Hodzic, Cvetanoski, Foco), te forsirati omladinu. Niko me ne moze ubjediti da su Rascic, Dragovic, Babaluk ili Foco nesto slabiji igraci od ovih propalica koji sad igraju. Ostavio bi mozda i Bicakcica.
I onda dovesti jedno 15 novih i boljih igraca. Sitnica![]()
Mozda bih Radovca za klupe ostavio, ovo si sve drugo upravu
Re: FK Željezničar
Koja je ovo sezona u nizu da govorimo nikad gori Zeljo i nikad vece picoke nisu igrali za nas ?
Koliko je samo retarda proslo kroz ovaj klub a da su se pitali za nesto to je za izucavanja a jos je veci fenomen cinjenica da je klub jos uvijek ziv.
Penziju su zasluzili ljudi koji su gledali bilo kojih zadnjih 6 od 10 utakmica na Grbavici.
Koliko je samo retarda proslo kroz ovaj klub a da su se pitali za nesto to je za izucavanja a jos je veci fenomen cinjenica da je klub jos uvijek ziv.
Penziju su zasluzili ljudi koji su gledali bilo kojih zadnjih 6 od 10 utakmica na Grbavici.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Abdulahovic
Rascic Bico Nastic Alic
Pejic Erik
Odinaka Prokop Vini
Hamza
Protiv Sloge, dosta Krpica, Muftica, Galceva, Denija, Šabica.
Rascic Bico Nastic Alic
Pejic Erik
Odinaka Prokop Vini
Hamza
Protiv Sloge, dosta Krpica, Muftica, Galceva, Denija, Šabica.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sljedece dvije na Grbavici plafon 2 hiljade da bude. Djecu mi nemojte prizivati vidim sve od Sabica do Dragovica, gole kurcine. Ne mogu loptu u nogama zadrzati 3sekunde, niti duela, nit znanja, nit fizike. Gole kurcine.
A ovo najskuplji igrac lige Galcev nabiti nogom. Primaju plate bogovske ne znaju odigrati pasa.
A ovo najskuplji igrac lige Galcev nabiti nogom. Primaju plate bogovske ne znaju odigrati pasa.
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Po čemu?BiHSportman je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:15Najveća tuga bar za mene u ovome je što je Krpić bolji od Jaganjca.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Po tome što ne pada na glavu sam od sebe. Što vrši presing i zna bar ostaviti loptu, a Jaganjac je toliko mlitav da ništa od ovoga ne zna.bhsport je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:17Po čemu?BiHSportman je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:15Najveća tuga bar za mene u ovome je što je Krpić bolji od Jaganjca.
-
19vendetta87
- Postovi: 10305
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Huskya treba poslati na posudbu u Slobodu, u federalku.
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: FK Željezničar
Provjerena informacija, Savo protiv Sloge izlazi sa sastavom:
Muftić
Galčev, Sedorf, Bičakčić, Alić
Erik, Pejić, Milošević
Odinaka, Krpić, Šabić
Ako sve ne bude išlo kako treba, dvije izmjene u 85 minuti.
Muftić
Galčev, Sedorf, Bičakčić, Alić
Erik, Pejić, Milošević
Odinaka, Krpić, Šabić
Ako sve ne bude išlo kako treba, dvije izmjene u 85 minuti.
Re: FK Željezničar
Nisi gledao utakmicu veceras.BiHSportman je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:21Po tome što ne pada na glavu sam od sebe. Što vrši presing i zna bar ostaviti loptu, a Jaganjac je toliko mlitav da ništa od ovoga ne zna.bhsport je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:17Po čemu?BiHSportman je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:15
Najveća tuga bar za mene u ovome je što je Krpić bolji od Jaganjca.
Koliko nam je bodova donio Suljo ove sezone a koliko Hamza?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- BiHSportman
- Postovi: 1243
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Izvini. Vidio sam jednu petu večeras ako sam dobro zapamtio Pejiću, a Krpić da je igrao prvu polusezonu kao Hamza donio bi nam više bodova, a ako ne više isto kao on. Nevjerovatno je koliko je Hamza trom. Nevjerovatno je isto da se ja i ti raspravljamo koji je bolji od dva zla.bhsport je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:24Nisi gledao utakmicu veceras.BiHSportman je napisao/la: ↑01 maj 2026, 23:21Po tome što ne pada na glavu sam od sebe. Što vrši presing i zna bar ostaviti loptu, a Jaganjac je toliko mlitav da ništa od ovoga ne zna.
Koliko nam je bodova donio Suljo ove sezone a koliko Hamza?
-
GavranBeli
- Postovi: 1096
- Pridružen/a: 25 dec 2025, 22:14
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zamisli da napises da je Hamza trom a Krpic nije. Kakvi debili jer nema druge riječi za ove forumske lude
Re: FK Željezničar
Neshvatljivo mi je ovo da ekipa ima ovolike oscilacije kroz sezonu.
Re: FK Željezničar
Ma sve otjerat i krpica i jaganjca i ostale
Jebote Alic bek ima vise golova nego krpic, jaganjac, rakic zajedno i to je za mene previse postalo
Napolje svi da ste mi najblizi clanovi porodice, nasem Zelji trebaju puno bolji igraci
Sosicu za tobom mi suze idu, jer ti si najbolji igrac od svih ovih koji su igrali ove sezone
Jebote Alic bek ima vise golova nego krpic, jaganjac, rakic zajedno i to je za mene previse postalo
Napolje svi da ste mi najblizi clanovi porodice, nasem Zelji trebaju puno bolji igraci
Sosicu za tobom mi suze idu, jer ti si najbolji igrac od svih ovih koji su igrali ove sezone
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Online
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337, Pact1921 i 22 gosta.




