Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jel se igrala neka utakmica večeras?
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Hajmo Velež u revanšu uz Ljiljane i Jedna si jedina nabiti nogicom UZP!
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Podstanar mi ne placemo o ugrozenosti i majorizaciji nemamo mi sta izdrzati , mi se budimo u drzavi koju volimo vi se budite u drzavi koju mrzite a opet toj drzavi ne mozete nista jer ste podstanari kojih jedva ima 8 posto
-
zivimzaosjecaje
- Postovi: 89
- Pridružen/a: 15 mar 2026, 21:50
- Kontakt:
- bromazepam
- Postovi: 386
- Pridružen/a: 28 sep 2024, 12:21
- Lokacija: Partizanska 2
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kockoglavi "navijači" ruralnog ratnog kluba nikad ne iznevjere sa svojim seljačkim izdanjima.
Santos sa Tušnja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
J*** i borac i zrinjski
**** su to ista
**** su to ista
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Meni zena kaze pa ovi samo padaju. Reko, to je nas fudbal vidjet ces veceras drugi sport.Lokomotifa je napisao/la: ↑06 maj 2026, 21:22Gledam Bayern - PSG i do sad je bilo najmanje pet žestokih duela gdje sudija uopšte nije svirao faul jer nije htio da sjecka igru. Kod nas u Premijer ligi bi sudije svirali i faul i žuti karton. Zato je između ostalog mučno gledati našu ligu. Nevjerovatno kako su nam sudije needukovane.
Tacno kad pogledas kod nas, ako je igrac pola metra od nekog samo se ide na bilo kakav kontakt i faul. Jbt k'o da je fazon 3 faula penal.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Je li ti to strah u kosti unosi zajednistvo ove dvije zastave?
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dabogda vam struje nestalo.. luđaci, besposleni.
The saddest thing in life is wasted talent.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gledam Zlatana Nalića večeras u studiju l.š.,a i inače u emisijama o našoj ligi.
Jedan veliki gospodin. Kulturan,ima znanja,lijepo priča. GOSPODIN .
Jedan veliki gospodin. Kulturan,ima znanja,lijepo priča. GOSPODIN .
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Domovinu ko ne štuje, sam u svoje lice pljuje!
-
zeljovac21
- Postovi: 2523
- Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Presao na highligthse iz mostara nakon gledanja psg bayern. Pa ovo sto invalidi igraju ovdje je skroz drugi sportgodrina je napisao/la: ↑06 maj 2026, 22:57Meni zena kaze pa ovi samo padaju. Reko, to je nas fudbal vidjet ces veceras drugi sport.Lokomotifa je napisao/la: ↑06 maj 2026, 21:22Gledam Bayern - PSG i do sad je bilo najmanje pet žestokih duela gdje sudija uopšte nije svirao faul jer nije htio da sjecka igru. Kod nas u Premijer ligi bi sudije svirali i faul i žuti karton. Zato je između ostalog mučno gledati našu ligu. Nevjerovatno kako su nam sudije needukovane.
Tacno kad pogledas kod nas, ako je igrac pola metra od nekog samo se ide na bilo kakav kontakt i faul. Jbt k'o da je fazon 3 faula penal.
- svrakino1921
- Postovi: 19875
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ofsajd (zaleđe) kod gola Zrinjskog i prije toga penal - kazneni udarac za Velež - lopta pogodila u ruku igrača Zrinjskog
One ove situacije bi bile svirane u korist Veleža da su igrali protiv Želje na LJEPOTICI
SVAŠTA
- DoktorXabaras
- Postovi: 2048
- Pridružen/a: 25 nov 2025, 18:02
- Lokacija: 18.4174847596 43.887485624
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Korištenje djece u promotivne svrhe, nadati se da će neko krivično odgovarati.
Doktor za retardaciju.
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
PSIHIJATRIJSKA BOLNICA KANTONA SARAJEVO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brundica Tobe nam ima novi, 1.183 nick - "Telalovic" 


Brundice sa malim zakašnjenjem sretan ti jučerašnji praznik, nadam se da si se uspio okupati u kakvom potoku.


Podrigni
Brundice sa malim zakašnjenjem sretan ti jučerašnji praznik, nadam se da si se uspio okupati u kakvom potoku.
Podrigni
Sve isto je k'o nekada, sve isto je, ali ništa isto nije ! HB ♥️
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
DoktorXabaras je napisao/la: ↑07 maj 2026, 08:14Korištenje djece u promotivne svrhe, nadati se da će neko krivično odgovarati.

Za ovo zatvora treba dobiti Sanin
Online
Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, laszlo, pomocniDJUBRE i 15 gostiju.







.png)