Zato sto ih nece. Meni covjek u Zagrebu na Maksimiru kaze sta ce nam hercegovci u Hrvatskoj i Zagrebu,koji ce nam qrac, da su trebali da pripadnu Hrvatskoj davno bi. A kolega s kojim radim,inace iz Petrovca na Mlavi- Srbija,kad spomenem RS, covjek se zgraza i na pomen RS i njihove zelje da se pripoje Srbiji covjek kaze jos su nam oni trebali na ovo sve u Srbiji.fks74 je napisao/la: ↑06 maj 2026, 20:20Niko ih ne tjera da žive u državi koju ne vole, neka idu tamo gdje će im biti bolje. Mene niko ne bi mogao natjerati da živim gdje ne volim. Sretno vam bilo.Paromlinac je napisao/la: ↑06 maj 2026, 19:13Zasto onda uopste uzimate ucesce u sportskim takmicenjima drzave koju ne priznajete, nastupajte u Srbiji ili Hrvatskoj, a ako vam, kojim slucajem oni to ne dozvole, lijepo im objasnite sta vi priznajete, a sta ne priznajete i rijesen problem.
Ja njima ne zamjerim,ovdje ne osjecaju pripadnost,a matice kojima se nabacuju se zgrazaju nad njima.




