Imali smo sansi, nije da nismo. Nije htjela u gol.Shategabri je napisao/la: ↑03 maj 2026, 21:23Sve super, al ovako losem Sarajevu, pogotovo zadnja linija, nisu uspjeli dati gol iz igre.Resolute je napisao/la: ↑03 maj 2026, 21:19Borac izdominirao Sarajevo. Ne znam sta se ko buni. Ovo sad divljacko ponasanje pojedinih igraca je cisto iz hira nekog jer ne mogu sazvakati da su popisani i da je Borac sampion.
Ja recimo dugo na kosevu nisam vidio da Borac igra visoki presing na igrace sarajeva u jednom momentu, i da se ovi pogube.. to ne pamtim kad je i da li je bilo.
Rekoh vec, cinjenica da je Borac bolja ekipa, al eto opet se mora praviti sudijski cirkus.
Sve u svemu, pozdravite novog sampiona, VELIKAN IZ PLATONOVE!!! AJ BORAAAAC!!!





