FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Nazalost ne znam sta bih i rekao vise. Ovu sezonu su mi ubili volju da gledam vise i jednu utakmicu Sarajeva. Jedino vazno pomena je derbi. Otisli smo u Evropu, al pitam se koji cemo klinac tamo. Ako prodjemo jedno pretkolo, u vrha glave. Nemamo mi sta raditi sa ovakvim vodstvom, sa ovakvom "vizijom" kluba. Nazalost, ne vidim pomak ikakav ovdje. Inace sam veliki optimista, ili najbolje receno nisam pesimista nikada bio, ali ove sezone su mi ubili svu nadu.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*
Re: FK Sarajevo
Cimirot cetnik ?
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- Jet2Holiday
- Postovi: 1025
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: FK Sarajevo
Opet ti, isto neka pudlica. Šutneš ono se za nogu hvata.
-
bordobijeli
- Postovi: 18320
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Plemenitom bošnji sve moze pod kapu.ErosViverosViv je napisao/la: ↑03 maj 2026, 21:59U banjoj luci te udari dok izlazis jer te vidio, ovi nasi im spalir pravekakva sprdnja od bosnjaka
- DoktorXabaras
- Postovi: 2061
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svakavih poniženja na Koševu ali ovo spada u sami vrh, igrači, stručni štab, zatim MUP katastrofa sve.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sljedeca sezona isto sve,bezveze se nervirate.
Uzivajte ljudi u zivotu,ne trosite zdravlje.Ja sam obiso evropu zbog Sarajeva,proljev dobijem kad je jaca utakmica,od ove sezone me bas bili rinaka.
Sve sam govorio da nije tako ,ali dok je Mirvic u klubu ovo nam je domet.Budite zivi i zdravi i da docekamo bolje dane. Amin!
Uzivajte ljudi u zivotu,ne trosite zdravlje.Ja sam obiso evropu zbog Sarajeva,proljev dobijem kad je jaca utakmica,od ove sezone me bas bili rinaka.
Sve sam govorio da nije tako ,ali dok je Mirvic u klubu ovo nam je domet.Budite zivi i zdravi i da docekamo bolje dane. Amin!
-
Sanchez87hz
- Postovi: 872
- Pridružen/a: 11 feb 2023, 13:18
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mirvace gnjido stara...
Re: FK Sarajevo
Vakat je i za neku maketu stadiona
Bit ćeš opet prvak čest 1946
Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!
Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo
Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!
Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo
Re: FK Sarajevo
Ne.zna se sta boli vise kurcobolja nasih pulena marijeva nazovi taktika ili ostanak njihov do kraja i pustanje od strane mupa ovakve stvari. FUJ FUJ FUJ, Katica je ovo odobrio preko Tegeltije jer mu ga je dudlo dok mu je bio savjetnik.
Re: FK Sarajevo
Mario nije dobio utakmicu koju je morao dobit. Velez u KUPu 2x, Zrinjski Superkup, Zeljo na Grbavici i da ovi hadalji ne slave titulu na Kosevu.
Dosta je i njegove budalešćine.
Dosta je i njegove budalešćine.
Re: FK Sarajevo
Sramota.
Priče o nedostatku kvalitete su za malu djecu.
Hvala i doviđenja, Mario.
Priče o nedostatku kvalitete su za malu djecu.
Hvala i doviđenja, Mario.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
- DoktorXabaras
- Postovi: 2061
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Gdje mi nađemo ove igrače samo da mi je znati, ovaj Karlos veze sa fudbalom nema. Kakav panj.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Zorana Mamića pitaj...DoktorXabaras je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:31Gdje mi nađemo ove igrače samo da mi je znati, ovaj Karlos veze sa fudbalom nema. Kakav panj.
Re: FK Sarajevo
Čovjek je proveo djetinjstvo i tinejdžerske godine u RS-u. Ako misliš da je iz porodice koja mrzi četnički pokret ili nema simpatije prema istom, onda nisi vjerovatno nikad bio u RS-u.
Dobro znate svi redom, a pravite se ludi na ove sve činjenice koje iznosim. Svako ovakvo skandiranje nas dovodi u istu ravan sa njima. Država će propasti, jer više ni mi nismo vezivno tkivo, već smo u miru postali kao separatisti iz RS i ovi dole iz lažne HB.
Neće niti jednom Srbinu biti prijatno slušati ovaj večerašnji festival šovinizma na Koševu. Na kraju krajeva, ne znam zašto i pišem ovo. Sarajevo više svakako nije grad Sarajlija. Gospoda je otišla iz grada, a tribine Koševa preuzele nove "Sarajlije", većina normalne raje više ne dolazi na Koševo, jer ovo nije Sarajevo po mjeri normalnih ljudi, osvještenih, pristojnih bosanskohecegovačkih patriota.
- Jet2Holiday
- Postovi: 1025
- Pridružen/a: 27 sep 2025, 15:53
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ne pamtim utakmicu u kojoj smo imali vise pogresnih dodavanja. Pa svaki napad smo loptu u njihove noge gurnuli.
To je nemoguce uspjeti i da se potrudis.
To je nemoguce uspjeti i da se potrudis.
🎶 Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti, dole na terenu srce ostavi 🎶
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
„Nothing beats a Jet2 holiday!”
Re: FK Sarajevo
Onda nek ide u tri pm ako ima ikakve simpatijeaezakmi je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:34Čovjek je proveo djetinjstvo i tinejdžerske godine u RS-u. Ako misliš da je iz porodice koja mrzi četnički pokret ili nema simpatije prema istom, onda nisi vjerovatno nikad bio u RS-u.
Dobro znate svi redom, a pravite se ludi na ove sve činjenice koje iznosim. Svako ovakvo skandiranje nas dovodi u istu ravan sa njima. Država će propasti, jer više ni mi nismo vezivno tkivo, već smo u miru postali kao separatisti iz RS i ovi dole iz lažne HB.
Neće niti jednom Srbinu biti prijatno slušati ovaj večerašnji festival šovinizma na Koševu. Na kraju krajeva, ne znam zašto i pišem ovo. Sarajevo više svakako nije grad Sarajlija. Gospoda je otišla iz grada, a tribine Koševa preuzele nove "Sarajlije", većina normalne raje više ne dolazi na Koševo, jer ovo nije Sarajevo po mjeri normalnih ljudi, osvještenih, pristojnih bosanskohecegovačkih patriota.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
admin je gay
Zadnja izmjena: Oikamid, dana/u 04 maj 2026, 22:00, ukupno mijenjano 1 put.
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
20 minuta zakljucali kapije da gledamo proslavu fuj fujbordobijeli je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:17Plemenitom bošnji sve moze pod kapu.ErosViverosViv je napisao/la: ↑03 maj 2026, 21:59U banjoj luci te udari dok izlazis jer te vidio, ovi nasi im spalir pravekakva sprdnja od bosnjaka
Dobro nek nas zakljucaju ali daj onda na svakom stadionu tako
Re: FK Sarajevo
Ne lupaj gluposti, Bgt. Od ovih što su zaigrali večeras, samo nekolicina je dovedena u zadnjem prelaznom roku, a njima se nema šta ni zamjeriti, izuzev Menalu koji je kriminalan.visokohz je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:33Zorana Mamića pitaj...DoktorXabaras je napisao/la: ↑03 maj 2026, 22:31Gdje mi nađemo ove igrače samo da mi je znati, ovaj Karlos veze sa fudbalom nema. Kakav panj.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Online
Trenutno korisnika/ca: bordobijeli, johntravolta123 i 43 gosta.

.png)
