We are 26
-
Madal
- Postovi: 5993
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 02 maj 2026, 11:54
Vi stvarno ciljano mijenjate na digitalnom albumu. Ja skoro Ronalda mijenjao za nekog tunizanina. Cilj je valjda sve skupiti, sta imam od Ronalda duplog u digitalnom albumu a vala i na pravim slicicama.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 02 maj 2026, 12:01
Sad već fale kodovi

Walk on
-
zikerrz21
- Postovi: 489
- Pridružen/a: 31 jan 2025, 15:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la zikerrz21 » 02 maj 2026, 12:18
vidim ima sad da se i online skuplja,ako neko moze da ostavi link da skupljam preko laptopa
-
Confiance
- Postovi: 1325
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 02 maj 2026, 12:19
Madal je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:54
Vi stvarno ciljano mijenjate na digitalnom albumu. Ja skoro Ronalda mijenjao za nekog tunizanina. Cilj je valjda sve skupiti, sta imam od Ronalda duplog u digitalnom albumu a vala i na pravim slicicama.
Ja sam malo drugaciji tu, kad dobijem ove top fudbalere i grbove reprezentacija - njih ne mijenjam vec lijepim direktno u album. Sve ostale odmah stavim na swap, a u medjuvremenu se skupi nekih slicica i tamo gdje imam najvise gledam da to kompletiram. Najblizi sam da popunim Hrvatsku (nedostaje 1), Skotsku (nedostaje 2), Ceska (3).
-
Markinhio
- Postovi: 1370
- Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
- Lokacija: Barcelona
-
Kontakt:
Post
Postao/la Markinhio » 02 maj 2026, 12:24
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:38
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:22
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 10:03
Imam sunjica, kolasinca, muharemovica (2x), grb BiH, manea, pa ko hoce da mjenja nesto
Daj muharemovica,oces li gnabrya ili stanisica za njega ili felixa
Moze gnabry, stavio sam
Evo i ja cu sad
-
Markinhio
- Postovi: 1370
- Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
- Lokacija: Barcelona
-
Kontakt:
Post
Postao/la Markinhio » 02 maj 2026, 12:26
Confiance je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:48
ima li ko Pasalica iz Hrvatske, ili Mctomminaya i ovaj napadac Ben Gonnan Doak iz Skotske, ili grbove reprezentacija
za swap imam Ismaila Sarr, Marko Arnautovic, golman Kovar iz Ceske, i nekih Tunizanina i Iranaca kao i duplikata Skotske
Imam za razmjene mctomminaya
-
Confiance
- Postovi: 1325
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 02 maj 2026, 12:32
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:26
Confiance je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:48
ima li ko Pasalica iz Hrvatske, ili Mctomminaya i ovaj napadac Ben Gonnan Doak iz Skotske, ili grbove reprezentacija
za swap imam Ismaila Sarr, Marko Arnautovic, golman Kovar iz Ceske, i nekih Tunizanina i Iranaca kao i duplikata Skotske
Imam za razmjene mctomminaya
Moze. Stavio sam za zamjenu sve ono sto sam u proslom postu napisao. U ovom teamu sam bihkolekcionari, sa ID 76950
-
Markinhio
- Postovi: 1370
- Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
- Lokacija: Barcelona
-
Kontakt:
Post
Postao/la Markinhio » 02 maj 2026, 12:41
Confiance je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:32
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:26
Confiance je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:48
ima li ko Pasalica iz Hrvatske, ili Mctomminaya i ovaj napadac Ben Gonnan Doak iz Skotske, ili grbove reprezentacija
za swap imam Ismaila Sarr, Marko Arnautovic, golman Kovar iz Ceske, i nekih Tunizanina i Iranaca kao i duplikata Skotske
Imam za razmjene mctomminaya
Moze. Stavio sam za zamjenu sve ono sto sam u proslom postu napisao. U ovom teamu sam bihkolekcionari, sa ID 76950
Imas ista spanjolaca,argentinaca i brazilaca,oni mi trebaju da ih popunim
-
Markinhio
- Postovi: 1370
- Pridružen/a: 27 okt 2025, 12:45
- Lokacija: Barcelona
-
Kontakt:
Post
Postao/la Markinhio » 02 maj 2026, 12:43
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:38
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:22
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 10:03
Imam sunjica, kolasinca, muharemovica (2x), grb BiH, manea, pa ko hoce da mjenja nesto
Daj muharemovica,oces li gnabrya ili stanisica za njega ili felixa
Moze gnabry, stavio sam
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
-
SantiCazorla08
- Postovi: 1081
- Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la SantiCazorla08 » 02 maj 2026, 12:48
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:43
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:38
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:22
Daj muharemovica,oces li gnabrya ili stanisica za njega ili felixa
Moze gnabry, stavio sam
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?

-
Confiance
- Postovi: 1325
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 02 maj 2026, 12:55
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:48
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:43
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:38
Moze gnabry, stavio sam
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?
meni bi Sulc trebao, moze li zamjena za Arnautovica, Bardakcija ili Ismaila Sarr
-
ElAn10
- Postovi: 614
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 02 maj 2026, 12:59
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:43
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:38
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:22
Daj muharemovica,oces li gnabrya ili stanisica za njega ili felixa
Moze gnabry, stavio sam
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
Jesam
-
ElAn10
- Postovi: 614
- Pridružen/a: 03 sep 2025, 07:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElAn10 » 02 maj 2026, 13:02
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:48
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:43
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:38
Moze gnabry, stavio sam
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?
Sunjica sam vec dao, moze irvin za kolasinca, stavio sam
-
SantiCazorla08
- Postovi: 1081
- Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la SantiCazorla08 » 02 maj 2026, 13:06
Confiance je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:55
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:48
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:43
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?
meni bi Sulc trebao, moze li zamjena za Arnautovica, Bardakcija ili Ismaila Sarr
Može Arnautović
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 13:02
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:48
Markinhio je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:43
Jesi li u grupi 76950 ili da stavim public request
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?
Sunjica sam vec dao, moze irvin za kolasinca, stavio sam
Može.
-
Confiance
- Postovi: 1325
- Pridružen/a: 26 jan 2024, 19:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Confiance » 02 maj 2026, 13:09
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 13:06
Confiance je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:55
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:48
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?
meni bi Sulc trebao, moze li zamjena za Arnautovica, Bardakcija ili Ismaila Sarr
Može Arnautović
ElAn10 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 13:02
SantiCazorla08 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:48
Može Šunjić I Kolašinac za Irvina iz Australije i Šulca iz Česke?
Sunjica sam vec dao, moze irvin za kolasinca, stavio sam
Može.
Vazi, otvorio sam request u teamsu za zamjenu Arnautovic - Sulc
-
Coolpanda24
- Postovi: 3178
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 02 maj 2026, 13:21
313 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:01
Sad već fale kodovi

-
tuitamo
- Postovi: 502
- Pridružen/a: 08 jul 2024, 14:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la tuitamo » 02 maj 2026, 13:22
bob je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:48
Edincapitano je napisao/la: ↑01 maj 2026, 14:54
tuitamo je napisao/la: ↑01 maj 2026, 13:58
E ****
Sta je problem?
Uzmes na Amazonu i to je to, jedino sto moras platiti postarinu ekstra.
ma naruci ce on jos u cilju im je da zarade 30KM jedan bog zna koji
im je profit … ja maloprije rez preko instagrama odgovorili odmah ko potvrdice poslije praznika …
Na Tropicu ili ovim distribucijadoo?
-
MaroonBjelave
- Postovi: 6276
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonBjelave » 02 maj 2026, 13:46
E ljudi interesuje me ovo: kad staviš sličicu za zamjenu i vidim da ima mogućnost da staviš kao dva igrača koja želiš. Pa sad je li to znači ili jedan ili drugi ili je to da želiš za svoju sličicu dvije sličice?
-
MaroonBjelave
- Postovi: 6276
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la MaroonBjelave » 02 maj 2026, 13:48
Madal je napisao/la: ↑02 maj 2026, 11:54
Vi stvarno ciljano mijenjate na digitalnom albumu. Ja skoro Ronalda mijenjao za nekog tunizanina. Cilj je valjda sve skupiti, sta imam od Ronalda duplog u digitalnom albumu a vala i na pravim slicicama.
Meni je ciljano da završim sa sakupljanjem naših što je moguće prije. Kasnije daj šta daš.

-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 02 maj 2026, 13:56
Coolpanda24 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 13:21
313 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 12:01
Sad već fale kodovi
Hvala mnogo!
Walk on
Trenutno korisnika/ca: boki86, Confiance, DinGospo21, Elddar, forgempp, inzomni, kouadio, Sheyi, signalidunapark, soccerfan, TefalTava, unavita i 73 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []