darker10 je napisao/la: ↑23 maj 2026, 16:37
Neko isto tako moze da izlozi slucaj da ni on nije opravdao ove pare za koje je uzet.Tako da ako ce i naredne sezone koketirat s drugim klubovima,bolje da odmah ide.
I njemu druze moj nije problem ni sto ne igra LP ,ni sto se ne bori trofeje.Njegov je problem sto mu se ne daju vece pare.
Pa zasluzuje vece pare od ovoga sto ima.
Na to sve svima ce im biti srezane plate za 30 posto jer nisu usli u LP.
A najveci krivac za to je uprava.
Nisu doveli adekvatna pojacanja doveli Roseniora u pola sezone i udaras po igracima.
Hajde da je ostao Maresca pa nismo izborili LP rezi im.
Ovako brate sve su oni krivi i za to sto hoce vecina igraca da ide i za to sto nismo usli u LP.
On nije smio imati komentare za Real i te neke stvari ali ovo nije ni blizu Kurto situacije recimo.
Meni je sasvim opravdano da igraci koji ulaze u prime su se razocarali u klub jer godinama nista ne postizemo nego idemo jedan korak naprijed 4 nazad.
A to za pare pa zavisi prvo nije on dao te pare a drugo ne traze ga Real i City bezveze.
Danas je jako tesko naci igraca koji iz sredine terena moze dati 20 plus GA a da to nije neka farmer liga gdje se kuca statistika.
Jos igra u ekipi koja je rinaka realno vecinu vremena dok je tu...
Jedan od najkonstantnijih uvijek sto posto daje sto je vise nego sto se moze reci za vecinu igraca.
Covjek je hladno mogao na odmor otici i traziti transfer ali odraduje kvalitetno kraj sezone.
Barco ne moze nadomijestiti njegov ucinak jer je druaciji igrac a ni pojacanje koja se spominju tipa Wharton, Scott itd...