-
Zigazaga
- Postovi: 869
- Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zigazaga » 02 maj 2026, 22:20
Vorovus je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:14
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48
Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
Nece Borac pustiti Posusju na proslavi titule u Banjaluci. To se ne radi.
Rudar treba da drzi ovaj prikljucak od -3 za Posusjem do zadnjeg kola i da onda pobijedi u Doboju (Sloga vjerovatno pred zadnje kolo nece imati sanse ni za 9. mjesto).
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu


-
Vorovus
- Postovi: 1240
- Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vorovus » 02 maj 2026, 22:27
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20
Vorovus je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:14
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48
Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
Nece Borac pustiti Posusju na proslavi titule u Banjaluci. To se ne radi.
Rudar treba da drzi ovaj prikljucak od -3 za Posusjem do zadnjeg kola i da onda pobijedi u Doboju (Sloga vjerovatno pred zadnje kolo nece imati sanse ni za 9. mjesto).
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu

Tad nije bila proslava titule.
-
fks74
- Postovi: 13465
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 02 maj 2026, 22:27
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20
Vorovus je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:14
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48
Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
Nece Borac pustiti Posusju na proslavi titule u Banjaluci. To se ne radi.
Rudar treba da drzi ovaj prikljucak od -3 za Posusjem do zadnjeg kola i da onda pobijedi u Doboju (Sloga vjerovatno pred zadnje kolo nece imati sanse ni za 9. mjesto).
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu

Ako vam budu sudili Sabrija i Kazlagić imate šanse.
-
MikiPirs
- Postovi: 1833
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 16:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la MikiPirs » 02 maj 2026, 22:27
biljka99 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:56
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48
GrbavicaHrammm je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:31
Rudar takodjer, dobro je da se nadaju i da grizu, imaju raspored pretezak, ne vidim nacina kako ce 9bodova skupiti
Naredna tri protivnika Sarajevo- Velez u mostaru, pa Zrinjski
Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
P.S. Odavno u Prijedoru nije gostovala odvratnija ekipa od Posušja. Baš sam se razočarao. Od prve minute valjaju se,zadržavaju. Svaku sudijsku odluku skače njih 5 sa klupe do aut linije,vrše neki pritisak
Odvrantnijih klubova od ovih iz RSa nema niti će ih bit u ovoj ligi. Dok je vas liga ne može naprijed. Posušju svaka čast na dva pogotka unatoč tome što ste rješili sudije. Kakvo si ti zadržavanje vremena vidio klaune, jedva ste uz pomoć ovih jazavaca Kazlagića i Sabrije dobili i opet ćete ispast
Kakvo lupanje, boze sacuvaj.

-
Zigazaga
- Postovi: 869
- Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zigazaga » 02 maj 2026, 22:32
fks74 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:27
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20
Vorovus je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:14
Nece Borac pustiti Posusju na proslavi titule u Banjaluci. To se ne radi.
Rudar treba da drzi ovaj prikljucak od -3 za Posusjem do zadnjeg kola i da onda pobijedi u Doboju (Sloga vjerovatno pred zadnje kolo nece imati sanse ni za 9. mjesto).
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu

Ako vam budu sudili Sabrija i Kazlagić imate šanse.
Neda mi se ni guglati ni objašnjavati više. Rudar je ekipa koja je ubjedljivo najviše oštećena od strane sudija ove sezone.
Ali ok,poštujem tvoj stav
Ako smo vas već jednom pobjedili ove sezone u PD,zašto nebi opet. Sportski se nadati. Mi nemamo filijale i sigurne bodove
-
fks74
- Postovi: 13465
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 02 maj 2026, 22:35
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:32
fks74 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:27
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu

Ako vam budu sudili Sabrija i Kazlagić imate šanse.
Neda mi se ni guglati ni objašnjavati više. Rudar je ekipa koja je ubjedljivo najviše oštećena od strane sudija ove sezone.
Ali ok,poštujem tvoj stav
Ako smo vas već jednom pobjedili ove sezone u PD,zašto nebi opet. Sportski se nadati. Mi nemamo filijale i sigurne bodove
Danas su vam pomogli i to dobro.
-
Sogandolma21
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 27 apr 2025, 22:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sogandolma21 » 02 maj 2026, 22:36
Velež i Zrinjski puštaju Posušju živi bili pa vidjeli...
NKŠB
-
Zigazaga
- Postovi: 869
- Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zigazaga » 02 maj 2026, 22:40
fks74 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:35
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:32
fks74 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:27
Ako vam budu sudili Sabrija i Kazlagić imate šanse.
Neda mi se ni guglati ni objašnjavati više. Rudar je ekipa koja je ubjedljivo najviše oštećena od strane sudija ove sezone.
Ali ok,poštujem tvoj stav
Ako smo vas već jednom pobjedili ove sezone u PD,zašto nebi opet. Sportski se nadati. Mi nemamo filijale i sigurne bodove
Danas su vam pomogli i to dobro.
Navedi mi na koji način ?! Jel išta bilo neregularno? Golovi,crveni ,neki penal i sl .?
Ja sam odmah napisao da je lagano navlačio za Rudar,.
-
DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoktorXabaras » 02 maj 2026, 22:41
Posušje od preostale četiri ima dvije domaće utakmice, gdje pobjedama riješava svoj status.
Velež koji im dolazi između utakmica finala kupa (sa juniorima) 3 boda i Slogu gdje (ako suđenje bude ok) ne bi trebali imati problema (3 boda), plus Zrinski koji će izaći iz finala kupa (kako god završio) najmanje će im biti do te utakmice (1 bod)
Teško da Rudar može iz četiri utakmice izvući 9 bodova.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
fks74
- Postovi: 13465
- Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la fks74 » 02 maj 2026, 22:43
Fk Sarajevo i matematički obezbijedilo evropu.
-
Zigazaga
- Postovi: 869
- Pridružen/a: 10 jun 2025, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zigazaga » 02 maj 2026, 22:45
DoktorXabaras je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:41
Posušje od preostale četiri ima dvije domaće utakmice, gdje pobjedama riješava svoj status.
Velež koji im dolazi između utakmica finala kupa (sa juniorima) 3 boda i Slogu gdje (ako suđenje bude ok) ne bi trebali imati problema (3 boda), plus Zrinski koji će izaći iz finala kupa (kako god završio) najmanje će im biti do te utakmice (1 bod)
Teško da Rudar može iz četiri utakmice izvući 9 bodova.
Slažem se potpuno. Ne može Rudar stići Posušje.
Samo je pitanje ko će biti zadnji. Sloga ili Rudar.
-
DoktorXabaras
- Postovi: 2050
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
-
Kontakt:
Post
Postao/la DoktorXabaras » 02 maj 2026, 23:01
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:45
DoktorXabaras je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:41
Posušje od preostale četiri ima dvije domaće utakmice, gdje pobjedama riješava svoj status.
Velež koji im dolazi između utakmica finala kupa (sa juniorima) 3 boda i Slogu gdje (ako suđenje bude ok) ne bi trebali imati problema (3 boda), plus Zrinski koji će izaći iz finala kupa (kako god završio) najmanje će im biti do te utakmice (1 bod)
Teško da Rudar može iz četiri utakmice izvući 9 bodova.
Slažem se potpuno. Ne može Rudar stići Posušje.
Samo je pitanje ko će biti zadnji. Sloga ili Rudar.
Mislim u našoj ligi je sve moguće ali Posušje i dalje ima sve u svojim rukama i da riješe svoj status i prije zadnjeg kola.
Vama želim da budete deveti na kraju, jer po svemu niko neće aplicirati za licencu iz prve lige.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
Jarodwest
- Postovi: 526
- Pridružen/a: 28 nov 2025, 23:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Jarodwest » 02 maj 2026, 23:02
Srbi iz širokog pustaju. Vicini kerovi, fratre im pobili srbende i sad im lizu supak
-
BegovicRamiz
- Postovi: 2717
- Pridružen/a: 12 nov 2021, 14:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la BegovicRamiz » 02 maj 2026, 23:05
Jarodwest je napisao/la: ↑02 maj 2026, 23:02
Srbi iz širokog pustaju. Vicini kerovi, fratre im pobili srbende i sad im lizu supak
vec nekoliko sezona klub koji zivi od ove vrste utakmica kao veceras
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 02 maj 2026, 23:26
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20
Vorovus je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:14
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 21:48
Radnik ima lakši raspored,Posušje ima Borca i Zrinjskog ako im zafali koji bod.
Ostaje samo borba Rudara i Sloge za poziciju 9 i nadu da niko iz RS neće ući.
To je to
Nece Borac pustiti Posusju na proslavi titule u Banjaluci. To se ne radi.
Rudar treba da drzi ovaj prikljucak od -3 za Posusjem do zadnjeg kola i da onda pobijedi u Doboju (Sloga vjerovatno pred zadnje kolo nece imati sanse ni za 9. mjesto).
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu

Posusje ima 2 gostovanja gdje 100% gubi(ako sve bude regularno),Veleza kuci koji gleda da obezbjedi Evropu i Slogu koju bi trebali uzeti.Tu ste negdje,zayebali ste se dobro sto niste uzeli Zelju.Kljucno je da ne budete zadnji samo jer sasvim moguce da 1 ispada i samo Celik ulazi.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
GrbavicaHrammm
- Postovi: 1631
- Pridružen/a: 13 dec 2025, 19:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la GrbavicaHrammm » 02 maj 2026, 23:36
Rudar ce ostati jer nece niko uci iz rs-a
Sloga je ispala ima 2 mjeseca, lafo se sad pokusavaju vaditi nesto
-
061657451
- Postovi: 609
- Pridružen/a: 03 jul 2018, 23:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la 061657451 » 02 maj 2026, 23:54
Velez je 99 % obezbijedio Evropu...+ 7 u odnosu na Siroki...4 kola prije kraja
-
bvsic
- Postovi: 4860
- Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la bvsic » 03 maj 2026, 00:03
Brundo jel ovo kako vidim nas Mirva zaradio milion i dvjesta
Jel to znaci da za ovih dvjesta, ako ih prebaci u gurbete moze i okupirati stadion da koncerte organizuje?
-
Vidnonaelektrisan
- Postovi: 9
- Pridružen/a: 26 apr 2026, 20:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Vidnonaelektrisan » 03 maj 2026, 04:36
Brundoo je napisao/la: ↑02 maj 2026, 06:37
Vidnonaelektrisan je napisao/la: ↑01 maj 2026, 20:45
Brundoo je napisao/la: ↑01 maj 2026, 16:16

Jes ruzan lopina. Nedo Bog da nekom na san dodje
Kako bi ti facu razlupao samo da je znati ko si . Ako iko zna ikakve podatke o ovom bolesniku molim vas javite mi . Mrtve ti hebem tifusaru raspali
Znas li lupati kamen ko sto lupas face?
Treba mi glupan da lupa kamenje
Mogu li ti staru lupati?
-
bhsport
- Postovi: 13523
- Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhsport » 03 maj 2026, 07:57
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:32
fks74 je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:27
Zigazaga je napisao/la: ↑02 maj 2026, 22:20
Teško da možemo stići Posušje. Imamo pretežak raspored. Ali ok,idemo utakmicu po utakmicu.
Po meni je ključno sledeće kolo. Ako Željo pobjedi Slogu na Grbavici,a mi kući Sarajevo,Sloga je 99% zadnja.
P.S. Ne bih bio siguran u tvoju tvrdnju. Borac je expert za izbacivanje Rudara iz lige u zadnjem kolu

Ako vam budu sudili Sabrija i Kazlagić imate šanse.
Neda mi se ni guglati ni objašnjavati više. Rudar je ekipa koja je ubjedljivo najviše oštećena od strane sudija ove sezone.
Ali ok,poštujem tvoj stav
Ako smo vas već jednom pobjedili ove sezone u PD,zašto nebi opet. Sportski se nadati. Mi nemamo filijale i sigurne bodove
Ipak nakon nas. Pogledaj pljacke koje su radjene nama ove sezone.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []