English Premier League

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
topnik1
Postovi: 11732
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la topnik1 » 02 jun 2026, 00:14

sirBobbyMoore je napisao/la:
01 jun 2026, 23:33
Da se mi razumijemo, igra Arsenala je toliko bila negledljiva. Sto je totalno moje subjektivno misljenje. Ali pricati da zelis da klub za koji navijas igra 4. ligu radije nego tako osvaja su bas nebuloze. Evo mi smo ispali, iskreno vise bih volio da smo sa igrom kakvu je igrao Arsenal opstali, a da ne kazem osvojili. Tako da to tjesenje i izvlacenje zbog svojih losih ekipa na ustrb Arsenalove igre je nista drugo do zavist. Kamo srece da sampion igra atraktivniji fudbal, ali Arsenal je sampion, Liverpool peti, Chelsea deseti, a West Ham osamnaesti.
Ma de ljudi vise ne znaju sta pisu ,kao da fudbal nije odbrana ,ili kao da sastavni dio fudbala nisu prekidi,cuj igraju dosadno brane se .U nokaut fazi lige prvaka niko nam nije dao gol iz igre.Za cijelu godinu u Ligi prvaka Arsenal primio 7 golova ,dosli do finala izgubili na penale (gdje je lutrija odlucila)da nije bilo penala zza Pariz nebi nam ga dali da se igralo jos dva dana i dvije noci,igrali finale Carabao kupa ,osvojili Ligu koju smo sami sebi zakomplikovali katastrofalnim igrama u aprilu inace da smo April odradili 20% bolje slavili bi na kraju sa 10bodova prednosti i nebi bilo nikakvog pitanja ko ce biti sampion.Ali eto ne valja Arsenal jer ne igra lijepo sve sto su uradili na srecu,na silu i bili su pogurani :urnebes: .Ja bih se ubio da mi vece zadovoljstvo predstavlja neuspjeh drugoga nego moj sopstveni uspjeh.
Ali postoje ljudi Munafici raduju se svojoj sreci i tudjoj nesreci tesko li se takvim glavama :kafa:
Na stranu sve zajebancija,volim se zezati i na svoj i na tudji nacin ,uredu je i bocnuti ponekad nebi bilo zanimljivo da nema toga u zaru borbe i prepucavanja padnu i uvrede ali na kraju muski stisnuti ruku i reci svaka cast idemo dalje.Jer ne mogu da shvatim ljude koji toliko pljuju po ekipi koja je pobijedila 70% odigranih utakmica,otisla u finale kupa,u ligi prvaka igrali do finala bez poraza i finale izgubili na penale ,osvojili EPL sa najboljom odbranom i drugim najboljim napadom :kafa: Arsenal dok je bio kanta realno me bolila qita ko je sta osvojio i na koji nacin ,nije Arsenal uspio a to mi je jedino bitno,a ovdje tek vidis koliko se ljudi bave drugima kada su im klubovi u kanalu.Yebo majku s Arsenalom kada se sprdao cijeli svijet mi smo ovdje prednjacili u tome i sprdali se na svoj racun ,sada kada nikome nismo lagan protivnik i kada smo medju top 5 ekipa na svijetu ne smijemo pohvaliti niti igrace niti ekipu ovdje odma zaskacu u čoporu jer yebiga sta imate hvaliti koga navikli smo da pljujete i sprdate se.Yebes mi sve sljedece godine da Arsenal igra atomski fudbal i osvoji 100bodova ovdje bi formuski znalci nasli neku primjedbu nesto nebi pasalo 100% :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 17473
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Marsal » 02 jun 2026, 08:23

slika
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 2018
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la ArtemisFowl » 02 jun 2026, 08:44

Sljedeće sezone će možda zabiti jedan gol u dvomeču protiv Liverpoola :mrgreen:

boki86
Postovi: 5126
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la boki86 » 02 jun 2026, 09:14

Evo na reddit obiljezavaju svaki sat vremena otkako je zubonja fulio penal. Kakva predanost :bow:

https://www.reddit.com/r/soccercirclejerk/s/iAhAJeV6Qt

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2026, 10:36

Marsal je napisao/la:
02 jun 2026, 08:23
slika
Jest ruzna :yawn:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Marsal
Postovi: 17473
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Marsal » 02 jun 2026, 10:38

DamirT je napisao/la:
02 jun 2026, 10:36
Marsal je napisao/la:
02 jun 2026, 08:23
slika
Jest ruzna :yawn:
Nisi ti zagorio, dobra ko hljeb
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Finn
Postovi: 10055
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Finn » 02 jun 2026, 11:27

:rol: :rol: :rol:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 7414
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 02 jun 2026, 11:34

Evo ova slika gore je idealan primjer koliko su nam se igraci propederisali ove sezone, sve neke isfeminizirane glave. Sad ce to Iraola na pravi put.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 26990
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 02 jun 2026, 12:39

Marsal je napisao/la:
02 jun 2026, 08:23
slika
Kounde sa temua
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2026, 12:56

OTNYS_YNWA je napisao/la:
02 jun 2026, 11:34
Evo ova slika gore je idealan primjer koliko su nam se igraci propederisali ove sezone, sve neke isfeminizirane glave. Sad ce to Iraola na pravi put.
Takvi su svi sto imaju para. Ja ne mogu da vjerujem, imas milione i oblacis se kao pede.rcic jbt.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
topnik1
Postovi: 11732
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la topnik1 » 02 jun 2026, 12:57

DamirT je napisao/la:
02 jun 2026, 12:56
OTNYS_YNWA je napisao/la:
02 jun 2026, 11:34
Evo ova slika gore je idealan primjer koliko su nam se igraci propederisali ove sezone, sve neke isfeminizirane glave. Sad ce to Iraola na pravi put.
Takvi su svi sto imaju para. Ja ne mogu da vjerujem, imas milione i oblacis se kao pede.rcic jbt.
Znaci ko nema milione moze se oblaciti ko ****.cic :mrgreen: :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2026, 13:06

topnik1 je napisao/la:
02 jun 2026, 12:57
DamirT je napisao/la:
02 jun 2026, 12:56
OTNYS_YNWA je napisao/la:
02 jun 2026, 11:34
Evo ova slika gore je idealan primjer koliko su nam se igraci propederisali ove sezone, sve neke isfeminizirane glave. Sad ce to Iraola na pravi put.
Takvi su svi sto imaju para. Ja ne mogu da vjerujem, imas milione i oblacis se kao pede.rcic jbt.
Znaci ko nema milione moze se oblaciti ko ****.cic :mrgreen: :mrgreen:
Mi obicni smrtnici svakako nemamo para za ove krpice :urnebes:
Mogu mislit na ovu suknju je lik dao jedno 3000 modernih.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
Gunner4
Postovi: 6939
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Gunner4 » 02 jun 2026, 14:06

DamirT je napisao/la:
02 jun 2026, 13:06
topnik1 je napisao/la:
02 jun 2026, 12:57
DamirT je napisao/la:
02 jun 2026, 12:56


Takvi su svi sto imaju para. Ja ne mogu da vjerujem, imas milione i oblacis se kao pede.rcic jbt.
Znaci ko nema milione moze se oblaciti ko ****.cic :mrgreen: :mrgreen:
Mi obicni smrtnici svakako nemamo para za ove krpice :urnebes:
Mogu mislit na ovu suknju je lik dao jedno 3000 modernih.
Al je zato torbu i cipelice uzeo od babe sto da kupuje :mrgreen:
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
wadethegreat
Postovi: 7843
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la wadethegreat » 02 jun 2026, 17:00

Sta je ovo 6 ljudi izbodeno na Arsenalovoj paradi ponosa.


Avatar
Arvid
Postovi: 24103
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Arvid » 02 jun 2026, 17:17

Glupa prica moj besko
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 24103
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Arvid » 02 jun 2026, 17:20



😭
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Amirutah1988
Postovi: 3405
Pridružen/a: 25 feb 2021, 06:05
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Amirutah1988 » 02 jun 2026, 17:49

Hvala Silva za sve sto si uradio za nas Fulham,iduca sezona ce biti jako teska,i odmah u najavi,borba za opstanak

slika

Avatar
Wilshere10
Postovi: 1231
Pridružen/a: 09 jan 2026, 22:38
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Wilshere10 » 02 jun 2026, 17:53

tiketoke je napisao/la:
02 jun 2026, 17:13
Hahahahahahahaha :yawn:
Vi ste svoju nafaku posrkali, sad je na nas red.

Avatar
DamirT
Postovi: 30909
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la DamirT » 02 jun 2026, 18:01

tiketoke je napisao/la:
02 jun 2026, 17:13
Sto znaci da bi Arsenal bez VAR-a najvise ostetili. :kafa:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []